ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260006161
NAT260006161 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

რიბონები, ლამინაციის ფირები და წვდომის კონტროლის ბარათები

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 10% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 47% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Category fit 30100000: 0 wins from 2 bids.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N04 fulfilled Contract PDF ↗
27,650 ₾ contract amount 27,650 ₾ (100%) actually paid 22.04.2026 – 31.10.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
13,770.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q2 03.06.2026
13,880.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q2 23.06.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260006161
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისპეციალური პენიტენციური სამსახური
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია30100000-საოფისე მანქანა-დანადგარები, აღჭურვილობა და საკანცელარიო ნივთები, კომპიუტერების, პრინტერებისა და ავეჯის გარდა
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება28`850.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი26.03.2026 14:38
წინადადებების მიღება იწყება01.04.2026 00:07
წინადადებების მიღება მთავრდება03.04.2026 12:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი288.00 GEL
გარანტიის ოდენობა289 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (4)

NAT260006161_ოქმი N2-6161##.pdf.pdf თათია ყურაშვილი 07.04.2026 16:02
NAT260006161_entrust letter.pdf.pdf ვაჟა გელაშვილი 08.04.2026 15:30
NAT260006161_ოქმი N3-6161##.pdf.pdf თათია ყურაშვილი 16.04.2026 16:56

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
ქარდ სოლუშენ 27,650 27,650 won
NAT260006161_ქარდ სოლუშენ სატენდერო წინადადება.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 26.03.2026 14:38 Announced
  • 01.04.2026 00:07 Bidding opens
  • 03.04.2026 12:14 First bid placed (1 bidders in total)
  • 03.04.2026 12:14 Last bid activity
  • 03.04.2026 12:30 Bidding closes
  • 07.04.2026 16:02 Buyer published: NAT260006161_ოქმი N2-6161##.pdf
  • 08.04.2026 15:30 Buyer published: NAT260006161_entrust letter.pdf
  • 14.04.2026 15:02 Buyer published: NAT260006161_card solution წერილი ნიმუშის წარდგენაზე.pdf
  • 16.04.2026 16:56 Buyer published: NAT260006161_ოქმი N3-6161##.pdf
  • 22.04.2026 00:00 Contract signed: N04 — 27,650 ₾
  • 23.08.2026 21:42 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 20 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
რიბონები, ლამინაციის ფირები და წვდომის კონტროლის ბარათები
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
შესყიდვის ობიექტის ტექნიკური პარამეტრები იხილეთ ატვირთულ ფაილში (ტექნიკური დავალება დანართი N2).
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს ერთიანად ან/და ეტაპობრივად ხელშეკრულების გაფორმების შემდგომ არაუმეტეს 30 (ოცდაათი) სამუშაო დღეში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
შესყიდვის ობიექტის მიწოდება და დაცლა/დასაწყობება მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს საკუთარი ხარჯით სპეციალური პენიტენციური სამსახურის ცენტრალურ საწყობში, შემდეგ მისამართზე: ქ.თბილისი პოლიციის ქ. N8.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
ა) მიწოდებულ საქონელზე უნდა ვრცელდებოდეს გარანტია მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან არანაკლებ 2 (ორი) წელი ბ) წუნდებული საქონლის გამოცვლის ვადა შემსყიდველის მოთხოვნიდან არაუმეტეს 10 (ათი) სამუშაო დღე.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა ფასების ცხრილში (დანართი N1) უნდა მიუთითოს შესყიდვის ობიექტის წარმოშობის ქვეყანა, მწარმოებელი და მოდელი (მოდელის არარსებობის შემთხვევაში, უნდა მიეთითოს ტექსტი მოდელი არ აქვს). აღნიშნული ინფორმაციის მიუთითებლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
ა) ტექნიკური დავალების (დანართი N2) პირველი და მე-2 პოზიციებით განსაზღვრული შესყიდვის ობიექტების (ფერადი რიბონის კომპლექტი და ლამინაციის ფირი) ტექნიკური პარამეტრების იდენტიფიცირებისთვის პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტის მწარმოებლის ოფიციალური წერილი, სადაც მითითებული იქნება შემოთავაზებული საქონლის ტექნიკური მახასიათებლები და წინამდებარე ტენდერის ნომერი. ბ) ტექნიკური დავალების (დანართი N2) მე-3 პოზიციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტზე (წვდომის კონტროლის ბარათი) პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს, საქონლის მწარმოებლის სახელზე გაცემული ISO 9001:2015 (ან უფრო ახალი) მოქმედი სერტიფიკატი. შენიშვნა: დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე, რომელშიც, თარგმანის სისწორე ან/და მთარგმნელის ხელმოწერის ნამდვილობა დამოწმებული უნდა იყოს ნოტარიული წესით.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
ტექნიკური დავალების (დანართი N2) მე-3 პოზიციით განსაზღვრული ბარათი უნდა იყოს აბსოლუტურად თეთრი, მასზე არ უნდა იყოს განთავსებული წარწერა, ციფრები და არც რაიმე სხვა გამოსახულება ან ტექსტი.
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
ა) პრეტენდენტმა შემსყიდველ ორგანიზაციაში უნდა წარმოადგინოს მისაწოდებელი შესყიდვის ობიექტის ნიმუშ(ებ)ი ტექნიკური დავალების (დანართი N2-ის) სამივე პოზიციაზე. ბ) პრეტენდენტის გამარჯვების შემთხვევაში შეტანილი შესყიდვის ობიექტები უნდა იყოს შერჩევა-შეფასების ეტაპზე შემსყიდველ ორგანიზაციაში პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტების იდენტური. შენიშვნა: - ტენდერში მონაწილე „დისკვალიფიცირებულ" პრეტენდენტს ნიმუშ(ებ)ის დაბრუნების მოთხოვნა შეუძლია წინამდებარე ტენდერის საფუძველზე ხელშეკრულების გაფორმების შემდეგ 30 კალენდარული დღის განმავლობაში, ხოლო „გამარჯვებულ" პრეტენდენტს საქონლის სრულად მიწოდების შემდეგ 30 კალენდარული დღის განმავლობაში. აღნიშნული ვადის გასვლის შემდეგ, შემსყიდველი ორგანიზაცია იხსნის ყოველგვარ პასუხისმგებლობას პრეტენდენტ(ებ)ის მიერ წარმოდგენილი ნიმუშ(ებ)ის დაბრუნებაზე. - იმ შემთხვევაში თუ ელექტრონულ ტენდერს მიენიჭება სტატუსი „შეწყვეტილია“ პრეტენდენტს ნიმუშ(ებ)ის დაბრუნების მოთხოვნა შეუძლია სტატუსის მინიჭებიდან 30 კალენდარული დღის განმავლობაში. - იმ შემთხვევაში თუ კი წარმოდგენილი ნიმუშ(ებ)ი საჭიროებს შემოწმებას/გატესტვას შესაძლოა შესყიდვის ობიექტი პირვანდელი სახით ვერ დაუბრუნდეს პრეტენდენტს.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 5 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ნიმუშების წარმოდგენის ადგილია: ქ. თბილისი, ზურაბ ანჯაფარიძის ქ. N18.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა უნდა დასაბუთდეს სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ წესის 28-ე მუხლის მე-5 პუნქტის მოთხოვნათა გათვალისწინებით, საშემფასებლო დასკვნით (ამასთან,ბუღალტრული აღრიცხვის,ანგარიშგებისა და აუდიტის შესახებ საქართველოს კანონის 28-ე მუხლის მე-8 პუნქტის ,,გ“ ქვეპუნქტის შესაბამისად, საშემფასებლო მომსახურების გაწევის უფლება ეძლევა მხოლოდ იმ პირს, რომელშიც დასაქმებულია აკრედიტებული შემფასებელთა სერტიფიკაციის ორგანოს მიერ სერტიფიცირებული შემფასებელი. შეფასების განხორციელების და შეფასების ანგარიშზე/დასკვნაზე ხელის მოწერის უფლება ენიჭება აკრედიტებული შემფასებელთა სერტიფიკაციის ორგანოს მიერ სერტიფიცირებულ შემფასებელს) საშემფასებლო დასკვნასთან ერთად ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი))
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება მოხდება უნაღდო ანგარიშსწორებით ლარში.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
მიმწოდებელთან ანგარიშსწორება განხორციელდება ფაქტობრივად მიწოდებული შესყიდვის ობიექტის მიხედვით. მიღება–ჩაბარების აქტის ხელმოწერის, ინსპექტირების აქტის, სასაქონლო ზედნადების და საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურის (კანონმდებლობით დადგენილ შემთხვევებში) წარმოდგენის საფუძველზე, არაუგვიანეს 10 სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
თათია ყურაშვილი, 595075289, tkurashvili@sps.gov.ge ტექნიკურ საკითხებთან დაკავშირებით დაუკავშირდით ნონა კაპანაძეს 577 250 447
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1 ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ორიგინალის სახით ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე, რომელშიც, თარგმანის სისწორე ან/და მთარგმნელის ხელმოწერის ნამდვილობა დამოწმებული უნდა იყოს ნოტარიული წესით. 10.1.2 ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.3 სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტები და/ან ინფორმაცია უნდა იქნეს ელექტრონულად ხელმოწერილი შესაბამისად უფლებამოსილი პირის მიერ ან დამოწმებული კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად, კერძოდ: პრეტენდენტი, „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე ვალდებულია, სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელისმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა. გარდა, სატენდერო დოკუმენტაციის კითხვარის 1.3 პუნქტით გათვალისწინებული დანართისა (ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა) რომელიც წარმოდგენილი იქნება Excel-ის ფორმატის სახით. 10.1.4 „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის №12 ბრძანების თანახმად, პრეტენდენტის მიერ Excel-ის ცხრილის სახით წარსადგენი დოკუმენტი არ საჭიროებს ხელმოწერას ან/და ბეჭედს (მათ შორის, ელექტრონულ ხელმოწერას ან/და ელექტრონულ შტამპს). 10.1.5 იმ შემთხვევაში, თუ სატენდერო დოკუმენტაციაში შესყიდვის ობიექტის ტექნიკური და ხარისხობრივი მაჩვენებლების აღწერისას გამოყენებული იქნება სასაქონლო ნიშანი, მოდელი, პატენტი ან მწარმოებელი კომპანია, ასეთ შემთხვევაში აღნიშნული ტერმინები გამოყენებული არის „მსგავსისა“ და „ექვივალენტურის“ მნიშვნელობით და პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს ტექნიკური დოკუმენტაციით განსაზღვრული შესყიდვის ობიექტის მსგავსი ან ექვივალენტური მახასიათებლების მქონე საქონელი/მომსახურება. 10.1.6 სატენდერო წინადადებაში საერთო და ერთეულის ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ხარჯის გათვალისწინებით. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. 10.1.7 პრეტენდენტს არ აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 10.1.8 მიმწოდებელი ვალდებულია გადასცეს შემსყიდველს უფლებრივად და ნივთობრივად უნაკლო და ახალი საქონელი. 10.1.9 სატენდერო დოკუმენტაციის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მოთხოვნის საშუალება და პროცედურა განისაზღვრება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული ,,ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ მე-8 მუხლის შესაბამისად.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250011296 24.06.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

რიბონები, ლამინაციის ფირები და წვდომის კონტროლის ბარათები

NAT260015946 03.08.2026 evaluation same category · similar size

კონვერტებისა და კალენდრების შესყიდვა

NAT260014738 16.07.2026 contract signed same category · similar size

საკანცელარიო საქონლის, ლაზერული პრინტერის კარტრიჯების, ლაზერული პრინტერის კარტრიჯების ტ…

NAT260009966 14.05.2026 contract signed same category · similar size

სსიპ „იუსტიციის სახლის" ტერიტორიული ორგანოებისა და სტრუქტურული ერთეულების მომარაგების მ…

NAT260016141 04.08.2026 contract prep same category

რიბონების და უკონტაქტო პლასტიკური ბარათების სახელმწიფო შესყიდვა

NAT260013739 02.07.2026 contract signed same category · similar size

ტონერიანი კარტრიჯები

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ავერსი-ფარმა 24×
პსპ ფარმა 18×
შპს ბედი.ჯი
შპს ჯეობრეინ
შპს ეგო