სსიპ საზღვაო ტრანსპორტის სააგენტოს საჭიროებისათვის ბეჭდვითი მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა
Can we win this?
85% — strong, helped by expected competition and helped by deal size.
- Expected competition this category averages 1.9 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Our line of business reads like our own bids — 40% match to our bidding history. Closest thing we have bid on: "სსიპ ,,საზღვაო ტრანსპორტის სააგენტო''-ს საჭიროებისათვის ერთი ერთეული ს".
- Buyer relationship we have bid 5× with this buyer and won 3.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 79800000: we have never bid in this category.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 108.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 07.05.2026 |
| 9.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 08.05.2026 |
| 150.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 21.05.2026 |
| 1,190.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 21.05.2026 |
| 1,010.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 10.06.2026 |
| 105.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 24.06.2026 |
| 4,080.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 25.06.2026 |
| 200.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 25.06.2026 |
| 220.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 25.06.2026 |
| 150.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 25.06.2026 |
| 525.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q3 | 08.07.2026 |
| 380.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q3 | 28.07.2026 |
| 2,100.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q3 | 25.08.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260006342 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | საზღვაო ტრანსპორტის სააგენტო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 79800000-ბეჭდვა და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 37`087.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 27.03.2026 17:25 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 04.04.2026 00:08 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 06.04.2026 12:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 700.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 371 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 25 დეკემბრის ჩათვლით. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (9)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს ბეტა პრინტი | 24,835 | 24,835 | won |
| NAT260006342_ფასების ცხრილი - დანართი N1 (10)-signed.pdf.pdf | |||
| LTD GNG COMPANY | 24,992 | 24,992 | — |
| NAT260006342_გამოცდილება სრულად (2025)-signed.pdf.pdf · NAT260006342_ფასების ცხრილი - დანართი N1.xlsx.xlsx | |||
| ინგა ჩიკვაიძე-ლომაძე | 30,011 | 30,011 | — |
| NAT260006342_piradoba-signed.pdf.pdf · NAT260006342_ფასების ცხრილი_ფასების ცხრილი - დანართი N1.pdf.pdf | |||
| შპს პაზლი | 32,345 | 31,310 | — |
| NAT260006342_სატენდერო დოკუმენტაციები_ფასების ცხრილი - დანართი საზღვაო-signed-signed.pdf.pdf | |||
| ფავორიტი სტილი | 35,383 | 35,383 | — |
| NAT260006342_ფასების ცხრილი - დანართი N1.xlsx.xlsx · NAT260006342_გამოცდილება.pdf.pdf | |||
| დი ენდ ჯი | 37,087 | 37,087 | — |
| NAT260006342_ფასების ცხრილი_ფასების ცხრილი - დანართი N1-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 27.03.2026 17:25 Announced
- 04.04.2026 00:08 Bidding opens
- 04.04.2026 14:05 First bid placed (6 bidders in total)
- 06.04.2026 12:28 Last bid activity
- 06.04.2026 12:30 Bidding closes
- 07.04.2026 15:04 Buyer published: NAT260006342_ოქმი N20-02 - signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed.pdf
- 07.04.2026 15:04 Buyer published: NAT260006342_592 - ინტერესთა კონფლიქტი შპს ,,ბეტა პრინტი'' - signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed (2)-signed-signed-signed-signed-signed.pdf
- 07.04.2026 16:15 Buyer published: NAT260006342_მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ-signed.pdf
- 08.04.2026 10:03 Buyer published: NAT260006342_ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ-signed (1).pdf
- 08.04.2026 10:04 Buyer published: NAT260006342_9600 ₾.pdf
- 15.04.2026 15:48 Buyer published: NAT260006342_ოქმი N20-03 ფასწარმოქმნა-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed.pdf
- 17.04.2026 23:19 Buyer published: NAT260006342_NAT260006342 შპს ბეტა პრინტი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასკვნა.pdf
- 22.04.2026 14:49 Buyer published: NAT260006342_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
- 22.04.2026 14:50 Buyer published: NAT260006342_ოქმი N20- 04 მოწვევა-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed.pdf
- 28.04.2026 00:00 Contract signed: N102 — 24,835 ₾
- 23.08.2026 21:41 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
The same thing, bought before
ბეჭდვითი მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა
ბეჭდვითი მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა
სახელმწიფო პროგრამის ,, სოფლის ექიმის" პროექტის საჭიროებისათვის ბეჭდვითი მომსახურების შ…
სახელმწიფო პროგრამის ,, სოფლის ექიმის" პროექტის საჭიროებისათვის ბეჭდვითი მომსახურების შ…
სსიპ საგანმანათლებლო კვლევების ეროვნული ცენტრის საჭიროებისათვის ბეჭდვითი მომსახურების შ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს "კაბადონი +" | 3× |
| შპს აითი თექ | 3× |
| შპს ანტარეს სერვისი | 2× |
| შპს ნოვენთიქ საქართველო | 2× |
| ესელი და კომპანია | 1× |