ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260009659
NAT260009659 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სახმელეთო საზღვრის დაცვის დეპარტამენტის საქართველოს სასაზღვრო პოლიციის N4 სამმართველოს (დედოფლისწყარო) N6 სასაზღვრო სექტორზე (საბათლო) (ს.კ

5% outside our line

Can we win this?

5% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 13% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Deal size over ₾200k: we have won 0 of 6 bids in this range.
  • Expected competition this category averages 2.0 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 45200000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N38 running 125 days remaining Contract PDF ↗
311,273 ₾ contract amount 227,043 ₾ (73%) actually paid 25.06.2026 – 31.12.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
113,521.51 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 20.08.2026
113,521.51 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 20.08.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260009659
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიშინაგან საქმეთა სამინისტროს საქვეუწყებო დაწესებულება სასაზღვრო პოლიცია
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია45200000-მთლიანი ან ნაწილობრივი სამშენებლო სამუშაოები და სამოქალაქო მშენებლობის სამუშაოები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება340`676.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი08.05.2026 19:23
წინადადებების მიღება იწყება27.05.2026 00:05
წინადადებების მიღება მთავრდება01.06.2026 13:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი3`400.00 GEL
გარანტიის ოდენობა3`407 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადა2026 წლის 01 ნოემბრამდე, წერილობითი დავალების მიცემიდან 5 (ხუთი) კალენდარული დღის განმავლობაში და სამუშაოების დასრულების ვადა 90 (ოთხმოცდაათი) კალენდარული დღის განმავლობაში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (9)

NAT260009659_NAT250009963_91-01-25 ხელშეკრულება.pdf.pdf ნუნუ წიქარიშვილი 10.06.2026 00:05
NAT260009659_ინსპექტირების ანგარიში 1-1.pdf.pdf ნუნუ წიქარიშვილი 10.06.2026 00:06
NAT260009659_მ-ჩ აქტი.pdf.pdf ნუნუ წიქარიშვილი 10.06.2026 00:06
NAT260009659_გარანტია.pdf (10/06/2026 05:06) ნუნუ წიქარიშვილი 10.06.2026 00:06
NAT260009659_გარანტია-signed.pdf.pdf ნუნუ წიქარიშვილი 10.06.2026 17:12
NAT260009659_საბანკო გარანტია.pdf.pdf ნუნუ წიქარიშვილი 25.06.2026 00:04

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ჭაბურღილები 311,273 311,273 won
NAT260009659_პრეტენდენტის წარმოსადგენი დანართი N1 - დეფექტური (მილარი).xlsx.xlsx · NAT260009659_პრეტენდენტის წარმოსადგენი დანართი N1 - დეფექტური (საბათლო).xlsx.xlsx · NAT260009659_პრეტენდენტის წარმოსადგენი დანართი N1 - დეფექტური (მილარი)-signed.pdf.pdf · NAT260009659_პრეტენდენტის წარმოსადგენი დანართი N1 - დეფექტური (საბათლო)-signed.pdf.pdf · NAT260009659_დანართი-N3-ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ-signed.pdf.pdf · NAT260009659_1 გრინველი 15 000..pdf.pdf · NAT260009659_2 გრინველი 50 000.pdf.pdf · NAT260009659_3 გრინველი 80 000.pdf.pdf · NAT260009659_4 დმანისის სერვის ჯგუფი 5000.pdf.pdf · NAT260009659_5 დმანისის სერვის ჯგუფი..pdf.pdf · NAT260009659_6 დმანისის სერვის ჯგუფი.pdf.pdf · NAT260009659_7 ერ ენდ ბი_merged.pdf.pdf · NAT260009659_8 მიღება_ჩაბარების_აქტი ხელმოწერილი და ხელშეკრულება.pdf.pdf · NAT260009659_9 მიღება_ჩაბარის_აქტი(ყვარლის სარდაფი) ხელმოწერილი.pdf.pdf · NAT260009659_10 ყვარელი 1 (1)-1-6_merged.pdf.pdf · NAT260009659_11 ყვარელი 1 113.pdf.pdf · NAT260009659_12 შპს „გზა 2015“.pdf.pdf · NAT260009659_13 შპს ჭაბურღილები (ქართლი ტექსტილი)_merged.pdf.pdf · NAT260009659_14 ჭაბურღილის_ხელშეკრულება_signed.pdf.pdf · NAT260009659_15 ხელშეკრულება უნივერსალ სერვისი 36000 ივნისი.pdf.pdf · NAT260009659_16 ხელშეკრულება უნივერსალ სერვისი 36000 მაისი.pdf.pdf · NAT260009659_ანგარიშ ფაქტურა.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 08.05.2026 19:23 Announced
  • 27.05.2026 00:05 Bidding opens
  • 30.05.2026 15:00 First bid placed (1 bidders in total)
  • 30.05.2026 15:00 Last bid activity
  • 01.06.2026 13:30 Bidding closes
  • 05.06.2026 18:49 Buyer published: NAT260009659_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N2.pdf
  • 10.06.2026 00:05 Buyer published: NAT260009659_NAT250009963_91-01-25 ხელშეკრულება.pdf
  • 10.06.2026 00:05 Buyer published: NAT260009659_NAT250009963_91-1 ხელშეკრულების ცვლილება.pdf
  • 10.06.2026 00:06 Buyer published: NAT260009659_ინსპექტირების ანგარიში 1-1.pdf
  • 10.06.2026 00:06 Buyer published: NAT260009659_მ-ჩ აქტი.pdf
  • 10.06.2026 00:06 Buyer published: NAT260009659_გარანტია.pdf (10/06/2026 05:06)
  • 10.06.2026 17:12 Buyer published: NAT260009659_გარანტია-signed.pdf
  • 11.06.2026 18:27 Buyer published: NAT260009659_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N3.pdf
  • 25.06.2026 00:00 Contract signed: N38 — 311,273 ₾
  • 25.06.2026 00:04 Buyer published: NAT260009659_საბანკო გარანტია.pdf
  • 23.08.2026 22:22 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 21 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სახმელეთო საზღვრის დაცვის დეპარტამენტის საქართველოს სასაზღვრო პოლიციის N4 სამმართველოს (დედოფლისწყარო) N6 სასაზღვრო სექტორზე (საბათლო) (ს.კ. 52.14.31.452) და N9 სასაზღვრო სექტორზე (მილარი) (ს.კ. 56.15.42.088) ჭაბურღილის მოწყობის სამუშაოები.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.2.1. მიმწოდებელმა სამუშაოების განხორციელების განმავლობაში საქართველოს მოქმედი კანონმდებლობის და არსებული ნორმების შესაბამისად, უნდა მიიღოს აუცილებელი ზომები ტექნიკური უსაფრთხოების და გარემოს დაცვის უზრუნველსაყოფად. 1.2.2. მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს სამუშაო ადგილის ფარგლებში გარემოზე ეკოლოგიური ზემოქმედების, მუშაოებით გამოწვეული ხმაურის, ვიბრაციის და მტვრის გავლენის მინიმუმადე დაყვანა. მიმწოდებელი საქართველოში ტექნიკური უსაფრთხოების და გარემოს დაცვასთან დაკავშირებით მოქმედი კანონების და ნორმების შესაბამისად ვალდებულია მიიღოს უსაფრთხოების აუცილებელი ზომები მშენებლობის ზონაში ხანძრის გაჩენის და აფეთქების თავიდან ასაცილებლად. 1.2.3. მიმწოდებელი ვალდებულია სამუშაოები შეასრულოს საქართველოში მოქმედი სამშენებლო ნორმებით და წესებით, აგრეთვე უსაფრთხოების წესების დაცვით. აღნიშნულ ნორმათა დარღვევის შემთხვევაში, მიმწოდებელს ყოველ კონკრეტულ დარღვევაზე დაეკისრება შესაბამისი კანონმდებლობით გათვალისწინებული ჯარიმა. ჯარიმის გადახდა მიმწოდებელს არ ათავისუფლებს დარღვევის აღმოფხვრისაგან. 1.2.4. სამუშაოების მიმდინარეობის პერიოდში, მიმწოდებლის მიერ შემსყიდველის ქონების დაზიანების შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია საკუთარი ხარჯებით აღმოფხვრას აღნიშნული დაზიანება/მიყენებული ზიანი. 1.2.5. მიმწოდებელი ვალდებულია სამუშაოს დასრულებისთანავე გაათავისუფლოს სამუშაო ადგილი სამშენებლო მოწყობილობა დანადგარებისაგან და სხვადასხვა ნარჩენებისაგან. 1.2.6. ხელშეკრულების პირობების ორჯერ ზედიზედ დარღვევისთვის შემსყიდველი იტოვებს უფლებას ცალმხრივად შეწყვიტოს ხელშეკრულება. 1.2.7. შესასრულებელი სამუშაოების ჩამონათვალი და მოცულობები განსაზღვრულია სატენდერო დოკუმენტაციის დეფექტურ აქტებში.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმების შემდგომ 2026 წლის 01 ნოემბრამდე. მიმწოდებელი ვალდებულია სამუშაოები დაიწყოს წერილობითი დავალების მიცემიდან 5 (ხუთი) კალენდარული დღის განმავლობაში და სამუშაოები დაასრულოს 90 (ოთხმოცდაათი) კალენდარული დღის განმავლობაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
სახმელეთო საზღვრის დაცვის დეპარტამენტის საქართველოს სასაზღვრო პოლიციის N4 სამმართველოს (დედოფლისწყარო) N6 სასაზღვრო სექტორი (საბათლო) (ს.კ. 52.14.31.452) და N9 სასაზღვრო სექტორი (მილარი) (ს.კ. 56.15.42.088).
1.6 შესასრულებელი სამუშაოს საგარანტიო ვადა
შესრულებულ სამუშაოებზე, გამოყენებულ მასალებზე, აგრეგატებზე და დანადგარებზე საგარანტიო ვადა განისაზღვრება მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან არანაკლებ 2 (ორი) წლის განმავლობაში. აღნიშნული ინფორმაციის წარმოდგენა სავალდებულოა. ხელშეკრულების მოქმედების ნებისმიერ ეტაპზე და ასევე მისი მოქმედების დასრულების შემდგომ, საგარანტიო პერიოდში აღმოჩენილი ხარვეზის ან/და ნაკლის არსებობის შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია შეტყობინების მიღებისთანავე გონივრულ ვადებში, მაგრამ არაუმეტეს 30 (ოცდაათი) კალენდარული დღის ვადაში გამოასწოროს ნაკლი, შემსყიდველის მხრიდან დამატებითი დანახარჯების გაწევის გარეშე. შეტყობინების გაგზავნა განხორციელდება საქართველოს სასაზღვრო პოლიციის უფლებამოსილი პირ(ებ)ის მიერ წერილით ან ელ. ფოსტაზე შეტყობინების გაგზავნის გზით (აღნიშნული ჩაითვლება შეტყობინების გაგზავნის თარიღად).
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
პრეტენდენტს 2023 წლის 1 იანვრიდან უნდა გააჩნდეს ჭაბურღილების მოსაწყობად ჩატარებული საჭირო სამუშაოების გამოცდილება ჯამური ღირებულებით არანაკლებ 60,000.00 ლარის ოდენობით. აღნიშნულის დასტურად, პრეტენდენტმა ერთიან ელექტრონულ სისტემაში უნდა ატვირთოს დამადასტურებელი დოკუმენტაცია – ხელშეკრულებ(ები)ა შესაბამისი ხარჯთაღრიცხვით და ამ ხელშეკრულებ(ებ)ის შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ი (მიღება-ჩაბარების აქტები ან/და ფორმა N2).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1 იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას სსიპ „ლევან სამხარაულის სახელობის ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს" ან სხვა აკრედიტირებული პირის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი), რომელშიც ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს, 2017 წლის 26 სექტემბრის საქართველოს მთავრობის N439 დადგენილებით განსაზღვრული ტექნიკური რეგლამენტის - „სამშენებლო სამუშაოების ხარჯთაღრიცხვის ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დადგენის მეთოდიკის“ მოთხოვნებთან დასკვნის შესაბამისობა. წარმოდგენილი დასკვნით უნდა დასტურდებოდეს პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ სატენდერო ხარჯთაღრიცხვაში (სატენდერო წინადადების საბოლოო ფასის შესაბამისი ხარჯთაღრიცხვა (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით)) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით (თითოეულ ერთეულთან მიმართებით) და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ხარჯთაღრიცხვით განსაზღვრული სამუშაოების შესრულების შესაძლებლობა. ექსპერტიზის დასკვნას თან უნდა ერთვოდეს სატენდერო ხარჯთაღრიცხვა და რესურსული მეთოდით შედგენილი ხარჯთაღრიცხვა. 4.1.1.2 დასკვნის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული პირობები.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
6.1 მოითხოვება ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის გარანტია
5
6.2 სავარაუდო ღირებულებასთან შედარებით საბოლოო ფასის 20%-ით ან მეტით კლების შემთხვევაში მოითხოვება გარანტია
10
6.3 გარანტიის მოქმედების ვადა
ხელშეკრულების უზრუნველყოფის საბანკო გარანტიის მოქმედების ვადა მინიმუმ 30 (ოცდაათი) კალენდარული დღით უნდა აღემატებოდეს ხელშეკრულების მოქმედების ვადას (ხელშეკრულების მოქმედების ვადად განისაზღვრება 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით).
6.4 გარანტიის პირობები
ხელშეკრულების უზრუნველყოფის გარანტია წარმოდგენილი უნდა იყოს საქართველოს ეროვნული ბანკის მიერ ლიცენზირებული საბანკო დაწესებულებიდან ან სსიპ „საქართველოს დაზღვევის სახელმწიფო ზედამხედველობის სამსახური“-ს მიერ ლიცენზირებული სადაზღვევო კომპანიიდან, ეროვნულ ვალუტაში - ლარში. გარანტია უნდა იყოს უპირობო და გამოუთხოვადი რაც გულისხმობს, გარანტი იღებს ვალდებულებას, ყოველგვარი უარყოფისა და გასაჩივრების უფლების გარეშე, წერილობითი მოთხოვნის წარდგენიდან მომდევნო 5 (ხუთი) სამუშაო დღის ვადაში, გადაუხადოს ბენეფიციარს თანხა თუ პრინციპალმა არ შეასრულა ბენეფიციართან გაფორმებული სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებები, ასევე, გარანტიის თანხა არ უნდა მცირდებოდეს შესრულებული სამუშაოების პროპორციულად.
6.6.5 გარანტიის პირობები
.
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
7.2.1 ეტაპობრივად შესრულებული სამუშაოების ანგარიშსწორება განხორციელდება ეტაპობრივად „მიმწოდებლის“ მხრიდან შესრულებული სამუშაოების მოცულობის დამადასტურებელი დოკუმენტის (ფორმა N2), სსიპ ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ან სხვა აკრედიტებული პირის (ორგანიზაციის) მიერ გაცემული დადებითი დასკვნისა და შესაბამისი ანგარიშფაქტურის წარმოდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში (დასკვნის წარმოდგენის ვალდებულება ეკისრება მიმწოდებელს). შემსყიდველი უფლებამოსილია ეტაპობრივად შესრულებული სამუშაოების ანგარიშსწორება განახორციელოს ხელშეკრულების მთლიანი ღირებულების არაუმეტეს 80%-ის ოდენობით. 7.2.2 შესრულებულ სამუშაოზე საბოლოო ანგარიშსწორება განხორციელდება ფაქტიურად შესრულებული სამუშაოების მოცულობის დამადასტურებელი დოკუმენტის (ფორმა N2) შესაბამისად, სსიპ ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ან სხვა აკრედიტებული პირის (ორგანიზაციის) მიერ გაცემული დადებითი დასკვნის საფუძველზე. მხარეთა შორის მიღება-ჩაბარების აქტის და შესაბამისი ანგარიშფაქტურის საქართველოს სასაზღვრო პოლიციის შესაბამისი სამსახურის მიერ საფინანსო - სამეურნეო უზრუნველყოფის მთავარი სამმართველოს ეკნომიკურ სამსახურში წარმოდგენიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში (დასკვნის წარმოდგენის ვალდებულება ეკისრება მიმწოდებელს).
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება მოხდება უნაღდო ანგარიშსწორებით ლარში. ანგარიშსწორება განხორციელდება 2026 წლის ბიუჯეტის სახსრებით. სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ლანა ტალახაძე, 599331455, talakhadze.l@mia.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1 სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი წარმოდგენილი უნდა იქნეს მოქმედი კანონმდებლობის შესაბამისად. 10.1.2 ტექნიკური დოკუმენტაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. 10.1.3 პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 10.1.4 პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვის განხორციელების ნებისმიერ ეტაპზე, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ან შემსყიდველისთვის გადაცემული პერსონალური ინფორმაცია, საქართველოს სასაზღვრო პოლიციის მიერ, „პერსონალურ მონაცემთა დაცვის შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად, შესაძლებელია დამუშავდეს სახელმწიფო შესყიდვის მიზნებისთვის. 10.1.5 სამუშაოების წარმოების პროცესში, სამუშაოს ახალი პოზიცი(ებ)ის წარმოქმნის შემთხვევაში, შემსყიდევლის მხრიდან ცვლილება (ახალი პოზიციის დამატება) განხორციელდება სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ან სხვა აკრედიტებული პირის მიერ გაცემული დასკვნით ან მშენებლობის შემფასებელთა კავშირის „სამშენებლო რესურსების ფასებით“ განსაზღვრული ფასის ფარგლებში, ხოლო ანაზღაურება განხორციელდება ექსპერტიზის დასკვნის შესაბამისად, ფაქტობრივი დანახარჯების მიხედვით, მაგრამ არაუმეტეს ხარჯთაღრიცხვაში მოცემული ერთეულის ღირებულებებისა (დასკვნის წარმოდგენის ვალდებულება ეკისრება მიმწოდებელს).
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260016781 11.08.2026 announced same category · similar size

N212-ე საბავშვო ბაგა - ბაღში, ეზოს ასფალტის საფარის, სამშენებლო - სარემონტო სამუშაოები

NAT260017320 18.08.2026 announced same category · similar size

თბილისის მუნიციპალიტეტის N169-ე საბავშვო ბაგა - ბაღში, სახურავის სამშენებლო - სარემონტო…

NAT260016884 12.08.2026 announced same category · similar size

სსიპ აჭარის კულტურული მემკვიდრეობის დაცვის სააგენტოს სარგებლობაში არსებული გონიო - აფსა…

NAT260016980 13.08.2026 bids open same category · similar size

ქ. თბილისში, ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე არსებულის საჯარო სკოლების (N2 და N 5) დაზიან…

NAT260017011 13.08.2026 announced same category · similar size

ქ. თბილისში, მთაწმინდის რაიონის ტერიტორიაზე ასფალტის საფარის შეკეთება/მოწყობა/რეაბილიტა…

NAT260017643 21.08.2026 announced same category · similar size

ზედა განახლებაში არსებული მინი სპორტული მოედნის რეაბილიტაციისა და საზოგადოებრივი გასართ…

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ბორუსან მაქინა
შპს VITA
სს "თამ" თბილავიამშენი
შპს ელ შოპი
შპს ციფრული ტექნოლოგიები