საქართველოს უზენაეს სასამართლოს ბალანსზე რიცხული ასლგადამღები აპარატის - Canon imageRunner ADVANCE 6575i პერიოდულად ცვლადი დეტალების შეცვლა და ტექნიკური მომსახურება
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.5 bidders, 51% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 50300000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260006688 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | საქართველოს უზენაესი სასამართლო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით |
| შესყიდვის კატეგორია | 50300000-პერსონალური კომპიუტერების, საოფისე აპარატურის, სატელეკომუნიკაციო და აუდიოვიზუალური მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მათთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 01.04.2026 17:16 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 12.04.2026 00:01 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 14.04.2026 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 53.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 40 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 25 დეკემბრის ჩათვლით |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
| პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება | 5`246.60 GEL |
| შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება | 4`000.00 GEL |
Buyer documents & protocols (5)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შ.პ.ს. "ალტა" | 5,193 | 5,193 | won |
| NAT260006688_ფასების_ცხრილი-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 01.04.2026 17:16 Announced
- 12.04.2026 00:01 Bidding opens
- 14.04.2026 10:35 First bid placed (1 bidders in total)
- 14.04.2026 10:35 Last bid activity
- 14.04.2026 12:00 Bidding closes
- 17.04.2026 16:21 Buyer published: NAT260006688_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმში_ოქმი N2.pdf
- 17.04.2026 16:22 Buyer published: NAT260006688_ინტერესთაკონფლიქტი.pdf
- 22.04.2026 13:56 Buyer published: NAT260006688_დაზუსტებული ფასების_ცხრილი V1-signed.pdf (22/04/2026 05:04)
- 22.04.2026 17:17 Buyer published: NAT260006688_დაზუსტებული ფასების_ცხრილი V2-signed.pdf
- 27.04.2026 12:21 Buyer published: NAT260006688_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმში_ოქმი N3, ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
- 01.05.2026 00:00 Contract signed: N48 — 4,000 ₾
- 21.08.2026 15:49 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
უზენაესი სასამართლოს სტამბაში არსებული 1 (ერთი) ერთეული ასლგადამღები აპარატის RISO PRIN…
უზენაესი სასამართლოს სტამბაში არსებული 1 (ერთი) ერთეული ასლგადამღები აპარატის RISO PRIN…
უზენაესი სასამართლოს სტამბაში არსებული 1 (ერთი) ერთეული ასლგადამღები აპარატის RISO PRIN…
გორის მუნიციპალიტეტის მერიის ბალანსზე არსებული საოფისე აპარატურის (პრინტერების) შეკეთებ…
კომპიუტერის პერიფერიული მოწყობილობების შეკეთების და კარტრიჯების დამუხტვის/აღდგენის მომს…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
უზენაესი სასამართლოს სტამბაში არსებული 1 (ერთი) ერთეული ასლგადამღები აპარატის RISO PRIN…
კომპიუტერის პერიფერიული მოწყობილობების შეკეთების და კარტრიჯების დამუხტვის/აღდგენის მომს…
უზენაეს სასამართლოს ბალანსზე რიცხული ასლგადამღები აპარატების - Xerox Altalink B8045 -ს …
უზენაესი სასამართლოს სტამბაში არსებული 1 (ერთი) ერთეული ასლგადამღები აპარატის RISO PRIN…
კომპიუტერის პერიფერიული მოწყობილობების ტექნიკური მომსახურება, კარტრიჯების შევსება/დატენ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ჯეო-ტეჩი | 8× |
| "პოლიგრაფი" | 2× |
| შპს კომპანია GEOSM | 2× |
| ფრანი | 2× |
| შპს იზი გრუპი | 2× |