1. თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფ.კოდის დევნილთა დასახლებაში არსებული საზაფხულო ამფითიატრის გადახურვის სამუშაოებისათვის საჭირო საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია. 2. თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფ. კოდის დევნილთა დასახლებაში სარწყავი სისტემის მოწყობის სამუშაოებისათვის საჭირო საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.8 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Incumbent შპს არქმშენსერვისჯგუფი has won 2 of the last 4 awards from this buyer here.
- Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 71300000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 3,596.39 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 14.08.2026 |
| 736.61 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 14.08.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260008895 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ერედვის მუნიციპალიტეტი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 71300000-საინჟინრო მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 4`400.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 01.05.2026 10:47 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 09.05.2026 00:07 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 11.05.2026 16:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 20.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 44 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 45 კალენდარული დღე |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (2)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს წყალმშენი 2013 | 4,333 | 4,333 | won |
| NAT260008895_ფასების ცხრილი ერედვი.pdf.pdf · NAT260008895_danarti N1 fasebis cxrili pr.xlsx.xlsx · NAT260008895_გამოცდილება წყალმშენი 2013 (2023-2025).pdf.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 01.05.2026 10:47 Announced
- 09.05.2026 00:07 Bidding opens
- 11.05.2026 15:09 First bid placed (1 bidders in total)
- 11.05.2026 15:09 Last bid activity
- 11.05.2026 16:30 Bidding closes
- 13.05.2026 15:09 Buyer published: NAT260008895_OQMI N2 სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი.pdf
- 13.05.2026 15:10 Buyer published: NAT260008895_interesta konfliqti proeqt.pdf
- 19.05.2026 00:00 Contract signed: N2026-54 — 4,333 ₾
- 23.08.2026 22:27 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 14 sections
The same thing, bought before
1. თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფ.კოდის დევნილთა დასახლებაში არსებული საზაფხულო ამფითი…
მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფ. წინამძღვრიანთკარის დევნილთა დასახლებაში დასასვენებელი სკვე…
დევნილთა დასახლებებში არსებული ხელოვნურსაფარიანი საფეხბურთო მინი სპორტული მოედნების სარ…
1. მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფ. საგურამოს დევნილთა დაახლებაში, ხელოვნურსაფარიანი საფეხბ…
ადიგენის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბოლაჯურში საბავშვო ბაღის შენობის ორივე სართულზე გათბობის…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფ. წინამძღვრიანთკარის დევნილთა დასახლებაში დასასვენებელი სკვე…
1. თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფ.კოდის დევნილთა დასახლებაში არსებული საზაფხულო ამფითი…
1. თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფ.კოდის დევნილთა დასახლებაში არსებული საზაფხულო ამფითი…
1. მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფ. საგურამოს დევნილთა დაახლებაში, ხელოვნურსაფარიანი საფეხბ…
ერედვის მუნიციპალიტეტის დაკვეთით განხორციელებული ინფრასტრუქტურული პროექტების/შესრულებულ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს არქმშენსერვისჯგუფი | 2× |
| შპს პური და ფქვილი | 1× |
| შპს სენა ავტო | 1× |
| შპს სერვისი 2015 | 1× |
| ჯი არ სი | 1× |