ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › SPA260000397
SPA260000397 SPA · რევერსული აუქციონი contract signed On procurement.gov.ge ↗

შპს ჯიარ ქონების მართვას ბალანსზე რიცხული საქართველოს სხვადასხვა რეგიონებში არსებულ შენობებსა და მიმდებარე ტერიტორიებზე, ელექტრო, სანტექნიკური და მექანიკური მოწყობილობების და მათ შეკეთებასთან დაკავშირებული მასალებისა და მათი მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა

შპს ჯიარ ქონების მართვა 24 tenders 1.8 avg bidders 2 failed 97 CMR deals
9% outside our line

Can we win this?

9% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 19% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 48% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Procedure SPA: 0 wins from 1 bids.
  • Category fit 50700000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract Nრქმ 26-012ტ running 325 days remaining Contract PDF ↗
20,000 ₾ contract amount 13,710 ₾ (69%) actually paid 19.05.2026 – 19.07.2027
PaymentSourceYear QuarterPaid on
13,710.09 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 21.07.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიSPA260000397
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიშპს ჯიარ ქონების მართვა
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი(SPA) პრეისკურანტით
შესყიდვის კატეგორია50700000-შენობის მოწყობილობების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა20000 ლარი
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი28.04.2026 11:33
წინადადებების მიღება იწყება04.05.2026 00:06
წინადადებების მიღება მთავრდება06.05.2026 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი100.00 GEL
გარანტიის ოდენობა200 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 1 (ერთი) წელი
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია
პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება6`019.17 GEL
შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება20`000.00 GEL

Buyer documents & protocols (6)

SPA260000397_ხელწერილი signed.pdf.pdf გიორგი ფიცხელაური 06.05.2026 15:53
SPA260000397_ოქმი 3 signed.pdf.pdf გიორგი ფიცხელაური 06.05.2026 15:54
SPA260000397_დანართი 1 პრეისკურანტი.xlsx.xlsx ალექსანდრე ჯანჯღავა 06.05.2026 17:18
SPA260000397_დანართი 1 პრეისკურანტი.pdf.pdf ჯულიეტა კვარაცხელია 07.05.2026 15:17
SPA260000397_ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ.pdf.pdf ჯულიეტა კვარაცხელია 07.05.2026 15:17
SPA260000397_ოქმი 4 signed.pdf.pdf გიორგი ფიცხელაური 13.05.2026 10:14

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს დრ.როდგერ სერვის მენეჯმენტი 6,019 5,598 won
SPA260000397_დანართი 1 პრეისკურანტი.pdf.pdf · SPA260000397_დანართი 1 პრეისკურანტი.xlsx.xlsx

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 28.04.2026 11:33 Announced
  • 04.05.2026 00:06 Bidding opens
  • 05.05.2026 14:30 First bid placed (1 bidders in total)
  • 05.05.2026 15:51 Last bid activity
  • 06.05.2026 12:00 Bidding closes
  • 06.05.2026 15:53 Buyer published: SPA260000397_ხელწერილი signed.pdf
  • 06.05.2026 15:54 Buyer published: SPA260000397_ოქმი 3 signed.pdf
  • 06.05.2026 17:18 Buyer published: SPA260000397_დანართი 1 პრეისკურანტი.xlsx
  • 07.05.2026 15:17 Buyer published: SPA260000397_დანართი 1 პრეისკურანტი.pdf
  • 07.05.2026 15:17 Buyer published: SPA260000397_ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ.pdf
  • 13.05.2026 10:14 Buyer published: SPA260000397_ოქმი 4 signed.pdf
  • 19.05.2026 00:00 Contract signed: Nრქმ 26-012ტ — 20,000 ₾
  • 23.08.2026 21:58 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
შპს ჯიარ ქონების მართვას ბალანსზე რიცხული საქართველოს სხვადასხვა რეგიონებში არსებულ შენობებსა და მიმდებარე ტერიტორიებზე, ელექტრო, სანტექნიკური და მექანიკური მოწყობილობების და მათ შეკეთებასთან დაკავშირებული მასალებისა და მათი მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
• მიმწოდებელმა საკუთარი ხარჯებით უნდა უზრუნველყოს შეკეთებისთვის საჭირო მასალის და მანქანა მექანიზმების ადგილზე მიტანა/მიყვანა. • მიმწოდებელი პასუხისმგებელია გამოყენებული მასალის და მექანიზმის ხარისხზე, მომასხურების გაწევიდან 6 (ექვსი)თვის განმავლობაში იგივე დაზიანების განმეორების შემთხვევაში შეკეთება ან/და მექნიზმის შეცვლა განახორციელოს საკუთარი ხარჯებით. • ყოველი კონკრეტული დავალებისათვის შემსყიდველი მიმწოდებელს პირდაპირი კომუნიკაციით ან/და ელექტრონული ფოსტის მეშვეობით უგზავნის შეტყობინებას. რის საფუძველზე მოხდება დაზიანებული ნივთის დათვალიერება შეტყობინების მიღებიდან არაუგვიანეს 2 კალენდარული დღის განმავლობაში.. • ანგარიშსწორება მოხდეს ეტაპობრივად კონკრეტული დავალების შესრულების შესაბამისად შედგენილი მიღება-ჩაბარების აქტის საფუძველზე 10 (ათი) სამუშაო დღეში. • საქონლის მიწოდების/მომსახურეობის ვადა: ხელშეკრულების გაფორმებიდან 1 წელი. შემსყიდველის მოთხოვნიდან ერთი კალენდარული დღის განმავლობაში. • საქონლის/მომსახურების მიწოდების ადგილი: შპს ჯიარ ქონების მართვას ბალანსზე რიცხული საქართველოს სხვადასხვა რეგიონებში არსებულ შენობებიდა მიმდებარე ტერიტორიები. დანართი #2 • პრეტენდენტის მიერ გამოყენებულ სათადარიგო ნაწილებს უნდა გააჩნდეს გარანტია პრეისკურანტის დანართ #1-ში მითითებული პოზიციების შესაბამისად. • იმ შემთხვევაში, თუ აღმოჩნდა, რომ მიმწოდებლის მიერ არ არის სრულყოფილად შესრულებული მომსახურება, ან შეცვლილ ნაწილს აღმოაჩნდა წუნი (დეფექტი), მიმწოდებელი ვალდებულია აღმოჩენილი ხარვეზი აღმოფხვრას საკუთარი ხარჯებით შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, მოთხოვნიდან 2 (ორი) კალენდარული დღის განმავლობაში. • ხელშეკრულების გაფორმების შემდეგ, პრეისკურანტის განფასების ცხრილში რომელიმე დეტალის არარსებობისას, აღნიშნული ერთეულის ფასი მისი შესყიდვის აუცილებლობისას, დადგინდება შემსყიდველი ორგანიზაციისა და მიმწოდებლის შეთანხმებით საბაზრო ფასის გათვალისწინებით. ასეთ შემთხვევაში პრეისკურანტში მომსახურების რომელიმე ერთეულის არარსებობით გამოწვეული შესყიდვის ხვედრითი წილი არ შეიძლება აღემატებოდეს მიმწოდებლის მიერ დაფიქსირებული პრეისკურანტის საბოლოო ჯამური ღირებულების 10%-ს. • ტენდერში გამარჯვებულ პრეტენდენტთან ხელშეკრულება გაფორმდება 20000 (ოცი ათასი) ლარზე დღგ-ს ჩათვლით. სატენდერო წინადადების ფასი კი წარმოდგენილი უნდა იყოს სატენდერო დოკუმენტაციის პრეისკურანტში მოცემული საქონლის და მომსახურების ერთეულის ფასების ჯამურ ღირებულების შესაბამისად, მაგრამ არაუმეტეს ტენდერის ჩატარების შესახებ, განცხადებაში მითითებული პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულებისა. • პრეტენდენტის მიერ, შესყიდვების ერთიანი ელექტრონული სისტემის მეშვეობით, წარმოდგენილ საქონლის/მომსახურების პრეისკურანტში მითითებული ერთეულის ფას(ებ)ი არ უნდა აღემატებოდეს შემსყიდველის მიერ საქონლის/მომსახურების პრეისკურანტის შესაბამის გრაფაში მითითებულ ერთეულის სავარაუდო ფას(ებ)ს. • პრეტედენტის მიერ, სისტემაში ატვირთული პრეისკურანტის ჯამურ ღირებულებას და ვაჭრობის შედაგად დაფიქსირებულ ფასებს შორის სხვაობის შემთხვევაში, სხვაობა საჭიროა პროპორციულად გადანაწილდეს პრეისკურანტში მოცემულ ყოველ ცალკეულ პოზიციაზე. ამისათვის, პრეისკურანტის ჯამური ღირებულების დაზუსტებისას, პრეტენდენტმა პროპორციულად უნდა შეამციროს თითოეული საქონლის და მომსახურების ღირებულება. შენიშვნა: რომელიმე პოზიციაზე ნულოვანი ფასის დაფიქსირების შემთხვევაში პრეისკურანტის ჯამური ღირებულების დაზუსტებისას პრეტენდენტმა პროპორციულად უნდა შეამციროს სხვა დანარჩენი პოზიციებით განსაზღვრული საქონლის და მომსახურების ღირებულება. • პრეტენდენტის მიერ, „წინადადების მიღება დასრულებულია“ ეტაპზე, სატენდერო დოკუმენტაციის პრეისკურანტის წარმოუდგენლობა ან არსებითად შეუსაბამო პრეისკურანტის წარმოდგენა (ერთეულის ფას(ებ)ი აღემატება შემსყიდველის მიერ მომსახურების პრეისკურანტის შესაბამის გრაფაში მითითებულ ერთეულის სავარაუდო ფას(ებ)ს), გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას;
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმებიდან 1 წელი
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
პს ჯიარ ქონების მართვას ბალანსზე რიცხული საქართველოს სხვადასხვა რეგიონებში არსებული შენობები და მიმდებარე ტერიტორიები
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
- მიმწოდებელი პასუხისმგებელია გაწეული მომსახურების და შეცვლილ სათადარიგო ნაწილების ხარისხზე, მათ შორის მთელი საგარანტიო ვადის განმავლობაში, რომელიც შეადგენს არანაკლებ 6 (ექვსი) თვეს და აითვლება მხარეთა მიერ ფაქტიურად გაწეულ მომსახურებაზე მიღება-ჩაბარების აქტის ხელმოწერის დღიდან.საგარანტიო ვადის განმავლობაში დაზიანების, ხარვეზების გამოვლენის შემთხვევაში, მიმწოდებელი საკუთარი ხარჯებით უზრუნველყოფს გამოვლენილი ნაკლის (ხარვეზის) აღმოფხვრა (საჭიროების შემთხვევაში ტრანსპორტირება, შეკეთება ან კვლავ ახლით შეცვლა),ტელეფონზე ან ელექტრონულ ფოსტაზე შეტყობინების მიღებიდან არაუგვიანეს 72 (სამოცდათორმეტი) საათის განმავლობაში კვირის ნებისმიერ დროს, შაბათ-კვირის ჩათვლით.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტს 2024 წლის 01 იანვრიდან მოცემულ ტენდერში წინადადებების მიღების დასრულების დღემდე უნდა გააჩნდეს არანაკლებ 25 000 (ოცდახუთი ათასი) ლარის საქართველოს სხვადასხვა რეგიონებში მინიმუმ 5 დასავლეთ საქართველოში და 5 აღმოსავლეთ საქართველოში არსებულ შენობებსა და მიმდებარე ტერიტორიებზე, ელექტრო, სანტექნიკური და მექანიკური მოწყობილობების და მათ შეკეთებასთან დაკავშირებული მასალებისა და მათი მომსახურების გაწევის გამოცდილება. აღნიშნულის დასტურად, პრეტენდენტმა ელექტრონულ სისტემაში უნდა ატვირთოს მომსახურების გაწევის დამადასტურებელი დოკუმენტები ხელშეკრულებ(ები)ა და ამ ხელშეკრულების საფუძველზე გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტ(ებ)ი ან/და აღნიშნული მომსახურების გაწევის დამადასტურებელი სხვა დოკუმენტაცია. ასეთის არსებობის შემთხვევაში შესაძლებელია აღნიშნული დოკუმენტაციის შესახებ მითითება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს ერთიანი ელექტრონული სისტემის შესაბამის შესყიდვის ნომრებზე (მაგ: NAT/CMR/SPA და ა.შ).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოოფასი 20%-ით ან მეტით დაბალი იქნება შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტს მოეთხოვება ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასასაბუთებლად პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას სსიპ "ლევან სამხარაულის ექსპერტიზის ეროვნულ იბიუროს" ან/და სხვა უფლებამოსილი პირის ან/და აუდიტის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის ასლი), რომელშიც უნდა დასტურდებოდეს (ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს) ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო "ფასების ცხრილში" (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით წინამდებარე ტენდერით განსაზღვრული შესყიდვის ობიექტის მიწოდების შესაძლებლობა. ექსპერტიზის დასკვნის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება მხარეების უფლებამოსილი პირების მიერ, ფაქტიურად გაწეული მომსახურების შესახებ გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება მიღება–ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
გიორგი ფიცხელაური, 595030010, gog1461@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1 ყველაზე დაბალი ფასის მქონე პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი ტექნიკური დოკუმენტაციის, მათ შორის დაზუსტებული ტექნიკური დოკუმენტაციის (არსებობის შემთხვევაში) სატენდერო განცხადებასთან და სატენდერო დოკუმენტაციასთან შეუსაბამობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. 10.1.2 ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შეუსრულებლობის შემთხვევაში შემსყიდველის მიერ გამოყენებული იქნება საჯარიმო სანქციები, რომლის გამოყენების წესი დაზუსტდება ხელშეკრულების პირობებში
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250019202 29.10.2025 contract signed same category · 76% title match

სსიპ - შემოსავლების სამსახურის ბალანსზე რიცხულ, დასავლეთ საქართველოში არსებულ შენობებსა…

შემოსავლების სამსახური 50700000შენობის მოწყობილობების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება → შპს ანტარეს სერვისი 4 bidders 35,003 ₾
NAT250019201 29.10.2025 contract signed same category · 75% title match

სსიპ - შემოსავლების სამსახურის ბალანსზე რიცხულ, აღმოსავლეთ საქართველოში არსებულ შენობებ…

შემოსავლების სამსახური 50700000შენობის მოწყობილობების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება → შპს ტე-ვე-კა პლიუს 4 bidders 38,008 ₾
NAT250008356 02.05.2025 contract signed same category · 40% title match · similar size

გორის სამხედრო ჰოსპიტლის ბალანსზე რიცხულ შენობებში არსებული კონდიციონერების შეკეთებისა …

გიორგი აბრამიშვილის სახელობის საქართვ… 50700000შენობის მოწყობილობების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება → შპს SKY GROUP 1 bidder 6,325 ₾
NAT260011961 09.06.2026 contract signed same category · 40% title match · similar size

გორის სამხედრო ჰოსპიტლის ბალანსზე რიცხულ შენობებში არსებული კონდიციონერების შეკეთებისა …

გიორგი აბრამიშვილის სახელობის საქართვ… 50700000შენობის მოწყობილობების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება → შპს ფორმილა კომპანი 2 bidders 7,074 ₾
SPA260000123 10.02.2026 contract signed same category · 29% title match · similar size

შენობის ელექტრო მოწყობილობების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება

აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტ… 50700000შენობის მოწყობილობების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება → ოთარ ცნობილაძე 1 bidder 5,830 ₾
NAT260010608 20.05.2026 contract signed same category · similar size

კონდიციონერების აგრეგატების შეკეთების და ტექნიკური მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა

საქართველოს ინფრასტრუქტურის სამინისტრ… 50700000შენობის მოწყობილობების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება → შპს ფორმილა კომპანი 2 bidders 6,496 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

This buyer usually awards to

across all categories

შპს დარი
შპს TU-KA
შპს დრ.როდგერ სერვის მენეჯმენტი
მათე
შპს ბ.მ.ბ.