ანტივირუსის პროგრამული პაკეტების სახელმწიფო შესყიდვა
Can we win this?
63% — strong, helped by expected competition and held back by deal size.
- Expected competition this category averages 1.1 bidders, 82% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
- Our line of business reads like our own bids — 46% match to our bidding history. Closest thing we have bid on: "პროგრამული უზრუნველყოფის პაკეტების შესყიდვა".
- Category fit 48700000: 1 wins from 1 bids.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 57,750.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 01.06.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260008157 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | საზოგადოებრივი მაუწყებელი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 48700000-პროგრამული პაკეტების მომსახურე პროგრამები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 57`750.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია ანტივირუსული პროგრამული პაკეტის 1 (ერთი) წლიანი ლიცენზია 1100 მომხმარებელზე/მოწყობილობაზე (სერვერული სისტემისათვის და საოფისე კომპიუტერისათვის). |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 22.04.2026 15:32 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 02.05.2026 00:05 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 04.05.2026 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 231.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 578 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 7 (შვიდი) კალენდარული დღე. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (7)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს დოლოს | 55,000 | 55,000 | — |
| NAT260008157_ფასი, შესაბამისობა და გამოცდილება_შპს დოლოს-signed.pdf.pdf | |||
| საქართველოს სამეცნიერო-საგანმანათლებლო კომპიუტერული ქსელების ასოციაცია - გრენა | 57,750 | 57,750 | won |
| NAT260008157_გრენას სატენდერო წინადადება_1TV-antivirus-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 22.04.2026 15:32 Announced
- 02.05.2026 00:05 Bidding opens
- 04.05.2026 00:01 First bid placed (2 bidders in total)
- 04.05.2026 11:37 Last bid activity
- 04.05.2026 12:00 Bidding closes
- 08.05.2026 12:31 Buyer published: NAT260008157_ბრძანება.pdf
- 08.05.2026 12:31 Buyer published: NAT260008157_ცვლილება ბრძანებაში.pdf
- 08.05.2026 12:31 Buyer published: NAT260008157_ხელწერილი ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ.pdf
- 08.05.2026 12:32 Buyer published: NAT260008157_ოქმი N2- შეტყობინება პრეტენდენტისათვის ასახულია ოქმში.pdf
- 13.05.2026 00:00 Buyer published: NAT260008157_ცვლილება ბრძანებაში 13.05.2026.pdf
- 14.05.2026 00:00 Buyer published: NAT260008157_ხელწერილი ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ 14.05.2026.pdf
- 14.05.2026 17:18 Buyer published: NAT260008157_ოქმი N3- შეტყობინება პრეტენდენტისათვის ასახულია ოქმში..pdf
- 20.05.2026 00:00 Contract signed: N73-1 — 57,750 ₾
- 21.08.2026 15:47 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
საქართველოს პარლამენტის აპარატის მიერ ანტივირუსის პროგრამული პაკეტების სახელმწიფო შესყი…
ანტივირუსული პროგრამის ლიცენზიის სახელმწიფო შესყიდვა
შპს „ენგურჰეს“-ში ანტივირუსული დაცვის პროგრამული უზრუნველყოფის ლიცენზიების სახელმწიფო შ…
ანტივირუსული პროგრამული უზრუნველყოფის სახელმწიფო შესყიდვა
დაცვის პროგრამული პაკეტის სახელმწიფო შესყიდვა
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ანტივირუსის პროგრამული პაკეტების სახელმწიფო შესყიდვა
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს თი სი ეიჩ | 5× |
| შპს ჯეოვოისი | 5× |
| შპს ლოკოკინა | 4× |
| შპს ქუალიტრონი | 3× |
| შპს ჯითი ჰოლდინგი | 3× |