"იმუნიზაციის“ სახელმწიფო პროგრამის „სპეციფიკური შრატებისა და ვაქცინების შესყიდვა“ კომპონენტის ფარგლებში, დიფთერიის საწინააღმდეგო შრატის შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 0.9 bidders, 51% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 33600000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 10.40 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 06.05.2026 |
| 25,989.60 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 06.05.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260004307 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ს.ს.ი.პ. "ლ. საყვარელიძის სახელობის დაავადებათა კონტროლისა და საზოგადოებრივი ჯანმრთელობის ეროვნული ცენტრი" |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 33600000-ფარმაცევტული პროდუქტები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 26`000.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | 130 ადამიანის სამკურნალო დოზა |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 04.03.2026 19:19 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 11.03.2026 00:07 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 13.03.2026 14:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 300.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 260 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 2026 წლის 20 აპრილისა |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (2)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| სს გეფა | 26,000 | 26,000 | won |
| NAT260004307_teqnikuri dokumentacia ST.pdf.pdf · NAT260004307_instruqcia - difteria not.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 04.03.2026 19:19 Announced
- 11.03.2026 00:07 Bidding opens
- 13.03.2026 11:02 First bid placed (1 bidders in total)
- 13.03.2026 11:02 Last bid activity
- 13.03.2026 14:00 Bidding closes
- 17.03.2026 18:09 Buyer published: NAT260004307_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი 21-2.pdf
- 17.03.2026 18:09 Buyer published: NAT260004307_წერილი_პრეტენდენტს.pdf
- 23.03.2026 00:00 Contract signed: N200 — 26,000 ₾
- 23.08.2026 21:55 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
The same thing, bought before
„იმუნიზაციის“ სახელმწიფო პროგრამის „სპეციფიკური შრატებისა და ვაქცინების შესყიდვის“ კომპ…
„იმუნიზაციის“ სახელმწიფო პროგრამის „სპეციფიკური შრატებისა და ვაქცინების შესყიდვის“ კომპ…
„იმუნიზაციის“ სახელმწიფო პროგრამის „სპეციფიკური შრატებისა და ვაქცინების შესყიდვა“ კომპო…
წლის ჯანმრთელობის დაცვის სახელმწიფო პროგრამების დამტკიცების შესახებ საქართველოს მთავრობ…
„დედათა და ბავშვთა ჯანმრთელობის“ სახელმწიფო პროგრამის „ორსულებში B და C ჰეპატიტების, აი…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ტუბერკულოზის სადიაგნოსტიკო ნაკრები
TB Ag MPT64 Rapid (კაპილია) - სწრაფი საიდენტიფიკაციო ტესტის შესყიდვა
„დედათა და ბავშვთა ჯანმრთელობის“ სახელმწიფო პროგრამის „ორსულებში B და C ჰეპატიტების, აი…
TB Ag MPT64 Rapid (კაპილია) - სწრაფი საიდენტიფიკაციო ტესტის შესყიდვა
„აივ ინფექცია/შიდსის“ სახელმწიფო და „დედათა და ბავშვთა ჯანმრთელობა“ სახელმწიფო პროგრამი…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ოლსაიდს | 6× |
| სს გეფა | 5× |
| შპს სენტრო ლაბი | 5× |
| ალფალაბი | 5× |
| softmaster | 4× |