ააიპ "ზუგდიდდასუფთავების ცენტრი"-ს სარგებლობაში არსებული ორი ერთეული მაღალი გამავლობის მსუბუქი ავტომანქანის NISAN- PATFAINDER -ს და SUZUKI GRAND VITARA-ს სათადარიგო ნაწილების შესყიდვის, შეკეთების და ტექნიკური მომსახურების შესყიდვა
Can we win this?
6% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.4 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Incumbent ირაკლი კიკნაველიძე has won 6 of the last 12 awards from this buyer here.
- Procedure SPA: 0 wins from 1 bids.
- Category fit 50100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 8,635.69 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 16.06.2026 |
| 6,658.77 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 01.07.2026 |
| 1,352.15 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 07.08.2026 |
| 1,404.19 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 07.08.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | SPA260000375 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის ,,ზუგდიდდასუფთავება'' |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი(SPA) პრეისკურანტით |
| შესყიდვის კატეგორია | 50100000-სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ ტექნიკურ დოკუმენტაციაში |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 22.04.2026 17:10 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 29.04.2026 00:05 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 01.05.2026 15:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 800.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 210 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების დადებიდან 2 სამუშაო დღეში, წარმოქმნილი საჭიროების მიხედვით. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
| პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება | 79`772.00 GEL |
| შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება | 21`000.00 GEL |
Buyer documents & protocols (4)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 22.04.2026 17:10 Announced
- 29.04.2026 00:05 Bidding opens
- 01.05.2026 13:31 First bid placed (1 bidders in total)
- 01.05.2026 13:31 Last bid activity
- 01.05.2026 15:00 Bidding closes
- 05.05.2026 12:31 Buyer published: SPA260000375_ოქმი 10-02-SIGNED-3.pdf
- 05.05.2026 12:31 Buyer published: SPA260000375_ხელწერილი 10-02-SIGNED-2.pdf
- 05.05.2026 12:40 Buyer published: SPA260000375_წერილი 10-242612598.pdf
- 11.05.2026 00:00 Contract signed: N52 — 21,000 ₾
- 11.05.2026 18:15 Buyer published: SPA260000375_ხელწერილი 52-SIGNED.pdf
- 23.08.2026 22:01 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 20 sections
The same thing, bought before
ააიპ "ზუგდიდდასუფთავების ცენტრი"-ს ბალანსზე არსებული 1 ერთეული ნაგავმზიდი ავტომანქანის …
ააიპ "ზუგდიდდასუფთავების ცენტრი"-ს სარგებლობაში არსებული სატვირთო და ნაგავმზიდი ავტომან…
ააიპ "ზუგდიდდასუფთავების ცენტრი"-ს ბალანსზე არსებული 5 ერთეული ნაგავმზიდი ავტომანქანები…
ააიპ "ზუგდიდდასუფთავების ცენტრი"-ს სარგებლობაში არსებული სატვირთო და ნაგავმზიდი ავტომან…
ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის ააიპ "ზუგდიდდასუფთავების ცენტრი" -ს სარგებლობაში არსებული ერთი…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ააიპ "ზუგდიდდასუფთავების ცენტრი'-ს ბალანსზე რიცხული და სარგებლობაში არსებულ ა/მ და სხვა…
ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის ააიპ "ზუგდიდდასუფთავების ცენტრი" -ს სარგებლობაში არსებული ერთი…
FORD CARGO 2526-ის მარკის ავტომანქანის რეგლამენტის მიხედვით ტექნიკური მომსახურების ჩატა…
ააიპ "ზუგდიდდასუფთავების ცენტრი"-ს სარგებლობაში არსებული სატვირთო და ნაგავმზიდი ავტომან…
ააიპ "ზუგდიდდასუფთავების ცენტრი"-ს ბალანსზე არსებული 6 ერთეული ნაგავმზიდი ავტომანქანები…
This buyer usually awards to
across all categories
| ირაკლი კიკნაველიძე | 6× |
| შპს ანდრია მოტორსი | 4× |
| ვახტანგი ცხადაია | 3× |
| შპს გამა-გ | 2× |
| შპს ფილ-მშენი | 1× |