ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260008069
NAT260008069 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

მოქნილი და სამონტაჟო სადენები

7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 12% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.9 bidders, 33% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 44300000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N0300 fulfilled Contract PDF ↗
82,327 ₾ contract amount 82,327 ₾ (100%) actually paid 18.05.2026 – 30.09.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
51,384.40 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 16.06.2026
30,942.60 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 06.08.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260008069
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველითბილისის სატრანსპორტო კომპანია
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია44300000-კაბელები, მავთულები და მათთან დაკავშირებული მასალები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება90`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ.დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი21.04.2026 17:30
წინადადებების მიღება იწყება27.04.2026 00:04
წინადადებების მიღება მთავრდება29.04.2026 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი1`800.00 GEL
გარანტიის ოდენობა900 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხ.დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (6)

NAT260008069_დანართი №4.pdf.pdf მარიამ ბაბუჯანი 05.05.2026 15:47
NAT260008069_დასკვნა.pdf.pdf ნათია დანელია 11.05.2026 16:07

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
საქკაბელი 82,327 82,327 won
NAT260008069_H05VV-F.pdf.pdf · NAT260008069_NYY-FLEX.pdf.pdf · NAT260008069_ABC.pdf.pdf · NAT260008069_PPV.pdf.pdf · NAT260008069_kg.pdf.pdf · NAT260008069_H07V-K.pdf.pdf · NAT260008069_Datasheet-PA4.pdf.pdf · NAT260008069_Datasheet-PC2.pdf.pdf · NAT260008069_დანართი №1 - ტექნიკური დავალება.pdf.pdf · NAT260008069_დანართი №2 - ფასების ცხრილი(ასატრვირთი).pdf.pdf · NAT260008069_დანართი N3 -საგარანტიო პირობა.pdf.pdf · NAT260008069_დანართი №4.pdf.pdf
შპს ბეთანი 90,000 90,000
NAT260008069_დანართი №1 - ტექნიკური დავალება-signed.pdf.pdf · NAT260008069_დანართი №2 - ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf · NAT260008069_დანართი №3 -საგარანტიო ვადა-signed.pdf.pdf · NAT260008069_დანართი №4 - ინფორმაცია შესყიდვის ობიექტის შესახებ-signed.pdf.pdf · NAT260008069_დანართი №2 - ფასების ცხრილი.xls.xls

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 21.04.2026 17:30 Announced
  • 27.04.2026 00:04 Bidding opens
  • 29.04.2026 11:04 First bid placed (2 bidders in total)
  • 29.04.2026 11:10 Last bid activity
  • 29.04.2026 12:00 Bidding closes
  • 04.05.2026 11:05 Buyer published: NAT260008069_ინტერესთა კონფლიქტი - მოქნილი და სამონტაჟო სადენები.pdf
  • 04.05.2026 17:55 Buyer published: NAT260008069_ოქმი 2 - მოქნილი და სამონტაჟო სადენები.pdf
  • 05.05.2026 15:47 Buyer published: NAT260008069_დანართი №2 - ფასების ცხრილი(ასატრვირთი).pdf
  • 05.05.2026 15:47 Buyer published: NAT260008069_დანართი №4.pdf
  • 11.05.2026 16:06 Buyer published: NAT260008069_ოქმი 3 - მოქნილი და სამონტაჟო სადენები.pdf
  • 11.05.2026 16:07 Buyer published: NAT260008069_დასკვნა.pdf
  • 18.05.2026 00:00 Contract signed: N0300 — 82,327 ₾
  • 23.08.2026 22:02 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
მოქნილი და სამონტაჟო სადენები
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
იხ.დანართები
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმების თარიღიდან - არაუმეტეს 60 (სამოცი) კალენდარული დღე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ქ. თბილისი, ნაძალადევის რაიონი, ზაირა კიკვიძის პირველი შესახვევი №8 (ყოფილი მექანიზაციის ჩიხი №1)
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
იხ.დანართი
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
იხ.დანართი
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
ეკვივალენტური ტიპ(ებ)ის შემოთავაზების შემთხვევაში, პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს - მწარმოებლის მიერ გაცემული პროდუქტის ტექნიკური დოკუმენტაცია (TECHNICAL DATA SHEET) ან/და მწარმოებლის წერილი, რომელიც დაადასტურებს შემოთავაზებული საქონლის ტექნიკური მახასიათებლების შესაბამისობას სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ ტექნიკურ მახასიათებლებთან. უცხოენოვანი დოკუმენტების წარმოდგენის შემთხვევაში უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი ქართულ ენაზე.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის ან/და აუდიტის დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი) ან/და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებით პრეტენდენტის მიერ გაფორმებული ხელშეკრულება ან/და ანგარიშფაქტურა ან/და ინვოისი, რომლებშიც უნდა დასტურდებოდეს ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში დაფიქსირებული ერთეულის ფასის და ჯამური ღირებულების ადეკვატურობა. ექსპერტიზის ან/და აუდიტის დასკვნის წარმოდგენის შემთხვევაში უნდა დასტურდებოდეს (ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს) ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული საქონლის მიწოდების შესაძლებლობა. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების მე-18 მუხლის მე-6, მე-7 პუნქტებისა და 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული წესები.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით ლარში, ფაქტიურად მიწოდებული საქონლის შესაბამისად, მაგრამ არაუმეტეს ყოველ ჯერზე მიწოდებული საქონლის ღირებულების 80%-ისა. ამასთან, დარჩენილი 20%-ის ანაზღაურება განხორციელდება მხოლოდ იმ შემთხვევაში, თუ მიმწოდებელი სრულად მიაწოდებს შემსყიდველს ხელშეკრულებით გათვალისწინებულ საქონელს. საქონლის სრულად მოუწოდებლობის შემთხვევაში, მიმწოდებელს დაუკავდება მოწოდებული საქონლის ღირებულების 20 (ოცი) პროცენტი ჯარიმის სახით. საბოლოო ანგარიშსწორება განხორციელდება ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულების სრულად შესრულების/ხელშეკრულების მოქმედების ვადის გასვლის გამო შეწყვეტის შემდეგ, ამავე ხელშეკრულებით დადგენილი პირობების შესაბამისად.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება უნაღდო ანგარიშსწორების წესით, გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის (დოკუმენტაციის 7.2 პუნქტის შესაბამისად) და საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესაბამისი საგადასახადო დოკუმენტაციის წარდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნათია დანელია, 593033013, ttc@procurement.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს გამა-გ 10×
შპს სოლვითი
ნუგზარ ხაჩიძე
ინდივიდუალური მეწარმე ლუკა სანიკიძე
შპს ეგო