ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260008614
NAT260008614 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ბაღის ბენზომტვერსასრუტის სახელმწიფო შესყიდვა

შპს "ეკოსერვის ჯგუფი" 174 tenders 1.7 avg bidders 38 failed 170 CMR deals
7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 9% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 43% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 42900000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract NNAT-290501 მიმდინარე ხელშეკრულება - საგარანტიო პერიოდი Contract PDF ↗
54,890 ₾ contract amount 54,890 ₾ (100%) actually paid 30.05.2026 – 31.12.2027
PaymentSourceYear QuarterPaid on
54,890.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 05.08.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260008614
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიშპს "ეკოსერვის ჯგუფი"
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია42900000-სხვადასხვა ზოგადი და სპეციალური დანიშნულების მანქანა-დანადგარები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება81`895.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა55.00 (ორმოცდათხუთმეტი) ცალი;
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი28.04.2026 16:34
წინადადებების მიღება იწყება09.05.2026 00:07
წინადადებების მიღება მთავრდება11.05.2026 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი400.00 GEL
გარანტიის ოდენობა819 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 90 (ოთხმოცდაათი) კალენდარული დღე.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (9)

NAT260008614_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf მალხაზი დავაძე 15.05.2026 17:40
NAT260008614_ფასწარმოქმნა- დასკვნა.pdf.pdf დავით კილაძე 20.05.2026 13:21
NAT260008614_EC დოკუმენტი.PDF.pdf დავით კილაძე 20.05.2026 13:21
NAT260008614_Stiga-ს წერილი.PDF.pdf დავით კილაძე 20.05.2026 13:22
NAT260008614_სერვის ცენტრი.pdf.pdf დავით კილაძე 20.05.2026 13:22
NAT260008614_გამოცდილება-signed.pdf.pdf დავით კილაძე 20.05.2026 13:35
NAT260008614_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf მალხაზი დავაძე 22.05.2026 15:43

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს უნი ექვიფმენთ 54,890 54,890 won
NAT260008614_ფასების ცხრილი - დანართი N1 (5)...-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 28.04.2026 16:34 Announced
  • 09.05.2026 00:07 Bidding opens
  • 11.05.2026 11:14 First bid placed (1 bidders in total)
  • 11.05.2026 11:14 Last bid activity
  • 11.05.2026 12:00 Bidding closes
  • 15.05.2026 17:40 Buyer published: NAT260008614_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 15.05.2026 17:40 Buyer published: NAT260008614_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N2.pdf
  • 20.05.2026 13:21 Buyer published: NAT260008614_ფასწარმოქმნა- დასკვნა.pdf
  • 20.05.2026 13:21 Buyer published: NAT260008614_EC დოკუმენტი.PDF
  • 20.05.2026 13:22 Buyer published: NAT260008614_Stiga-ს წერილი.PDF
  • 20.05.2026 13:22 Buyer published: NAT260008614_სერვის ცენტრი.pdf
  • 20.05.2026 13:35 Buyer published: NAT260008614_გამოცდილება-signed.pdf
  • 22.05.2026 15:43 Buyer published: NAT260008614_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 22.05.2026 15:43 Buyer published: NAT260008614_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N3.pdf
  • 30.05.2026 00:00 Contract signed: NNAT-290501 — 54,890 ₾
  • 23.08.2026 21:58 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 19 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ბაღის ბენზომტვერსასრუტის სახელმწიფო შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
შესყიდვის ობიექტის აღწერა (ტექნიკური დავალება) და რაოდენობა: 1.2.1 ბაღის ბენზო მტვერსასრუტი: 1.2.1.1 ძრავის ტიპი: ერთცილინდრიანი, ორტაქტიანი, შიგაწვის ძრავი; 1.2.1.2 სიმძლავრე: არანაკლებ 0.7 kW; 1.2.1.3 ძრავის სამუშაო მოცულობა: არანაკლებ 27,0 სმ3; 1.2.1.4 საწვავის ავზის მოცულობა: არანაკლებ 0,40 ლ; 1.2.1.5 წონა: არაუმეტეს 6.00 კგ; 1.2.1.6 წარმადობა (ჰაერის ხარჯი): არანაკლებ 600 მ3/სთ; 1.2.1.7 დამჭერი ტომრის მოცულობა: არანაკლებ 45 ლ; 1.2.1.8 კომპლექტაციაში უნდა შედიოდეს: აგრეგატი, ნარჩენების შემგროვებელი ტომარა, სპეციალური მილი ნარჩენების შეგროვებისათვის, ბრტყელი და მრგვალი თავაკები დაბერვისათვის, ინსტრუქცია; რაოდენობა: 55.00 (ორმოცდათხუთმეტი) ცალი; შენიშვნა: 1. მოწოდებული საქონელი უნდა იყოს ახალი, უნაკლო და სრულად უნდა პასუხობდეს ტექნიკური დავალებით გათვალისწინებულ მოთხოვნებს; 2. შემოთავაზებული ტექნიკა გათვლილი უნდა იყოს ყოველდღიურ, ინტენსიურ დატვირთვაზე დიდი მოცულობის სამუშაოების შესასრულებლად; 3. მიმწოდებელმა შემსყიდველის მოთხოვნის შემთხვევაში, უნდა უზრუნველყოს მინიმუმ ორი ტრენინგის ჩატარება მოწოდებული საქონლის გამოყენებისა და ექსპლოატაციის წესებთან დაკავშირებით; 4. მიმწოდებელი ვალდებულია უზრუნველყოს საქონლის ისეთი ტრანსპორტირება, რომელიც დაიცავს მას დაზიანების ან გაფუჭებისაგან დანიშნულების ადგილამდე ტრანსპორტირების პროცესში;
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმებიდან 90 (ოთხმოცდაათი) კალენდარული დღე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1.5.1. მისაწოდებელი საქონელი უნდა აკმაყოფილებდეს სატენდერო დოკუმენტაციის 1.2 პუნქტით განსაზღვრულ ტექნიკურ პარამეტრებს; 1.5.2. საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს მიმწოდებლის ხარჯით შემსყიდველის შემდეგ მისამართზე: ქალაქი თბილისი, სამღერეთის ქუჩა N3 (შპს "ეკოსერვის ჯგუფი"-ს საწყობი, მიღება-ჩაბარებაზე უფლებამოსილი პირის მიერ მითითებული ოთახი). 1.5.3. მიმწოდებელი ვალდებულია გადასცეს შემსყიდველს უფლებრივად და ნივთობრივად უნაკლო საქონელი. 1.5.4. შემსყიდველი უფლებამოსილია მოახდინოს საქონლის ინსპექტირება და მისი სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნებთან შეუსაბამობის შემთხვევაში უარი თქვას მის მიღებაზე. 1.5.5. მიმწოდებელმა საქონლის მიწოდებისას უნდა წარმოადგინოს სასაქონლო ზედნადები, რომელშიც საქონლის დასახელება უნდა ემთხვეოდეს ხელშეკრულებაში მითითებულ საქონლის დასახელებას.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
1.7.1.1. ბაღის ბენზომტვერსასრუტის საგარანტიო ვადა სწორი ექსპლოატაციის პირობებში უნდა შეადგენდეს მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან არანაკლებ 1 (ერთი) წელს. 1.7.1.2. თუ საგარანტიო პერიოდის განმავლობაში საქონლის ექსპლოატაციისას გამოვლინდება დეფექტი ან/და ნაკლი, მიმწოდებელი ვალდებულია შემსყიდველის შეტყობინებიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში უზრუნველყოს დეფექტის აღმოფხვრა საკუთარი ხარჯით ან/და 90 (ოთხმოცდაათი) კალენდარული დღის ვადაში შეცვალოს დაზიანებული საქონელი ახალი ექსპლოატაციაში არ მყოფი ანალოგიური საქონლით. 1.7.1.3. საგარანტიო ვადის მითითება უნდა მოხდეს ფასების ცხრილში.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
2.1.1.1 პრეტენდენტი ვალდებულია ფასების ცხრილში (დანართი N1) მიუთითოს, მის მიერ შემოთავაზებული ბაღის ბენზომტვერსასრუტის მწარმოებელი ქვეყანა, მწარმოებელი კომპანია ან/და ბრენდი და მოდელი (მოდელი არსებობის შემთხვევაში (მოდელის არარსებობის შემთხვევაში პრეტენდენტმა უნდა მიეთითოს ტექსტი: ,,მოდელი არ გააჩნია")). 2.1.1.2 პრეტენდენტის მიერ 2.1.1.1 პუნქტით გათვალისწინებული ინფორმაციის წარმოუდგენლობა დაზუსტებას არ დაექვემდებარება და გამოიწვევს მის დისკვალიფიკაციას. 2.1.1.3 იმ შემთხვევაში თუ პრეტენდენტის მიერ შემოთავაზებულ საქონელს არ გააჩნია მოდელი და პრეტენდენტი ფასების ცხრილის შესაბამის პოზიციაზე არ მიუთითებს ტექსტს ,,მოდელი არ გააჩნია", აღნიშნული დაზუსტებას არ დაექვემდებარება და გამოიწვევს მის დისკვალიფიკაციას.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
2.2.1.1. პრეტენდენტს უნდა გააჩნდეს ჯამურად არანაკლებ 55 (ორმოცდათხუთმეტი) ცალი ბაღის ბენზო მტვერსასრუტის ან/და ბენზოხერხის ან/და ელექტრო ხერხის ან/და გაზონის საკრეჭი მანქანის ან/და ბენზოცელის მიწოდების გამოცდილება, რომელიც ინფორმაციის სახით მოცემული უნდა იყოს დანართი N2–ით გათვალისწინებულ ცხრილში ან პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს გამოცდილების დამადასტურებელი დოკუმენტაცია 2.2.1.3 პუნქტის გათვალისწინებით. 2.2.1.2. დანართი N2-ის ატვირთვა სავალდებულო არ არის; 2.2.1.3. იმ შემთხვევაში თუ დანართი N2 არ იქნება ატვირთული ან დანართ N2-ში არ იქნება ასახული ინფორმაცია CMR/SPA/NAT/MEP ნომრების შესახებ ან ასახული CMR/SPA/NAT/MEP ნომრებში მოცემული ინფორმაცია ვერ უზრუნველყოფს სატენდერო დოკუმენტაციით მოთხოვნილი გამოცდილების პრეტენდნენტის მიერ შესრულების დადასატურებას, პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს ამ გამოცდილების დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის ასლები (ხელშეკრულება და მიღება-ჩაბარების აქტი ან/და დამკვეთის მიერ დადასტურებული სხვა სახის რაიმე დოკუმენტი, რომლითაც დადასტურდება პრეტენდენტის გამოცდილების სატენდერო პირობებთან შესაბამისობა).
2.3.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ
2.3.1. პრეტენდენტს ექსპლოატაციაში (საკუთარი ან/და სარგებლობის უფლებით) უნდა გააჩნდეს მოქმედი მინიმუმ ერთი სერვის ცენტრი ქალაქ თბილისში; 2.3.2. პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს სერვისცენტრის საკუთრების ან/და სარგებლობის დამადასტურებელი დოკუმენტაცია (ამონაწერი საჯარო რეესტრიდან, ხელშეკრულება ან სხვა სახის დოკუმენტი რითაც დადასტურდება სერვის ცენტის საკუთრება ან/და სარგებლობის უფლებით ფლობა).
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
2.7.1.1. პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს, მის მიერ შემოთავაზებული ბაღის ბენზომტვერსასრუტების მწარმოებლის მიერ დადასტურებული, შემოთავაზებული ბაღის ბენზომტვერსასრუტის ტექნიკური პასპორტი ან/და მწარმოებლის მიერ დადასტურებული სხვა სახის ოფიციალური დოკუმენტი, რომლითაც დადასტურდება პრეტენდენტის მიერ შემოთავაზებული საქონლის მახასიათებლების შესაბამისობა სატენდერო დოკუმენტაციის ტექნიკურ დავალებაში მოცემულ მახასიათებლებთან (უცხოურენოვანი დოკუმენტის წარმოდგენის შემთხვევაში მას უნდა დაერთოს ქართულ ენაზე ნათარგმნი და ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი). 2.7.1.2. პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს CE ან/და DPLF სერთიფიკატ(ებ)ი ან/და EC/EU შესაბამისობის დოკუმენტები/სერტიფიკატ(ებ)ი/განაცხად(ებ)ი, ან/და შემოთავაზებული საქონლის მწარმოებლის მიერ დადასტურებული ოფიციალური დოკუმენტ(ებ)ი, შემოთავაზებული ტექნიკის უსაფრთხოების შესახებ (უცხოურენოვანი დოკუმენტის წარმოდგენის შემთხვევაში მას უნდა დაერთოს ქართულ ენაზე ნათარგმნი და ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთი მონაცემები: 2.9.1. პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს ფასების ცხრილი სატენდერო დოკუმენტაციის დანართი N1-ს შესაბამისად და სატენდერო დოკუმენტაციის 2.1.1 პუნქტით განსაზღვრული მოთხოვნების გათვალისწინებით (ფასების ცხრილის წარმოუდგენლობა ან განუფასებელი ფასების ცხრილის წარმოდგენა, ასევე, სატენდერო დოკუმენტაციის 2.1.1 პუნქტით განსაზღვრული მოთხოვნების გაუთვალისწინებლობა დაზუსტებას არ დაექვემდებარება და გამოიწვევს პრეტენდეტის დისკვალიფიკაციას). 2.9.2. შემოთავაზებული ბაღის ბენზომტვერსასრუტის მწარმოებლის მიერ დადასტურებული, შემოთავაზებული საქონლის ტექნიკური პასპორტი ან/და მწარმოებლის მიერ დადასტურებული სხვა სახის ოფიციალური დოკუმენტი, სატენდერო პირობების 2.7.1 პუნქტის 2.7.1.1. ქვეპუნქტის შესაბამისად. 2.9.3. CE ან/და DPLF სერთიფიკატ(ებ)ი ან/და EC/EU შესაბამისობის დოკუმენტები/სერტიფიკატ(ებ)ი/განაცხად(ებ)ი, ან/და შემოთავაზებული საქონლის მწარმოებლის მიერ დადასტურებული ოფიციალური დოკუმენტ(ებ)ი, შემოთავაზებული ტექნიკის უსაფრთხოების შესახებ, სატენდერო პირობების 2.7.1 პუნქტის 2.7.1.2. ქვეპუნქტის შესაბამისად. 2.9.4. სერვისცენტრის საკუთრების ან/და სარგებლობის დამადასტურებელი დოკუმენტაცია (ამონაწერი საჯარო რეესტრიდან, ხელშეკრულება ან სხვა სახის დოკუმენტი რითაც დადასტურდება სერვის ცენტის საკუთრება ან/და სარგებლობის უფლებით ფლობა). 2.9.5. გამოცდილების დამადასტურებელი დოკუმენტაცია, სატენდერო პირობების 2.2.1 პუნქტის შესაბამისად.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტმა შემსყიდველი ორგანიზაციის წერილობითი მოთხოვნის საფუძველზე, უნდა წარმოადგინოს (სისტემაში ატვირთოს) ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტი. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს ექსპერტიზის ან/და შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/ აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული, ან/და საშემფასებლო დასკვნით (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი). აღნიშნულის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
7.2.1 სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა ხარჯისა და გადასახადის გათვალისწინებით. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. 7.2.2 ანგარიშსწორება მოხდება უნაღდო ანგარიშსწორებით ეროვნულ ვალუტაში - ლარში. 7.2.3 დაფინანსების წყარო: შპს ,,ეკოსერვის ჯგუფი“-ს 2026 წლის სახსრები. 7.2.4 ანგარიშსწორება განხორციელდება ფაქტობრივად მოწოდებული საქონლის ღირებულების შესაბამისად, მიღება–ჩაბარების აქტის გაფორმებისა და ინსპექტირების აქტის (დადებითი დასკვნის) შედგენის საფუძველზე, სასაქონლო ზედნადებისა და საგადასახადო ანგარიშ–ფაქტურის (ანგარიშსწორების მომენტში დღგ-ს გადამხდელის შემთხვევაში) მიმწოდებლის მიერ შემსყიდველისთვის წარდგენის შემდეგ. შენიშვნა: იმ შემთხვევაში თუ მიმწოდებლის მიერ წარმოდგენილ სასაქონლო ზედნადებში მითითებული საქონლის დასახელება არ ემთხვევა ხელშეკრულებაში მითითებულ საქონლის დასახელებას, შემსყიდველი უფლებამოსილია არ აუნაზღაუროს მიმწოდებელს მიწოდებული საქონლის ღირებულება.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება მიმწოდებლის მიერ ანგარიშსწორებისათვის საჭირო ყველა დოკუმენტაციის წარმოდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ქრისტინა ჯანაშია, 555191616, janashiakristina7@gmail.com სატენდერო დოკუმენტაციის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მოთხოვნის საშუალება და პროცედურა განისაზღვრება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული ,,ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ მე-8 მუხლით დადგენილი წესის შესაბამისად.
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1 ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 10.1.2 ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.3 პრეტენდენტი ვალდებულია სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში დოკუმენტაციის ატვირთვისას იხელმძღვანელოს „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონისა და 10.1 პუნქტში ატვირთული სახელმწიფო შესყიდვების განხორციელებისას, დოკუმენტებზე კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერის შესრულების ან/და დოკუმენტების კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით დამოწმების თაობაზე სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს სახელმძღვანელო ინსტრუქციის შესაბამისად. 10.1.4 ყველგან თუკი სადმე მითითებულია კონკრეტული სასაქონლო ნიშანი, პატენტი, მოდელი, წარმოშობის წყარო ან მწარმოებელი იგულისხმება ,,მსგავსი“ ან ,,ექვივალენტური 10.1.5 პრეტენდენტს არ აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260010206 15.05.2026 contract signed same category · same buyer · similar size

ახალი ექსპლოატაციაში არმყოფი მაღალი წნევით რეცხვის აპარატების სახელმწიფო შესყიდვა

NAT260014325 10.07.2026 contract signed same category · 29% title match · similar size

ლაბორატორიული საშრობი ღუმელების სახელმწიფო შესყიდვა

ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლ… 42900000სხვადასხვა ზოგადი და სპეციალური დანიშნულების მანქანა-დანადგარები → მაი მობაილ 4 bidders 69,900 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს დავითი
ელექტრონი
შპს გეოკოლორი
შპს თეგეტა ქონსთრაქშენ ექვიფმენთ
შპს ასპ-გრუპი