ავტომანქანების ტექნიკური მომსახურება (შესყიდვის ერთობლივად განხორციელება)
Can we win this?
9% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.4 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Procedure SPA: 0 wins from 1 bids.
- Category fit 50100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 3,612.35 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 01.05.2026 |
| 650.22 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 01.05.2026 |
| 61.76 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 28.05.2026 |
| 11.12 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 28.05.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | SPA260000186 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | საქართველოს სახელმწიფო დაცვის სპეციალური სამსახური |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი(SPA) პრეისკურანტით |
| შესყიდვის კატეგორია | 50100000-სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | სატენდერო დოკუმენტაციაში მოცემული პრეისკურანტის შესაბამისად |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 24.02.2026 17:52 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 04.03.2026 00:02 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 06.03.2026 13:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 2`789.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 200 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ეტაპობრივად, ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
| პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება | 278`943.71 GEL |
| შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება | 20`000.00 GEL |
Buyer documents & protocols (10)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 24.02.2026 17:52 Announced
- 04.03.2026 00:02 Bidding opens
- 06.03.2026 12:00 First bid placed (2 bidders in total)
- 06.03.2026 12:48 Last bid activity
- 06.03.2026 13:00 Bidding closes
- 10.03.2026 17:24 Buyer published: SPA260000186_186 - ოქმი #2 - ინტ.კონფლიქტი - დამოწმებული.pdf
- 13.03.2026 17:45 Buyer published: SPA260000186_ერთობლივი - პრეისკურანტი.xlsx
- 13.03.2026 17:45 Buyer published: SPA260000186_ერთობლივი - პრეისკურანტი-signed.pdf
- 13.03.2026 17:51 Buyer published: SPA260000186_ტექნიკური დავალება-signed.pdf
- 13.03.2026 17:53 Buyer published: SPA260000186_ქირავნობის ხელშეკრულება-signed.pdf
- 13.03.2026 17:54 Buyer published: SPA260000186_ამონაწერი საჯარო რეესტრიდან-signed.pdf
- 13.03.2026 17:54 Buyer published: SPA260000186_ქვეკონტრაქტორი ბათუმი2026 11-signed-signed.pdf
- 16.03.2026 16:52 Buyer published: SPA260000186_საკვალიფიკაციო დოკუმენტები - შპს ეკონომაუდიტი-signed.pdf
- 16.03.2026 16:53 Buyer published: SPA260000186_SPA260000186-signed.pdf
- 18.03.2026 16:42 Buyer published: SPA260000186_186 - ოქმი #3 - ინტ.კონფლიქტი - დამოწმებული.pdf
- 24.03.2026 00:00 Contract signed: N84 — 20,000 ₾
- 23.08.2026 21:26 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 18 sections
The same thing, bought before
ავტომანქანების ტექნიკური მომსახურება
„ტოიოტას“ ფირმის ავტომანქანების ტექნიკური მომსახურება
ავტომანქანების ნაწილებისა და ტექნიკური მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა
„შკოდას“ და "ფოლკსვაგენის" ფირმის ავტომანქანების ტექნიკური მომსახურება
მანქანების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
„მიცუბიშის“ ფირმის ავტომანქანის ტექნიკური მომსახურება
ავტომანქანა "Mercedes-Maybach"-ის ტექნიკური მომსახურება
ავტომანქანა "Mercedes-Maybach"-ის ტექნიკური მომსახურება
„მიცუბიშის“ ფირმის ავტომანქანის ტექნიკური მომსახურება
„BMW“-ის და „DODGE“-ის ფირმის ავტომანქანების ტექნიკური მომსახურება
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს რევა მოტორსი | 6× |
| შპს GLOBAL DEFENSE GROUP | 5× |
| ინდივიდუალური მეწარმე ლილე ყიფიანი | 4× |
| თეგეტა მოტორსი | 3× |
| შპს ჯეო-ემ-ტექს | 3× |