ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260003576
NAT260003576 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

წალენჯიხის მუნიციპალიტეტის ობუჯის ადმინისტრაციულ ერთეულში მდ.ჭანისწყალზე დაზიანებული ხიდის სრული დემონტაჟისა და მის ადგილას ახალი სამანქანე ხიდის მშენებლობის სამუშაოების საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენის მომსახურეობის შესყიდვა

წალენჯიხის მუნიციპალიტეტი 232 tenders 1.9 avg bidders 60 failed 108 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 13% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.8 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 71300000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract Nტ-25(3576) fulfilled Contract PDF ↗
25,960 ₾ contract amount 25,960 ₾ (100%) actually paid 19.03.2026 – 20.06.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
155.76 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 04.06.2026
25,804.24 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 04.06.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260003576
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიწალენჯიხის მუნიციპალიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია71300000-საინჟინრო მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება45`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ დოკუმენტაციები
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი24.02.2026 16:52
წინადადებების მიღება იწყება02.03.2026 00:01
წინადადებების მიღება მთავრდება04.03.2026 17:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი450.00 GEL
გარანტიის ოდენობა450 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 60 დღის ვადაში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (6)

NAT260003576_ოქმიN2.pdf.pdf ბაჩანა ზარქუა 05.03.2026 17:35
NAT260003576_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf ბაჩანა ზარქუა 05.03.2026 17:35
NAT260003576_გამოცდილება_03 - IDM Experience.pdf.pdf დავით ხინჩაგაშვილი 06.03.2026 15:04
NAT260003576_პერსონალი_05 - IDM Key Personal.pdf.pdf დავით ხინჩაგაშვილი 06.03.2026 15:04
NAT260003576_ოქმიN3.pdf.pdf ბაჩანა ზარქუა 12.03.2026 15:00
NAT260003576_წერილი.pdf.pdf ბაჩანა ზარქუა 12.03.2026 15:01

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შ.პ.ს. აიდიემი 22,000 22,000 won
NAT260003576_ღირებულება_01 - IDM Costs.pdf.pdf
შპს კავკას როუდი 32,000 25,000
NAT260003576_ცხრილი.xlsx.xlsx · NAT260003576_წალენჯიხა ცხრილი.pdf.pdf
შპს ვეგა 28,000 28,000
შპს ინჟინერიუსი 30,150 30,150
NAT260003576_ცხრილი_შპს ინჟინერიუსი-signed.pdf.pdf
შპს გზაპროექტი 43,650 43,650
NAT260003576_ზ.ტ.დ. ხიდი 1-signed.pdf.pdf · NAT260003576_ორთოფოტო-signed.pdf.pdf · NAT260003576_ცხრილი.xlsx.xlsx · NAT260003576_ცხრილი-signed.pdf.pdf · NAT260003576_3. GAMOCDILEBA 2023-2025 ხიდები-signed.pdf.pdf · NAT260003576_2023-NAT230013474_ხელშეკრულება 119 (1) (1)-საგარ-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed.pdf.pdf · NAT260003576_2023-NAT230017022_ხელშ. N194 აჭარა-გზებ+ხელოვ-signed-signed.pdf.pdf · NAT260003576_2024-NAT240004253_68 ხელშ-ახალც-ხიდებ_N1-signed-signed-signed-signed-signed-signed.pdf.pdf · NAT260003576_2024-NAT240004253_68 ხელშ-ახალც-ხიდებ_N2-signed-signed-signed-signed-signed-signed.pdf.pdf · NAT260003576_2024-NAT240004253_68 ხელშ-ახალც-ხიდებ_N3-signed-signed-signed-signed-signed-signed.pdf.pdf · NAT260003576_2024-NAT240004253_68 ხელშ-ახალც-ხიდებ_N4-signed-signed-signed-signed-signed-signed.pdf.pdf · NAT260003576_2024-NAT240006207_39_ხელშ-თიან-ხიდებ_N1-signed-signed-signed-signed-signed-signed.pdf.pdf · NAT260003576_2024-NAT240006207_39_ხელშ-თიან-ხიდებ_N2-signed-signed-signed-signed-signed-signed.pdf.pdf · NAT260003576_2024-NAT240006207_39_ხელშ-თიან-ხიდებ_N3-signed-signed-signed-signed-signed-signed.pdf.pdf · NAT260003576_2024-NAT240011523_N48_ხელშეკ - მერია-ხიდ-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed.pdf.pdf · NAT260003576_2024-NAT240016041_ხელშ N169 აჭარა-გზებ+ხელ_N1-signed-signed.pdf.pdf · NAT260003576_2024-NAT240016041_ხელშ N169 აჭარა-გზებ+ხელ_N2-signed-signed.pdf.pdf · NAT260003576_2024-NAT240017100_ხელშეკრულება N94_მერია-ხიდ-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed.pdf.pdf · NAT260003576_ხელშეკ-2023-NAT230012538_N140 - ხიდ-აჭ.დეპ-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 24.02.2026 16:52 Announced
  • 02.03.2026 00:01 Bidding opens
  • 02.03.2026 10:54 First bid placed (5 bidders in total)
  • 04.03.2026 17:24 Last bid activity
  • 04.03.2026 17:30 Bidding closes
  • 05.03.2026 17:35 Buyer published: NAT260003576_ოქმიN2.pdf
  • 05.03.2026 17:35 Buyer published: NAT260003576_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 06.03.2026 15:04 Buyer published: NAT260003576_გამოცდილება_03 - IDM Experience.pdf
  • 06.03.2026 15:04 Buyer published: NAT260003576_პერსონალი_05 - IDM Key Personal.pdf
  • 12.03.2026 15:00 Buyer published: NAT260003576_ოქმიN3.pdf
  • 12.03.2026 15:01 Buyer published: NAT260003576_წერილი.pdf
  • 18.03.2026 00:00 Contract signed: Nტ-25(3576) — 25,960 ₾
  • 23.08.2026 21:26 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
წალენჯიხის მუნიციპალიტეტის ობუჯის ადმინისტრაციულ ერთეულში მდ.ჭანისწყალზე დაზიანებული ხიდის სრული დემონტაჟისა და მის ადგილას ახალი სამანქანე ხიდის მშენებლობის სამუშაოების საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენის მომსახურეობის შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
იხილეთ ტექნიკური დავალება
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
1.4.1. მომსახურების მიწოდება უნდა განხორციელდეს ხელშეკრულების გაფორმებიდან 60 კალენდარული დღის ვადაში(ექსპერტიზის ჩათვლით) 1.4.2. პროექტირებას დაქვემდებარებულ თითოეულ კონკრეტულ ობიექტზე, საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენის მომსახურების მიწოდების ზუსტი ვადები, მათ შორის აუცილებლობის შემთხვევაში მომსახურების მიწოდების ცალკეული ეტაპები და ეტაპების შესრულების ვადები განისაზღვრება დეტალური ტექნიკური დავალებით რომელსაც მიმწოდებელს გადასცემს მუნიციპალიტეტი.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1.5.1. მიმწოდებელი ვალდებულია გადასცეს შემსყიდველ ორგანიზაციას სრული საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია. 1.5.2. საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია წარმოდგენილი უნდა იქნეს მხოლოდ ქართულ ენაზე. 1.5.3. საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის ეგზემპლიარების რაოდენობა: ა) საპროექტო დოკუმენტაცია _ 3 ეგზემპლიარი ბეჭდური ( A-4 ფორმატი); ბ) სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია _ 3 ეგზემპლიარი ბეჭდური (A-4 ფორმატი); გ) საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის სრული ელექტრო (PDF და Excel ფაილები) ვერსია _ 1 CD/DWD დისკი; დ) საჭიროების შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებულია გადასცეს შემსყიდველ ორგანიზაციას საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის სამუშაო ელექტრონული ფაილები (MS Word, Excel, AutoCAD, ArchiCAD და სხვა). 1.5.4. საბოლოო (სრული) საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია წარდგენილ უნდა იყოს შემდეგ მისამართზე: ქ. წალენჯიხა. სალიას ქ. N 5. მუნიციპალიტეტის ადმინისტრაციული შენობა;
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
1. პრეტენდენტს 2023 წლის 1 იანვრიდან ტენდერის გამოცხადებამდე უნდა ქონდეს განხორციელებული არანაკლებ 90 000 ლარის ჯამური (საპროექტო) ღირებულების ხიდების მშენებლობა ან რეაბილიტაციის ან/და რეკონსტრუქციის საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენის მომსახურება. 2. პრეტენდენტს 2023 წლის 1 იანვრიდან ტენდერის გამოცხადებამდე 1 (ერთი) ხელშეკრულების ფარგლებში უნდა ქონდეს განხორციელებული არანაკლებ 22000 ლარის(ანალოგიური) (საპროექტო) ღირებულების, საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენის მომსახურება. 3.ანალოგიური ტიპის მომსახურებას მიეკუთვნება: ხიდების მშენებლობა, რეაბილიტაციის ან რეკონსტურქციის, ან მოდერნიზაციის. საპროექტო სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენა. 4. ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ წარმოდგენილი უნდა იყოს დანართი N3–ის შესაბამისად 5. საქართველოს ზოგადი ადმინისტრაციული კოდექსის 96-ე მუხლით გათვალისწინებული ვალდებულებების შესრულების მიზნით, სატენდერო კომისია არ განიხილავს პრეტენდენტის მიერ გამოცდილების (სატენდერო დოკუმენტაციის 2.2.1 პუნქტის) დაკმაყოფილების მიზნით წარდგენილ დოკუმენტაციას, რომლითაც დგინდება ვალდებულებების შესრულების ფაქტი იმ ქვეყანაში, რომელთანაც საქართველოს არ აქვს დიპლომატიური ან სავაჭრო ურთიერთობა, ან მისი სახელმწიფოებრივი მოწყობიდან/რეჟიმიდან გამომდინარე, შეუძლებელია პრეტენდენტის მიერ წარდგენილი ინფორმაციის სისწორის გადამოწმება. 6. მომსახურების გამოცდილების დადასტურების მიზნით, პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს(NAT,SPA,CMR და სხვა რეგისტრაციის ნომრები),იმ შემთხვევაში თუ პრეტენდენტი კერძო (შემსყიდველის) მიმართ გაწეულ მომსახურებს წარმოადგენს სავალდებულოა, საანგარიშო პერიოდში მხარეთა მიერ ხელმოწერილი ხელშეკრულებები და საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტების წარმოდგენა .
2.4.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის პერსონალის გამოცდილების შესახებ
. მომსახურების მიწოდებისას მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ქვემოთ მოთხოვნილი კვალიფიკაციისა და საპროექტო სამუშაოების ჩატარების კუთხით გამოცდილების მქონე, შესაბამისი რაოდენობის ძირითადი სპეციალისტების ჩართვა. ამ ხელშეკრულების მოქმედების პერიოდში მიმწოდებელს მუდმივად უნდა ჰყავდეს აყვანილი სპეციალისტების შემდეგი მინიმალური რაოდენობა: ინჟინერი სპეციალობით არანაკლებ 3 წლის გამოცდილებით. 1 სპეციალისტი 2. თითოეულ ძირითად სპეციალისტზე პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს: ა) პირადობის მოწმობის ასლი; ბ) უმაღლესი განათლების დამადასტურებელი დოკუმენტი; გ) სპეციალისტის ბიოგრაფიული მონაცემები სატენდერო დოკუმენტაციის დანართით N5 გათვალისწინებული მოთხოვნების შესაბამისად, რომელიც ხელმოწერილი უნდა იყოს ძირითადი სპეციალისტი მიერ. დ) მიმწოდებელსა და სპეციალისტს შორის გაფორმებული შრომითი ხელშეკრულება რომლის მოქმედების ვადაც არ უნდა იყოს ნაკლები 2026 წლის 30 აგვისტო.. 3. საჭიროების შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია მომსახურების დროს უზრუნველყოს იმ სპეციალისტების წარმოდგენა რომელებიც ჩამონათვალში არ არის გათვალისწინებული. დამატებითი სპეციალისტების შესახებ ინფორმაცია, მიმწოდებელმა შესათანხმებლად უნდა წარუდგინოს მუნიციპალიტეტს. 4. საჭიროების შემთხვევაში მომსახურების დროულად დასრულების მიზნით მიმწოდებელი ვალდებულია უზრუნველყოს ძირითადი სპეციალისტების რაოდენობის გაზრდა. ასევე, აუცილებლობის შემთხვევაში შემსყიდველი ორგანიზაციის დასაბუთებული არგუმენტაციის საფუძველზე უზრუნველყოს სპეციალისტ(ებ)ის ჩანაცვლება სხვა უფრო მაღალი კვალიფიკაციის სპეციალისტებით. 5. ინფორმაცია სპეციალისტების შესახებ წარმოდგენილი უნდა იქნას დანართი N5-ის შესაბამისად
2.8.1 ქვეკონტრაქტორთან დაკავშირებული მოთხოვნები
. მიმწოდებელმა წერილობით უნდა აცნობოს შემსყიდველ ორგანიზაციას მოცემული ხელშეკრულების ფარგლებში, ყველა ქვეკონტრაქტორთან დადებული ხელშეკრულებების შესახებ და მიიღოს მისგან წერილობითი თანხმობა; 2. ქვეკონტრაქტორი კომპანია ან კომპანიები(ი.მ/ ფ.პ /შპს) არ უნდა იყვნენ რეგისტრირებული სახელმწიფო შესყიდვებში მონაწილე არაკეთილსინდისიერ პირთა რეესტრში – „შავი სია“; 3. ქვეკონტრაქტორ(ებ)ზე წარმოდგენილი იქნას შემდეგი სახის ინფორმაცია: შესასრულებელი სამუშაოების დასახელება და ქვეკონტრაქტის ასლი; 4. სამუშაოების ნაწილის ქვეკონტრაქტორ(ებ)ზე გადაცემით მიმწოდებელი არ თავისუფლდება ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებებიდან. 5. ხელშეკრულების ფარგლებში ყველა ქვეკონტრაქტორთან დადებული ხელშეკრულების ასლი უნდა წარედგინოს შემსყიდველ ორგანიზაციას.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
1. პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთი დოკუმენტაციის ჩამონათვალი: ა) ფასების ცხრილი - იმ შემთხვევაში თუ ფასების ცხრილი არ იქნება წარმოდგენილი, ან წარმოდგენილი იქნება განფასების გარეშე, მისი დაზუსტების მოთხოვნა არ გამოიყენება, შესაბამისად განხორციელდება პრეტენდენტის დისკვალიფიკაცია შესყიდვის პროცედურებიდან. ფასების ცხრილის შევსების პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციის 1.3. პუნქტში ატვირთულ დოკუმენტში; ბ) სატენდერო დოკუმენტაციის 2.2.1. პუნქტით განსაზღვრული პრეტენდენტის გამოცდილების დამადასტურებელი დოკუმენტები - ხელშეკრულებები და შესაბამისი მიღება-ჩაბარების აქტები. გ) ინფორმაცია იმ ძირითადი სპეციალისტების შესახებ, რომლების ჩართული იქნებიან მომსახურების მიწოდების დროს. ძირითადი სპეციალისტების მიმართ დადგენილი მოთხოვნები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციის 2.4.1. პუნქტში; 2. ფასი გამოსახული უნდა იყოს ლარში, რაც უნდა მოიცავდეს ტენდერით განსაზღვრული მომსახურების მიწოდებისთვის გათვალისწინებულ ყველა ხარჯსა და მოსაკრებელს და მიმწოდებლისთვის გათვალისწინებულ ყველა გადასახადს, დღგ-ს გარეშე. სატენდერო წინადადების ფასის დაანგარიშებისას დადგენილი მოთხოვნები მოცემულია ხარჯთაღრიცხვაში, რომელიც ატვირთულია სატენდერო დოკუმეტაციის 1.3. პუნქტში; 3. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იყოს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის სხვა ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. დოკუმენტაციასთან დაკავშირებული სადავო საკითხების გადაწყვეტისას სხვაენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია; 4. პრედენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება.
4.1.3 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის გაუთვალისწინებლობის დასაბუთება
წინამდებარე ტენდერში არ იქნება მოთხოვნილი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება, რადგან მომსახურების ღირებულების ძირითად კომპონენტს წარმოადგენს ინტელექტუალური ტიპის შრომის ანაზღაურება, რაც პოტენციურად შესაძლებელს ხდის აღნიშნული მომსახურების მიწოდება განხორციელდეს სავარაუდო ღირებულებაზე 20%-ით ნაკლებ ფასად.
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
1. ხელშეკრულების ფარგლებში ანგარიშსწორება იწარმოება უნაღდო ანგარიშსწორებისფორმით, საქართველოს ეროვნულ ვალუტაში, ხელშეკრულებით გათვალისწინებულ რეკვიზიტებზე. 2. საბოლოო ანგარიშსწორება განხორციელდება შესრულებული მომსახურების ზ.ტ.დ.სთან შესაბამისობაზე ექსპერტიზის დადებითი დასკვნის (აღნიშნული დასკვნ(ებ)ის ღირებულება უნდა დაფაროს მიმწოდებელმა საკუთარი ხარჯებით) წარმოდგენის შემდეგ. ექსპერტიზის დასკვნა გაცემული უნდა იყოს სსიპ „ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიურო“-ს ან სხვა აკრედიტირებული პირის მიერ (იმ შემთხვევაში, თუ დასკვნის გამცემი ორგანო არ იქნება სსიპ „ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიურო”, მიმწოდებელმა დამატებით უნდა წარმოადგინოს დასკვნის გამცემი პირის აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი (აკრედიტაციის სფერო უნდა ფარავდეს მოთხოვნილ მომსახურებას)
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
შემსყიდველი ორგანიზაცია აუნაზღაურებს მიმწოდებელს გაწეული მომსახურების ღირებულებას, მიღება-ჩაბარების აქტისა და დამატებითი ღირებულების გადასახადის ანგარიშ-ფაქტურის წარდგენიდან 10 სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ბაჩანა ზარქუა, 599506170, tsalenjikha@procurement.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
მომსახურების გაწევის პროცესში, მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ზედამხედველობისა და კონტროლის განმახორციელებელ პირთა მიერ გაცემული, როგორც ზეპირი ასევე წერილობითი რეკომენდაციების და მითითებების შესრულება; 2. საკვლევაძიებო და საველე სამუშაოების განხორციელებამდე მიმწოდებელმა მინიმუმ ერთი დღით ადრე უნდა აცნობოს მუნიციპალიტეტს ან მის წარმომადგენელს (ზედამხედველს) რომლებიც დაესწრებიან აღნიშნულ პროცესებს. 3. ელექტრონული ტენდერისთვის ტენდერის სტატუსის „გამოცხადებულია“ მინიჭებიდან ტენდერის სტატუსის „წინადადებების მიღება დაწყებულია“ მინიჭებამდე, სისტემაში „მიმწოდებლად“ რეგისტრირებულ ნებისმიერ მომხმარებელს უფლება აქვს სისტემაში არსებული „კითხვა-პასუხის“ მოდულის მეშვეობით, მოითხოვოს სატენდერო პირობების კონკრეტული ჩანაწერის განმარტება. კითხვის დასმიდან არაუგვიანეს მომდევნო სამუშაო დღისა, „კითხვა-პასუხის“ მოდულის მეშვეობით განხორციელდება შესაბამისი განმარტება, რითაც შესაძლებელია იხელმძღვანელოს ნებისმიერმა დაინტერესებულმა პირმა. 4. ყველაზე დაბალი წინადადების ფასის მქონე პრეტენდენტს, სატენდერო კომისიის გადაწყვეტილების/ქმედების თაობაზე განმარტების მოთხოვნის უფლება აქვს ელექტრონული ტენდერისთვის ტენდერის სტატუსის „შერჩევა-შეფასება“ მინიჭებიდან ტენდერის სტატუსის „ხელშეკრულება დადებულია“ მინიჭებამდე. ასეთ შემთხვევაში შესაბამისი განმარტების გაკეთება განხორციედება გონივრულ ვადაში
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250021141 24.11.2025 contract signed same category · 84% title match · same buyer · similar size

წალენჯიხის მუნიციპალიტეტის საჩინოს ადმინისტრაციულ ერთეულში მდ. ჭანისწყალზე დაზიანებული …

წალენჯიხის მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს კავკას როუდი 6 bidders 30,000 ₾
NAT260014110 08.07.2026 not held same category · 44% title match · same buyer · similar size

წალენჯიხის მუნიციპალიტეტის ადმინისტრაციულ ერთეულებში მიმდინარე წლის 25 მაისს ძლიერი წვი…

წალენჯიხის მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები 0 bidders 36,960 ₾
NAT260015034 21.07.2026 contract signed same category · 44% title match · same buyer · similar size

წალენჯიხის მუნიციპალიტეტის ადმინისტრაციულ ერთეულებში მიმდინარე წლის 25 მაისს ძლიერი წვი…

წალენჯიხის მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს დიზაინი 2008 2 bidders 36,960 ₾
NAT260003580 24.02.2026 contract signed same category · 48% title match · same buyer

წალენჯიხის მუნიციპალიტეტის ჩქვალერის ადმინისტრაციულ ერთეულში, სოფელ ლეშამგის ცენტრალური…

წალენჯიხის მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს სანდო 3 bidders 25,000 ₾
NAT260002903 17.02.2026 contract signed same category · 49% title match · same buyer

წალენჯიხის მუნიციპალიტეტის ფახულანის და მუჟავას ადმინისტრაციული ერთეულებში შიდა გზების …

წალენჯიხის მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს თბილგზაპროექტი 6 bidders 22,410 ₾
NAT260000895 23.01.2026 contract signed same category · 59% title match · same buyer

წალენჯიხის მუნიციპალიტეტის ლიის, ობუჯის და მედანის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საფეხბურთო…

წალენჯიხის მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს იერი 6 bidders 6,800 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ნიუ პასაჟი 13×
შპს ბერი 2025
შპს ველ ბილთი
ლევან შანავა
შპს ელ თი ბი ჯგუფი