ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260007971
NAT260007971 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

შპს რეგიონული ჯანდაცვის ცენტრის 2026 წლის შემოსავლების დაფინანსების ფარგლებში სხვადასვა ტიპის სამედიცინო სახარჯი მასალების სახელმწიფო შესყიდვა

7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 45% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 33100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract NTEN014 running 156 days remaining Contract PDF ↗
49,770 ₾ contract amount 2,617 ₾ (5%) actually paid 15.05.2026 – 31.01.2027
PaymentSourceYear QuarterPaid on
589.70 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 10.08.2026
52.40 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 10.08.2026
185.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 10.08.2026
333.50 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 12.08.2026
204.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 12.08.2026
64.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 12.08.2026
75.14 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 12.08.2026
52.50 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 12.08.2026
123.30 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 12.08.2026
221.50 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 12.08.2026
410.20 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 12.08.2026
306.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 12.08.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260007971
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიშპს რეგიონული ჯანდაცვის ცენტრი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია33100000-სამედიცინო მოწყობილობები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება52`180.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი20.04.2026 17:49
წინადადებების მიღება იწყება27.04.2026 00:04
წინადადებების მიღება მთავრდება29.04.2026 15:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი520.00 GEL
გარანტიის ოდენობა522 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (18)

NAT260007971_Dort-A ISO.PDF.pdf არჩილი ბენიძე 05.05.2026 10:16
NAT260007971_Qingdao ISO.PDF.pdf არჩილი ბენიძე 05.05.2026 10:17
NAT260007971_GIMA ISO.PDF.pdf არჩილი ბენიძე 05.05.2026 10:19
NAT260007971_Poly Medicure ISO.PDF.pdf არჩილი ბენიძე 05.05.2026 10:31
NAT260007971_Tianjin ISO.PDF.pdf არჩილი ბენიძე 05.05.2026 10:33
NAT260007971_Bonree ISO.PDF.pdf არჩილი ბენიძე 05.05.2026 10:34
NAT260007971_Sony ISO.PDF.pdf არჩილი ბენიძე 05.05.2026 10:36
NAT260007971_HUBEI ISO.PDF.pdf არჩილი ბენიძე 05.05.2026 10:37
NAT260007971_KANAM ISO.PDF.pdf არჩილი ბენიძე 05.05.2026 10:38
NAT260007971_SAN-O-SUB ISO.PDF.pdf არჩილი ბენიძე 05.05.2026 10:39
NAT260007971_Plasti-Med ISO.PDF.pdf არჩილი ბენიძე 05.05.2026 10:44
NAT260007971_F.L. Medical ISO.PDF.pdf არჩილი ბენიძე 05.05.2026 10:47
NAT260007971_Yangzhou Meditech ISO.PDF.pdf არჩილი ბენიძე 05.05.2026 10:53
NAT260007971_GIMA ISO9001.PDF.pdf არჩილი ბენიძე 06.05.2026 17:01
NAT260007971_ACON ISO.PDF.pdf არჩილი ბენიძე 06.05.2026 17:02
NAT260007971_SOFTEKS ISO.PDF.pdf არჩილი ბენიძე 06.05.2026 17:03

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
ვესტფარმ 49,770 49,770 won
NAT260007971_ფასების ცხრილი .pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 20.04.2026 17:49 Announced
  • 27.04.2026 00:04 Bidding opens
  • 29.04.2026 15:10 First bid placed (1 bidders in total)
  • 29.04.2026 15:10 Last bid activity
  • 29.04.2026 15:30 Bidding closes
  • 04.05.2026 15:53 Buyer published: NAT260007971_ოქმი N2 - სამედიცინო სახარჯი მასალა NAT260007971.pdf
  • 05.05.2026 10:16 Buyer published: NAT260007971_Dort-A ISO.PDF
  • 05.05.2026 10:17 Buyer published: NAT260007971_Qingdao ISO.PDF
  • 05.05.2026 10:19 Buyer published: NAT260007971_GIMA ISO.PDF
  • 05.05.2026 10:31 Buyer published: NAT260007971_Poly Medicure ISO.PDF
  • 05.05.2026 10:33 Buyer published: NAT260007971_Tianjin ISO.PDF
  • 05.05.2026 10:34 Buyer published: NAT260007971_Bonree ISO.PDF
  • 05.05.2026 10:36 Buyer published: NAT260007971_Sony ISO.PDF
  • 05.05.2026 10:37 Buyer published: NAT260007971_HUBEI ISO.PDF
  • 05.05.2026 10:38 Buyer published: NAT260007971_KANAM ISO.PDF
  • 05.05.2026 10:39 Buyer published: NAT260007971_SAN-O-SUB ISO.PDF
  • 05.05.2026 10:44 Buyer published: NAT260007971_Plasti-Med ISO.PDF
  • 05.05.2026 10:47 Buyer published: NAT260007971_F.L. Medical ISO.PDF
  • 05.05.2026 10:53 Buyer published: NAT260007971_Yangzhou Meditech ISO.PDF
  • 06.05.2026 17:01 Buyer published: NAT260007971_GIMA ISO9001.PDF
  • 06.05.2026 17:02 Buyer published: NAT260007971_ACON ISO.PDF
  • 06.05.2026 17:03 Buyer published: NAT260007971_SOFTEKS ISO.PDF
  • 08.05.2026 16:52 Buyer published: NAT260007971_ოქმი N3- სამედიცინო სახარჯი მასალა - მოწვევა.pdf
  • 15.05.2026 00:00 Contract signed: NTEN014 — 49,770 ₾
  • 23.08.2026 22:02 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 17 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
შპს რეგიონული ჯანდაცვის ცენტრის 2026 წლის შემოსავლების დაფინანსების ფარგლებში სხვადასვა ტიპის სამედიცინო სახარჯი მასალების სახელმწიფო შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.2.1 შემოთავაზებული სამედიცინო სახარჯი მასალები უნდა იყოს ახალი, ექსპლუატაციაში არმყოფი, ნივთობრივად და უფლებრივად უნაკლო. სახარჯი მასალების მინიმალური ტექნიკური მახასიათებლები და რაოდნეობები მოცემულია 1.2.2 პუნქტში. 1.2.2. შესასყიდი საქონლის და სახელება, ტექნიკური მახასიათებელი და რაოდენობა: 1 ბადე თიაქრის 15 X 15 თიაქრის სტერილური ნაქსოვი ბადე, რომელიც დამზადებულია არატოქსიკური და ჰიპოალერგიული 100% პოლიპროპილენის ან 100% პოლიესტერის ძაფებისაგან, ძაფის ნომინალური ზომა არანაკლებ 5/0, ნაქსოვი ფორების ზომა - არაუმეტეს 1 მმ. ინდივიდუალური სტერილური შეფუთვით 100 ცალი 2 ბადე თიაქრის 30 X 30 თიაქრის სტერილური ნაქსოვი ბადე, რომელიც დამზადებულია არატოქსიკური და ჰიპოალერგიული 100% პოლიპროპილენის ან 100% პოლიესტერის ძაფებისაგან, ძაფის ნომინალური ზომა არანაკლებ 5/0, ნაქსოვი ფორების ზომა - არაუმეტეს 1 მმ. ინდივიდუალური სტერილური შეფუთვით 50 ცალი 3 ბადე თიაქრის 6 X 11 თიაქრის სტერილური ნაქსოვი ბადე, რომელიც დამზადებულია არატოქსიკური და ჰიპოალერგიული 100% პოლიპროპილენის ან 100% პოლიესტერის ძაფებისაგან, ძაფის ნომინალური ზომა არანაკლებ 5/0, ნაქსოვი ფორების ზომა - არაუმეტეს 1 მმ. ინდივიდუალური სტერილური შეფუთვით 50 ცალი 4 ბასრი სამედიცინო ნარჩენების კონტეინერი( 5 ლიტრიანი ტევადობის მუყაოს გასანთლულიკონტეინერი ე,წ ყვითელი სეფერილობის ) ბასრი სამედიცინო ნარჩენების კონტეინერი( 5 ლიტრიანი ტევადობის მუყაოს გასანთლულიკონტეინერი ე,წ ყვითელი სეფერილობის ) 2000 ცალი 5 ბიოუსაფრთხოების პარკი 50*75 1000 ცალი 6 დრენაჟი მუცლის ღრუს შემავალი პარკით, ჩამკეტით 100 ცალი 7 ე.კ.გ. ელექტროდი კიდურების მრავალჯ. N4 3 ცალი 8 ე.კ.გ.ელექტროდი გულმკერდის N6 მრავალჯერადი მოზრდილთა 3 ცალი 9 ეკგ. ქაღალდი 110*140*142 წითელი ხაზებით 200 ცალი 10 ეკგ. ქაღალდი 110*100 5 ცალი 11 ეკგ. ქაღალდი 100*140 50 ცალი 12 ეკგ. ქაღალდი 210*300*150 30 ცალი 13 ეკგ. ქაღალდი 50*30 200 ცალი 14 ეკგ. ქაღალდი 63*30 500 ცალი 15 თერმული ქაღალდი კოჭზე 33415GIM 300 ცალი 16 ენდოტრაქეალური მილი მანჟეტით 9,0 ზომა ენდოტრაქეალური მილი მანჟეტით სილიკონის 50 ცალი 17 ენდოტრაქეალური მილი მანჟეტით 9,5 ზომა ენდოტრაქეალური მილი მანჟეტით სილიკონის 30 ცალი 18 ენდოტრაქეალური მილის ფიქსატორი PVX 100 ცალი 19 ექოსკოპიის ქაღალდი UPP ფირი 110-20 ექოსკოპიის ქაღალდი UPP ფირი 110-20 15 ცალი 20 ლეიკოპლასტირი ქსოვილის 5სმ.*500სმ. 2000 ცალი 21 ლეიკოპლასტირი 10სმX15სმ წებოვანი საფენი ჭრილობისათვის უქსოვი, ზომით არანაკლებ 10სმX15სმ 2000 ცალი 22 ლეიკოპლასტირი 10სმX30სმ წებოვანი საფენი ჭრილობისათვის უქსოვი, ზომით არანაკლებ 10სმX30სმ 2000 ცალი 23 ლეიკოპლასტირი 19x72 მმ( ერთჯერადი) ლეიკოპლასტირი 19x72 მმ( ერთჯერადი) 20000 ცალი 24 ორთოპედიული ხელთათმანი ქირურგიული, სტერილური, ლატექსის, ზომა7..0 400 წყვილი 25 ორთოპედიული ხელთათმანი ქირურგიული, ორმაგი სტერილური სეფუთვით, ლატექსის, ზომა7.5 500 წყვილი 26 ორსულობის სწრაფი ტესტი ადამიანის ქორიონული გონადოტროპინის BHCg 300 ცალი 27 ჟანგბადის ფლუომეტრი დამატენიანებელით, რომლის კონექტორის სიგრძე არის 8 სმ ჟანგბადის ფლუომეტრი დამატენიანებელით, რომლის კონექტორის სიგრძე არის 8 სმ 20 ცალი 28 სათბურა /ოყნა კომბინირებული 2ლ. 40 ცალი 29 სამედიცინო ლამინირებული (ნესტგამძლე) ერთჯერადი პერფორირებული გადასაფარებელი , ლოგინისათვის (ტაფჩანი) სიგანე არაუმცირეს 60 სმ სიგრძერძე არაუმცირეს 50 მეტრი სამედიცინო ლამინირებული (ნესტგამძლე) ერთჯერადი პერფორირებული გადასაფარებელი , ლოგინისათვის (ტაფჩანი) სიგანე არაუმცირეს 60 სმ სიგრძერძე არაუმცირეს 50 მეტრი 1500 ცალი 30 საფენი ლოგინის მუშამბა 0,9მ.*75მ. 1მ. 100 ცალი 31 სისხლის კონტეინერი 450/300 მლ 10 ცალი 32 სპირომეტრის მუნდშტუკი ქაღალდის, ერთჯერადი, 2,8* 3,0*6,5 500ცალი 10 ცალი 33 სტეტოსკოპი ნეონატალური 10 ცალი 34 სტილეტი საინტუბაციო მილის S სტერ. 30 ცალი 35 სტილეტი საინტუბაციო მილის M სტერ. 30 ცალი 36 სუდნო პლასტმასის მყარი, (მოზრდილთა) 50 ცალი 37 ტრაქეოსტომიური მილი არმირებული 8,0 50 ცალი 38 ქუდი ქირურგის(თასმებით) სამედიცინო ქუდი, უქსოვადი მასალის-არაპოლიეთილენის შესაკრავი თასმით 3000 ცალი 39 შარდმიმღები სტ.ბავშვის 200მლ შარდმიმღები სტ.ბავშვის 200მლ 300 ცალი 40 ჭიპლარის კათეტერი 8,0 FR 10 ცალი 41 ჭიპლარის კათეტერი 6,0 FR 10 ცალი 42 ჭიპლარის კათეტერი 3.5 FR 10 ცალი 43 ჭიპლარის მომჭერი პოლისტიროლის 400 ცალი 44 ხელთათმანი ორთოპედიული (ოთხცალიანი)№8,5 ხელთათმანი ორთოპედიული (ოთხცალიანი)№8,5 500 ცალი 45 ხელთათმანი ორთოპედიული(ოთხცალიანი)№ 8 ხელთათმანი ორთოპედიული(ოთხცალიანი)№ 8 1000 ცალი 46 სასტერილიზაციო რულონი 300მმ*200მ. 10 ცალი შენიშვნა: სატენდერო დოკუმენტაციაში, შესყიდვის ობიექტის აღწერილობაში თუ იკითხება: სასაქონლო ნიშანი, პატენტი, მოდელი, წარმოშობის წყარო ან მწარმოებელი იგულისხმება „მსგავსი”, „ეკვივალენტური”.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
1.4.1. საქონლის მიწოდება უნდა მოხდეს ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით, ეტაპობრივად შემსყიდველის მოთხოვნიდან, არაუგვიანეს 5 სამუშაო დღის განმავლობაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1.5.1 მიმწოდებელმა შესყიდვის ობიექტის მიწოდება უნდა განახორციელოს შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, შემდეგ მისამართებზე: 1.დედოფლისწყარო, ნატროშვილის ქუჩა 2.ლანჩხუთი, ჭანტურიას ქ. N21 3.ლენტეხი, მეშველიანის ქუჩა 4.ხარაგაულის დევდარიანის ქ.N41 5.ხარაგაულის რ-ნი, სოფ. ბორითი 6.ცაგერი, რუსთაველის ქ.N31 7.ამბროლაური, ბრატისლავა-რაჭის ქ.N11 8.ონი, ვახტანგ VI-ის ქ. N10 9.დაბა გუდაური 10.თეთრიწყარო, რუსთაველის ქუჩა 11.წალკა, თაყაიშვილის ქ.N4 12.თიანეთი, რუსთაველის ქ.N75 13.ბაკურიანი, კობა წაქაძის ქ.N2 14.სტეფანწმინდა, ყაზბეგის ქ.N35 15.ზუგდიდი, აღმაშენებლის ქ.N222 16.ახმეტის რ-ნი, სოფ. დუისი 17.დმანისი, წმინდა ნინოს ქN37 18.აბასთუმანი , რუსთაველის ქ.N82 19.ქუთაისი, ჩხობაძეს ქ.N20 20.ფოთი, 9 აპრილის ხეივანი N26; 21.ურეკი,ოზურგეთი (ლეკიანი), საკრებულოს გარე სავარგულები; 22.თბილისი,მ.ასათიანის N9; 1.5.2. წინამდებარე ელექტრონული ტენდერის შედეგად გაფორმებული ხელშეკრულების მოქმედების პერიოდში შესაძლებელია ორაგანიზაციას დაემატოს ახალი სამედიცინო დაწესებულება, ასეთ შემთხვევაში მიმწოდებელმა მხარეთა შორის გაფორმებული შეთანხმების საფუძველზე უნდა უზრუნველყოს საქონლის მიწოდება ახალ მისამართებზე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრული პირობების და ერთეულის ღირებულების ცვლილების გარეშე.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
1.7.1.1 შესყიდვის ობიექტი ნებადართული უნდა იყოს საქართველოში მოქმედი კანონმდებლობით 1.7.1.2შესყიდვის ობიექტზე უნდა ვრცელდებოდეს ვარგისიანობის ვადა, მოწოდების მომენტისათვის არანაკლებ 12 თვე. 1.7.1.3 შესყიდვის ობიექტი შეფუთული უნდა იყოს ქარხნული წესით ისე, რომ დაცული იყოს გარემო ზემოქმედებისაგან და ქარხნულად ეტიკიტირებული ისე, რომ შესაძლებელი იყოს დანართი 1-ის და ტექნიკური პარამეტრების შესაბამისად საქონლის იდენტიფიცირება, გარდა იმ პროდუქციისა, რომლის შეფუთვაც შეუძლებელია ქარხნული წესით, ასეთ შეთხვევაში საქონელზე ქარხნულად დატანილი უნდა იყოს შესაბამისი დამღა ან ეტიკეტი, რომ შესაძლებელი იყოს დანართი 1-ის და ტექნიკური პარამეტრების შესაბამისად საქონლის იდენტიფიცირება. 1.7.1.4 იმ შემთხვევაში თუ საქონლის მიღებისას ინსპექტირების პროცესში მიწოდებულ საქონელზე გამოვლენილი იქნება წუნი, მიმწოდებელი ვალდებულია შემსყიდველის შეტყობინების მიღებიდან 2 (ორი) კალენდარული დღის ვადაში საკუთარი ხარჯებით (ტრანსპორტირების ჩათვლით) უზრუნველყოს აღნიშნული წუნის (ხარვეზი) აღმოფხვრა ან საქონლის გამოცვლა ახლით.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა ფასების ცხრილი, დანართი №1-ის სახით უნდა წარმოადგინოს ინფორმაცია შესყიდვის ობიექტის ზუსტი ტექნიკური მახასიათებლების, მწარმოებელი ქვეყნისა და მწარმოებლის შესახებ 1. მწარმოებელი ქვეყანა - ქვეყანა, სადაც იწარმოება შესყიდვის ობიექტი; 2. მწარმოებელი - მწარმოებელი კომპანია/ფირმა/ბრენდი/მეწარმე სუბიექტი. მწარმოებელი ქვეყნისა და მწარმოებლის შესახებ ინფორმაციის წარმოუდგენლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას დაზუსტების გარეშე.
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
შესყიდვის ობიექტს უნდა გააჩნდეს და ელექტრონულ სისტემაში წარმოდგენილი უნდა იქნას ქვემოთ ჩამოთვლილიდან არანაკლებ ერთ-ერთი ვალიდური დოკუმენტი სამედიცინო დანიშნულების საქონელთან დაკავშირებით : • CE (ან EC) მარკირების დამადასტურებელი დოკუმენტი ან CE (ან EC) მარკირების დამადასტურებელი შესაბამისობის დოკუმენტი, • ან/და ხარისხის დამადასტურებელი FDA (ამერიკული) სერტიფიკატი, • ან/და ხარისხის დამადასტურებელი MDR ან EU სერტიფიკატი • ან/და საქონლის ხარისხის დამადასტურებელი ISO სერთიფიკატი წარმოდგენილ დოკუმენტს თან უნდა ერთვოდეს შესაბამისი ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
2.9.1. მისაწოდებელი „საქონლის“ ხარისხი უნდა შეესაბამებოდეს სატენდერო წინადადებით წარმოდგენილ ინფორმაციას, უნდა შეესაბამებოდეს ფასების ცხრილში მითითებულ მახასიათებლებს, ასევე გათვალისწინებული უნდა იყოს ყველა ისე გარემოება, რამაც შეიძლება ხარისხზე გავლენა მოახდინოს. 2.9.2. საქონლის ტრანსპორტირება უნდა განხორციელდეს სანიტარულ–ჰიგიენური ნორმებისა და პირობების დაცვით. 2.9.3. შემოთავაზებული სამედიცინო სახარჯი მასალები უნდა იყოს ახალი, ექსპლუატაციაში არმყოფი, ნივთობრივად და უფლებრივად უნაკლო. 2.9.4. საქონელის შეფუთვა არ უნდა იყოს დაზიანებული, ხოლო წარწერები საქონელსა ან/და ეტიკეტ(ებ)ზე უნდა იყოს კითხვადი (ასეთის არსებობის შემთხვევაში). 2.9.5. პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს: 2.9.5.1. ფასების ცხრილი დანართი №1-ის შესაბამისად; 2.9.5.2. სამედიცინო დანიშნულების საქონელთან დაკავშირებით დოკუმენტი, სატენდერო პირობების 2.7.1 პუნქტის შესაბამისად;
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1. იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის ან აუდიტის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა/ანგარიში, რომელშიც უნდა დასტურდებოდეს ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული საქონლის მიწოდების შესაძლებლობა. 4.1.1.2. დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნეს „ბუღალტრული აღრიცხვის, ანგარიშგების და აუდიტის შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად, დასკვნაზე/ანგარიშზე ხელმომწერი პირის, ქონების ან/და ბიზნესის შემფასებლის, მოქმედი სერტიფიკატ(ებ)ის ასლი, რომელიც გაცემული უნდა იყოს სსიპ საქართველოს აკრედიტაციის ეროვნული ორგანოს - აკრედიტაციის ცენტრის მიერ, აკრედიტებულ შემფასებელთა სერტიფიკაციის ორგანოს მიერ. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის დადგენილ ვადაში წარუდგენლობა ან სატენდერო პირობებთან ან/და ტექნიკურ დოკუმენტაციასთან შეუსაბამობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას დაზუსტების გარეშე.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
7.2.1. ანგარიშსწორება განხორციელდება ეტაპობრივად ფაქტიურად მოწოდებული საქონლის მიხედვით, უნაღდო ანგარიშსწორებით, ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, მხარეებს შორის გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის ან მიმწოდებლის მიერ წარმოდგენილი სასაქონლო ზედნადებისა ან/და ანგარიშ-ფაქტურის (კანონმდებლობით გათვალისწინებულ შემთხვევაში) საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
7.3.1. მიღება –ჩაბარების აქტის ან შესაბამისი დამადასტურებელი დოკუმენტების წარმოდგენიდან არაუგვიანეს 10 სამუშაო დღის განმავლობაში;
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
გურამ პაპალაშვილი, 514648484, rhc@procurement.gov.ge ელექტრონული ტენდერისთვის ტენდერის სტატუსის „გამოცხადებულია“ მინიჭებიდან ტენდერის სტატუსის „წინადადებების მიღება დაწყებულია“ მინიჭებამდე, სისტემაში „მიმწოდებლად“ რეგისტრირებულ ნებისმიერ მომხმარებელს უფლება აქვს, სისტემაში არსებული „კითხვა-პასუხის“ მოდულის მეშვეობით, მოითხოვოს სატენდერო პირობების კონკრეტული ჩანაწერის განმარტება. სატენდერო კომისია კითხვის დასმიდან არაუგვიანეს მომდევნო სამუშაო დღისა, „კითხვა-პასუხის“ მოდულის მეშვეობით, გააკეთებს შესაბამის განმარტებას. აღნიშნულით შესაძლებელია იხელმძღვანელოს ნებისმიერმა დაინტერესებულმა პირმა
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტები ან/და ინფორმაცია უნდა იქნას ელექტრონულად ხელმოწერილი შესაბამისად უფლებამოსილი პირის მიერ ან დამოწმებული კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად, კერძოდ: პრეტენდენტი, „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე ვალდებულია, სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით (იხ. სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს რეკომენდაციები). იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელისმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა. 10.1.2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი ქართულ ენაზე. დავის შემთხვევაში, უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.3. ალტერნატიული სატენდერო წინადადება არ განიხილება. 10.1.4. სატენდერო წინადადების ფასი გამოსახული უნდა იყოს ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული მიმწოდებლის ყველა ხარჯის (მ.შ კანონმდებლობით გათვალისწინებული გადასახადები) გათვალისწინებით. 10.1.5. პრეტენდენტმა სატენდერო წინადადების ფასი, (კანონმდებლობით გაითვალისწინებულ შემთხვევებში) უნდა მიუთითოს დღგ-ს გათვალისწინებით. 10.1.6. ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდრო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო. 10.1.7. სატენდერო დოკუმენტაციის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მოთხოვნის საშუალება და პროცედურა განისაზღვრება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული "ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის" მე-8 მუხლით დადგენილი წესის შესაბამისად. 10.1.8. თუ ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად ერთიან ელექტრონულ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასიდან გამომდინარე ერთეულის ღირებულებები დაჯდება მრავალნიშნა ათწილადი, პრეტენდენტი ვალდებულია ერთეულის ღირებულება შეამციროს და დაამრგვალოს მეასედებამდე, შესაბამისად შეამციროს საერთო ღირებულებაც;
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250002178 03.02.2025 contract signed same category · 97% title match · same buyer

შპს რეგიონული ჯანდაცვის ცენტრის 2025 წლის შემოსავლების დაფინანსების ფარგლებში სხვადასვა…

შპს რეგიონული ჯანდაცვის ცენტრი 33100000სამედიცინო მოწყობილობები → შპს ავთომედი 2 bidders 29,322 ₾
NAT260007974 20.04.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer

შპს რეგიონული ჯანდაცვის ცენტრის 2026 წლის შემოსავლების დაფინანსების ფარგლებში სხვადასვა…

შპს რეგიონული ჯანდაცვის ცენტრი 33100000სამედიცინო მოწყობილობები → ვესტფარმ 2 bidders 145,881 ₾
NAT250002175 03.02.2025 no result same category · 97% title match · same buyer

შპს რეგიონული ჯანდაცვის ცენტრის 2025 წლის შემოსავლების დაფინანსების ფარგლებში სხვადასვა…

შპს რეგიონული ჯანდაცვის ცენტრი 33100000სამედიცინო მოწყობილობები 1 bidder 123,555 ₾
NAT250003917 24.02.2025 terminated same category · 97% title match · same buyer

შპს რეგიონული ჯანდაცვის ცენტრის 2025 წლის შემოსავლების დაფინანსების ფარგლებში სხვადასვა…

შპს რეგიონული ჯანდაცვის ცენტრი 33100000სამედიცინო მოწყობილობები 0 bidders 123,555 ₾
NAT250004064 25.02.2025 no result same category · 97% title match · same buyer

შპს რეგიონული ჯანდაცვის ცენტრის 2025 წლის შემოსავლების დაფინანსების ფარგლებში სხვადასვა…

შპს რეგიონული ჯანდაცვის ცენტრი 33100000სამედიცინო მოწყობილობები 1 bidder 123,555 ₾
NAT250006334 27.03.2025 contract signed same category · 97% title match · same buyer

შპს რეგიონული ჯანდაცვის ცენტრის 2025 წლის შემოსავლების დაფინანსების ფარგლებში სხვადასვა…

შპს რეგიონული ჯანდაცვის ცენტრი 33100000სამედიცინო მოწყობილობები → ვესტფარმ 1 bidder 123,555 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ავერსი-ფარმა
ვესტფარმ
შპს ნიუ ლაბი
შპს მედიქალ ბიოს ჯორჯია
შპს ჰოსპიმედ ჯორჯია