ედისი ანალიზატორის Cube 30 Touch თავსებადი რეაქტივები და სახარჯი მასალები. თუ აღნიშნულ ანალიზატორზე თავსებადი რეაქტივები არ აქვს უნდა გადმოქვცეს ის ჰემატოლოგიური ანალიზარორი რომლის რეაქტივებიც აქვს ,მხოლოდ უსასყიდლოდ
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 9% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 0.9 bidders, 51% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 33600000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260006409 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ს.ს. საჩხერის რაიონული საავადმყოფო პოლიკლინიკური გაერთიანება |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 33600000-ფარმაცევტული პროდუქტები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 16`618.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 30.03.2026 15:48 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 05.04.2026 00:09 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 07.04.2026 15:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 100.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 166 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 31 დეკამბრამდე. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (1)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| ჰუმან დიაგნოსტიკ ჯორჯია | 16,618 | 16,618 | won |
| NAT260006409_6409-ფასების ცხრილი.pdf.pdf · NAT260006409_სერტიფიკატი-DIESSE ISO13485-2016.pdf.pdf · NAT260006409_მწარმოებლის შესაბამისობის დეკლარაცია.PDF.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 30.03.2026 15:48 Announced
- 05.04.2026 00:09 Bidding opens
- 07.04.2026 13:41 First bid placed (1 bidders in total)
- 07.04.2026 13:41 Last bid activity
- 07.04.2026 15:30 Bidding closes
- 14.04.2026 17:35 Buyer published: NAT260006409_2026_04_14_17_29_57.pdf
- 21.04.2026 00:00 Contract signed: N132 — 16,618 ₾
- 23.08.2026 21:41 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
The same thing, bought before
ნახევრად ავტომატური შარდის ანალიზატორი: URISYS1 100( Roche) აპარატზე თავსებადი ტესტ-ჩხი…
შეყიდვის ობიექტი არის ჰორმონალური კვლევებისთვის საჭირო ანალიზატორზე SNIBE Maglumi 800-ზ…
კუაგულაციის ანალიზატორზე თავსებადი რეაქტივები და სახარჯი მასალა.ანალიზატორი არის Bio-Ks…
შესყიდვის ობიექტია ფარმაცევტული პროდუქტები: comb. drug (Sodium Chloride, Potassium Chlo…
შესყიდვის ობიექტი არის ,ლაბორატორიული კვლევისთვის საჭირო რეაგენტი 6 ფერიანი კომბინირებუ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
შესყიდვის ობიექტი არის ,ლაბორატორიული კვლევისთვის საჭირო რეაგენტი 6 ფერიანი კომბინირებუ…
შესყიდვის ობიექტია ფარმაცევტული პროდუქტები: Nifedipine 10მგ Moxonidin 0,4მგ
შესყიდვის ობიექტი არის ჰორმონის განმსაზღვრელი სწრაფი ტესტი DHT
შესყიდვის ობიექტია ფარმაცევტული პროდუქტები: Ascorbic acid 5% 2მლ Paracetamol 500მგ
შესყიდვის ობიექტია ფარმაცევტული პროდუქტები: comb. drug (Sodium Chloride, Potassium Chlo…
This buyer usually awards to
across all categories
| ავერსი-ფარმა | 16× |
| შპს კატერინა | 10× |
| შპს ნინო 2017 | 10× |
| შპს ავთომედი | 9× |
| პსპ ფარმა | 7× |