ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260007935
NAT260007935 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ბსუ-ს კორპუსების (I, II, III,V, VI, VIII, მეტაქსას ქ. 10-10ა არსებული შენობა) სხვადასხვა სარეაბილიტაციო სამუშაოები

5% outside our line

Can we win this?

5% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 12% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Deal size over ₾200k: we have won 0 of 6 bids in this range.
  • Expected competition this category averages 2.4 bidders, 29% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 45400000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N154 running 104 days remaining Contract PDF ↗
458,992 ₾ contract amount 198,367 ₾ (43%) actually paid 10.06.2026 – 10.12.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
198,367.45 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 21.08.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260007935
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიბათუმის შოთა რუსთაველის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია45400000-შენობის დასრულების სამუშაოები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება580`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი20.04.2026 17:12
წინადადებების მიღება იწყება06.05.2026 00:07
წინადადებების მიღება მთავრდება11.05.2026 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი7`500.00 GEL
გარანტიის ოდენობა5`800 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების დადებიდან 90 კალენდარული დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (13)

NAT260007935_ორიგინალი წერილი (2).pdf.pdf გოჩა თავდგირიძე 10.06.2026 18:12

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ვარმშენი 472,146 444,000
NAT260007935_დანართი №2. ფასების ცხრილი (1).xlsx.xlsx · NAT260007935_დანართი №2. ფასების ცხრილი (1)-signed.pdf.pdf
შპს მშენებელთა ჯგუფი 459,000 459,000 won
NAT260007935_ინფორმაცია პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ დანართი N3.xlsx.xlsx · NAT260007935_ინფორმაცია პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ დანართი N3 .-signed.pdf.pdf · NAT260007935_დანართი №2. ფასების ცხრილი უნივერსიტეტი 11,05,2026 წ..pdf.pdf · NAT260007935_დანართი №2. ფასების ცხრილი უნივერსიტეტი 11,05,2026 წ..xlsx.xlsx
შპს ირე ქონსთრაქშენ 464,001 464,001
NAT260007935_დანართი №2. ფასების ცხრილი.xlsx.xlsx · NAT260007935_გამოცდილება-signed.pdf.pdf
შპს სტრუქტა 542,524 464,001
NAT260007935_გამოცდილება-signed.pdf.pdf · NAT260007935_ხარჯთაღრიცხვა (1) (1).xlsx.xlsx · NAT260007935_ხარჯთაღრიცხვა (1) (1)-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 20.04.2026 17:12 Announced
  • 06.05.2026 00:07 Bidding opens
  • 08.05.2026 15:36 First bid placed (4 bidders in total)
  • 11.05.2026 11:59 Last bid activity
  • 11.05.2026 12:00 Bidding closes
  • 13.05.2026 16:06 Buyer published: NAT260007935_შეტყობინება, სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №2.pdf
  • 14.05.2026 18:36 Buyer published: NAT260007935_გამოცდილების ცხრილი დანართი N3-signed.pdf
  • 15.05.2026 15:00 Buyer published: NAT260007935_შეტყობინება, სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №3.pdf
  • 21.05.2026 13:37 Buyer published: NAT260007935_შეტყობინება, საატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №4.pdf
  • 21.05.2026 17:23 Buyer published: NAT260007935_შეტყობინება, სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №5.pdf
  • 27.05.2026 15:46 Buyer published: NAT260007935_დანართი №2. ფასების ცხრილი უნივერსიტეტი დაზუსტებული.xlsx
  • 27.05.2026 15:46 Buyer published: NAT260007935_დანართი №2. ფასების ცხრილი უნივერსიტეტი დაზუსტებული-signed.pdf
  • 27.05.2026 16:45 Buyer published: NAT260007935_ინსპექტირების ანგარიში -421-26_1.pdf (27/05/2026 04:05)
  • 27.05.2026 16:54 Buyer published: NAT260007935_ინსპექტირების ანგარიში -421-26_2.pdf
  • 27.05.2026 18:15 Buyer published: NAT260007935_ინსპექტირების ანგარიში -421-26_2-1-34.pdf
  • 27.05.2026 18:18 Buyer published: NAT260007935_ინსპექტირების ანგარიში -421-26_2-35-78.pdf
  • 01.06.2026 17:37 Buyer published: NAT260007935_შეტყობინება, სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №6.pdf
  • 10.06.2026 00:00 Contract signed: N154 — 458,992 ₾
  • 10.06.2026 18:12 Buyer published: NAT260007935_ორიგინალი წერილი (2).pdf
  • 23.08.2026 22:03 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 20 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ბსუ-ს კორპუსების (I, II, III,V, VI, VIII, მეტაქსას ქ. 10-10ა არსებული შენობა) სხვადასხვა სარეაბილიტაციო სამუშაოები.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.2.1. შესყიდვის ობიექტია ბსუ-ს კოორპუსების (I, II, III,V, VI, VIII, მეტაქსას ქ. 10-10ა არსებული შენობა) სხვადასხვა სარეაბილიტაციო სამუშაოები. შესყიდვის ობიექტის მოცულობა და ტექნიკური დავალება მოცემულია მიმაგრებულ ფაილებში (იხ. დანართები: ტექნიკური დავალება და ესკიზები). 1.2.2. ელექტრონული ტენდრით გათვალისწინებულ სამუშაოებზე გამოყენებული ყველა მასალა უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოში მოქმედ სამშენებლო ნორმებსა და სტანდარტებს, უნდა იყოს ეკოლოგიურად სუფთა და ჯანმრთელობისათვის არასახიფათო. 1.2.3. საჭიროების შესაბამისად, სამუშაოების მიმდინარეობის პროცესში, უნივერსიტეტის პერსონალის უსაფრთხოების დაცვისთვის, მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს სამუშაო პერიმეტრის შემოსაზღვრა დამცავი ბარიერებისა ან/და გამყოფი ლენტების მეშვეობით.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
1.4.1. სამუშაოების შესრულების ვადა განისაზღვრება ხელშეკრულების დადების დღიდან არაუმეტეს 90 კალენდარული დღით. 1.4.2 თუ შესყიდვის ობიექტის მიწოდების ვადა ემთხვევა არასამუშაო დღეს, ასეთ შემთხვევაში მიწოდების ვადად განისაზღვრება მომდევნო სამუშაო დღე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1.5.1. მიმწოდებლის მიერ სამუშაოების შესრულება უზრუნველყოფილი უნდა იქნას შემდეგ მისამართებზე: - ქ. ბათუმი, რუსთაველის/ნინოშვილის ქ. №32/35 - I, II და III კორპუსები; - ქ. ბათუმი, გრიშაშვილის ქ. 5 - Vკორპუსი; - ქ. ბათუმი, ლეონიძის ქ. 15 - VI კორპუსი; - ქ. ბათუმი, მეტაქსას ქ. 10-10ა-ში არსებული შენობა; - ქ. ქობულეთი, ჰეიდარ აბაშიძის 26 - VIII კორპუსი.
1.6 შესასრულებელი სამუშაოს საგარანტიო ვადა
1.6.1. ხელშეკრულების ფარგლებში შესრულებულ სამუშაოებსა და მოწოდებულ საქონელზე გავრცელდება არანაკლებ 3 (სამი) წლიანი საგარანტიო ვადა. 1.6.2. საგარანტიო ვადის ათვლა დაიწყება საბოლოო მიღება-ჩაბარების გაფორმების დღიდან. 1.6.3. სამუშაოების დასრულების შემდეგ საგარანტიო ვადის განმავლობაში რაიმე წუნის (ნაკლოვანებები, დეფექტი) აღმოჩენის შემთხვევაში, თუ დადგინდება რომ აღნიშნული წუნი (ნაკლოვანებები, დეფექტი) გამოწვეულია უხარისხო ან/ და არაჯეროვანი შესრულებით, მიმწოდებელი ვალდებულია აღმოფხვრას უხარისხოდ შესრულებული სამუშაოები საკუთარი ხარჯებით.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
2.2.1.1. ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტს (შესყიდვაში მონაწილეობის მსურველ პირს) 2022 წლის 1 იანვრიდან ტენდერის გამოცხადებამდე პერიოდში, საქართველოს ტერიტორიაზე ან/და სხვა ქვეყნის ტერიტორიაზე შესრულებული უნდა ჰქონდეს შენობა-ნაგებობების სამშენებლო, სარემონტო და სარეაბილიტაციო სამუშაოების მიწოდების გამოცდილება სამუშაოების მიწოდების გამოცდილება საერთო ღირებულებით არანაკლებ 585000 ლარისა. 2.2.1.2. ამასთან, გამოცდილებაში ჩაითვლება მხოლოდ დასრულებული სამუშაოები, რაზედაც გაფორმებულია მიღება-ჩაბარების აქტები. 2.2.1.3. იმ შემთხვევაში თუ, სამუშაოების შესყიდვა განხორციელებული არის სახელმწიფო შესყიდვების ერთიანი ელექტრონული სისტემის გამოყენებით (w.w.w. http:// procurement. gov. ge/) და საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტი დამკვეთის (შემსყიდველი) მიერ ატვირთული არის სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში, შესაძლებელია წარმოდგენილი იყოს დოკუმენტაცია/ინფორმაცია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემის საშუალებით ჩატარებული შესყიდვის საშუალების ნომრის (SPA, DAP; NAT, DEP; MEP; TEP; GEO: CMR ან სხვა არსებობის შემთხვევაში) შესახებ. 2.2.1.4. იმ შემთხვევაში, თუ პრეტენდენტს ცხრილში მითითებული აქვს არასახელმწიფო შესყიდვაც, მაშინ მან უნდა წარმოადგინოს ამ შესყიდვებზე ხელშეკრულებები, მიღება-ჩაბარების აქტები (ან მასთან გათანაბრებული დოკუმენტაცია), აღნიშნულ სამუშაოებზე დადასტურებული საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურების ქსეროასლები და ამ ხელშეკრულების ფარგლებში გადახდის დამადასტურებელი დოკუმენტები (საბანკო ან/და სალაროს ქვითრები). 2.2.1.5. პრეტენდენტმა ინფორმაცია გამოცდილების შესაქხებ უნდა წარმოადგინოს დანართი №3-ის სახით.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
2.9.1. ფასში ასახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული ყველა გადასახადი. 2.9.2. ფასების ცხრილში დაუშვებელია სამუშაოების დასახელების, განზომილების ერთეულის, რაოდენობისა და გაუთვალისწინებელი სამუშაოების რეზერვზე განსაზღვრული პროცენტული მაჩვენებლის შეცვლა. 2.9.3. სამშენებლო ობიექტზე მომუშავე პირთა სიცოცხლისა და ჯანმრთელობისათვის უსაფრთხოების წესების დაცვაზე სრულად პასუხისმგებელია მიმწოდებელი. უსაფრთხოებისა და სამშენებლო ნორმებით გათვალისწინებული წესების დაუცველობის შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია სრულად აანაზღაუროს შესაბამისი ზარალი საქართველოს მოქმედი კანონმდებლობის შესაბამისად. 2.9.4. მიმწოდებელი ვალდებულია სამუშაო ადგილის ფარგლებში უზრუნველყოს გარემოზე ეკოლოგიური ზემოქმედების მინიმუმამდე დაყვანა. მინიმუმამდე დაიყვანოს მუშაობით გამოწვეული ხმაურის, ვიბრაციის და მტვრის გავლენა.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1. იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით ნაკლებია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან მოითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას სსიპ „ლევან სამხარაულის სახელობის ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს" ან სხვა აკრედიტირებული პირის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი), რომელშიც ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს, 2017 წლის 26 სექტემბრის საქართველოს მთავრობის N439 დადგენილებით განსაზღვრული ტექნიკური რეგლამენტის - „სამშენებლო სამუშაოების ხარჯთაღრიცხვის ფასწარმოქმნის ადეკვატურო-ბის დადგენის მეთოდიკის“ მოთხოვნებთან დასკვნის შესაბამისობა. წარმოდგენილი დასკვნით უნდა დასტურდებოდეს პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ სატენდერო ხარჯთაღრიცხვაში (სატენდერო წინადადების საბოლოო ფასის შესაბამისი ხარჯთაღრიცხვა (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით)) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით (თითოეულ ერთეულთან მიმართებით) და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ხარჯთაღრიცხვით განსაზღვრული სამუშაოების შესრულების შესაძლებლობა. 4.1.1.2. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული პირობები. 4.1.1.3. ზემოაღნიშნული დოკუმენტები არ ექვემდებარება დაზუსტებას, მისი არ წარმოდგენა ან/და არასრულად წარმოდგენა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
6.1 მოითხოვება ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის გარანტია
5
6.2 სავარაუდო ღირებულებასთან შედარებით საბოლოო ფასის 20%-ით ან მეტით კლების შემთხვევაში მოითხოვება გარანტია
10
6.3 გარანტიის მოქმედების ვადა
6.3.1. ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის გარანტიის მოქმედების ვადა არანაკლებ 60 (სამოცი) კალენდარული დღით უნდა აღემატებოდეს ხელშეკრულებით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის მიწოდების საბოლოო ვადას.
6.4 გარანტიის პირობები
6.4.1 გამარჯვებულმა პრეტენდენტმა ხელშეკრულების დადებამდე უნდა წარმოადგინოს ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის საბანკო გარანტია მატერიალური სახით. 6.4.2 უპირობო, გამოუთხოვადი ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის გარანტია წარმოდგენილი უნდა იქნას საქართველოს ეროვნული ბანკის მიერ ლიცენზირებული საბანკო დაწესებულებიდან ან სსიპ „საქართველოს დაზღვევის სახელმწიფო ზედამხედველობის სამსახურის“ მიერ ლიცენზირებული სადაზღვევო კომპანიიდან, ეროვნულ ვალუტაში - ლარში.
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
7.2.1. ანგარიშსწორება შესაძლებელია განხორციელდეს ერთჯერადად ან ეტაპობრივად (არაუმეტეს 3 სამი) ეტაპისა). ეტაპობრივი ანგარიშსწორების მოთხოვნის შემთხვევაში პირველი ეტაპის შესრულებული სამუშაოების ჯამური ღირებულება არ უნდა იყოს ნაკლები მთლიანი სახელშეკრულებო ღირებულების 40%-სა. 7.2.2. შესრულებული სამუშაოების მოცულობა, რაოდენობა და ღირებულება შუალედური/ საბოლოო მიღება - ჩაბარების აქტის შედგენამდე მიმწოდებლის მიმართვით და ხარჯით უნდა დადასტურდეს სსიპ „ლევან სამხარაულის სახელობის ექსპერტიზის ეროვნული ბიურო“-ს საექსპერტო დასკვნით ან სხვა აკრედიტებული პირის დასკვნით. ობიექტზე სამუშაოების დასრულების შემდგომ უნდა წარმოადგინოს ექსპერტიზის დასკვნა/ინსპექტირების ანგარიში ობიექტზე შესრულებულ ყველა სამუშაოზე სრულად, მიუხედავად იმისა, წარმოდგენილია თუ არა მასზე შუალედური ექსპერტიზის დასკვნა/ინსპექტირების ანგარიში.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
7.3.1. ხელშეკრულების შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტის გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 სამუშაო დღე.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნუგზარ პატარიძე, 577544413, bsubazriskvleva@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. პრეტენდენტი, რომელიც მონაწილეობას მიიღებს აღნიშნულ ელექტრონული ტენდრში, ავტომატურად ეთანხმება მის ყველა პირობას. 10.1.2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართულენოვანი თარგმანი. 10.1.3. ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.4. სატენდერო წინადადებაში ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. 10.1.5. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 10.1.6. სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნებთან შესაბამისობის დადასტურების მიზნით, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში წარმოგენილ, უცხო ქვეყანაში შედგენილ დოკუმენტზე ხელმოწერები და ხელმომწერი პირების უფლებამოსილება დამოწმებული უნდა იყოს ნოტარიუსის ან შესაბამისი საჯარო სამართლებრივი უფლებამოსილების მქონე პირის მიერ, ხოლო ამ უკანასკნელის ხელმოწერა - ლეგალიზებული ან აპოსტილით დამოწმებული. 10.1.7. სამუშაოების წარმოების პროცესში, სამუშაოს ახალი პოზიცი(ებ)ის წარმოქმნის შემთხვევაში, შემსყიდველის მხრიდან ანაზღაურება განხორციელდება გაუთვალისწინებელი სამუშაოების რეზერვიდან საპროექტო ორგანიზაციის მიერ დამატებით წარმოდგენილი ხარჯთაღრიცხვის მიხედვით.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250013613 30.07.2025 contract signed same category · 48% title match · same buyer · similar size

ბსუ-ს I, II და III კორპუსების სარეაბილიტაციო სამუშაოები

ბათუმის შოთა რუსთაველის სახელმწიფო უნ… 45400000შენობის დასრულების სამუშაოები → შპს მშენებელთა ჯგუფი 11 bidders 484,000 ₾
NAT250014926 18.08.2025 not held same category · 31% title match · similar size

1.1.1. ქ. ბათუმში, დემეტრე თავდადებულის ქ. N49-ში მდებარე შენობის ფასადის სარეაბილიტაცი…

ა(ა)იპ საქალაქო ინფრასტრუქტურისა და კ… 45400000შენობის დასრულების სამუშაოები 0 bidders 535,434 ₾
NAT250016494 09.09.2025 contract signed same category · 31% title match · similar size

1.1.1. ქ. ბათუმში, დემეტრე თავდადებულის ქ. N49-ში მდებარე შენობის ფასადის სარეაბილიტაცი…

ა(ა)იპ საქალაქო ინფრასტრუქტურისა და კ… 45400000შენობის დასრულების სამუშაოები → შპს ელრაპ 7 bidders 535,434 ₾
NAT250015201 21.08.2025 contract signed same category · 38% title match

ქ. ონში, ბეერ-შევას პარკში არსებული სპორტული კომპლექსის შენობის სარეაბილიტაციო სამუშაოე…

ონის მუნიციპალიტეტის მერია 45400000შენობის დასრულების სამუშაოები → შპს კაიზენი 1 bidder 315,945 ₾
NAT260016489 06.08.2026 announced same category · similar size

სსიპ "სოფლის მეურნეობის სამეცნიერო=კვლევითი ცენტრის" ბალანსზე არსებული დმანისის კვლევით…

სოფლის მეურნეობის სამეცნიერო-კვლევითი… 45400000შენობის დასრულების სამუშაოები 0 bidders 508,000 ₾
NAT260004132 02.03.2026 contract signed same category · 37% title match

ქ. გორში გურამიშვილის ქუჩა N1-ში არსებული შენობის სარეაბილიტაციო სამუშაოები

გორის მუნიციპალიტეტის მერია 45400000შენობის დასრულების სამუშაოები → შპს დუბექსი 7 bidders 220,830 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ჯი-თი-ეს ჯგუფი
შპს ვესტ ლოკი
შპს კომპანია GEOSM
ფავორიტი სტილი
შპს იზი გრუპი