პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერა’’-ს ფარგლებში, ღონისძიების „შენი პროფესიის გზამკვლევი“-ს ორგანიზება
Can we win this?
7% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 13% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 2.1 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 79900000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 27,100.00 ₾ | ავტონომიური რესპუბლიკის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 03.06.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260008699 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ახალგაზრდობის რეგიონული ცენტრი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 79900000-სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 64`000.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ ტექნიკური დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 29.04.2026 13:21 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 05.05.2026 00:06 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 07.05.2026 14:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 300.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 640 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | 2026 წლის მაისი - სექტემბრის თვე (თარიღი შემსყიდველთან შეთანხმებით). |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (17)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| სპორტის პოპულარიზაციის ცენტრი | 46,785 | 46,785 | — |
| NAT260008699_შენი პროფესიის გზამკლევი- ფასთა ცხრილი_signed.pdf.pdf | |||
| შპს დანიფსო | 57,456 | 57,456 | — |
| NAT260008699_შენი პროფესიის გზამკლევი- ფასთა ცხრილ.xlsx.xlsx | |||
| კამერტონი | 58,000 | 58,000 | won |
| NAT260008699_შენი პროფესიის გზამკლევი- ფასთა ცხრილი-signed.pdf.pdf | |||
| ბესიკ მიქელაძე | 58,800 | 58,800 | — |
| NAT260008699_შენი პროფესიის გზამკლევი- ფასთა ცხრილი-signed.pdf.pdf · NAT260008699_შენი პროფესიის გზამკლევი- ფასთა ცხრილი.xlsx.xlsx | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 29.04.2026 13:21 Announced
- 05.05.2026 00:06 Bidding opens
- 06.05.2026 14:51 First bid placed (4 bidders in total)
- 07.05.2026 11:25 Last bid activity
- 07.05.2026 14:00 Bidding closes
- 11.05.2026 16:05 Buyer published: NAT260008699_სპორტის პოპულარიზაციის ცენტრი_#2 ოქმი დისკვალიფიკაციის შესახებ - შენი პროფესიის გზამკვლევი.pdf
- 13.05.2026 17:18 Buyer published: NAT260008699_შპს დანიფსო_#3 ოქმი დაზუსტების შესახებ.pdf
- 14.05.2026 00:22 Buyer published: NAT260008699_რემაინდერი.pdf
- 14.05.2026 00:23 Buyer published: NAT260008699_ლიდერ-პავლე-კახიძის-დოკუმენტაცია (1).pdf
- 14.05.2026 00:26 Buyer published: NAT260008699_ცნობა.pdf (14/05/2026 09:05)
- 14.05.2026 00:26 Buyer published: NAT260008699_დიპლომი ექთანი.pdf (14/05/2026 09:05)
- 14.05.2026 12:30 Buyer published: NAT260008699_შენი პროფესიის გზამკლევი- დაზუსტება-signed.pdf
- 14.05.2026 21:05 Buyer published: NAT260008699_11.pdf
- 14.05.2026 21:07 Buyer published: NAT260008699_Gallery_20260514_210609_260514_210615.pdf
- 20.05.2026 12:53 Buyer published: NAT260008699_შპს დანიფსო_#4 ოქმი დისკვალიფიკაციის შესახებ - შენი პროფესიის გზამკვლევი.pdf
- 20.05.2026 15:56 Buyer published: NAT260008699_#5_ოქმი დაზუსტების შესახებ - შენი პროფესიის გზამკვლევი. შპს კამერტონი.pdf
- 21.05.2026 14:06 Buyer published: NAT260008699_ექთანი _ანა ადეიშვილი.pdf (21/05/2026 08:05)
- 21.05.2026 14:16 Buyer published: NAT260008699_ექთანი_დიპლომი-signed.pdf
- 21.05.2026 20:19 Buyer published: NAT260008699_ლიდერი მაკა ცერცვაძე-signed.pdf
- 21.05.2026 20:19 Buyer published: NAT260008699_ლიდერი_მაკა ცერცვაძე-signed.pdf
- 21.05.2026 20:22 Buyer published: NAT260008699_ცნობა_ექთანი_ანა ადეიშვილი-signed.pdf
- 22.05.2026 11:46 Buyer published: NAT260008699_ააიპ კამერტონი_#4 ოქმი გამარჯვებულად გამოვლენის თაობაზე - შენი პროფეიის გზამკვლევი.pdf
- 29.05.2026 00:00 Contract signed: N28 — 58,000 ₾
- 23.08.2026 21:57 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერ…
პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერ…
პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერ…
პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერ…
პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერ…
პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერ…
პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერ…
პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერ…
პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერ…
This buyer usually awards to
across all categories
| მარკა | 5× |
| შპს ბეტა პრინტი | 5× |
| ივენთს ენდ თრეინინგ ფექთორი | 3× |
| შპს მარლეი | 3× |
| კამერტონი | 2× |