1) ქანობიანი სახურავის შესაკეთებელი სამუშაოებისთვის საჭირო დეფექტური აქტების (საჭიროების შემთხვევაში სქემატური ნახაზის), 2) ბრტყელი სახურავის შესაკეთებელი სამუშაოებისთვის საჭირო დეფექტური აქტების (საჭიროების შემთხვევაში სქემატური ნახაზის) შედგენის, 3) წყალსაწრეტი მილების შესაკეთებელი სამუშაოებისთვის საჭირო დეფექტური აქტების (საჭიროების შემთხვევაში სქემატური ნახაზის) და 4) შიდა წყალკანალიზაციის გაყვანილობის სამუშაოებისთვის საჭირო დეფექტური აქტების (საჭიროების შემთხვევაში სქემატური ნახაზის) შედგენის მომსახურების შესყიდვა
Can we win this?
7% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 11% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.8 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 71300000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 2,250.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 13.08.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260007733 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | საბურთალოს რაიონის გამგეობა |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 71300000-საინჟინრო მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 64`520.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 17.04.2026 10:14 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 26.04.2026 00:04 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 28.04.2026 13:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 600.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 645 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 15 დეკემბრის ჩათვლით (ეტაპობრივად) |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (1)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 17.04.2026 10:14 Announced
- 26.04.2026 00:04 Bidding opens
- 26.04.2026 12:50 First bid placed (5 bidders in total)
- 28.04.2026 13:27 Last bid activity
- 28.04.2026 13:30 Bidding closes
- 30.04.2026 11:25 Buyer published: NAT260007733_ინტერესთა კონფლიქტი და ოქმი 2_Scan10001-SIGNED (8).PDF
- 06.05.2026 00:00 Contract signed: N5.1.13 — 17,100 ₾
- 23.08.2026 22:04 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 14 sections
The same thing, bought before
ა) ქანობიანი სახურავის შესაკეთებელი სამუშაოებისთვის საჭირო დეფექტური აქტების (საჭიროები…
საბურთალოს რაიონის ტერიტორიაზე არსებული საჯარო სკოლების გადახურვის, წყალსაწრეტი მილების…
ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის საბურთალოს რაიონის ტერიტორიაზე ბინათმესაკუთრეთა ამხანაგობებ…
1.1.1. ქ. თბილისში, დიდუბის რაიონის ტერიტორიაზე ბინათმესაკუთრეთა ამხანაგობების საერთო ს…
1.1.1. ქ. თბილისში, დიდუბის რაიონის ტერიტორიაზე ბინათმესაკუთრეთა ამხანაგობების საერთო ს…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
საბურთალოს რაიონის ტერიტორიაზე არსებულ საჯარო სკოლებში შიდა სარემონტო სამუშაოებისათვის …
საბურთალოს რაიონის ტერიტორიაზე გ. გეხტმანის ქ. N15ა-სა (ს.კ
მიერ, საბურთალოს რაიონის ტერიტორიაზე არსებულ N221 საჯარო სკოლაში (დავით აღმაშენებლის ხე…
საბურთალოს რაიონის ტერიტორიაზე არსებულ საჯარო სკოლებში შიდა სარემონტო სამუშაოებისათვის …
N17 (ეგრისის ქ. N27), N186 (იოანე პეტრიწის ქ. N6ბ), N192 (დ.დ. მე-4 მ./რ.) საჯარო სკოლე…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ოკრიბა | 6× |
| პარმა | 6× |
| შპს ემ ენ ბილდინგ | 5× |
| თბილლიფტსერვისი | 5× |
| ლაგო | 5× |