რაჭა-ლეჩხუმ ქვემო სვანეთის მხარეში პატრონიანი ძუ ძაღლების სტერილიზაციის, პოსტოპერაციული მოვლისა და საჭიროების შემთხვევაში, იდენტიფიკაცია-რეგისტრაციის მომსახურბა
Can we win this?
7% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 11% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.3 bidders, 56% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 98300000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 16,689.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 10.08.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260008437 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | სურსათის ეროვნული სააგენტო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 98300000-სხვადასხვა მომსახურება |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 80`120.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 24.04.2026 18:38 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 03.05.2026 00:06 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 05.05.2026 15:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 801.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 801 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (9)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 24.04.2026 18:38 Announced
- 03.05.2026 00:06 Bidding opens
- 04.05.2026 19:31 First bid placed (1 bidders in total)
- 04.05.2026 19:31 Last bid activity
- 05.05.2026 15:00 Bidding closes
- 08.05.2026 17:48 Buyer published: NAT260008437_ოქმი N2 რაჭა.pdf
- 11.05.2026 20:44 Buyer published: NAT260008437_დიპლომი - ანი ბეგიაშვილი signed.pdf
- 11.05.2026 20:50 Buyer published: NAT260008437_დიპლომი - ანა მეცხვარიშვილი signed.pdf
- 11.05.2026 20:54 Buyer published: NAT260008437_დიპლომი- სალომე რატიანი signed.pdf
- 13.05.2026 13:59 Buyer published: NAT260008437_ანა მეცხვარიშვილის ვეტერინარის სახელმწიფო სერთიფიკატი სამკურნალო -პროფილაქტიკური მიმართულებით - signed.pdf
- 13.05.2026 14:01 Buyer published: NAT260008437_ანა მეცხვარიშვილის ვეტერინარის სახელმწიფო სერთიფიკატი სამკურნალო -პროფილაქტიკური მიმართულებით - signed.pdf (13/05/2026 02:05)
- 13.05.2026 14:02 Buyer published: NAT260008437_ანი ბეგიაშვილის ვეტერინარის სახელმწიფო სერთიფიკატი სამკურნალო -პროფილაქტიკური მიმართულებით - signed.pdf
- 13.05.2026 14:03 Buyer published: NAT260008437_სალომე რატიანის ვეტერინარის სახელმწიფო სერთიფიკატი სამკურნალო- პროფილაქტიკური მიმართულებით - signed.pdf
- 18.05.2026 16:51 Buyer published: NAT260008437_ოქმი N3 რაჭა.pdf
- 25.05.2026 00:00 Contract signed: N359 — 79,318 ₾
- 23.08.2026 21:59 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 18 sections
The same thing, bought before
საგარეჯოს მუნიციპალიტეტში პატრონიანი ძუ ძაღლების სტერილიზაციის, პოსტოპერაციული მოვლისა …
ქვემო ქართლი მხარეში პატრონიანი ძუ ძაღლების სტერილიზაციის, პოსტოპერაციული მოვლისა და სა…
სამცხე-ჯავახეთის მხარეში პატრონიანი ძუ ძაღლების სტერილიზაციის, პოსტოპერაციული მოვლისა დ…
გურიის მხარეში პატრონიანი ძუ ძაღლების სტერილიზაციის, პოსტოპერაციული მოვლისა და საჭიროებ…
შესყიდვის ობიექტია აჭარის ავტონომიურ რესპუბლიკაში პატრონიანი ძუ ძაღლების სტერილიზაციის,…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
გურჯაანის, თელავის, ახმეტისა და ყვარლის მუნიციპალიტეტებში პატრონიანი ძუ ძაღლების სტერილ…
სიღნაღის, დედოფლისწყაროსა და ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტებში პატრონიანი ძუ ძაღლების სტერილი…
საგარეჯოს მუნიციპალიტეტში პატრონიანი ძუ ძაღლების სტერილიზაციის, პოსტოპერაციული მოვლისა …
ქვემო ქართლი მხარეში (მარნეული, ბოლნისი, წალკა, დმანისი, თეთრიწყარო, გარდაბანი), პატრონ…
შიდა ქართლის რეგიონში პატრონიანი ძუ ძაღლების სტერილიზაციის, პოსტოპერაციული მოვლისა და ს…
This buyer usually awards to
across all categories
| "მეგავეტი" | 8× |
| შპს გაბ სოლუშენს | 7× |
| შპს გლობალტესტი | 6× |
| შპს Made To Make | 5× |
| "ეტალონი-2007" | 5× |