ქობულეთის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე უნებართვო, უსახური და ამორტიზირებული შენობა-ნაგებობების სადემონტაჟო სამუშაოების შესყიდვა
Can we win this?
7% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 13% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 2.6 bidders, 26% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 45100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 13,977.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 24.06.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260004774 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ქობულეთის მუნიციპალიტეტი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 45100000-სამშენებლო უბნის მოსამზადებელი სამუშაოები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 50`000.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ დანართი N1 (ხარჯთაღრიცხვა) |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 10.03.2026 18:37 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 20.03.2026 00:02 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 23.03.2026 15:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 500.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 500 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია; |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (6)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს თატა 2020 | 49,400 | 39,839 | won |
| NAT260004774_დანართი N1 (ფასების ცხრილი) (12)-signed.pdf.pdf · NAT260004774_დანართი N1 (ფასების ცხრილი) (12).xlsx.xlsx | |||
| შპს მოდერნ დეველოპმენტ 2024 | 40,001 | 40,001 | — |
| NAT260004774_დანართი N1 (ფასების ცხრილი) (1).xlsx.xlsx · NAT260004774_დანართი N1 (ფასების ცხრილი) (1)-signed.pdf.pdf | |||
| შპს ალპეტე | 40,001 | 40,001 | — |
| NAT260004774_დანართი N1 (ფასების ცხრილი) (1) alpete.xlsx.xlsx | |||
| თეიმურაზ დიასამიძე | 45,660 | 45,660 | — |
| NAT260004774_დანართი N1 ფასების ცხრილი.pdf.pdf · NAT260004774_მინდობილობა.pdf.pdf · NAT260004774_ხელშეკრულება ტექნიკის ქირაობაზე.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 10.03.2026 18:37 Announced
- 20.03.2026 00:02 Bidding opens
- 20.03.2026 11:18 First bid placed (4 bidders in total)
- 23.03.2026 14:28 Last bid activity
- 23.03.2026 15:30 Bidding closes
- 25.03.2026 18:13 Buyer published: NAT260004774_სხდომის ოქმი 19-2.pdf
- 30.03.2026 20:29 Buyer published: NAT260004774_NAT 260004774 ხარჯთაღრიცხვა (1).xlsx
- 30.03.2026 20:29 Buyer published: NAT260004774_NAT 260004774 ხარჯთაღრიცხვა (1)-signed.pdf
- 30.03.2026 20:29 Buyer published: NAT260004774_ინსპექტირების ანგარიში 223-26-signed.PDF
- 30.03.2026 22:25 Buyer published: NAT260004774_ხელშეკრულება.pdf22-signed.pdf
- 31.03.2026 16:22 Buyer published: NAT260004774_სხდომის ოქმი 19-3.pdf
- 07.04.2026 00:00 Contract signed: N42 — 39,839 ₾
- 23.08.2026 21:52 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე არსებული მდინარეების კალაპოტის გასწორხაზოვნება
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე არსებული მდინარეების კალაპოტის გასწორხაზოვნება
ქალაქ რუსთავის მუნიციპალიტეტის მასშტაბით სახელმწიფო და მუნიციპალურ მიწაზე უნებართვოდ აშ…
ა(ა)იპ ბათუმის მუნიციპალური ინსპექციის მიერ უნებართვო და უსახური შენობა ნაგებობების დემ…
სსიპ საქართველოს ეროვნული მუზეუმის გაერთიანებაში არსებული არმაზის არქეოლოგიური ბაზის ტე…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე არსებული მდინარეების კალაპოტის გასწორხაზოვნება
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე არსებული მდინარეების კალაპოტის გასწორხაზოვნება
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე არსებული მდინარეების კალაპოტის გასწორხაზოვნება
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე უნებართვო, უსახური და ამორტიზირებული შენობა-ნაგებ…
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე არსებული მდინარეების კალაპოტის გასწორხაზოვნება
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ზაისი და კომპანია | 7× |
| დიანა ვასაძე | 7× |
| შპს მშენებელი 2017 | 5× |
| შპს მარდი | 4× |
| ჯი-თი გრუპ | 3× |