ხელშეკრულების გაფორმებიდან ეტაპობრივად შემსყიდველი ორგანიზაციის წერილობითი მოთხოვნის შესაბამისად არაუგვიანეს 3 სამუშაო დღეში,2026 წლის 15 დეკემბრის ჩათვლით
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 17% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.7 bidders, 40% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure SPA: 0 wins from 1 bids.
- Category fit 03200000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 756.50 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q1 | 26.03.2026 |
| 474.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 08.04.2026 |
| 455.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 22.05.2026 |
| 506.50 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 29.05.2026 |
| 722.70 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 29.05.2026 |
| 215.40 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 04.06.2026 |
| 261.30 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 19.06.2026 |
| 474.90 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q3 | 07.07.2026 |
| 841.90 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q3 | 23.07.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | SPA260000176 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | სსიპ კოლეჯი იბერია |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი(SPA) |
| შესყიდვის კატეგორია | 03200000-ბურღულეული, კარტოფილი, ბოსტნეული, ხილი და თხილეული |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 12`605.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ.სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 23.02.2026 15:30 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 02.03.2026 00:01 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 04.03.2026 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 60.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 126 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან ეტაპობრივად შემსყიდველი ორგანიზაციის წერილობითი მოთხოვნის შესაბამისად არაუგვიანეს 3 სამუშაო დღეში,2026 წლის 15 დეკემბრის ჩათვლით |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (2)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| ჯონდო კვანტალიანი | 12,605 | 12,605 | won |
| SPA260000176_ფასების ცხრილი-032-signed.pdf.pdf · SPA260000176_გამოცდილება-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 23.02.2026 15:30 Announced
- 02.03.2026 00:01 Bidding opens
- 03.03.2026 20:42 First bid placed (1 bidders in total)
- 03.03.2026 20:42 Last bid activity
- 04.03.2026 12:00 Bidding closes
- 05.03.2026 13:25 Buyer published: SPA260000176_კომისიის ოქმიN2-03200000-signed-signed-signed-signed-signed-signed.pdf
- 05.03.2026 13:25 Buyer published: SPA260000176_ინტერესთა კონფლიქტი 03200000-signed-signed-signed-signed-signed-signed.pdf
- 11.03.2026 00:00 Contract signed: N42 — 12,605 ₾
- 23.08.2026 21:27 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
ა(ა)იპ დუშეთის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის ცენტრის დაქვემდებარებაში მყოფი ფილიალ…
თბილისის 203-ე საჯარო სკოლის მიერ ბურღულეული, კარტოფილი, ბოსტნეული, ხილი და თხილეულის შ…
წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს ა(ა)იპ ხე…
ბოსტნეული და ბურღულეული პროდუქტების შესყიდვა
პროფესიული მომზადების პროგრამების ,,კულინარიის ხელოვნება" და "კონდიტერია" განხორციელები…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
პროფესიული საგნმანათლებლო პროგრამის „კულინარიის ხელოვნება“-ს სპეციალობის ჯგუფებისათვის …
პროფესიული საგნამანთლებლო პროგრამის „კულინარიის ხელოვნების“ (2ჯგუფი) სწავლებისათვის საჭ…
This buyer usually awards to
across all categories
| ჯონდო კვანტალიანი | 10× |
| ავთანდილ ოსაძე | 2× |
| შპს ინფინიტი 2024 | 1× |
| შპს ნეო სისტემს | 1× |
| ინდივიდუალური მეწარმე ლადო ლებანიძე | 1× |