ტსTenderscope

Filters

Apply to every page — dashboards, lists, buyers, categories

Period

or an exact range

Applies to the date a tender was announced; plans by their year, direct purchases by their date.

Categories

30125100 ტონერიანი კარტრიჯები, 30200000 კომპიუტერული მოწყობილ…, 31400000 აკუმულატორები, დენის …, 32200000 რადიოტელეფონიის, რადი… and 11 more — manage the list in the classifier →

Buyers

Suppliers

Tenders where any of these took part; wins where they won.

Status

Procedure

Estimated value ₾

Categories: 15 watched ×
HomeTenders › NAT260008262
NAT260008262 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

პიპეტის წვერები

10% outside our line

Can we win this? how the score works →

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 23% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.6 bidders, 46% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 12 of 21.
  • Deal size under ₾10k: we have won 9 of 20 bids in this range.
  • Procedure NAT: 20 wins from 51 bids.
  • Category fit 38400000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 56 decided bids (20 won, 36% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N232 running 125 days remaining Contract PDF ↗
3,175 ₾ contract amount 3,175 ₾ (100%) actually paid 22.05.2026 – 31.12.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
1.59 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 19.06.2026
3,173.41 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 23.06.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260008262
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველილევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიურო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია38400000-ფიზიკური მახასიათებლების კონტროლის ხელსაწყოები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება3`315.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ ტექნიკური დავალება
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი23.04.2026 12:21
წინადადებების მიღება იწყება02.05.2026 00:05
წინადადებების მიღება მთავრდება04.05.2026 12:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი30.00 GEL
გარანტიის ოდენობა33 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (8)

NAT260008262_ოქმი 3 - ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf ეთერ ალთუნაშვილი 05.05.2026 18:55
NAT260008262_FL Medical პიპეტორის წვერები.pdf.pdf ნოდარ ნიჟარაძე 08.05.2026 11:00
NAT260008262_ფილტრიანი წვერები.pdf.pdf ნოდარ ნიჟარაძე 08.05.2026 11:00
NAT260008262_წერილი (14).pdf.pdf ნოდარ ნიჟარაძე 14.05.2026 12:02

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
ლატეკი 3,315 3,175 won
NAT260008262_ფასების ცხრილი -08262 (დანართი N1) - Copy.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 23.04.2026 12:21 Announced
  • 02.05.2026 00:05 Bidding opens
  • 03.05.2026 11:19 First bid placed (1 bidders in total)
  • 03.05.2026 11:21 Last bid activity
  • 04.05.2026 12:30 Bidding closes
  • 05.05.2026 18:55 Buyer published: NAT260008262_ოქმი 3 - ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 08.05.2026 11:00 Buyer published: NAT260008262_დაზუსტებული ფასების ცხრილი -08262.pdf
  • 08.05.2026 11:00 Buyer published: NAT260008262_FL Medical პიპეტორის წვერები.pdf
  • 08.05.2026 11:00 Buyer published: NAT260008262_ფილტრიანი წვერები.pdf
  • 13.05.2026 17:02 Buyer published: NAT260008262_ოქმი N4 + ინტერესთა კონფლიტი.pdf
  • 14.05.2026 12:02 Buyer published: NAT260008262_წერილი (14).pdf
  • 15.05.2026 18:30 Buyer published: NAT260008262_ოქმი N5+ინტერესთა კონფლიქტი.pdf (15/05/2026 06:05)
  • 18.05.2026 10:06 Buyer published: NAT260008262_ოქმი N5 + ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 22.05.2026 00:00 Contract signed: N232 — 3,175 ₾
  • 23.08.2026 22:00 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 18 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
პიპეტის წვერები
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.პიპეტის უფილტრო წვერი (1,0მლ) - 500 ცალი 2.პიპეტის უფილტრო წვერი (200მკლ) - 1000 ცალი 3. პიპეტის არასტერილური, უფილტრო წვერი 1000 მკლ, ლურჯი თავსებადი Socorex და Eppendorf 100 -1000 მკლ და 1000 მკლ პიპეტებისათვის - 2000 ცალი 4.პიპეტის არასტერილური, უფილტრო წვერი 200 მკლ, ყვითელი თავსებადი Socorex და Eppendorf 10-100 მკლ და 100 მკლ პიპეტებისათვის - 1000 ცალი 5.პიპეტის წვერები (10 -100 მკლ-იანი გამჭვირვალე, სტერილური, ფილტრიანი, რნმაზა და დნმაზა თავისუფალი, დაფასოებული (1X96 ცალი შტატივში) თავსებადი BOECO micropipette GP-series - პიპეტებისთვის) - 50 კოლოფი 6."პიპეტის წვერები (0,1 -10 მკლ-იანი გამჭვირვალე, სტერილური, ფილტრიანი, რნმაზა და დნმაზა თავისუფალი, დაფასოებული (1X96 ცალი შტატივში) თავსებადი BOECO micropipette GP-series - პიპეტებისთვის) –" - 60 კოლოფი 7."პიპეტის წვერები (100-1000 მკლ-იანი გამჭვირვალე, სტერილური, ფილტრიანი, რნმაზა და დნმაზა თავისუფალი, დაფასოებული (1X96 ცალი შტატივში) თავსებადი BOECO micropipette GP-series - პიპეტებისთვის -" - 60 კოლოფი
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მოწოდება უნდა განხორციელდეს, მოთხოვნიდან 10 სამუშაო დღის განმავლობაში
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ქ. თბილისი, ჭავჭავაძის გამზ. N84 (სსიპ ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ადმინისტრაციული შენობა).
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტის მიერ შემოთავაზებული საქონლის მოდელის ან/და კატალოგის ნომრის, წარმოშობის ქვეყნისა და მწარმოებელის მიუთითებლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას ყოველგვარი დაზუსტების პროცედურის გარეშე.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
პრეტენდენტმა უნდა წამოადგინოს: 2.9.1. ფასების ცხრილი ტექნიკური დავალებისა და ფასების ცხრილის (დანართის N1) შესაბამისად; 2.9.2. ტექნიკური დოკუმენტაციის წარდგენა შესაძლებელია როგორც ქართულ, ისე უცხოურ ენებზე. დოკუმენტების უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. დოკუმენტაციასთან დაკავშირებული სადავო საკითხების გადაწყვეტისას უცხოურენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს შემსყიდველი ორგანიზაცია. 2.9.4. პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს მწარმოებლის ოფიციალური ვებ-გვერდის ბმული ,,ლინკი” ან/და შემოთავაზებული საქონლის ბროშურა/კატალოგი (ქართულად ნათარგმნი და ნოტარიულად დამოწმებული), რომლის მიხედვითაც შემსყიდველს ექნება საშუალება მოიძიოს ინფორმაცია შემოთავაზებული საქონლის სატენდერო დოკუმენტაციის ტექნიკური დავალების მოთხოვნებთან შესაბამისობის დადგენის მიზნით. იმ შემთხვევაში თუ, შემოთავაზებული საქონლის მწარმოებლის ოფიციალურ ვებ გვერდზე ან ბროშურა/კატალოგში არ ფიქსირდება სატენდერო დოკუმენტაციით მოთხოვნილი საქონლის ყველა ტექნიკურ პარამეტრი ან/და შეუსაბამობა აღმოჩნდება პრეტენდენტის მიერ სატენდერო წინადადებაში დაფიქსირებულ საქონლის პარამეტრებსა და მწარმოებლის ოფიციალურ ვებ გვერდზე ან ბროშურა/კატალოგში არსებულ საქონლის პარამეტრებს შორის, პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს მწარმოებლის მიერ გაცემული და დადასტურებული საქონლის ტექნიკური მონაცემები - რომელსაც უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანი ქართულ ენაზე. შენიშვნა: "ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთულ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შესრულებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დამოწმებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით.
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს შემოთავაზებული საქონლის ნიმუშები ყველა პოზიციაზე.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ქ. თბილისი, ჭავჭავაძის გამზ. N84 (სსიპ ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ადმინისტრაციული შენობა).
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1 იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალი იქნება შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან მოითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტი ვალდებული იქნება წარმოადგინოს შესაბამისი დასკვნა, ან/და შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/ აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული, ან/და საშემფასებლო დასკვნა (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი), რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას. 4.1.1.2. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ხარჯთაღრიცხვის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ხარჯთაღრიცხვის ერთეულებთან მიმართებით. ამასთან, ფასწარმოქნის ადეკვატურობის დასაბუთების (ექსპერტიზის დასკვნის) წარმოუდგენლობა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული ,,ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ წესის შესაბამისად.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
საქონელი მიღებულად ჩაითვლება და ანგარიშსწორება განხორციელდება მიმწოდებლის საბანკო ანგარიშზე, ფაქტობრივად მოწოდებული საქონლის ღირებულების შესაბამისად, მიმწოდებლის მიერ საგადახდო დოკუმენტის გამოწერის, ინპექტირების და მიღება-ჩაბარების აქტზე ხელმოწერის შემდგომ. ინსპექტირებისთვის საჭირო ვადები არ ჩაითვლება ვადაგადაცილებად, გარდა იმ შემთხვევისა, თუ მოწოდებული საქონელი არ შეესაბამება ხელშეკრულებით ნაკისრ ვალდებულებას.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
საქონელი მიღებულად ჩაითვლება და ანგარიშსწორება განხორციელდება მიმწოდებლის საბანკო ანგარიშზე, ფაქტობრივად მოწოდებული საქონლის ღირებულების შესაბამისად, მიმწოდებლის მიერ საგადახდო დოკუმენტის გამოწერის, ინპექტირების და მიღება-ჩაბარების აქტზე ხელმოწერის შემდგომ, არაუგვიანეს 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში. ინსპექტირებისთვის საჭირო ვადები არ ჩაითვლება ვადაგადაცილებად, გარდა იმ შემთხვევისა, თუ მოწოდებული საქონელი არ შეესაბამება ხელშეკრულებით ნაკისრ ვალდებულებას.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ანი გელაშვილი, 599516051, agelashvili@expertiza.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება ,,სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ საქართველოს კანონის და ,,ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის №12 ბრძანების შესაბამისად. 10.1.2. ტექნიკური დოკუმენტაციის წარდგენა შესაძლებელია როგორც ქართულ, ისე უცხოურ ენებზე. დოკუმენტების უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. დოკუმენტაციასთან დაკავშირებული სადავო საკითხების გადაწყვეტისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს შემსყიდველი ორგანიზაცია. 10.1.3. ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდერო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო. ამასთან, პრეტენდენტის მიერ ხელშეკრულების დადებისას რომელიმე პირობაზე უარის თქმის შემთხვევაში, მისი ქმედება განიხილება როგორც უარი ხელშეკრულების დადებაზე. 10.1.4 პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვის განხორციელების ნებისმიერ ეტაპზე, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ან შემსყიდველისთვის გადაცემული პერსონალური ინფორმაცია, ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს მიერ, „პერსონალურ მონაცემთა დაცვის შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად, შესაძლებელია დამუშავდეს სახელმწიფო შესყიდვის მიზნებისთვის.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

AI review what to offer, and whether to bid

Reviews run for tenders scoring 60% or more; this one scores 10%. You can still run one.

The same thing, bought before

NAT260005503 19.03.2026 contract signed same category · same buyer · similar size

ლაბორატორიული აქსესუარების (სილუფოლის ფირფიტის და მინის კაპირალერი ნიმუშის ფირფიტაზე და…

ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლ… 38400000ფიზიკური მახასიათებლების კონტროლის ხელსაწყოები → შპს ოლსაიდს 2 bidders 3,250 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ინტერლაბი 19×
შპს ოლსაიდს 12×
ლატეკი
ქომუნალ ტექნოლოჯი
შპს სითიტექ