ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260007432
NAT260007432 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

2026-2027 წწ ბიუჯეტის ფარგლებში შსს აჭარის ა/რ პოლიციის დეპარტამენტის ობიექტების და მიმდებარე ტერიტორიების (ეზო) დასუფთავების მომსახურების შესყიდვა

5% outside our line

Can we win this?

5% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 12% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Deal size over ₾200k: we have won 0 of 6 bids in this range.
  • Expected competition this category averages 1.7 bidders, 48% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 90900000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N122 running 245 days remaining Contract PDF ↗
465,428 ₾ contract amount 85,078 ₾ (18%) actually paid 25.05.2026 – 30.04.2027
PaymentSourceYear QuarterPaid on
7,506.90 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q2 12.06.2026
38,785.64 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 02.07.2026
38,785.64 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 04.08.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260007432
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისაქართველოს შსს აჭარის ა/რ პოლიციის დეპარტამენტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია90900000-დასუფთავება და სანიტარიული მომსახურება
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება486`528.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი09.04.2026 17:53
წინადადებების მიღება იწყება06.05.2026 00:07
წინადადებების მიღება მთავრდება11.05.2026 12:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი3`000.00 GEL
გარანტიის ოდენობა4`865 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (6)

NAT260007432_სხდომის ოქმი N2.pdf.pdf ია ქავთარაძე 18.05.2026 19:00
NAT260007432_დანართი N1 - ფასების ცხრილი (1).pdf.pdf ჯულიეტა კვარაცხელია 19.05.2026 11:15
NAT260007432_დანართი N1 - ფასების ცხრილი (1).xlsx.xlsx ჯულიეტა კვარაცხელია 19.05.2026 11:15
NAT260007432_საბანკო გარანტია.pdf.pdf ჯულიეტა კვარაცხელია 21.05.2026 12:15

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს დრ.როდგერ სერვის მენეჯმენტი 486,528 465,500 won
NAT260007432_დანართი N1 - ფასების ცხრილი.pdf.pdf · NAT260007432_2. თებერვალი.pdf.pdf · NAT260007432_3. მარტი.pdf.pdf · NAT260007432_NAT220022690_12.63 - შპს დრ.როდგერ სერვის მენეჯმენტი-signed.pdf.pdf · NAT260007432_1. იანვარი.pdf.pdf · NAT260007432_5. მაისი.pdf.pdf · NAT260007432_7. ივლისი.pdf.pdf · NAT260007432_4. აპრილი.pdf.pdf · NAT260007432_6. ივნისი.pdf.pdf · NAT260007432_9. სექტემბერი.pdf.pdf · NAT260007432_11. ნოემბერი.pdf.pdf · NAT260007432_8. აგვისტო.pdf.pdf · NAT260007432_10. ოქტომბერი.pdf.pdf · NAT260007432_12. დეკემბერი.pdf.pdf · NAT260007432_NAT230024975_188. შპს „დრ.როდგერ სერვის მენეჯმენტი“ - NAT230024975.pdf.pdf · NAT260007432_12.63 თებერვალი მიღება-ჩაბარების აქტები.pdf.pdf · NAT260007432_11. დეკემბერი - შსს.pdf.pdf · NAT260007432_6. ივლისი - შსს.pdf.pdf · NAT260007432_1. თებერვალი.pdf.pdf · NAT260007432_2. მარტი.pdf.pdf · NAT260007432_3. აპრილი.pdf.pdf · NAT260007432_4. მაისი - შსს.pdf.pdf · NAT260007432_7. აგვისტო - შსს.pdf.pdf · NAT260007432_8. სექტემბერი - შსს.pdf.pdf · NAT260007432_9. ოქტომბერი - შს.pdf.pdf · NAT260007432_10 ნოემბერი - შსს.pdf.pdf · NAT260007432_5. ივნისი - შსს.pdf.pdf · NAT260007432_12. იანვარი - შსს.pdf.pdf · NAT260007432_NAT240022749_NAT 02-003 25 ხელშეკრულება -signed-signed-signed-signed.pdf.pdf · NAT260007432_1. თებერვალი.pdf.pdf · NAT260007432_2. მარტი.pdf.pdf · NAT260007432_3. აპრილი.pdf.pdf · NAT260007432_4. მაისი.pdf.pdf · NAT260007432_5. ივნისი.pdf.pdf · NAT260007432_6. ივლისი.pdf.pdf · NAT260007432_7. აგვისტო.pdf.pdf · NAT260007432_8. სექტემბერი.pdf.pdf · NAT260007432_9. ოქტომბერი.pdf.pdf · NAT260007432_10. ნოემბერი.pdf.pdf · NAT260007432_11. დეკემბერი.pdf.pdf
შპს ქლინ-ლაინს 483,500 483,500
NAT260007432_დანართი N1 - ფასების ცხრილი (5).xlsx.xlsx · NAT260007432_ქლინ-ლაინს გამოცდილება-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 09.04.2026 17:53 Announced
  • 06.05.2026 00:07 Bidding opens
  • 07.05.2026 15:35 First bid placed (2 bidders in total)
  • 11.05.2026 11:24 Last bid activity
  • 11.05.2026 12:30 Bidding closes
  • 18.05.2026 19:00 Buyer published: NAT260007432_სხდომის ოქმი N2.pdf
  • 18.05.2026 19:01 Buyer published: NAT260007432_ხელწერილი ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ.pdf
  • 19.05.2026 11:15 Buyer published: NAT260007432_დანართი N1 - ფასების ცხრილი (1).pdf
  • 19.05.2026 11:15 Buyer published: NAT260007432_დანართი N1 - ფასების ცხრილი (1).xlsx
  • 21.05.2026 12:15 Buyer published: NAT260007432_საბანკო გარანტია.pdf
  • 25.05.2026 00:00 Contract signed: N122 — 465,428 ₾
  • 25.05.2026 18:53 Buyer published: NAT260007432_ხელწერილი ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ.pdf
  • 23.08.2026 22:06 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 20 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
2026-2027 წწ ბიუჯეტის ფარგლებში შსს აჭარის ა/რ პოლიციის დეპარტამენტის ობიექტების და მიმდებარე ტერიტორიების (ეზო) დასუფთავების მომსახურების შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
- მომსახურეობა უნდა მოხდეს ტექნიკური პერსონალით დაკომპლექტებული ჯგუფის მიერ; - მომსახურე პერსონალი უნდა იყოს აღჭურვილი ყველა საჭირო ინვენტარით და სათანადო სპეციალური უნიფორმით, რომელსაც უნდა გააჩნდეს ორგანიზაციის ბრენდირებული ნიშანი და/ან წარწერა; - მიმწოდებელი ვალდებულია გამოყოს თანამშრომელი (ზედამხედველი/მენეჯერი) შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად; - ზედამხედველი/მენეჯერი ვალდებულია კოორდინაცია და ზედამხედველობა გაუწიოს ობიექტს და უშუალო კავშირი ჰქონდეს შემსყიდველთან მომსახურების პროცესში წარმოშობილ ყველა საკითხთან დაკავშირებით; - მომწოდებელი ვალდებულია ობიექტი სისტემატიურად უზრუნველყოს ჰიგიენური საშუალებებით (ობიექტზე უნდა იყოს ჰიგიენური საშუალებების მინიმუმ 2 კვირის მარაგი). - მიმწოდებლის მიერ შემსყიდველის ქონების დაზიანების შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია საკუთარი ხარჯებით აღმოფხვრას აღნიშნული დაზიანება/მიყენებული ზიანი. - პრეტენდენტი ვალდებულია მომსახურების ერთეულის ფას(ებ)ი დააფიქსიროს (დაამრგვალოს) მეასედის სიზუსტით; - მომსახურების გაწევის სპეციფიკაცია და ტექნიკური დავალება იხილეთ ატვირთულ ფაილში.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
მომსახურების გაწევის ვადაა: ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2027 წლის 31 მარტის ჩათვლით.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მომსახურების გაწევა უნდა განხორციელდეს აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ტერიტორიაზე, დანართი N3-ით განსაზღვრულ მისამართებზე.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
ხელშეკრულების მოქმედების ნებისმიერ ეტაპზე და ასევე მისი მოქმედების დასრულების შემდგომ, აღმოჩენილი ხარვეზის ან/და ნაკლის არსებობის შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია შემსყიდველის მოთხოვნიდან (სატელეფონო ან/და ელ. ფოსტის მეშვეობით) 1 (ერთი) კალენდარული დღის ვადაში გამოასწოროს ნაკლი, შემსყიდველის მხრიდან დამატებითი დანახარჯების გაწევის გარეშე.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტს 2023 წლის 01 იანვრიდან უნდა გააჩნდეს არანაკლებ 250000,00 (ორასორმოცდაათიათასი) ლარის ობიექტების და მიმდებარე ტერიტორიების (ეზო) დასუფთავების მომსახურების გაწევის გამოცდილება. აღნიშნულის დასტურად, პრეტენდენტმა ელექტრონულ სისტემაში უნდა ატვირთოს მომსახურების გაწევის დამადასტურებელი დოკუმენტები ხელშეკრულებ(ები)ა და ამ ხელშეკრულების საფუძველზე გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტ(ებ)ი ან/და აღნიშნული გაწეული მომსახურების დამადასტურებელი სხვა დოკუმენტაცია;
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1 იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალი იქნება შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტს მოეთხოვება ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასასაბუთებლად პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას სსიპ "ლევან სამხარაულის ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს" ან/და სხვა აკრედიტირებული პირის ან/და აუდიტის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის ასლი), რომელშიც უნდა დასტურდებოდეს (ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს) ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო "ფასების ცხრილში" (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით წინამდებარე ტენდერით განსაზღვრული შესყიდვის ობიექტის მიწოდების შესაძლებლობა. ექსპერტიზის დასკვნის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. 4.1.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების მე-18 მუხლის მე-6, მე-7 პუნქტებისა და 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული წესები.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
6.1 მოითხოვება ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის გარანტია
5 პროცენტი
6.2 სავარაუდო ღირებულებასთან შედარებით საბოლოო ფასის 20%-ით ან მეტით კლების შემთხვევაში მოითხოვება გარანტია
10 პროცენტი
6.3 გარანტიის მოქმედების ვადა
ხელშეკრულების უზრუნველყოფის საბანკო გარანტიის მოქმედების ვადა მინიმუმ 30 (ოცდაათი) კალენდარული დღით უნდა აღემატებოდეს ხელშეკრულებით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის მიწოდების საბოლოო ვადას.
6.4 გარანტიის პირობები
ხელშეკრულების უზრუნველყოფის გარანტია წარმოდგენილი უნდა იყოს საქართველოს ეროვნული ბანკის მიერ ლიცენზირებული საბანკო დაწესებულებიდან ან სსიპ „საქართველოს დაზღვევის სახელმწიფო ზედამხედველობის სამსახური“-ს მიერ ლიცენზირებული სადაზღვევო კომპანიიდან, ეროვნულ ვალუტაში - ლარში. გარანტია უნდა იყოს უპირობო და გამოუთხოვადი რაც გულისხმობს, გარანტი იღებს ვალდებულებას, ყოველგვარი უარყოფისა და გასაჩივრების უფლების გარეშე, წერილობითი მოთხოვნის წარდგენიდან მომდევნო 5 (ხუთი) სამუშაო დღის ვადაში, გადაუხადოს ბენეფიციარს თანხა თუ პრინციპალმა არ შეასრულა ბენეფიციართან გაფორმებული სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებები, ასევე, გარანტიის თანხა არ უნდა მცირდებოდეს შესრულებული სამუშაოების პროპორციულად.
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
სატენდერო წინადადებაში საერთო და ერთეულის ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. ანგარიშსწორების ფორმა - უნაღდო.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
შემსყიდველი იღებს ვალდებულებას გადაუხადოს მიმწოდებელს მიღებული მომსახურების ღირებულება ეტაპობრივად, მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან და თანმდევი დოკუმენტაციის (საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურა) გამოწერიდან/წარმოდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ია ქავთარაძე, 577593589, i.qavtaradze@mia.gov.ge qavtaradzeiaia@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1 სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი წარმოდგენილი უნდა იქნას მოქმედი კანონმდებლობის შესაბამისად. 10.1.2 ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ორიგინალის სახით (ასლის შემთხვევაში ნოტარიულად დამოწმებული ასლი) ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 10.1.3 სატენდერო წინადადებაში საერთო და ერთეულის ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ხარჯის გათვალისწინებით. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. 10.1.4 პრეტენდენტს არ აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 10.1.5 პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვის განხორციელების ნებისმიერ ეტაპზე, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ან შემსყიდველისთვის გადაცემული პერსონალური ინფორმაცია, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს აჭარის ა/რ პოლიციის დეპარტამენტის მიერ „პერსონალურ მონაცემთა დაცვის შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად, შესაძლებელია დამუშავდეს სახელმწიფო შესყიდვის მიზნებისთვის. 10.2 პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთი მონაცემები: 10.2.1 მომსახურების ხარჯთაღრიცხვა დანართი N1-ის მიხედვით (ხარჯთაღრიცხვის წარმოუდგენლობა ან/და განუფასებლად წარმოდგენა დაზუსტებას არ დაექვემდებარება და გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას). 10.2.2 ინფორმაცია მონაწილე პრეტენდენტი პირის მიერ 2023 წლის 01 იანვრიდან არანაკლებ 250000,00 (ორასორმოცდაათიათასი) ლარის ღირებულების შენობ(ებ)ის დალაგება-დასუფთავების მომსახურების გაწევის გამოცდილების შესახებ. აღნიშნულის დასტურად, პრეტენდენტმა ელექტრონულ სისტემაში უნდა ატვირთოს ხელშეკრულებ(ები)ა და ამ ხელშეკრულების საფუძველზე გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტ(ებ)ი. ან/და აღნიშნულის შესრულების დამადასტურებელი სხვა დოკუმენტაცია.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260005514 19.03.2026 contract signed same category · 75% title match

2026-2027 წწ ბიუჯეტის ფარგლებში შსს გურიის პოლიციის დეპარტამენტის შენობებისა და მიმდება…

საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრ… 90900000დასუფთავება და სანიტარიული მომსახურება → შპს ქლინ-ლაინს 1 bidder 205,645 ₾
NAT260000062 08.01.2026 contract signed same category · 58% title match · similar size

იმერეთის პოლიციის დეპარტამენტის ობიექტების და მიმდებარე ტერიტორიების დალაგება-დასუფთავე…

იმერეთის პოლიციის დეპარტამენტი 90900000დასუფთავება და სანიტარიული მომსახურება → შპს კრისტალბრენდი 2 bidders 642,036 ₾
NAT260000397 15.01.2026 contract signed same category · 55% title match · similar size

შსს სამეგრელო-ზემო სვანეთის პოლიციის დეპარტამენტის ობიექტების და მიმდებარე ტერიტორიების…

შსს სამეგრელო-ზემო სვანეთის პოლიციის … 90900000დასუფთავება და სანიტარიული მომსახურება → შპს დრ.როდგერ სერვის მენე… 1 bidder 612,990 ₾
NAT260002735 13.02.2026 contract signed same category · 48% title match · similar size

შსს კახეთის პოლიციის დეპარტამენტის ბალანსზე რიცხული შენობების და მიმდებარე ტერიტორიების…

საქართველოს შსს კახეთის პოლიციის დეპა… 90900000დასუფთავება და სანიტარიული მომსახურება → შპს დრ.როდგერ სერვის მენე… 1 bidder 469,096 ₾
NAT260003622 24.02.2026 contract signed same category · 47% title match · similar size

შსს შიდა ქართლის პოლიციის დეპარტამენტის ადმინისტრაციული შენობებისა და მიმდებარე ტერიტორ…

შსს შიდა ქართლის პოლიციის დეპარტამენტი 90900000დასუფთავება და სანიტარიული მომსახურება → ია შეყელაშვილი 3 bidders 519,967 ₾
NAT250024057 23.12.2025 contract signed same category · 40% title match · similar size

საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს ქვემო ქართლის პოლიციის დეპარტამენტის შენობებისა…

შსს ქვემო ქართლის პოლიციის დეპარტამენ… 90900000დასუფთავება და სანიტარიული მომსახურება → შპს SKY GROUP 2 bidders 593,859 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ელ შოპი
შპს ტექსტილი და უნიფორმა
შპს კომპანია GEOSM
შპს "ომეგა"
დიო