ღონისძიების - „კომპოზიტორ ლილიკო ნემსაძის შემოქმედებითი საღამო” - მონაწილეთა შიდა და საქალაქთაშორისო ტრანსპორტირებით, სასტუმროში განთავსებით (საუზმით) და კვების მომსახურებით (სადილით და ვახშამით) მომსახურეობის შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 11% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 2.1 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 79900000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 10,378.00 ₾ | ავტონომიური რესპუბლიკის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 14.04.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260003529 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის კულტურის სამინისტრო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 79900000-სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 14`640.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 24.02.2026 12:32 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 04.03.2026 00:02 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 06.03.2026 13:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 150.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 146 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 30 მარტის ჩათვლით |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (25)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| ინდივიდუალური მეწარმე ბექა დარჩიძე | 9,900 | 9,900 | — |
| NAT260003529_ფასების ცხრილი-6.xlsx.xlsx · NAT260003529_ფასების ცხრილი ბექა დარჩიძე-signed.pdf.pdf | |||
| ინდივიდუალური მეწარმელეილა გოდელაშვილი | 10,378 | 10,378 | won |
| NAT260003529_ფასების ცხრილი.pdf.pdf · NAT260003529_ფასების ცხრილი.xlsx.xlsx | |||
| ინდივიდუალური მეწარმე ირინა ხავთასი | 10,820 | 10,820 | — |
| NAT260003529_ფასების ცხრილი (7).xlsx.xlsx · NAT260003529_ფასების ცხრილი 1-signed.pdf.pdf | |||
| შპს დანიფსო | 11,713 | 11,713 | — |
| NAT260003529_ლილიკო ნემსაძის შემოქმედებითი საღამო.xlsx.xlsx | |||
| მარკა | 12,360 | 12,360 | — |
| NAT260003529_ფასების ცხრილი (7)-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 24.02.2026 12:32 Announced
- 04.03.2026 00:02 Bidding opens
- 04.03.2026 00:06 First bid placed (5 bidders in total)
- 06.03.2026 12:10 Last bid activity
- 06.03.2026 13:00 Bidding closes
- 06.03.2026 17:04 Buyer published: NAT260003529_ოქმი N 4-2-2026-.pdf
- 06.03.2026 17:04 Buyer published: NAT260003529_ხელწერილი - ი.მ. ბექა დარჩიძე.pdf
- 09.03.2026 14:39 Buyer published: NAT260003529_ფასების ცხრილი-6-2-signed.pdf
- 09.03.2026 14:43 Buyer published: NAT260003529_სასტუმრო თანხმობა-signed.pdf
- 09.03.2026 14:56 Buyer published: NAT260003529_ტრანპორტი 1-signed.pdf (09/03/2026 06:03)
- 09.03.2026 15:02 Buyer published: NAT260003529_ტრანსპორტი 2-signed.pdf (09/03/2026 06:03)
- 09.03.2026 16:08 Buyer published: NAT260003529_ინსპექტირება-signed.pdf
- 09.03.2026 18:07 Buyer published: NAT260003529_ტრანსპორტი 1 -signed.pdf
- 09.03.2026 18:08 Buyer published: NAT260003529_ტრანსპორტი 2 -signed.pdf
- 09.03.2026 22:48 Buyer published: NAT260003529_შეთანხმების აქტი-signed.pdf
- 09.03.2026 23:37 Buyer published: NAT260003529_საექსპერტო დასკვნა_NAT260003529-signed.pdf
- 09.03.2026 23:37 Buyer published: NAT260003529_სერტიფიკატები.pdf
- 10.03.2026 16:46 Buyer published: NAT260003529_ოქმი N4-3-2026.pdf
- 10.03.2026 16:46 Buyer published: NAT260003529_ხელწერილი - ი. მ. „ბექა დარჩიძე“.pdf
- 10.03.2026 18:03 Buyer published: NAT260003529_ოქმი N4-4-2026.pdf
- 10.03.2026 18:03 Buyer published: NAT260003529_ხელწერილი - ი. მ. „ლეილა გოდელაშვილი“.pdf
- 11.03.2026 17:24 Buyer published: NAT260003529_ფასების ცხრილი.pdf
- 11.03.2026 17:24 Buyer published: NAT260003529_ფასების ცხრილი.xlsx
- 11.03.2026 19:08 Buyer published: NAT260003529_ჯავშანი.pdf
- 11.03.2026 19:08 Buyer published: NAT260003529_მძღოლის და მანქანის დოკუმენტაცია (ფუტკარაძე).pdf
- 11.03.2026 19:08 Buyer published: NAT260003529_მძღოლის და მანქანის დოკუმენტაცია ce.pdf
- 11.03.2026 19:08 Buyer published: NAT260003529_ტრანსპორტის შეთანხმება 6.pdf
- 11.03.2026 19:08 Buyer published: NAT260003529_ტრანსპორტის შეთანხმება 15.pdf
- 11.03.2026 20:34 Buyer published: NAT260003529_3529. იმ ლეილა გოდელაშვილი - დასკვნა.pdf
- 12.03.2026 15:04 Buyer published: NAT260003529_ოქმი N4-5-2026.pdf
- 18.03.2026 00:00 Contract signed: N34 — 10,378 ₾
- 23.08.2026 21:26 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
ღონისძიების - „ალექსანდრე ბასიალაიას შემოქმედებითი საღამო“ - მონაწილეთა ტრანსპორტირების…
ღონისძიების - „ინოლა გურგულიას შემოქმედებითი საღამო” - მონაწილეთა ტრანსპორტირებისა და ს…
ღონისძიების - „მარიკო კვალიაშვილის შემოქმედებითი საღამო“-ს - მონაწილეთა ტრანსპორტირების…
პროექტის - „გურამ ბზვანელის საღამო” - მონაწილეთა შიდა და საქალაქთაშორისო ტრანსპორტირები…
პროექტ - „კულტურის ბანაკი“ -ს მონაწილეთა ტრანსპორტირებით, სასტუმროში განთავსებით სამჯერ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
პროექტ - „კულტურის ბანაკი“ -ს მონაწილეთა ტრანსპორტირებით, სასტუმროში განთავსებით სამჯერ…
ღონისძიების - „საერთაშორისო პლენერი მშვიდობისათვის 2026“ - ორგანიზების მომსახურების შეს…
ქ. ჰამბურგში „ბელკანტოს აკადემიის მასტერკლასში – Accademia Belcanto-Meisterklasse“ – მო…
საბერძნეთის რესპუბლიკაში კუნძულ როდოსზე დაგეგმილი საერთაშორისო ბანაკში აფხაზეთიდან დევნ…
საბერძნეთის რესპუბლიკაში ქ. ათენში დაგეგმილ საერთაშორისო ბანაკში აფხაზეთიდან დევნილი მო…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს დანიფსო | 6× |
| მინდია გაბაიძე | 4× |
| ინდივიდუალური მეწარმელეილა გოდელაშვილი | 3× |
| ინდივიდუალური მეწარმე ირინა ხავთასი | 3× |
| ფრანი | 2× |