ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260006049
NAT260006049 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სამედიცინო სახარჯი მასალა (სტერილური და არასტერილური ხალათი და ზეწარი)

7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 9% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 45% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 33100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N139 running 156 days remaining Contract PDF ↗
47,000 ₾ contract amount no payments recorded yet 23.04.2026 – 31.01.2027

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260006049
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველის.ს. საჩხერის რაიონული საავადმყოფო პოლიკლინიკური გაერთიანება
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია33100000-სამედიცინო მოწყობილობები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება55`500.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობამოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი25.03.2026 16:32
წინადადებების მიღება იწყება01.04.2026 00:07
წინადადებების მიღება მთავრდება03.04.2026 14:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი250.00 GEL
გარანტიის ოდენობა555 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა360 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 31 ეკემბრამდე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (3)

NAT260006049_ოქმი 2.pdf.pdf თინათინ ასათიანი 08.04.2026 12:21
NAT260006049_Greetmed ISO სერთიფიკატი ნათარგმნი.pdf.pdf ავთანდილ ზვიადაძე 08.04.2026 14:57
NAT260006049_ოქმი 3.pdf.pdf თინათინ ასათიანი 17.04.2026 17:04

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ავთომედი 47,000 47,000 won
NAT260006049_ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf
პი.ემ.ჯი 54,900 54,900
NAT260006049_ფასების ცხრლი ხალათები და ზეწრები .pdf.pdf
შპს ენჯი მედიქალ 55,000 55,000
NAT260006049_ფასების ცხრლი (2)-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 25.03.2026 16:32 Announced
  • 01.04.2026 00:07 Bidding opens
  • 02.04.2026 10:55 First bid placed (3 bidders in total)
  • 03.04.2026 12:15 Last bid activity
  • 03.04.2026 14:00 Bidding closes
  • 08.04.2026 12:21 Buyer published: NAT260006049_ოქმი 2.pdf
  • 08.04.2026 14:57 Buyer published: NAT260006049_Greetmed ISO სერთიფიკატი ნათარგმნი.pdf
  • 17.04.2026 17:04 Buyer published: NAT260006049_ოქმი 3.pdf
  • 23.04.2026 00:00 Contract signed: N139 — 47,000 ₾
  • 23.08.2026 21:43 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 17 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სამედიცინო სახარჯი მასალა (სტერილური და არასტერილური ხალათი და ზეწარი)
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1, ხალათი ერთჯერადი სტერილური ქირურგიული, გულმკერდის მიდამოში ორმაგი დამცავი ფენით - ზომა XXL, სიგრძე არანაკლებ 120 სმ, მანჟეტით, წყალგაუმტარი ცალი 5000 2, ხალათი (ვიზიტორის) XXL არასტერილური 20გრ (მანჟეტით) ცალი 10000 3, ზეწარი სტერილური საოპერაციო ზეწარი 220სმ*150სმ ცალი 10000
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
შესყიდვის ობიექტის მიწოდება უნდა განხორციელდეს შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, მოთხოვნიდან არაუგვიანეს 3 სამუშაო დღის ვადაში, 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდება, მიმწოდებლის მიერ, უნდა განხორციელდეს შემსყიდველის მისამართზე "სს საჩხერის რაიონული საავადმყოფო პოლიკლინიკური გაერთიანება" ქ.საჩხერე გომართელის N17.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
მოსაწოდებელ საქონელს უნდა გააჩნდეს ვარგისიანობის ვადა მიწოდების მომენტიდან არანაკლებ 1 წელი. „მიმწოდებელი“ ვალდებულია მიწოდებული „საქონლის“ წუნდების შესახებ წერილობითი შეტყობინების მიღებიდან არაუმეტეს 3 სამუშაო დღეში განახორციელოს წუნდებული „საქონლის“ შეცვლა “შემსყიდველის” მხრიდან რაიმე დამატებითი დანახარჯის გაწევის გარეშე.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტი ვალდებულია მიუთითოს 1.3 პუნქტის შესაბამისად ფასების ცხრილის შესაბამის ველში: მწარმოებელი ქვეყანა და მწარმოებელი კომპანია.
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
1. შესასყიდ ობიექტებს უნდა გააჩნდეს ქვემოთ ჩამოთვლილიდან არანაკლებ ერთ-ერთი ვალიდური დოკუმენტი: • CE (ან EC) მარკირების დამადასტურებელი დოკუმენტი ან CE (ან EC) მარკირების დამადასტურებელი შესაბამისობის დოკუმენტი, • ან/და ხარისხის დამადასტურებელი FDA (ამერიკული) სერტიფიკატი, • ან/და საქონლის ხარისხის დამადასტურებელი ISO სერთიფიკატი. (იმ შემთხვევაში თუ დოკუმენტაცია არის უცხოურ ენაზე, მას თან უნდა ერთვოდეს ნოტარიალურად დამოწმებული თარგმანი).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
2.9.1. მისაწოდებელი „საქონლის“ ხარისხი უნდა შეესაბამებოდეს სატენდერო წინადადებით წარმოდგენილ ინფორმაციას, უნდა შეესაბამებოდეს ფასების ცხრილში მითითებულ მახასიათებლებს, ასევე გათვალისწინებული უნდა იყოს ყველა ისეთი გარემოება, რამაც შეიძლება ხარისხზე გავლენა მოახდინოს. 2.9.2. საქონლის ტრანსპორტირება უნდა განხორციელდეს სანიტარულ–ჰიგიენური ნორმებისა და პირობების დაცვით. 2.9.3. შემოთავაზებული სამედიცინო სახარჯი მასალები უნდა იყოს ახალი, ექსპლუატაციაში არმყოფი, ნივთობრივად და უფლებრივად უნაკლო. 2.9.4. საქონელის შეფუთვა არ უნდა იყოს დაზიანებული, ხოლო წარწერები საქონელსა ან/და ეტიკეტ(ებ)ზე უნდა იყოს კითხვადი (ასეთის არსებობის შემთხვევაში).
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი წინადადების ფასის მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით ნაკლებია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტი ვალდებულია დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, რომელიც შესაძლებელია, დასაბუთდეს შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული დასკვნით ან/და საშემფასებლო დასკვნით (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი).
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება მიმწოდებელთან განხორციელდება ეტაპობრივად, ფაქტიურად მიწოდებული შესყიდვის ობიექტების მიხედვით, ანგარიშსწორება განხორციელდება ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით, მიმწოდებლის მიერ ფაქტიურად მიწოდებული შესყიდვის ობიექტის ღირებულების შესაბამისად.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება მიღება-ჩაბარების აქტის და საგადასახადო დოკუმენტაციის საფუძველზე, აღნიშნული დოკუმენტაციის მიმწოდებლის მიერ შემსყიდველისათვის წარდგენიდან არაუმეტეს 30 (ოცდათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
თინათინ ასათიანი, 555262026, tinatinasatiani22@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტები ან/და ინფორმაცია უნდა იქნას ელექტრონულად ხელმოწერილი შესაბამისად უფლებამოსილი პირის მიერ ან დამოწმებული კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად, . იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელისმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა. 10.1.2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი ქართულ ენაზე. დავის შემთხვევაში, უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.3. ალტერნატიული სატენდერო წინადადება არ განიხილება. 10.1.4. სატენდერო წინადადების ფასი გამოსახული უნდა იყოს ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული მიმწოდებლის ყველა ხარჯის (მ.შ კანონმდებლობით გათვალისწინებული გადასახადები) გათვალისწინებით. 10.1.5. პრეტენდენტმა სატენდერო წინადადების ფასი უნდა მიუთითოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული ყველა გადასახადის ჩათვლით. 10.1.6. ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდრო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260017258 17.08.2026 announced same category · 31% title match · same buyer

შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს სამედიცინო სახარჯი მასალა - სასტერილიზაციო რულონი და ქაღა…

ს.ს. საჩხერის რაიონული საავადმყოფო პო… 33100000სამედიცინო მოწყობილობები 0 bidders 16,575 ₾
NAT250024214 24.12.2025 contract signed same category · 46% title match

სამედიცინო ტანსაცმელი (სტერილური და არასტერილური სამეციცინო ხალათები)

თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერ… 33100000სამედიცინო მოწყობილობები → შპს ,,გოლდმედი" 1 bidder 27,100 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ავერსი-ფარმა 16×
შპს კატერინა 10×
შპს ნინო 2017 10×
შპს ავთომედი
პსპ ფარმა