ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260004910
NAT260004910 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ცოცხები, ჯაგრისები და სხვა სხვადასხვა ტიპის ნივთები

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 6% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.8 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 39200000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N1604 running Contract PDF ↗
15,439 ₾ contract amount 15,439 ₾ (100%) actually paid 16.04.2026 – 25.06.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
15,439.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 05.05.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260004910
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიშპს სახელმწიფო კვებითი უზრუნველყოფა
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია39200000-ავეჯის აქსესუარები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება27`328.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ.სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი11.03.2026 19:38
წინადადებების მიღება იწყება18.03.2026 00:01
წინადადებების მიღება მთავრდება20.03.2026 14:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი109.00 GEL
გარანტიის ოდენობა273 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხ.სატენდერო დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (5)

NAT260004910_ოქმი N2.pdf.pdf ხატია რიგვავა 27.03.2026 19:12
NAT260004910_04910 შპს ეგო - დასკვნა.pdf.pdf დიმა ნადირაძე 31.03.2026 17:56
NAT260004910_ოქმი N3-4910.pdf.pdf ხატია რიგვავა 06.04.2026 18:28

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ეგო 16,540 15,439 won
NAT260004910_ფასები ეგო კვება ცოცხ-ჯაგრისები 4910-signed.pdf.pdf
შპს ჰორეკა ბიზნეს ჯგუფი 15,780 15,780
NAT260004910_კვების კომპანია - ცოცხები-signed.pdf.pdf
შპს ინფინიტი 2024 16,340 16,340
NAT260004910_დანართი N1 (61)-signed.pdf.pdf
შპს ჩინი 18,234 18,234
NAT260004910_დანართი N1 (7)-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 11.03.2026 19:38 Announced
  • 18.03.2026 00:01 Bidding opens
  • 19.03.2026 20:59 First bid placed (4 bidders in total)
  • 20.03.2026 14:28 Last bid activity
  • 20.03.2026 14:30 Bidding closes
  • 27.03.2026 19:12 Buyer published: NAT260004910_ოქმი N2.pdf
  • 31.03.2026 16:13 Buyer published: NAT260004910_ფასები ეგო კვება ცოცხ-ჯაგრისები 4910 დაზ 1-signed.pdf
  • 31.03.2026 16:23 Buyer published: NAT260004910_წერილი ნიმუშების წარმოდგენაზე-signed.pdf
  • 31.03.2026 17:56 Buyer published: NAT260004910_04910 შპს ეგო - დასკვნა.pdf
  • 06.04.2026 18:28 Buyer published: NAT260004910_ოქმი N3-4910.pdf
  • 16.04.2026 00:00 Contract signed: N1604 — 15,439 ₾
  • 23.08.2026 21:51 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 18 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ცოცხები, ჯაგრისები და სხვა სხვადასხვა ტიპის ნივთები
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. იატაკის ჯაგრისი-ჯაგრისის სიგანე 20-30 სმ, ტარი არანაკლებ 115 სმ არაუმეტეს 130 სმ, დიამეტრი არანაკლებ 2 სმ-800 ცალი; 2. ცოცხი აქანდაზით-ვერტიკალური ტარით პლასტმასის, არანაკლებ 3-4 ფერის მოთხოვნის შესაბამისად. მექანიკური ზემოქმედებისადმი მედეგი. ტარის სიგრძე 70-80 სმ. ასაღები პირის სიგანე არანაკლებ 20 სმ-400 ცალი; 3. ეზოს ცოცხი-ცოცხი ეზოს, ხის ტარით, ტარის ზომა არანაკლებ 1,6მ, მექანიკური ზემოქმედებისათვის მედეგი-20 ცალი; 4. იატაკის ჯოხი (რეზინის პირით)-რეზინის პირით, არანაკლებ 2 ფერის მოთხოვნის შესაბამისად, მექანიკური ზემოქმედებისადმი მედეგი.სიგრძე არანაკლებ 35სმ, ხრახნით დიამეტრით არანაკლლებ 2 სმ, ტარი მსუბუქი, მეტალის, მდგრადი, უჟანგავი, რეცხვა დეზინფიცირებადი, ტარის სიგრძე არანაკლებ 115სმ არაუმეტეს 130 სმ-1 200 ცალი; შენიშვნა 1: აღნიშნულ ტენდერში მონაწილეობა იმავდროულად ნიშნავს, რომ პრეტენდენტი თანახმაა სატენდერო დოკუმენტაციის საქონლის ტექნიკური სპეციფიკაციის მოთხოვნების სრულად დაცვით განახორციელოს საქონლის მოწოდება.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
შესყიდვის ობიექტის მიწოდება უნდა განხორციელდეს ხელშეკრულების გაფორმებიდან 30 კალენდარულ დღის ვადაში
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდების ადგილია - შპს " სახელმწიფო კვებითი უზრუნველყოფა"-ს საწყობი: დაბა ვაზიანის საწყობი.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
„მიმწოდებელი“ მოსაწოდებელ საქონელზე უნდა ავრცელებდეს გარანტიას საქონლის ფაქტობრივად მიღებიდან არანაკლებ 12 თვეს, შემდეგი პირობებით: ა) საგარანტიო პირობები მოქმედებს იმ შემთხვევაში თუ შესყიდვის ობიექტი არ დაზიანდება რაიმე სახის ფიზიკური ზემოქმედებით. ბ) საგარანტიო ვადის განმავლობაში შესყიდვის ობიექტის მიერ დეფექტის/წუნის/ხარვეზის გამოვლენის შემთხვევაში იგი უნდა შეკეთდეს ან/და შეიცვალოს ახლით, არაუმეტეს 10 (ათი) სამუშაო დღეში. ხოლო მიღება-ჩაბარებიდან ერთი თვის ვადაში წუნის აღმოჩენის შემხვევაში უნდა შეიცვალოს ახალი პროდუქციით არაუმეტეს 10 (ათი) სამუშაო დღეში. გ) „მიმწოდებელი“ საგარანტიო პირობებს არ ავრცელებს თუ საქონლის დაზიანება გამოწვეულია „შემსყიდველის“ მიერ დაუდევრობით ან გაუფრთხილებლობით. დ) საგარანტიო პირობების შეუსრულებლობისთვის/არაჯეროვნად შესრულულებისთვის „შემსყიდველი“ უფლებამოსილია „მიმწოდებელს“ დაარიცხოს საურავი 30 (ოცდაათი) ლარის ოდენობით ყოველ გადაცილებულ დღეზე. ე) „მიმწოდებლის“ მიერ პირგასამტეხლოს გადახდა არ ათავისუფლებს „მიმწოდებელს“ შესასრულებელი ვალდებულებისაგან.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
სატენდერო წინადადებაში საერთო და ერთეულის ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით, მათ შორის ტრანსპორტირების ხარჯის. 2. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. 3. აღნიშნულ ტენდერში მონაწილეობა იმავდროულად ნიშნავს, რომ პრეტენდენტი თანახმაა სატენდერო დოკუმენტაციის 1.4 და 1.5 მუხლების მოთხოვნების სრულად დაცვით განახორციელოს საქონლის მიწოდება. 4. იმ შემთხვევაში თუ პრეტენდენტი თავის სატენდერო წინადადებაში მიუთითებს სატენდერო დოკუმენტაციის 1.5 მუხლისაგან განსხვავებულ, შემსყიდველისათვის უკეთეს საქონლის მიწოდების პირობას, ტენდერში გამარჯვებულ პრეტენდენტთან გაფორმებულ ხელშეკრულებაში აისახება შემოთავაზებული პირობა. 5. ხელშეკრულბაში მხარეთა შეთანხმებით შესაძლებელია შეიცვალოს საქონლის მიწოდების პირობები, თუ ასეთი ცვლილება არ აუარესებს შემსყიდველის მდგომარეობას.
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
ყველაზე დაბალი ფასის წარმომდგენი პრეტენდეტი ვალდებულია წარმოადგინოს შემოთავაზებული საქონლის ნიმუშები, ფასთა ცხრილის თითოეული პოზიციის მიხედვით. ნიმუშ(ებ)ის წარმოუდგენლობა ან ხარვეზით წარმოდგენა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას სატენდერო პროცედურებიდან.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
შპს „სახელმწიფო კვებითი უზრუნველყოფის“ ოფისი, ქ. თბილისი, თემქა მე-9 კვარტალი, 21-ე და 22-ე კორპუსების მიმდებარედ
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ყველაზე დაბალი წინადადების ფასის მქონე პრეტენდენტის მიერ ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად დაფიქსირებული წინადადების საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით ნაკლებია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, სატენდერო კომისია პრეტენდენტისგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარდგენას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს საექსპერტო, აუდიტორული ან/და საშემფასებლო დასკვნით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას. (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის ან/და ორგანიზაციის შესაბამისი უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტი). დასკვნის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი მომწოდებლის დისკვალიფიკაციას.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
1. ანგარიშსწორების ფორმა - უნაღდო. 2. მიღება-ჩაბარების გაფორმების შემდეგ.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება მოხდება შემდეგი წესით: შემსყიდველი მიმწოდებელს გადაუხდის ფაქტიურად მიწოდებული საქონლის ღირებულებას სრულად, საქონლის მიწოდებიდან და შესაბამისი დოკუმენტაციის გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 სამუშაო დღის ვადაში (ანგარიშსწორება ეტაპობრივად არ განხორციელდება). თუ ანგარიშსწორების განხორციელების ვადის ბოლო დღე ემთხვევა არასამუშაო დღეს, მაშინ ანგარიშსწორება განხორციელდება მომდევნო სამუშაო დღეს.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ხატია რიგვავა, 595404494, khrigvava@scs.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. პრეტენდენტის მიერ ელ. ტენდერში მონაწილეობის მიღება (წინადადების წარმოდგენა) ნიშნავს, რომ იგი სრულად ეთანხმება შემსყიდველის ელ. ტენდერის დოკუმენტაციით გათვალისწინებულ მოთხოვნებს. 2. ხელშეკრულებაში დაფიქსირებული ფასების შეცვლა დაუშვებელია თუ ამ ცვლილების შედეგად იზრდება ხელშეკრულების საერთო ღირებულება ან უარესდება ხელშეკრულების პირობები “შემყიდველი”-სათვის. 3. ფასების ცხრილში ერთეულის ფასი გამოსახული უნდა იყოს არაუმეტეს მეათასედის სიზუსტით. იმ შემთხვევაში თუ ფასების ცხრილში დაფიქსირებულია მძიმის შემდეგ 3 (სამ) სიმბოლოზე მეტი, ერთეულის ფასად ჩაითვლება მხოლოდ მძიმის შემდეგ სამი სიმბოლო. 4. ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნესქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 5. ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 6. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (შემდგომში-სისტემა) ატვირთული ყველა დოკუმენტზე ან/და ინფორმაციაზე შესრულებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და დასმული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპი უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში ატვირთული უნდა იქნას მინდობილობა ან რწმუნებულება). 7. სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და ძირითდი პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში ხელშეკრულების პროექტის სახით, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 8. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული წინადადება. 9. სატენდერო წინადადებაში საერთო და ერთეულის ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით, მათ შორის ტრანსპორტირების ხარჯი. 10. ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტის შემოთავაზებული საქონელი არ უნდა იყოს ექსპლუატაციაში ნამყოფი (უნდა იყოს ახალი). 11. იმ შემთხვევაში თუ სატენდერო დოკუმენტაციაში შესყიდვის ობიექტის ტექნიკური და ხარისხობრივი მაჩვენებლების აღწერისას გამოყენებული იქნება სასაქონლო ნიშანი, მოდელი, პატენტი ან მწარმოებელი კომპანია, ასეთ შემთხვევაში აღნიშნული ტერმინები გამოყენებული არის „მსგავსისა“ და „ექვივალენტურის“ მნიშვნელობით და პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს ტექნიკური დოკუმენტაციით განსაზღვრული შესყიდვის ობიექტის მსგავსი ან ექვივალენტური მახასიათებლების მქონე საქონელი/მომსახურება. 12. ფასების ცხრილის დაზუსტების შემთხვევაში პრეტენდენტის მიერ არ უნდა მოხდეს საქონლის ერთეულის ფასის ზრდა.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260003236 19.02.2026 contract signed same category · 73% title match · similar size

ავეჯის აქსესუარები, ცოცხები და ჯაგრისები და სხვა სხვადასხვა ტიპის ნივთები

თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერ… 39200000ავეჯის აქსესუარები → შპს ჰორეკა ბიზნეს ჯგუფი 1 bidder 23,371 ₾
NAT260013462 30.06.2026 contract signed same category · same buyer

სხვადასხვა ზომის სილიკონის ფარდების, სილიკონის საკიდებისა და თვითმჭრელების შესყიდვა

შპს სახელმწიფო კვებითი უზრუნველყოფა 39200000ავეჯის აქსესუარები → ტრჯ გროუპ 2 bidders 72,970 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ლიმე 07
შპს ეგო
შპს ჯეობრეინ
შპს ჯი ემ ბილდინგი
შპს კომპანია GEOSM