აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2026 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული შუახევის მუნიციპალიტეტზე გადმოსაცემი კაპიტალური ტრანსფერის ფარგლებში განსახორციელებელი კაპიტალური პროექტი (მეწყერსაწინააღმდეგო ღონისძიებები) - სოფელ დაბაძველში გივი ზოიძის საცხოვრებელ სახლთან ფერდსამაგრი კედლის მოწყობა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 2.0 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 45200000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 18.56 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 03.06.2026 |
| 12,852.32 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 03.06.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260005104 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | შუახევის მუნიციპალიტეტი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 45200000-მთლიანი ან ნაწილობრივი სამშენებლო სამუშაოები და სამოქალაქო მშენებლობის სამუშაოები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 16`570.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ ტექნიკური დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 13.03.2026 17:31 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 21.03.2026 00:03 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 24.03.2026 13:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 100.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 166 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | სატენდერო დოკუმენტაციის 1.4 პუნქტის შესაბამისად |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (2)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს მეკო 2002 | 13,257 | 13,257 | won |
| NAT260005104_ფასების ცხრილი 5104.xlsx.xlsx | |||
| ინდ. მეწარმე გივი ზოიძე | 16,570 | 16,570 | — |
| NAT260005104_givi zoidze.xlsx.xlsx | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 13.03.2026 17:31 Announced
- 21.03.2026 00:03 Bidding opens
- 23.03.2026 10:54 First bid placed (2 bidders in total)
- 23.03.2026 15:03 Last bid activity
- 24.03.2026 13:30 Bidding closes
- 31.03.2026 16:03 Buyer published: NAT260005104_5104 ხელწერილი ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ და სატენდერო კომისიის სხომის ოქმი N2.pdf
- 03.04.2026 14:38 Buyer published: NAT260005104_ფასების ცხრილი 5104.xlsx
- 07.04.2026 00:00 Contract signed: N65 — 13,257 ₾
- 23.08.2026 21:50 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2026 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული შუახევი…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული შუახევი…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2026 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული შუახევი…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2026 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული შუახევი…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2026 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული შუახევი…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული ავტონომიური რესპუ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული ავტონომიური რესპუ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული ავტონომიური რესპუ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული ავტონომიური რესპუ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული ავტონომიური რესპუ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს გაბ ბილდინგი | 18× |
| მურმან ბეჟანიძე | 18× |
| შპს ზურა-2012 | 16× |
| შპს ნენია 2023 | 15× |
| შპს რ.მ 2025 | 13× |