ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260008943
NAT260008943 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის ვაკის რაიონის გამგეობის მიერ 1 ივნისის ბავშვთა საერთაშორისო დღესთან დაკავშირებით, საბავშვო ღონისძიების მოწყობის ორგანიზების მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა

ვაკის რაიონის გამგეობა 109 tenders 2.5 avg bidders 9 failed 99 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 2.1 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 79900000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N08 11 05 fulfilled Contract PDF ↗
23,500 ₾ contract amount 23,500 ₾ (100%) actually paid 20.05.2026 – 30.12.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
23,500.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 04.06.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260008943
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველივაკის რაიონის გამგეობა
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია79900000-სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება24`800.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი01.05.2026 15:20
წინადადებების მიღება იწყება11.05.2026 00:08
წინადადებების მიღება მთავრდება13.05.2026 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი300.00 GEL
გარანტიის ოდენობა248 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადა2026 წლის 01 ივნისი.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (2)

NAT260008943_სხდომის ოქმი № 02.pdf.pdf ნუგზარ ნოსელიძე 14.05.2026 11:46

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპსგამომცემლობა ჭიამაია 23,500 23,500 won
NAT260008943_ფასების ცხრილი - დანართი N1 (1)-signed.pdf.pdf · NAT260008943_გამოცდილება - დანართი N2 (1)-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 01.05.2026 15:20 Announced
  • 11.05.2026 00:08 Bidding opens
  • 13.05.2026 01:25 First bid placed (1 bidders in total)
  • 13.05.2026 01:25 Last bid activity
  • 13.05.2026 12:00 Bidding closes
  • 14.05.2026 11:45 Buyer published: NAT260008943_ხელწერილი ინტერესთა კონფლიქტის შესახებ (შპს გამომცემლობა ჭიამაია).pdf
  • 14.05.2026 11:46 Buyer published: NAT260008943_სხდომის ოქმი № 02.pdf
  • 20.05.2026 00:00 Contract signed: N08 11 05 — 23,500 ₾
  • 23.08.2026 22:27 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 15 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის ვაკის რაიონის გამგეობის მიერ 1 ივნისის ბავშვთა საერთაშორისო დღესთან დაკავშირებით, საბავშვო ღონისძიების მოწყობის ორგანიზების მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
· ტენდერში გამარჯვებულმა კომპანიამ უნდა უზრუნველყოს ღონისძიება, რომლის ხანგძლივობა იქნება არანაკლებ 4 საათისა და უნდა მოიცავდეს საბავშვო კონცერტს, სხვადასხვა სახის შოუებს, თოჯინების თეატრსა და ანიმატორების მიერ შემოთავაზებულ აქტივობებს. კონცერტის ხანგრძლივობა უნდა იყოს არანაკლებ 1 საათი და 30 წუთი და მას უნდა უძღვებოდეს წამყვანი. · მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ერთი ან რამდენიმე საბავშვო სტუდიის მონაწილეობა კონცერტში. მონაწილეებისა და წამყვანის შერჩევა უნდა მოხდეს ვაკის რაიონის გამგეობასთან შეთანხმებით. · ღონისძიების ჩატარებასთან დაკავშირებული ყველა დეტალი მიმწოდებლის მიერ წინასწარ უნდა შეთანხმდეს შემსყიდველთან. · მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს სცენის (ზომით 400/500სმ) მოწყობა თავის გახმოვანების აპარატურით (არანაკლებ 10 კვ-ის სიმძლავრის). სცენის ბანერებით (სცენის უკანა კედელი-ზომით 400/500სმ, სცენის ფეხების გარშემო გასაკრავი-ზომით 700სმ) და გირლანდებით (2 ფერის ბუშტებით სიგრძე-700სმ). ბანერების დიზაინი დამკვეთთან შეთანხმებით. · მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ტერიტორიის მორთვა სხვადასხვა ფერის ალმებით. მისი სიგრძე უნდა იყოს არანაკლებ 250 მეტრისა. · მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ტერიტორიაზე გასართობი სივრცის მოწყობა: ü ბატუტი ü ელექტრო ატრაქციონი - 2 ცალი ü სახეზე მომხატველები - 2 მხატვარი ü გრძელი ბუშტების საშუალებით სხვადასხვა ფიგურებისა და ცხოველების დამზადება და მასტერკლასი- 2 კუთხე ü პოპკორნის აპარატი-1ცალი ü ბამბის ნაყინი-1ცალი ü ნაყინი--200 ცალი ü სახატავი და საძერწი კუთხე მაგიდებითა და სკამებით პატარებისთვის ü მინიბოულინგი ü კალათბურთის ფარი ბურთებთან ერთად ü ეარჰოკეის მაგიდა ü ბურთის სროლა მიზანში ü საბავშვო სივრცის -2 ზედამხედველი კონცერტის შემდეგ, სასცენო პროგრამა მოიცავს: ü ილუზიონისტის შოუ (15-20წთ) ü ჯამბაზის შოუ (15-20წთ) ü საპნის ბუშტების შოუ (15-20წთ) ü ქიმიური ლაბორატორია - ,,აზოტის შოუ“(15-20წთ) ü თოჯინების თეატრი (15-20წთ) ü მოძრავი პლანეტარიუმი-3ფილმის ჩვენება. მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ბავშვების საყვარელი სატელევიზიო გმირების ფორმაში გამოწყობილი სულ მცირე 8 მსახიობისა (გმირები შეირჩევა შემსყიდველთან შეთანხმებით) და 1 ანიმატორის - ,,ჯამფერი ოჩოს“ მომსახურება. ასევე, მხიარული დრამერების მსვლელობა (არანაკლებ 6 დრამერი და 2 მსვლელობა).
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
2026 წლის 01 ივნისი.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ღონისძიების ჩატარების ადგილია ვაკის რაიონის ტერიტორია.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
პრეტენდენტს უნდა გააჩნდეს არანაკლებ 3 (სამი) ანალოგიური მომსახურების (გასართობი ღონისძიე(ბე)ბის ორგანიზება) გაწევის გამოცდილება და უნდა წარმოადგინოს აღნიშნული ინფორმაცია სატენდერო დოკუმენტაციის დანართი N2-ის შესაბამისად. თუ შესყიდვა არ განხორციელებულა სახელმწიფო შესყიდვების ერთიანი ელექტრონული სისტემის გამოყენებით, ამ შემთხვევაში აღნიშნულის დასადასტურებლად პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთულ უნდა იქნას – ხელშეკრულებ(ები)ა და ამ ხელშეკრულების საფუძველზე გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტ(ებ)ი და გადახდის დამადასტურებელი დოკუმენტაცია - საგადახდო დავალება. (სახელმწიფო შესყიდვის განხორციელების შემთხვევაში პრეტენდნტმა, ზემოთ ხსენებულ ცხრილში უნდა მიუთითოს სახელმწიფო შესყიდვის შესახებ ერთიან ელ. სისტემაში დაფიქსირებული შესაბამისი განცხადების ნომერი და ამ შემთხვევაში დამატებითი დოკუმენტაციის (ხელშეკრულება, მიღება- ჩაბარების აქტი და გადახდის დამადასტურებელი დოკუმენტაცია - საგადახდო დავალება) წარმოდგენა სავალდებულო არაა)).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
პრეტენდენტის მიერ სისტემაში ასატვირთი მონაცემები: 1. მომსახურების ხარჯთაღრიცხვა „დანართი N1’’-ის შესაბამისად, (მომსახურების ხარჯთაღრიცხვის წარმოუდგენლობა ან განუფასებელი მომსახურების ხარჯთაღრიცხვის წარმოდგენა დაზუსტებას არ დაექვემდებარება და გამოიწვევს პრეტენდეტის დისკვალიფიკაციას). 2. ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ დანართი N2-ის და სატენდერო დოკუმენტაციის 2.2.1 პუნქტის მოთხოვნების შესაბამისად.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის/აუდიტის დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი), რომელშიც უნდა დასტურდებოდეს (ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს) ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო მომსახურების ხარჯთაღრიცხვაში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეული ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე მომსახურების ხარჯთაღრიცხვით განსაზღვრული მომსახურების გაწევის შესაძლებლობა. ექსპერტიზის/აუდიტის დასკვნის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების მე-18 მუხლის მე-6, მე-7 პუნქტებისა და 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული წესები.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით. ანგარიშსწორება მოხდება ხელშეკრულების შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტის საფუძველზე, უნაღდო ანგარიშსწორებით ლარში. დაფინანსების წყარო: ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის 2026 წლის ბიუჯეტით ვაკის რაიონის გამგეობისთვის დამტკიცებული ასიგნებები. იმ შემთხვევაში, თუ ამ ხელშეკრულებით გათვალისწინებული წესით საჯარიმო სანქციის გამოყენებასთან დაკავშირებით შეტყობინების მიღებიდან გათვალისწინებულ ანგარიშსწორებამდე მიმწოდებლის მიერ არ იქნა წარმოდგენილი საჯარიმო სანქციით დაკისრებული თანხის გადახდის დამადასტურებელი დოკუმენტი, შემსყიდველი ვალდებულია მიღება-ჩაბარების აქტით განსაზღვრული შესრულებული სამუშაოების ღირებულების ანაზღაურებისას, ხელშეკრულების პირობების დარღვევის გამო საჯარიმო სანქციით დაკისრებული თანხა დაუქვითოს მიმწოდებელს, რის შემდეგაც მიმწოდებელს ჩაერიცხება დარჩენილი თანხა.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ხელშეკრულების შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტის გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 სამუშაო დღე.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნათელა ელიზბარაშვილი, 577228523, natelael@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ორიგინალის სახით (ასლის შემთხვევაში ნოტარიულად დამოწმებული ასლი) ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 10.1.2 ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას, უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.3. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (შემდგომში- სისტემა) ატვირთული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია ხელმოწერილი ან/და ბეჭედდასმული (ბეჭდის არსებობის შემთხვევაში) უნდა იყოს უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში ატვირთულ უნდა იქნას მინდობილობა ან რწმუნებულება). შესყიდვებში მონაწილეობის მსურველები/პრეტენდენტები/მიმწოდებლები „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე ვალდებულები არიან, სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულონ კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმონ კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. 10.1.4 იმ შემთხვევაში, თუ სატენდერო დოკუმენტაციაში შესყიდვის ობიექტის ტექნიკური და ხარისხობრივი მაჩვენებლების აღწერისას გამოყენებული იქნება სასაქონლო ნიშანი, მოდელი, პატენტი ან მწარმოებელი კომპანია, მაშინ აღნიშნული ტერმინები გამოყენებული არის „მსგავსისა“ და „ექვივალენტურის“ მნიშვნელობით და პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს ტექნიკური დოკუმენტაციით განსაზღვრული შესყიდვის ობიექტის მსგავსი ან ექვივალენტური მახასიათებლების მქონე საქონელი/მომსახურება. ამასთან, ტექნიკურ დავალებაში მოცემული პარამეტრები არის შემსყიდველის მიერ დადგენილი მინიმალური მოთხოვნები, რომელსაც უნდა აკმაყოფილებდეს პრეტენდენტის მიერ შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტი. 10.1.5 სატენდერო წინადადებაში საერთო და ერთეულის ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ხარჯის გათვალისწინებით. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. 10.1.6 პრეტენდენტს არ აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 10.1.7 სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნებთან შესაბამისობის დადასტურების მიზნით, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში წარმოგენილ, უცხო ქვეყანაში შედგენილ დოკუმენტზე ხელმოწერები და ხელმომწერი პირების უფლებამოსილება დამოწმებული უნდა იყოს ნოტარიუსის ან შესაბამისი საჯაროსამართლებრივი უფლებამოსილების მქონე პირის მიერ, ხოლო ამ უკანასკნელის ხელმოწერა - ლეგალიზებული ან აპოსტილით დამოწმებული.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250008383 02.05.2025 contract signed same category · 67% title match · same buyer · similar size

ივნისის ბავშვთა საერთაშორისო დღესთან დაკავშირებით, საბავშვო ღონისძიების მოწყობის ორგანი…

ვაკის რაიონის გამგეობა 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპსგამომცემლობა ჭიამაია 1 bidder 30,000 ₾
NAT250002148 03.02.2025 terminated same category · 50% title match · same buyer · similar size

ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის ვაკის რაიონის გამგეობის მიერ დედის დღესთან დაკავშირებით …

NAT250013170 23.07.2025 contract signed same category · 48% title match · similar size

ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის ნაძალადევის რაიონის გამგეობის მიერ საბავშვო კულტურულ-გას…

ქ. თბილისის ნაძალადევის რაიონის გამგე… 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → მიხეილ ყიფიანი 2 bidders 31,600 ₾
NAT250021746 28.11.2025 contract signed same category · 49% title match · similar size

ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის გლდანის რაიონის გამოგეობის მიერ წინასაახალწლო გასართობი ღონ…

ქ. თბილისის გლდანის რაიონის გამგეობა 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს სპორტ აქტივ 2 bidders 17,122 ₾
NAT250006030 25.03.2025 contract signed same category · 42% title match · similar size

ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის კრწანისის რაიონის გამგეობის მიერ, სხვადასხვა შემეცნებითი ღო…

ქ. თბილისის კრწანისის რაიონის გამგეობა 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს ნეივი ივენთს ენდ შოუს 2 bidders 23,387 ₾
SPA260000707 27.07.2026 no result same category · 37% title match · similar size

ა(ა)იპ „ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მულტიფუნქციური ბიბლიოთეკების გაერთიანების“ მიერ …

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ოკრიბა
შპს ლუკრი
შპს ემ ენ ბილდინგ
შპს ჯი პროექტი
შპს მიქს ბილდერი