შუახევის მუნიციპალიტეტის ბალანსზე რიცხული ორი ერთეული ვაზ 2121-ის (ნივა), ერთი ერთეული ნისან ნავარას, ერთი ერთეული მიცუბიში პაჯერო, ერთი ერთეული ფორდი ესკაპე,ერთი ერთეული TOYOTA PRADO-ს და ერთი ერთეული FORD RANGER-ის ავტო-ტექნიკური მომსახურების შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 11% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.4 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 50100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260007266 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | შუახევის მუნიციპალიტეტი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით |
| შესყიდვის კატეგორია | 50100000-სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ ტექნიკური დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 08.04.2026 14:20 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 14.04.2026 00:01 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 16.04.2026 18:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 2`000.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 374 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | სატენდერო დოკუმენტაციის 1.4 პუნქტის შესაბამისად |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
| პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება | 403`100.00 GEL |
| შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება | 37`400.00 GEL |
Buyer documents & protocols (11)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 08.04.2026 14:20 Announced
- 14.04.2026 00:01 Bidding opens
- 14.04.2026 14:51 First bid placed (1 bidders in total)
- 14.04.2026 14:51 Last bid activity
- 16.04.2026 18:00 Bidding closes
- 22.04.2026 17:07 Buyer published: NAT260007266_7266 ხელწერილი ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ და სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი 2.pdf
- 24.04.2026 12:07 Buyer published: NAT260007266_ფასების 403100 ტრანსპორტი (1)-signed.pdf
- 24.04.2026 12:08 Buyer published: NAT260007266_ფასების 403100 ტრანსპორტი (1).xlsx
- 24.04.2026 12:08 Buyer published: NAT260007266_დავითაძე მატერიალირი ტექნიკრი ბაზა-signed.pdf
- 24.04.2026 12:08 Buyer published: NAT260007266_საგარანტიო ვადა გეგმა გრაფიკი 2026 წელი-signed.pdf
- 24.04.2026 12:11 Buyer published: NAT260007266_ზებური დავითაძე 01-signed.pdf
- 24.04.2026 12:11 Buyer published: NAT260007266_ზებური დავითაძე 002-signed.pdf
- 24.04.2026 12:11 Buyer published: NAT260007266_ზებური დავითაძე 003-signed.pdf
- 24.04.2026 12:12 Buyer published: NAT260007266_ზებური დავითაძე 004-signed.pdf
- 24.04.2026 12:12 Buyer published: NAT260007266_ზებური დავითაზე 005-signed.pdf
- 28.04.2026 17:38 Buyer published: NAT260007266_7266 ხელწერილი ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ და სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N3.pdf
- 04.05.2026 00:00 Contract signed: N93 — 37,400 ₾
- 23.08.2026 22:07 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
The same thing, bought before
შუახევის მუნიციპალიტეტის ბალანსზე რიცხული ორი ერთეული ვაზ 2121-ის (ნივა), ერთი ერთეული …
შუახევის მუნიციპალიტეტის მერიის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების ჰიუნდაი - SANTA FE SPOR…
შუახევის მუნიციპალიტეტის მერიის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანის TOYOTA FORTUNER-ის ავტო-ტ…
ადიგენის მუნიციპალიტეტის მერიის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების შეკეთებისა და ტექნიკური…
ადიგენის მუნიციპალიტეტის მერიის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების (პიკაპები) შეკეთებისა დ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
შუახევის მუნიციპალიტეტის მერიის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების ჰიუნდაი - SANTA FE SPOR…
შუახევის მუნიციპალიტეტის მერიის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანის FORD RANGER-ის ავტო-ტექნი…
შუახევის მუნიციპალიტეტის ბალანსზე რიცხული ორი ერთეული ვაზ 2121-ის (ნივა), ერთი ერთეული …
შუახევის მუნიციპალიტეტის ბალანსზე რიცხული ორი ერთეული ვაზ 2121-ის (ნივა), ერთი ერთეული …
შუახევის მუნიციპალიტეტის მერიის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანის TOYOTA FORTUNER-ის ავტო-ტ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს გაბ ბილდინგი | 18× |
| მურმან ბეჟანიძე | 18× |
| შპს ზურა-2012 | 16× |
| შპს ნენია 2023 | 15× |
| შპს რ.მ 2025 | 13× |