ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260005435
NAT260005435 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სსიპ სურსათის ეროვნული სააგენტოსთვის სამუშაო დროის აღრიცხვის ელექტრონული სისტემის (ბარათის წამკითხველები) მიწოდება თანმდევი მომსახურებით (მონტაჟი)

სურსათის ეროვნული სააგენტო 247 tenders 2.8 avg bidders 29 failed 819 CMR deals
7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 11% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 53% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 35100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N269 fulfilled 4 amendments Contract PDF ↗
175,195 ₾ contract amount 175,195 ₾ (100%) actually paid 07.04.2026 – 31.08.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
14,195.40 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 08.05.2026
5,678.16 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 08.05.2026
25,551.72 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 21.05.2026
16,206.12 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 21.05.2026
11,356.32 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 25.05.2026
2,839.08 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 02.06.2026
28,390.80 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 02.06.2026
17,034.48 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 02.06.2026
11,356.32 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 02.06.2026
8,517.24 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 02.06.2026
19,873.56 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 02.06.2026
14,195.40 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 02.06.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260005435
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისურსათის ეროვნული სააგენტო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია35100000-საგანგებო სიტუაციების დროს გამოსაყენებელი მოწყობილობები და უსაფრთხოების საშუალებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება150`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი18.03.2026 15:21
წინადადებების მიღება იწყება28.03.2026 00:05
წინადადებების მიღება მთავრდება31.03.2026 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი1`500.00 GEL
გარანტიის ოდენობა1`500 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 50 კალენდარული დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (1)

NAT260005435_ოქმი №3.pdf.pdf ნატო თოთიაური 01.04.2026 17:51

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ბუსა ჯგუფი 148,470 148,470 won
NAT260005435_ფასების ცხრილი დანართი 1 - შპს ბუსა ჯგუფი.pdf.pdf · NAT260005435_ფასების ცხრილი დანართი 1 - შპს ბუსა ჯგუფი.xlsx.xlsx · NAT260005435_Suprema - წერილი.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 18.03.2026 15:21 Announced
  • 28.03.2026 00:05 Bidding opens
  • 30.03.2026 22:11 First bid placed (1 bidders in total)
  • 30.03.2026 22:11 Last bid activity
  • 31.03.2026 12:00 Bidding closes
  • 01.04.2026 17:51 Buyer published: NAT260005435_ოქმი №3.pdf
  • 07.04.2026 00:00 Contract signed: N269 — 175,195 ₾
  • 23.08.2026 21:47 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 17 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სსიპ სურსათის ეროვნული სააგენტოსთვის სამუშაო დროის აღრიცხვის ელექტრონული სისტემის (ბარათის წამკითხველები) მიწოდება თანმდევი მომსახურებით (მონტაჟი).
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
შესყიდვის ობიექტის მინიმალური ტექნიკური მახასიათებლები (ან „მსგავსი“, „ეკვივალენტური“) 1.2.1. ბარათის წამკითხველი - 65 კომპლექტი წვდომის კონტროლის სისტემის ქსელური კონტროლერ-წამკითხველი უნდა აკმაყოფილებდეს შემდეგ მინიმალურ მოთხოვნებს: 1.2.1.1. ბარათების ქსელური კომბინირებული წამკითხველ/კონტროლერი 1.2.1.1.1. უნდა კითხულობდეს არანაკლებ შემდეგ ტიპის ბარათებს: 125kHz EM და 13.56MHz MIFARE, MIFARE Plus, DESFire EV1 ან ეკვივალენტური ტექნოლოგიები; 1.2.1.1.2. ქსელური ინტერფეისი: TCP/IP; 1.2.1.1.3. ინტერფეისები: TCP/IP, RS485; 1.2.1.1.4.•RS485 კომუნიკაციისთვის უნდა ჰქონდეს OSDP (Open Supervised Device Protocol) პროტოკოლის მხარდაჭერა ან ეკვივალენტური უსაფრთხო კომუნიკაციის მექანიზმი.; 1.2.1.1.5. ავტონომიური მახსოვრობა: არანაკლებ 200 000 მომხმარებელი და არანაკლებ 1 000 000 მოვლენა; 1.2.1.1.6. პროცესორი: არანაკლებ 1.0 GHz; 1.2.1.1.7. მეხსიერება: არანაკლებ 4GB Flash და 64MB SDRAM; 1.2.1.1.8. შემავალი პორტები: არანაკლებ 2; 1.2.1.1.9. გამომავალი პორტები: არანაკლებ 1; 1.2.1.1.10. კვება: PoE მხარდაჭერა; 1.2.1.1.11. დაცვის კლასი: არანაკლებ IP65; 1.2.1.1.12. უნდა მუშაობდეს სერვერულ პროგრამულ უზრუნველყოფასთან ონლაინ რეჟიმში; 1.2.1.1.13. შემოთავაზებული მოწყობილობა უნდა იყოს სრულად თავსებადი დამკვეთის ორგანიზაციაში უკვე დანერგილ წვდომის კონტროლის სისტემასთან (BioStar 2 პლატფორმა) ან უნდა უზრუნველყოფდეს აღნიშნულ სისტემასთან სრულფასოვან ინტეგრაციას; 1.2.1.1.14. მოწყობილობა უნდა იყოს ახალი და ექსპლუატაციაში არ მყოფი. 1.2.1.2. ბარათების ქსელური კომბინირებული წამკითხველ/კონტროლერი 1.2.1.2.1.უნდა კითხულობდეს 125kHz EM და 13.56MHz MIFARE, MIFARE Plus, DESFire EV1 ან ეკვივალენტურ ბარათებს, მათ შორის საქართველოს მოქალაქის პირადობის მოწმობას (ID ბარათი); 1.2.1.2.2. მობილური იდენტიფიკაციის მხარდაჭერა: Android – NFC და BLE, iOS – BLE; 1.2.1.2.3. ინტერფეისი: RS485; 1.2.1.2.4. RS485 კომუნიკაციისთვის უნდა ჰქონდეს OSDP ან ეკვივალენტური მხარდაჭერა; 1.2.1.2.5. ხმოვანი ინდიკაცია (Multi-tone buzzer); 1.2.1.2.6. ვიზუალური ინდიკაცია (მრავალფერიანი LED); 1.2.1.2.7. ინდიკაციამ უნდა აჩვენოს მომხმარებლის ავტორიზაციის შედეგი; 1.2.1.2.8. საჭიროების შემთხვევაში უნდა მოყვებოდეს თავსებადი კვების ბლოკი; 1.2.1.2.9. მოწყობილობა უნდა იყოს ახალი და ექსპლუატაციაში არ მყოფი. 1.2.2. მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს: • მოწყობილობების მიწოდება; • ფიზიკური მონტაჟი 56 ობიექტზე (თბილისის გარდა); • სისტემის პროგრამული კონფიგურაცია; • არსებულ ქსელურ ინფრასტრუქტურაში ინტეგრაცია; • სისტემის სრული გამართვა და ტესტირება; • მონტაჟისთვის საჭირო ყველა სახარჯი მასალის უზრუნველყოფა; • საჭიროების შემთხვევაში სამაგრებისა და დამხმარე კონსტრუქციების მოწყობა; • სისტემის ადმინისტრირების მოკლე ტექნიკური ტრენინგის ჩატარება დამკვეთის წარმომადგენლებისთვის - მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს სისტემის სატესტო ექსპლუატაციაში გაშვება და დამკვეთის წარმომადგენელთან ერთად მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმება. შენიშვნა : შემოთავაზებული ბარათების ქსელური კომბინირებული წამკითხველ/კონტროლერები სრულად თავსებადი უნდა იყოს სამინისტროში დანერგილ სისტემასთან Biostar 2-თან.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
მიწოდება/მონტაჟი/ინსტალაცია უნდა განხორციელდეს, ეტაპობრივად შემსყიდველის მიერ მოთხოვნილი რაოდენობის შესაბამისად, ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 50 კალენდარული დღის ვადაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მიმწოდებელმა საკუთარი ხარჯებით უნდა უზრუნველყოს შესყიდვის ობიექტის მიწოდება და მონტაჟი საქართველოს მასშტაბით დანართ #2 - ში მითითებულ ლოკაციებზე.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
1.7.1. მიმწოდებელი იძლევა გარანტიას, რომ შესყიდვის ობიექტი იქნება ახალი, დამზადებული ქარხნულად, საქონელი შეფუთული იქნება მწარმოებლის კოლოფში, კოლოფზე ქარხნულად დაბეჭდილი მოდელის (სერიული ნომერი/PartNumber...) მითითებით. შეფუთვის მთლიანობა არ იქნება დარღვეული. შემოთავაზებულ საქონელზე უნდა ვრცელდებოდეს გარანტია არანაკლებ 1 წელი. 1.7.2. შესყიდვის ობიექტის სრულფასოვანი ფუნქციონირების საგარანტიო ვადა განისაზღვრება ფასების ცხრილში, დანართი #1-ში მითითებული პოზიციების შესაბამისად. საგარანტიო ვადის ათვლა მოხდება საქონლის მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმების დღიდან. საგარანტიო პირობებით განსაზღვრული მოთხოვნები, ძალაშია მთელი საგარანტიო ვადის განმავლობაში, მიუხედავად ხელშეკრულების მოქმედების ვადის ამოწურვისა; 1.7.3. საგარანტიო პერიოდში ინსპექტირება ხორციელდება ხელშეკრულების შესრულების ნებისმიერ ეტაპზე, საქონლის მიღებისას, აგრეთვე მიღების შემდეგ, მათ შორის, ხელშეკრულების მოქმედების ვადის გასვლის შემდეგ, ხელშეკრულებიდან გამომდინარე ვალდებულებების არსებობის პერიოდში. 1.7.4.4. საქონლის მიღებისას ინსპექტირების პროცესში ქარხნული წუნი/ხარვეზის აღმოჩენის შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებულია შეცვალოს საქონელი ახლით წუნი/ხარვეზის დაფიქსირებიდან 15 (თხუთმეტი) კალენდარული დღის ვადაში. 1.7.4.5. საგარანტიო პერიოდში ექსპლუატაციის პროცესში, მექანიკური, უხარისხო ძაბვით და/ან არასწორი მოხმარებით გამოწვეული დაზიანების გარდა, წარმოქმნილი ხარვეზების არსებობის შემთვევაში, შემსყიდველი წერილობით ან/და ელექტრონული ფორმით აცნობებს მომსახურების გაწევის საჭიროების შესახებ „მიმწოდებელს“. „მიმწოდებელი“ მისი წარმომადგენლის მიერ, საკუთარი ხარჯებით (ტრანსპორტირების ჩათვლით) შეტყობინებიდან არაუგვიანეს მეორე სამუშაო დღისა ახდენს რეაგირებას. საჭიროების შემთხვევაში ორი სამუშაო დღის ვადაში დგება დეფექტური აქტი, რომელიც მოიცავს შესასრულებელ სამუშაოებს და მათ ხანგრძლივობას. სერვის მომსახურება განხორციელდება არაუმეტეს 10 (ათი) კალენდარული დღის ვადაში თუ ასეთი პროდუქციისათვის საჭირო სათადარიგო ნაწილები მიმწოდებელს აქვს ადგილზე (საწყობში), წინააღმდეგ შემთხვევაში დეფექტური აქტით განსაზღვრულ გონივრულ ვადაში, მაგრამ არაუმეტეს 30 (ოცდაათი) კალენდარული დღისა. 1.7.6. იმ შემთხვევაში თუ საქონელი არ ექვემდებარება შეკეთებას ან/და ვერ მოხერხდა ნივთის შეკეთება მიმწოდებლის მიერ, ამასთანავე შეკეთებიდან 1 თვეში გამოვლინდა იგივე დეფექტი ან საგარანტიო ვადის განმავლობაში იგივე დეფექტი გამოვლინდა 3 ჯერ, უნდა მოხდეს აღნიშნული ნივთის შეცვლა. 1.7.7. ნივთის შეცვლა ხდება ხარვეზის აღმოჩენიდან არაუგვიანეს 30 კალენდარული დღის განმავლობაში, იგივე ან უკეთესი მახასიათებლების ტექნიკით, ღირებულება აითვლება შეცვლის მომენტში შესაცვლელი მოწყობილობის ფასით. მონტაჟი/ინსტალაციის საგარანტიო პირობები: გაწეული მომსახურება უნდა შეესაბამებოდეს სატენდერო დოკუმენტაციის ტექნიკური დავალების მოთხოვნებს; მონტაჟის მიმდინარეობის დროს გამოყენებული თითოეული მასალა/მოწყობილობა ან/და მარაგ-ნაწილები მოწოდებული უნდა იყოს ახალი, ექსპლუატაციაში არ მყოფი და უნდა შეესაბამებოდეს მოქმედ სტანდარტსა და ტექნიკურ რეგლამენტს;
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა დანართი N1, ფასების ცხრილის სახით უნდა წარმოადგინოს შემდეგი ინფორმაცია: საქონლის დასახელება, აღწერილობა, მწარმოებელი ქვეყანა, მწარმოებელი კომპანია და მოდელი/მარკა/სერია/PartNumber.
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
შესყიდვის ობიექტის მახასიათებლების სატენდერო დოკუმენტაციასთან შესაბამისობის დადგენის მიზნით, წარმოდგენილი მოდელი ან/და სერიული ნომერი ან/და PartNumber ან/და მაიდენტიფიცირებელი ნიშნის მიხედვით შემოთავაზებული საქონლის ტექნიკური პარამეტრები უნდა იძებნებოდეს ინტერნეტ წყაროების საშუალებით, წინააღმდეგ შემთხვევაში პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს მწარმოებლის ოფიციალური ინფორმაცია ტექნიკური მახასიათებლების შესახებ (მწარმოებლის წერილი ან/და დასკანერებული ტექნიკური პასპორტი ან/და data sheet ან/და ვებ-გვერდის მისამართი, რომელიც მკაფიოდ დაადასტურებს შესაბამისობას).”
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1 შესყიდვის სავარაუდო ღირებულებასთან მიმართებაში, საბოლოო ფასის 20%-ით ან მეტით კლების შემთხვევაში, ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დადასტურების მიზნით, პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს შესაბამისი უფლებამოსილების მქონე დამოუკიდებელი აუდიტორისა ან აუდიტორული კომპანიის მიერ გაცემული დასკვნა, რომელიც დაადასტურებს, რომ შემოთავაზებულ ფასად, პრეტენდენტს სრულად და შეუფერხებლად შეუძლია ტენდერით გათვალისწინებული ვალდებულებებისა და მოთხოვნების შესრულება; 4.1.1.2. ტენდერის მიზნებისთვის, შესაბამისი კვალიფიკაციის და უფლებამოსილების მქონე დამოუკიდებელ აუდიტორად შემსყიდველი განიხილავს პირს - აუდიტორს ან აუდიტორულ კომპანიას, რომელიც რეგისტრირებულია ბუღალტრული აღრიცხვის, ანგარიშგებისა და აუდიტის ზედამხედველობის სამსახურის ოფიციალურ რეესტრში, ვებ გვერდზე: https://www.saras.gov.ge
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
7.2.1. ანგარიშსწორება მიმწოდებელთან შესაძლებელია განხორციელდება ეტაპობრივად საქონლის მიწოდების შემდეგ, მიღება-ჩაბარების აქტის საფუძველზე. 7.2.2. ანგარიშსწორება მოხდება უნაღდო ანაგარიშსწორებით ლარებში
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება მიმწოდებელთან განხორციელდება საქონლის მიწოდების შემდეგ, მიღება ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნატო თოთიაური, 591503827, Nato.Totiauri@nfa.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1.პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტაცია „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე საჭიროებს კვალიფიციურ ელექტრონულ ხელმოწერას ან/და კვალიფიციურ ელექტრონულ შტამპის დასმას. 10.1.2. ტენდერთან დაკავშირებული დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.3. სატენდერო წინადადების ფასში პრეტენდენტმა უნდა გაითვალისწინოს, ტექნიკური დავალების შესაბამისად, შემსყიდველისათვის საქონლის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა ხარჯი (მათ შორის ტრანსპორტირება და დაცლა/დასაწყობება) და ყველა შესაბამისი გადასახადი გარდა დამატებული ღირებულების გადასახადისა (დღგ); 10.1.4. პრეტენდენტმა სატენდერო წინადადების ფასში არ უნდა გაითვალისწინოს დღგ მიუხედავად იმისა, არის თუ არა იგი დ.ღ.გ-ს გადამხდელი საქართველოს კანონმდებლობის შესაბამისად; 10.1.5. თუ ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის, პრეტენდენტი არის დამატებული ღირებულების გადასახადის გადამხდელი საქართველოს კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად, შემსყიდველი ვალდებულია ხელშეკრულების ღირებულებაში გაითვალისწინოს სატენდერო წინადადების საბოლოო ფასის შესაბამისი დ.ღ.გ-ს ოდენობა (ანუ, დღგ-ს შესაბამისი თანხა დაემატება სატენდერო წინადადების საბოლოო ფასს); 10.1.6. ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული დოკუმენტები ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი; 10.1.7.ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა ერთიან ელექტრონულ სისტემაში Excel-ის ფორმატით წარმოდგენისას აღნიშნული დოკუმენტი აღარ საჭიროებს დამოწმებას კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერით ან კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით,
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250023815 19.12.2025 contract signed same category · 55% title match · similar size

სსიპ ეროვნული სატყეო სააგენტოს მიერ სამუშაო დროის აღრიცხვის ელექტრონული სისტემის სახელმ…

NAT260002302 10.02.2026 contract signed same category · 51% title match · similar size

სამუშაო დროის აღრიცხვის ელექტრონული სისტემა (თანმდევი მომსახურებით - მონტაჟით ობიექტზე)

NAT260006449 30.03.2026 contract signed same category · same buyer

ერთეული ვიდეო სამეთვალყურეო კამერების მიწოდება

სურსათის ეროვნული სააგენტო 35100000საგანგებო სიტუაციების დროს გამოსაყენებელი მოწყობილობები და უსაფრთხოების საშუალებები → შპს სქაინეთ დისტრიბიუშენ 2 bidders 77,324 ₾
NAT260005499 18.03.2026 contract signed same category

ვიდეო სამეთვალყურეო სისტემის (კომპლექტში, თანმდევი მომსახურებით - მონტაჟი) შესყიდვა

NAT260010164 15.05.2026 contract signed same category

ვიდეომონიტორინგის სისტემისთვის საჭირო ინვენტარის (თანმდევი მომსახურებით - მონტაჟი) შესყ…

NAT260014415 10.07.2026 contract signed same category · 31% title match

სააგენტოსთვის თანამშრომელთა დაშვების კონტროლისა და სამუშაო დროის აღრიცხვის ერთიანი სისტ…

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

"მეგავეტი"
შპს გაბ სოლუშენს
შპს გლობალტესტი
შპს Made To Make
"ეტალონი-2007"