წლის განმავლობაში სსიპ გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრის მიერდაგეგმილი ტრენინგებისა და სხვა ტიპის შეხვედრების ჩატარების საჭიროებისათვის კვებითი მომსახურების შესყიდვა
Can we win this?
8% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.5 bidders, 55% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Incumbent ქეთევან ბრაგვაძე has won 4 of the last 7 awards from this buyer here.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 55500000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 1,558.08 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 30.04.2026 |
| 2,130.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 05.06.2026 |
| 3,054.64 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 05.06.2026 |
| 417.32 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 19.06.2026 |
| 1,277.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 09.07.2026 |
| 1,788.54 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 28.07.2026 |
| 1,478.84 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 28.07.2026 |
| 997.85 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 07.08.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260003612 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით |
| შესყიდვის კატეგორია | 55500000-სასადილოებისა და საზოგადოებრივი კვების საწარმოების მომსახურება |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 24.02.2026 18:00 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 03.03.2026 00:02 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 05.03.2026 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 7.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 150 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
| პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება | 555.50 GEL |
| შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება | 15`000.00 GEL |
Buyer documents & protocols (15)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 24.02.2026 18:00 Announced
- 03.03.2026 00:02 Bidding opens
- 03.03.2026 23:31 First bid placed (3 bidders in total)
- 05.03.2026 00:04 Last bid activity
- 05.03.2026 12:00 Bidding closes
- 11.03.2026 16:08 Buyer published: NAT260003612_ოქმი N2 - კვების მომსახურება.pdf
- 16.03.2026 13:41 Buyer published: NAT260003612_NAT260003612 შპს გურმე ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასკვნა.pdf
- 16.03.2026 13:41 Buyer published: NAT260003612_88202620710038265155.pdf
- 16.03.2026 13:41 Buyer published: NAT260003612_მიღება-ჩაბარება.PDF
- 16.03.2026 13:42 Buyer published: NAT260003612_მჩ.PDF
- 16.03.2026 13:42 Buyer published: NAT260003612_ფასების ცხრილი 3612.pdf
- 16.03.2026 13:42 Buyer published: NAT260003612_შრომითი ხელშეკრულება.pdf
- 18.03.2026 17:32 Buyer published: NAT260003612_ოქმი N3 - კვების მომსახურება.pdf
- 20.03.2026 16:28 Buyer published: NAT260003612_ოქმი N4 - კვების მომსახურება.pdf
- 23.03.2026 11:08 Buyer published: NAT260003612_დანართი N1 -ფასების ცხრილი -signed.pdf
- 23.03.2026 11:08 Buyer published: NAT260003612_ამონაწერი რეესტრიდან (4)-signed.pdf
- 23.03.2026 11:08 Buyer published: NAT260003612_გამოცდილება 2023-2025_ (1)-signed.pdf
- 23.03.2026 11:10 Buyer published: NAT260003612_მატერიალურ ტექნიკური ბაზა (1)-signed (2)-signed.pdf
- 24.03.2026 12:34 Buyer published: NAT260003612_03612 იმ ქეთევან ბრაგვაძე - დასკვნა.pdf
- 30.03.2026 17:32 Buyer published: NAT260003612_ოქმი N5 - კვების მომსახურება.pdf
- 03.04.2026 00:00 Contract signed: N1 — 15,000 ₾
- 23.08.2026 21:26 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
The same thing, bought before
წლის განმავლობაში სსიპ გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრის მიერ დაგეგმილი…
(UNEP/NAP N3224) პროექტის ფარგლებში დაგეგმილი ტრენინგებისა და სხვა ტიპის შეხვედრების ჩა…
(UNDP N3375) პროექტის ფარგლებში დაგეგმილი ტრენინგებისა და სხვა ტიპის შეხვედრების ჩატარე…
(GCF - №3278) პროექტის ფარგლებში, დაგეგმილი შეხვედრების ჩატარების საჭიროებისათვის საკვე…
(VET-2808) პროექტის ფარგლებში, დაგეგმილი სხვადასხვა აქტივობების საჭიროებისათვის ტრენინგ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
(UNDP N3375) პროექტის ფარგლებში დაგეგმილი ტრენინგებისა და სხვა ტიპის შეხვედრების ჩატარე…
წლის განმავლობაში სსიპ გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრის მიერდაგეგმილი …
(UNEP/NAP N3224) პროექტის ფარგლებში დაგეგმილი ტრენინგებისა და სხვა ტიპის შეხვედრების ჩა…
(GCF - №3278) პროექტის ფარგლებში, დაგეგმილი შეხვედრების ჩატარების საჭიროებისათვის საკვე…
(VET-2808) პროექტის ფარგლებში, დაგეგმილი სხვადასხვა აქტივობების საჭიროებისათვის ტრენინგ…
This buyer usually awards to
across all categories
| ფავორიტი სტილი | 14× |
| შპს ა & დ პარტნიორები | 8× |
| შპს პრიმა ჯორჯია | 6× |
| ქეთევან ბრაგვაძე | 5× |
| შპს მარლეი | 3× |