ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260005431
NAT260005431 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სსიპ საქართველოს ფინანსური მონიტორინგის სამსახურის ბალანსზე რიცხული 2 (ორი) ერთეული ავტოსატრანსპორტო საშუალების ტექნიკური მომსახურების გაწევა (სერვისი/სათადარიგო ნაწილებით). Volkswagen Passat. გამოშვების წელი: 2018. VIN კოდი: WVWZZZ3CZKE051023. ძრავის მოცულობა

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 12% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.4 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 50100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N08-04-01 running 156 days remaining 4 amendments Contract PDF ↗
15,000 ₾ contract amount 8,906 ₾ (59%) actually paid 08.04.2026 – 31.01.2027
PaymentSourceYear QuarterPaid on
756.67 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q2 13.05.2026
387.04 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q2 13.05.2026
2,268.85 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q2 04.06.2026
820.39 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q2 17.06.2026
648.41 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q2 17.06.2026
87.54 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 09.07.2026
414.40 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 15.07.2026
305.30 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 22.07.2026
17.82 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 28.07.2026
2,714.96 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 21.08.2026
20.99 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 21.08.2026
463.70 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 21.08.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260005431
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისაქართველოს ფინანსური მონიტორინგის სამსახური
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით
შესყიდვის კატეგორია50100000-სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ ტექნიკური დავალება
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი18.03.2026 15:17
წინადადებების მიღება იწყება24.03.2026 00:04
წინადადებების მიღება მთავრდება26.03.2026 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი2`000.00 GEL
გარანტიის ოდენობა150 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების ძალაში შესვლიდან, ეტაპობრივად, წარმოქმნილი საჭიროებიდან გამომდინარე, 2026 წლის 31 დეკემბრამდე.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია
პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება411`320.60 GEL
შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება15`000.00 GEL

Buyer documents & protocols (11)

NAT260005431_NAT260005431-signed.pdf.pdf მამუკა გრძელიძე 31.03.2026 19:44
NAT260005431_ოქმი №3 - ტექმომსახურება.pdf.pdf გიორგი ჯავახიშვილი 02.04.2026 16:59

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ავტოლიდერი 162,963 162,963 won
NAT260005431_პრეისკურანტი (ტექმომსახურება).xlsx.xlsx · NAT260005431_პრეისკურანტი (ტექმომსახურება)-signed.pdf.pdf
შპს იმედი 197,840 197,840
NAT260005431_პრეისკურანტი (ტექმომსახურება)-signed.pdf.pdf · NAT260005431_პრეისკურანტი (ტექმომსახურება).xlsx.xlsx · NAT260005431_mat teq baza-signed (4).pdf.pdf · NAT260005431_ხელშეკრულება ბენი მოტორსი-signed-signed (1).pdf.pdf · NAT260005431_გამოცდილება-signed (3).pdf.pdf
შპს მაქსსერვისი 245,000 245,000
NAT260005431_1-იჯარის ხელშეკრულება ჯეომობილთან-signed-signed.pdf.pdf · NAT260005431_ინფორმაცი გამოცდილები შესახებ-signed.pdf.pdf · NAT260005431_პრეისკურანტი (ტექმომსახურება).xlsx.xlsx · NAT260005431_პრეისკურანტი (ტექმომსახურება)-signed.pdf.pdf · NAT260005431_ქვეკონტრაქტორი საქონლის მიწოდებასა და მომსახურების გაწევასთან დაკავშირებით.pdf.pdf
შპს ლიდერ მოტორსი 308,490 308,490
NAT260005431_88202613812138079391 ამონაწერი.pdf.pdf · NAT260005431_NAPEN22293395610-signed.pdf.pdf · NAT260005431_გამოცდილება ლიდერ-signed.pdf.pdf · NAT260005431_იჯარის ხელშეკრულება-signed.pdf.pdf · NAT260005431_პრეისკურანტი (ტექმომსახურება).xlsx.xlsx · NAT260005431_ტექ ბაზა-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 18.03.2026 15:17 Announced
  • 24.03.2026 00:04 Bidding opens
  • 25.03.2026 17:31 First bid placed (4 bidders in total)
  • 26.03.2026 11:52 Last bid activity
  • 26.03.2026 12:00 Bidding closes
  • 27.03.2026 15:10 Buyer published: NAT260005431_ოქმი №2 - ტექმომსახურება (დაზუსტება).pdf
  • 31.03.2026 19:42 Buyer published: NAT260005431_სრული ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ 2019 - 2025 წელი სრული.xlsx-signed.pdf
  • 31.03.2026 19:42 Buyer published: NAT260005431_მატერიალურ ტექნიკური ბაზა1-signed.pdf
  • 31.03.2026 19:42 Buyer published: NAT260005431_ქირავნობის ხელშეკრულება-signed.pdf
  • 31.03.2026 19:42 Buyer published: NAT260005431_ამონაწერი საჯარო რეესტრიდან-signed.pdf
  • 31.03.2026 19:43 Buyer published: NAT260005431_პრეისკურანტი (ტექმომსახურება).xlsx
  • 31.03.2026 19:44 Buyer published: NAT260005431_პრეისკურანტი (ტექმომსახურება)-signed.pdf
  • 31.03.2026 19:44 Buyer published: NAT260005431_საკვალიფიკაციო დოკუმენტები - შპს ეკონომაუდიტი-signed.pdf
  • 31.03.2026 19:44 Buyer published: NAT260005431_NAT260005431-signed.pdf
  • 02.04.2026 16:59 Buyer published: NAT260005431_ოქმი №3 - ტექმომსახურება.pdf
  • 08.04.2026 00:00 Contract signed: N08-04-01 — 15,000 ₾
  • 14.04.2026 12:51 Buyer published: NAT260005431_ინტერესთა კონფლიქტი - ტექმომსახურება.pdf
  • 23.08.2026 21:47 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 18 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სსიპ საქართველოს ფინანსური მონიტორინგის სამსახურის ბალანსზე რიცხული 2 (ორი) ერთეული ავტოსატრანსპორტო საშუალების ტექნიკური მომსახურების გაწევა (სერვისი/სათადარიგო ნაწილებით). Volkswagen Passat. გამოშვების წელი: 2018. VIN კოდი: WVWZZZ3CZKE051023. ძრავის მოცულობა: 1.8 ბენზინი. ავტომატური გადაცემათა კოლოფი. Toyota Camry. გამოშვების წელი: 2018. VIN კოდი: 4T1B11HK5JU630412. ძრავის მოცულობა: 2.5 ბენზინი. ავტომატური გადაცემათა კოლოფი.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
იხილეთ თანდართული ტექნიკური დავალება.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების ძალაში შესვლიდან, ეტაპობრივად, წარმოქმნილი საჭიროებიდან გამომდინარე, 2026 წლის 31 დეკემბრამდე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ქ. თბილისი, მიმწოდებლის სერვის-ცენტრ(ებ)ი.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
განხორციელებულ მომსახურებაზე და თანმდევ სათადარიგო ნაწილებზე (სათადარიგო ნაწილი უნდა იყოს ახალი, არა მეორადი), უნდა ვრცელდებოდეს მინიმუმ 6 თვიანი გარანტია, გარდა იმ სათადარიგო ნაწილებისა და საცხებ-საპოხი საშუალებებისა, რომელთა ექსპლუატაციის ვადა დამოკიდებულია ავტომანქანების გარბენზე. აღნიშნულმა სათადარიგო ნაწილებმა და საცხებ-საპოხმა საშუალებებმა უნდა უზრუნველყონ ავტომანქანის გამართულად ექსპლუატაცია მინიმუმ ქვემოთ ჩამოთვლილ გარბენზე: ძრავის ზეთი სინთეთიკური – 10 000 კმ; ძრავის ზეთი ნახევრად სინთეთიკური – 8 000 კმ; ძრავის ზეთი მინერალური – 6 000 კმ; ზეთის ფილტრი – 10 000 კმ; ძრავის ღვედი დამჭიმებით - 25 000 კმ; გენერატორის ღვედი – 25 000 კმ; მიმწოდებელმა ორგანიზაციამ შეცვლილ ან/და აღდგენილ დეტალებზე უნდა გასცეს გარანტია: • სავალ ნაწილებზე არანაკლებ 6 თვე. გარანტია არ ვრცელდება სამუხრუჭე დისკზე და სამუხრუჭე ხუნდზე; • ძრავზე, გადაცემათა კოლოფზე და ხიდებზე არანაკლებ 1 წელი ან 35 000 კმ; • ელექტრონულ მოწყობილობებზე (გარდა ელ. მცველებისა და ნათურებისა) არანაკლებ 1 წელი; • XENON-ის ტიპის ნათურებზე (ქარხნულად აღჭურვილ ავტომობილებზე) არანაკლებ 6 თვე; • სათუნუქე და სამღებრო სამუშაოებზე არანაკლებ 1 წელი; • გადაბმულობის კომპლექტზე, მორგვის საკისრებზე და ყუმბარებზე არანაკლებ 20 000 კმ; შემსყიდველის მოთხოვნის შემთხვევაში, მიმწოდებლის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას სათადარიგო ნაწილების შესაბამისობის სერტიფიკატი. საგარანტიო ვადის განმავლობაში მიმწოდებელი ვალდებულია დაუყონებლივ აღმოფხვრას აღმოჩენილი წუნი/დაზიანება.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტს, 2023 წლის 1 იანვრიდან ელექტრონული ტენდერის გამოცხადების დღემდე, განხორციელებული უნდა ჰქონდეს არანაკლებ 100 000.00 (ასი ათასი) ლარის ღირებულების მომსახურება ავტოსატრანსპორტო საშუალებების მომსახურების კუთხით, რაც მოიცავს: ავტომობილების ტექნიკურ მომსახურებას (შეკეთებას) - ქვეკონტრაქტორების შემთხვევაში მათი გამოცდილების შეკრება პრეტენდენტის გამოცდილებასთან არ დაიშვება, მოითხოვება მხოლოდ ტენდერში მონაწილეს პრეტენდენტის გამოცდილება. აღნიშნულის დასადასტურებლად მიმწოდებელმა უნდა წარმოადგინოს ხელშეკრულებ(ებ)ი და შესაბამისი მიღება-ჩაბარების აქტები (იმ შემთხვევაში, თუ სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს ვებგვერდზე აღნიშნული ხელშეკრულებები და მიღება-ჩაბარების აქტები სრულად არის ატვირთული და ასახულია ანგარიშსწორების შესახებ ინფორმაცია (ფაქტობრივი გადახდები) სრულად, საკმარისია შესაბამისი SPA/NAT/CMR და ა.შ. ნომრების მითითება.
2.3.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ
ტექნიკური მომსახურების მიწოდების ადგილად განისაზღვრება მიმწოდებლის სერვის-ცენტრ(ებ)ი ქ. თბილისში. პრეტენდენტს მომსახურების გაწევა თბილისში, სერვის-ცენტრში უნდა შეეძლოს ერთდროულად არანაკლებ 5 ავტომანქანაზე. სერვის-ცენტრში დაცული უნდა იყოს ჰიგიენური და სახანძრო უსაფრთხოების ნორმები. სერვის-ცენტრს ყოველი ავტომობილის მოდელზე უნდა გააჩნდეს სასაწყობო მარაგი, რომელშიც უნდა შედიოდეს სავალი ნაწილის სწრაფად ცვეთადი დეტალები, ასევე ზეთის, ჰაერისა და კონდენციონერის ფილტრები, მინის მწმენდები, ძრავის ზეთი, ანტიფრიზი, (რომელსაც უნდა ქონდეს მწარმოებლის დაშვება თითოეულ მოდელზე). სერვის-ცენტრ(ებ)ი აღჭურვილი უნდა იყოს: 1. ელექტრო სისტემის კომპიუტერული დიაგნოსტიკა. 2. ვულკანიზაციის ბალანსირების და დისკების გასწორების აპარატით. 3. კონდიცირების სისტემის ფრეონით დატუმბვის აპარატით. 4. ამწევი მექანიზმით - არანაკლებ 3 ცალი. 5. ელექტრო მომარაგების ალტერნატიული წყარო (გენერატორი). 6. საყრდენი დისკის გასაჩარხი აპარატით. 7. თვლების შეყრის კომპიუტერული დიაგნოსტიკის აპარატით. 8. ძრავის დიაგნოსტირება და კაპიტალური შეკეთება. 9. გადაცემათა კოლოფის და ხიდების კაპიტალური შეკეთება. 10. საწვავის სისტემის დიაგნოსტირება და შეკეთება. 11. ძრავისა ზეთის შეცვლა. 12. ავტომატური გადაცემათა კოლოფის ზეთის შეცვლა აპარატით. 13. წინა მაშუქების რეგულირების აპარატით. 14. სამღებრო სამუშაოებისათვის განკუთვნილი საშრობი ოთახით. 15. სათუნუქე სამუშაოებისათვის განკუთვნილი ტერიტორია ან ფართი. 16. სერვის ცენტრს უნდა გააჩნდეს მინიმუმ 5 ავტომობილისათვის განკუთვნილი, დაცული საპარკინგე ადგილი. აღნიშნულის თაობაზე პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს დეტალური ინფორმაცია, სადაც მითითებული უნდა იყოს: ქ. თბილისში არსებული მინიმუმ 1 (ერთი) სერვის-ცენტრ(ებ)ის რაოდენობისა და ზუსტი მისამართის შესახებ; სერვის-ცენტრ(ებ)ში არსებული მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ; სერვის-ცენტრ(ებ)ის საკუთარებაში ან სარგებლობაში არსებობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ი.
2.8.1 ქვეკონტრაქტორთან დაკავშირებული მოთხოვნები
ქვეკონტრაქტორის არსებობის შემთხვევაში, პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს ქვეკონტრაქტორ(ებ)თან არსებული სამართლებრივი ურთიერთობის დოკუმენტ(ებ)ის ასლები (ხელშეკრულება, შეთანხმება ან სხვა ექვივალენტური დოკუმენტი, რომელიც ძალაში უნდა იყოს მინიმუმ 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით, სადაც მითითებული უნდა იყოს ინფორმაცია შესაბამისი სერვის-ცენტრის შესახებ).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
პრეტენდენტის მიერ, პრეისკურანტის შესყიდვის სავარაუდო ღირებულებაზე ნაკლები ფასის დაფიქსირების შემთხვევაში, ღირებულების კლება პროცენტულად და პროპორციულად უნდა აისახოს პრეისკურანტში მოცემული ჩამონათვალის ღირებულებაზე. თუ ერთეულის ფასები დაჯდება მრავალნიშნა ათწილადად, პრეტენდენტი ვალდებულია აღნიშნული ფასები შეამციროს და დაამრგვალოს მეასედამდე, შესაბამისად შეამციროს პრეისკურანტის ჯამური ღირებულებაც. პრეტენდენტის მიერ შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში წარმოდგენილ პრეისკურანტში მითითებული სათადარიგო ნაწილების და გასაწევი მომსახურების ერთეულის ფასები არ უნდა აღემატებოდეს შემსყიდველის მიერ პრეისკურანტის შესაბამის გრაფაში მითითებული სათადარიგო ნაწილებისა და გასაწევის მომსახურების ერთეულის სავარაუდო ზღვრულ ფასებს. მომსახურების მოწოდებისას ვადა თითოეულ შემთხვევაში არ უნდა აღემატებოდეს: • ძრავის ზეთის, ფილტრებისა და სამუხრუჭე ხუნდის შეცვლა არაუმეტეს 1 სთ. • სავალი ნაწილებისათვის არაუმეტეს 1 (ერთი) სამუშაო დღეს. • ელექტროობისათვის არაუმეტეს 1 (ერთი) სამუშაო დღეს. • აგრეგატების ძირეული (ხიდები) შეკეთების/შეცვლისთვის არაუმეტეს 10 (ათი) სამუშაო დღეს. • სამღებრო/სათუნუქე სამუშაოებისათვის არაუმეტეს 10 (ათი) სამუშაო დღეს. • ხანგრძლივი მომსახურების (ძრავის, სიჩქარეთა კოლოფის) გაწევის დრო არაუმეტეს 10 (ათი) სამუშაო დღეს. • დეფიციტური სათადარიგო ნაწილებით უზრუნველყოფისას არაუმეტეს 25 (ოცდახუთი) სამუშაო დღეს. • სხვა დანარჩენ შემთხვევებში, „შემსყიდველის“ და „მიმწოდებლის“ შეთანხმებით განსაზღვრულ გონივრულ ვადას. მომსახურება გაწეული უნდა იქნეს დაუყონებლივ, რიგგარეშე. მომსახურება უნდა განხორციელდეს შემსყიდველის სიტყვიერი ან წერილობითი მოთხოვნიდან არაუმეტეს ერთი კალენდარული დღის ვადაში. თუ ავტოტექმომსახურება ეხება ძრავის კაპიტალურ რემონტს ან დეფიციტური სათადარიგო ნაწილით უზრუნველყოფას, შესაძლებელია, მომსახურების გაწევის დრო განისაზღვროს მხარეთა შეთანხმებით, მაგრამ არაუმეტეს 25 (ოცდახუთი) სამუშაო დღისა; სათადარიგო ნაწილი არ ჩაითვლება დეფიციტურად თუ საქართველოს ბაზარზე მოიძებნება ერთი მიმწოდებელი მაინც, რომელიც ახორციელებს აღნიშნული სათადარიგო ნაწილის რეალიზაციას. მიმწოდებელი ვალდებულია, შემსყიდველის მიმართვის შემთხვევაში ჩაატაროს ავტომანქანის დათვალიერება, რის შემდგომაც მხარეები ადგენენ დეფექტურ აქტს/დოკუმენტს, რომელშიც მითითებული უნდა იყოს გასაწევი მომსახურების ან/და სათადარიგო ნაწილების დეტალური აღწერა, მათი ღირებულებები, აგრეთვე მომსახურების დაწყებისა და დასრულების ვადები. მომსახურების გაწევის პროცესში, პრეისკურანტში ავტოსატრანსპორტო საშუალების ტექნიკური მომსახურების რომელიმე ერთეულის არარსებობისას, აღნიშნულზე ერთეულის ფასი, მისი შესყიდვის აუცილებლობისას, დგინდება შემსყიდველი ორგანიზაციისა და მიმწოდებლის შეთანხმებით საბაზრო ფასის გათვალისწინებით. ასეთ შემთხვევაში, მიმწოდებელსა და შემსყიდველს შორის ფორმდება შეთანხმება. პრეისკურანტში ავტოსატრანსპორტო საშუალების ტექნიკური მომსახურების შესაბამისი ერთეულის არარსებობით გამოწვეული შესყიდვის ჯამური ხვედრითი წილი არ შეიძლება აღემატებოდეს პრეისკურანტის საბოლოო ჯამური ღირებულების 10%-ს. შენიშვნა: პრეისკურანტი პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იყოს როგორც Excel-ის ისე PDF ფორმატში (ელექტრონულად დამოწმებული). პრეისკურანტის წარმოუდგენლობა ან განუფასებლად წარმოდგენილი პრეისკურანტი დაზუსტებას არ დაექვემდებარება და გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში თუ პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაციის წერილობითი მოთხოვნის შემდგომ, პრეტენდენტმა უნდა უზრუნველყოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დოკუმენტის - სსიპ ლევან სამხარაულის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ან/და შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული, ან/და საშემფასებლო დასკვნა (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაცის დამადასტურებელი დოკუმენტი) წარმოდგენა, რომლითაც დასტურდება პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება მიმწოდებელთან განხორციელდება ეტაპობრივად, ფაქტიურად გაწეული მომსახურების შესაბამისად, წარმოდგენილი დოკუმენტაციის (დეფექტური აქტი, მიღება-ჩაბარების ატი; საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურა) საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
გიორგი ჯავახიშვილი, 591400814, gjavakhishvili@fms.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთი დოკუმენტაცია/ინფორმაცია: 1. იმ შემთხვევაში, თუ პრეტენდენტს ერთიან ელექტრონულ სისტემაში მითითებული არ აქვს ხელმძღვანელის სახელი, გვარი და სრული საბანკო რეკვიზიტები, პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს აღნიშნული ინფორმაცია; 2. შევსებული პრეისკურანტი (პუნქტი 1.3); 3. პრეტენდენტის გამოცდილების დამადასტურებელი დოკუმენტაცია (პუნქტი 2.2.1); 4. ინფორმაცია პრეტენდენტის სერვის-ცენტრ(ებ)ის და მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ (პუნქტი 2.3.1); 5. ინფორმაცია/დოკუმენტაცია ქვეკონტრაქტორის შესახებ (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) (პუნქტი 2.8.1). ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. პრეტენდენტის მიერ გაცემული დოკუმენტი, რომელიც წარმოდგენილი უნდა იქნას წინამდებარე ტენდერში, დამოწმებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით (გარდა excel-ის ფორმატში წარმოდგენილი დოკუმენტ(ებ)ისა). სატენდერო წინადადებაში ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250020936 21.11.2025 contract signed same category · 38% title match · similar size

სსიპ „საქართველოს კონკურენციისა და მომხმარებლის დაცვის სააგენტო“-ს ბალანსზე რიცხული 5 (…

NAT250000616 15.01.2025 contract signed same category · 36% title match · similar size

სსიპ მიწის მდგრადი მართვისა და მიწათსარგებლობის მონიტორინგის ეროვნული სააგენტოს ბალანსზ…

SPA250000945 04.09.2025 contract signed same category · 36% title match · similar size

უნივერსიტეტის ბალანსზე რიცხული ავტოსატრანსპორტო საშუალებების ტექნიკური მომსახურების შეს…

NAT250024560 29.12.2025 contract signed same category · 36% title match · similar size

სსიპ მიწის მდგრადი მართვისა და მიწათსარგებლობის მონიტორინგის ეროვნული სააგენტოს ბალანსზ…

NAT250021337 26.11.2025 contract signed same category · 35% title match · similar size

წლის განმავლობაში ბიუროს ბალანსზე რიცხული ხუთი ერთეული ავტოსატრანსპორტო საშუალებების შე…

NAT250021298 25.11.2025 contract signed same category · 33% title match · similar size

სსიპ საქართველოს ეროვნული არქივის ბალანსზე რიცხული ავტოსატრანსპორტო საშუალებების შეკეთე…

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ულტრა
შპს სინტაქსი
ორიენტ ლოჯიკ
შპს Crystal Communication Georgia
შპს ანსინქტონ ინტერნეიშენალ