ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260007456
NAT260007456 NAT · აუქციონის გარეშე not held On procurement.gov.ge ↗

ქალთა უმაღლესი ლიგის გუნდისთვის სპორტული ტანსაცმელი - ფეხბურთის სათამშო ფორმა-მაისური, შორტი, გეტრი, ხელთათმანები და გუნდის ეკიპირება

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 11% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.9 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Incumbent ინდივიდუალური მეწარმე ლუკა ჯაფარიძე has won 2 of the last 3 awards from this buyer here.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 18400000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260007456
შესყიდვის სტატუსიარ შედგა
შემსყიდველიხობის მუნიციპალიტეტის საფეხბურთო კლუბი კოლხეთი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია18400000-სპეციალური ტანსაცმელი და აქსესუარები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება11`169.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობამოცემულია ტექნიკურ დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი14.04.2026 14:37
წინადადებების მიღება იწყება21.04.2026 00:03
წინადადებების მიღება მთავრდება23.04.2026 14:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი45.00 GEL
გარანტიის ოდენობა112 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადამოცემულია ტექნიკურ დოკუმენტაციაში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (0)

No buyer documents recorded.

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
No bids recorded — nobody entered this tender.

History

  • 14.04.2026 14:37 Announced
  • 21.04.2026 00:03 Bidding opens
  • 23.04.2026 14:00 Bidding closes
  • 23.08.2026 22:06 Current status: not held

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 20 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ქალთა უმაღლესი ლიგის გუნდისთვის სპორტული ტანსაცმელი - ფეხბურთის სათამშო ფორმა-მაისური, შორტი, გეტრი, ხელთათმანები და გუნდის ეკიპირება
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
შესყიდვის ობიექტის მიმართ მოთხოვნები მოცემულია ტექნიკურ დავალებაში.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონელის მიწოდება უნდა განხორციელდეს ხელშეკრულების დადებიდან 10 კალენდარული დღის განმავლობაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მიწოდების ადგილია ქ.ხობი, ცოტნე დადიანის N185, ხობის მუნიციპალიტეტის საფეხბურთო კლუბი "კოლხეთის“-ს ადმინისტრაციული შენობა.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
1. პრეტენდენტმა ფასების ცხრილის შესაბამის გრაფაში უნდა მიუთითოს შემოთავაზებული საქონლის წარმოშობის ქვეყანა ; 2. აღნიშნული ინფორმაციის წარმოუდგენლობა დაზუსტებას არ დაექვემდებარება და გამოიწვევს მის დისკვალიფიკაციას.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
1.პრეტენდენტს ბოლო 2 წლის (2024, 2025, წწ) განმავლობაში უნდა ქონდეს ანალოგიური მომსახურების განხორციელების გამოცდილება. 2.გამოცდილების დასადასტურებლად, წარმოდგენილი უნდა იქნას შესრულებული ხელშეკრულებები, წარმოდგენილი ხელშეკრულებების მიღება-ჩაბარების აქტები და საქართველოს საგადასახადო კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესაბამისი დოკუმენტები (ანგარიშფაქტურები ან/და სასაქონლო ზედნადებები) სრულად; 3. სახელმწიფო შესყიდვის განხორციელების შემთხვევაში, პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს უფლებამოსილი პირის ხელმოწერით დამოწმებული დოკუმენტი, სადაც მითითებული იქნება შესაბამისი SPA/ CMR/ NAT/ CON ან სხვა ნომერი - ამ შემთხვევაში დამატებითი დოკუმენტაციის (ხელშეკრულება, მიღება-ჩაბარების აქტი, დადასტურებული ანგარიშ-ფაქტურები) წარმოდგენა სავალდებულო არ არის.
2.8.1 ქვეკონტრაქტორთან დაკავშირებული მოთხოვნები
ასეთი ფაქტის არსებობის შემთხვევაში ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს კონტრაქტი ან შესაბამისი დოკუმენტაცია ქვეკონტრაქტორ პირთან / ან კომპანიასთან
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
-პრეტენდენტმა შემსყიდველ ორგანიზაციაში უნდა წარმოადგინოს ყველა მოსაწოდებელი საქონლის ნიმუშები, შეტყობინების ატვირთვიდან არაუგვიანეს 3 (სამი) სამუშაო დღის ვადაში. – იმ შემთხვევაში, თუ წარმოდგენილი ნიმუშის ხარისხი არ შეესაბამება შემსყიდველის მოთხოვნას მოხდება პრეტენდენტის დისკვალიფიკაცია.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ქ.ხობი, ცოტნე დადიანის N185, ხობის მუნიციპალიტეტის საფეხბურთო კლუბი კოლხეთის“-ს ადმინისტრაციული შენობა.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
სავარაუდო ღირებულებასთან შედარებით საბოლოო ფასის 20%-ით ან მეტით კლების შემთხვევაში ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს საექსპერტო ან/და აუდიტორული დასკვნით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების უპირობოდ შესრულების შესაძლებლობას.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
- ანგარიშსწორება განხორციელდება სრულად გაწეულ მომსახურებაზე ან/და მომსახურების გაწევის დასრულებისას ფაქტიურად გაწეულ მომსახურებაზე, საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებისა და ანაზღაურებისათვის სათანადო დოკუმენტაციის (თუ მიმწოდებელი არის დღგ–ს გადამხდელი საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურის გამოწერის) საფუძველზე; - ანგარიშსწორება განხორციელდება ლარში, უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით;
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება იწარმოებს რაუგვიანეს 10 სამუშაო დღეში უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით, საქართველოს ეროვნულ ვალუტაში, ხელშეკრულებით გათვალისწინებულ რეკვიზიტებზე.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ბორისი ბერაია, 577214144, kolkheti2012@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1 პრეტენდენტის მიერ სატენდერო წინადადების ან მისი შემადგენელი დოკუმენტის წარდგენა შესაძლებელია როგორც ქართულ, ასევე უცხოურ ენებზე. დოკუმენტის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მას უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანი ქართულ ენაზე. დოკუმენტთან დაკავშირებული სადავო საკითხ(ებ)ის გადაწყვეტისას უცხოურენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. სატენდერო კომისია,უფლებამოსილია, მოსთხოვოს პრეტენდენტს შესაბამისი დოკუმენტის ორიგინალის ან/და ნოტარიულად დამოწმებული ასლის წარმოდგენა, რომლითაც შესაძლებელი იქნება წარმოდგენილი დოკუმენტების ნამდვილობის დადასტურება. 2 სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი და/ან ინფორმაცია უნდა იქნას ელექტრონულად ხელმოწერილი შესაბამისი უფლებამოსილი პირის მიერ ან დამოწმებული კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, 3 ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდრო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო; 4 სატენდერო დოკუმენტაციის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მოთხოვნის საშუალება და პროცედურა განისაზღვრება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული "ელექტრონული ტენდერის ჩატარებისწესის" მე-8 მუხლით დადგენილი წესის შესაბამისად. 5 პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვის განხორციელების ნებისმიერ ეტაპზე, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ან შემსყიდველისთვის გადაცემული პერსონალური ინფორმაცია, სსიპ საქართველოს შსს მომსახურების სააგენტოს მიერ,„პერსონალურ მონაცემთა დაცვის შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად, შესაძლებელია დამუშავდეს სახელმწიფო შესყიდვის მიზნებისთვის“. 6 სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა(ნიმუში) და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 7. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260008501 27.04.2026 not held same category · 100% title match · same buyer · similar size

ქალთა უმაღლესი ლიგის გუნდისთვის სპორტული ტანსაცმელი - ფეხბურთის სათამშო ფორმა-მაისური, …

ხობის მუნიციპალიტეტის საფეხბურთო კლუბ… 18400000სპეციალური ტანსაცმელი და აქსესუარები 0 bidders 11,169 ₾
NAT260009505 08.05.2026 no result same category · 100% title match · same buyer · similar size

ქალთა უმაღლესი ლიგის გუნდისთვის სპორტული ტანსაცმელი - ფეხბურთის სათამშო ფორმა-მაისური, …

ხობის მუნიციპალიტეტის საფეხბურთო კლუბ… 18400000სპეციალური ტანსაცმელი და აქსესუარები 1 bidder 11,169 ₾
NAT260003169 19.02.2026 not held same category · 100% title match · same buyer · similar size

ქალთა უმაღლესი ლიგის გუნდისთვის სპორტული ტანსაცმელი - ფეხბურთის სათამშო ფორმა-მაისური, …

ხობის მუნიციპალიტეტის საფეხბურთო კლუბ… 18400000სპეციალური ტანსაცმელი და აქსესუარები 0 bidders 11,169 ₾
NAT250002448 06.02.2025 contract signed same category · 57% title match · same buyer · similar size

სპორტული ტანსაცმელი ასაკობრივი და ჭაბუკთა ლიგის ჯგუფებისათვის (ფეხბურთის სათამშო მაისურ…

ხობის მუნიციპალიტეტის საფეხბურთო კლუბ… 18400000სპეციალური ტანსაცმელი და აქსესუარები → შპს მასკი 2 bidders 18,711 ₾
NAT260003493 23.02.2026 contract signed same category · 63% title match · same buyer

კაცთა ლიგის გუნდისთვის სპორტული ტანსაცმელი - ფეხბურთის სათამშო ფორმა-მაისური, შორტი, გე…

ხობის მუნიციპალიტეტის საფეხბურთო კლუბ… 18400000სპეციალური ტანსაცმელი და აქსესუარები → ინდივიდუალური მეწარმე ლუკ… 2 bidders 3,898 ₾
NAT260004460 06.03.2026 not held same category · 51% title match · same buyer · similar size

კლუბის ასაკობრივი და ჭაბუკთა ლიგის გუნდის სპორტული ტანსაცმელის, კერძოდ: ფეხბურთის სათამ…

ხობის მუნიციპალიტეტის საფეხბურთო კლუბ… 18400000სპეციალური ტანსაცმელი და აქსესუარები 0 bidders 19,490 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ხუტა პროკოპენკო
ინდივიდუალური მეწარმე ლუკა ჯაფარიძე
ნანა ჭითანავა
მერაბ წურწუმია
ტერმინალი