ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260011434
NAT260011434 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სსიპ საქართველოს საპენსიო ფონდის საჭიროებისთვის სხვადასხვა სახის ბრენდირებული საქონლის (შემდგომში - შესყიდვის ობიექტი) შესყიდვა

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 18% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 2.0 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 22400000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N66 running 125 days remaining Contract PDF ↗
24,700 ₾ contract amount no payments recorded yet 29.06.2026 – 31.12.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260011434
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისაჯარო სამართლის იურიდიული პირი "საქართველოს საპენსიო ფონდი"
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია22400000-მარკები, ჩეკების წიგნაკები, ბანკნოტები, აქციები, სარეკლამო მასალა, კატალოგები და სახელმძღვანელოები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება33`582.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი02.06.2026 12:15
წინადადებების მიღება იწყება08.06.2026 00:01
წინადადებების მიღება მთავრდება10.06.2026 15:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი335.00 GEL
გარანტიის ოდენობა336 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (7)

NAT260011434_წერილი ნიმუშზე-signed.pdf (18/06/2026 07:06) რევაზ სამხარაძე 18.06.2026 18:58
NAT260011434_წერილი ნიმუშზე-signed.pdf.pdf რევაზ სამხარაძე 18.06.2026 19:04

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს პრიმა ჯორჯია 30,665 24,700 won
NAT260011434_ფასების ცხრილი (დანართი 1)-signed.pdf.pdf · NAT260011434_გამოცდილების_შესახებ-signed.pdf.pdf
ფავორიტი სტილი 28,536 28,536
NAT260011434_გამოცდილება.pdf.pdf · NAT260011434_ფასების ცხრილი (დანართი 1).xlsx.xlsx
დეიზი 32,092 32,092
NAT260011434_გამოცდილება-signed.pdf.pdf · NAT260011434_ფასების ცხრილი (დანართი 1)-signed.pdf.pdf · NAT260011434_ხელშეკრულება 10950 ლარი სუპერი-signed.pdf.pdf · NAT260011434_მიღება ჩაბარება სუპერი__10950.pdf.pdf · NAT260011434_სუპერი ხელშეკრულება 9500.pdf.pdf · NAT260011434_ფაქტურა 9500.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 02.06.2026 12:15 Announced
  • 08.06.2026 00:01 Bidding opens
  • 08.06.2026 20:24 First bid placed (3 bidders in total)
  • 10.06.2026 12:46 Last bid activity
  • 10.06.2026 15:00 Bidding closes
  • 12.06.2026 21:25 Buyer published: NAT260011434_სხვადასხვა სახის ბრენდირებული საქონლის შესყიდვა - სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N2 დაზუსტება.pdf
  • 12.06.2026 21:26 Buyer published: NAT260011434_ინტერესთა კონფლიქტი - ბრენდირებული საქონელი.pdf
  • 15.06.2026 16:39 Buyer published: NAT260011434_დაზუსტებული ფასების ცხრილი (დანართი 1)-signed.pdf
  • 15.06.2026 16:40 Buyer published: NAT260011434_NAT260011434 შპს პრიმა ჯორჯია ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასკვნა.pdf
  • 18.06.2026 18:58 Buyer published: NAT260011434_წერილი ნიმუშზე-signed.pdf (18/06/2026 07:06)
  • 18.06.2026 19:04 Buyer published: NAT260011434_წერილი ნიმუშზე-signed.pdf
  • 22.06.2026 18:05 Buyer published: NAT260011434_სხვადასხვა სახის ბრენდირებული საქონლის შესყიდვა - სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N3 მოწვევა-.pdf
  • 29.06.2026 00:00 Contract signed: N66 — 24,700 ₾
  • 21.08.2026 15:13 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 18 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სსიპ საქართველოს საპენსიო ფონდის საჭიროებისთვის სხვადასხვა სახის ბრენდირებული საქონლის (შემდგომში - შესყიდვის ობიექტი) შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.2.1. შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა და ტექნიკური პარამეტრები იხილეთ,სატენდერო დოკუმენტაციის 1.3 პუნქტში ატვირთული დანართი N1 - ფასების ცხრილი (Excel). 1.2.2. ფასების ცხრილი - დანართი N1-ის წარმოუდგენლობის ან განუფასებლად წარმოდგენის შემთხვევაში პრედენდენტი ექვემდებარება დისკვალიფიკაციას. 1.2.3. ვიზუალური მასალა იხ. ატვირთულ ფაილში (ესკიზები). 1.2.4. შესყიდვის ობიექტი დამზადებული უნდა იქნას მაღალ პოლიგრაფიულ დონეზე, ნაბეჭდი ასოები უნდა იკითხებოდეს გარკვევით, კონტურები უნდა იყოს მკაფიო, ფერები ნათელი, არაბუნდოვანი, შესყიდვის ობიექტზე დატანილი წარწერა, ლოგო და ა.შ. უნდა იყოს მდგრადი და არ უნდა გადადიოდეს ფერები. ხარისხის ხარვეზის შემთხვევაში (მკრთალი, წყვეტილი, გაორებული ან ზედმეტად მკვეთრი ანაბეჭდი, ასევე მელნის ლაქები და სხვა მსგავსი ხარვეზები პროდუქციაზე) შესრულება არ იქნება მიღებული შემსყიდველის მიერ.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
1.4.1. მიწოდების ვადა: „შესყიდვის ობიექტის“ მიწოდება უნდა განხორციელდეს „ხელშეკრულების“ გაფორმებიდან არაუგვიანეს 60 (სამოცი) კალენდარული დღის ვადაში, ხოლო ფლაერების მიწოდება უნდა განხორციელდეს არაუგვიანეს 30 სექტემბრისა.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1.5.1. მიმწოდებელმა “შესყიდვის ობიექტის” მიწოდება უნდა განახორციელოს „შემსყიდველის„ მისამართზე: ქ. თბილისი, ანა პოლიტკოვსკაის ქ. N14.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
2.2.1.1. პრეტენდენტს 2023 წლის 1 იანვრიდან ტენდერის გამოცხადების თარიღამდე ჯამურად უნდა გააჩნდეს 20 000 ლარის სარეკლამო პროდუქციის/ბრენდირების მომსახურების გამოცდილება. 2.2.1.2. გამოცდილების დადასტურების მიზნით, პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს შესაბამისი ხელშეკრულებ(ებ)ა და ასევე ამ ხელშეკრულებ(ებ)ის შესრულების დამადასტურებელი მიღება-ჩაბარების აქტები ან/და სხვა დოკუმენტაცია, რომლითაც დადასტურდება პრეტენდენტის მიერ აღნიშნული მომსახურების გაწევის ფაქტი. შენიშვნა: თუ გამოცდილების დადასტურების მიზნით წარმოსადგენი ხელშეკრულებ(ებ)ი და მიღება-ჩაბარების აქტები სრულად არის ატვირთული სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს ვებგვერდზე, საკმარისია შესაბამისი SPA/NAT/CMR ან სხვა მითითება.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
3.1.1.1. ელექტრონულ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წარმომდგენი პრეტენდენტი ვალდებულია შემსყიდველ ორგანიზაციაში წარმოადგინოს შესყიდვის ობიექტის ნიმუშები ყველა პოზიციაზე 6 (ექვსი) სამუშაო დღის ვადაში ტექნიკური დავალებით გათვალისწინებული ყველა პარამეტრის დაცვით (შემსყიდველის მიერ მიწოდებული დიზაინის მიხედვით). 3.1.1.2. პრეტენდენტის მიერ წარდგენილი შესყიდვის ობიექტის ნიმუშები დაზუსტებას არ ექვემდებარება. 3.1.1.3. ტენდერში მონაწილე „დისკვალიფიცირებულ“ პრეტენდენტს ნიმუშების დაბრუნების მოთხოვნა შეუძლია წინამდებარე ტენდერის საფუძველზე ხელშეკრულების გაფორმების შემდეგ 30 (კალენდარული) დღის განმავლობაში, ხოლო „გამარჯვებულ“ პრეტენდენტს საქონლის სრულად მიწოდების შემდეგ 30 (კალენდარული) დღის განმავლობაში. აღნიშნული ვადის გასვლის შემდეგ, შემსყიდველი ორგანიზაცია იხსნის ყოველგვარ პასუხისმგებლობას პრეტენდენტ(ებ)ის მიერ წარმოდგენილი ნიმუშების დაბრუნებაზე (შემოწმების შედეგად წარმოდგენილი ნიმუში შესაძლებელია დაზიანდეს, შესაბამისად ის პირვანდელი სახით შესაძლებელია ვერ დაუბრუნდეს პრეტენდენტს). შენიშვნა: 1. შემსყიდველის მიერ მოხდება მიმწოდებლის მიერ წარმოდგენილი ნიმუშების შერჩევა, მოწოდებული შესყიდვის ობიექტის ნიმუში უნდა იყოს მაღალი ხარისხის და უნდა აკმაყოფილებდეს სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შემსყიდველის მოთხოვნებს. 2. იმ შემთხვევაში თუ ნიმუში ვერ დააკმაყოფილებს სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შემსყიდველის მოთხოვნებს, სატენდერო კომისია უფლებამოსილია ნიმუშით წარმოდგენილი პროდუქციის ხარისხის (სატენდერო წინადადების) შერჩევის დროს მოახდინოს უხარისხო პროდუქციის შემომთავაზებელი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაცია.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 6 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ნიმუშები მოწოდებული უნდა იქნას შემსყიდველის მისამართზე: ქ. თბილისში, ა. პოლიტკოვსკაიას ქ. N14-ში (სამუშაო საათებში).
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1.იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტის ან/და აუდიტორის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის ასლი), რომელშიც უნდა დასტურდებოდეს (ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს) ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული საქონლის მიწოდების შესაძლებლობა; 4.1.1.2 დასკვნის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების მე-18 მუხლის მე-6, მე-7 პუნქტებისა და 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული წესები.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
7.2.1 სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა ხარჯისა და გადასახადის გათვალისწინებით. სატენდერო წინადადების საერთო ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში; 7.2.2 ანგარიშსწორება მოხდება უნაღდო ანგარიშსწორებით ეროვნულ ვალუტაში - ლარში. 7.2.3 დაფინანსების წყარო: სსიპ საქართველოს საპენსიო ფონდი 2026 წლის საკუთარი სახსრები. 7.2.4 ანგარიშსწორება განხორციელდება "შესყიდვის ობიექტის" მიწოდების შემდგომ, ეტაპობრივად, შესაბამისად გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტისა და საგადასახადო ანგარიშფაქტურის წარდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
7.3.1. ანგარიშსწორება განხორციელდება "შესყიდვის ობიექტის" მიწოდების შემდგომ, ეტაპობრივად, ფაქტობრივად მოწოდებული "შესყიდვის ობიექტის" შესაბამისად გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტისა და საგადასახადო ანგარიშფაქტურის წარდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ანა კვეზერელი, 593530354, ana.kvezereli@pensions.ge ტექნიკურ საკითხებთან დაკავშირებით საზოგადოებასთან ურთიერთობის დეპარტამენტის უფროსი - მაგდა კოტრიკაძე 599070907, Magda.Kotrikadze@pensions.ge.
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1 სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი წარმოდგენილი უნდა იქნას მოქმედი კანონმდებლობის შესაბამისად. 10.1.2 სატენდერო დოკუმენტაციაში შესყიდვის ობიექტის ტექნიკურ დავალებაში მოცემული პარამეტრები არის შემსყიდველის მიერ დადგენილი მინიმალური მოთხოვნები, რომელსაც უნდა აკმაყოფილებდეს პრეტენდენტის მიერ შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტი. 10.1.3 პრეტენდენტი ვალდებულია "შესყიდვის ობოექტის" ერთეულის ფას(ებ)ი დააფიქსიროს (დაამრგვალოს) მეასედის სიზუსტით. 10.1.4 პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 10.1.5 „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების გათვალისწინებით, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (შემდგომში – სისტემა)პრეტენდებტის მიერ შექმნილი ატვირთული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია დამოწმებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერით უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში წარმოდგენილი უნდა იყოს უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი)) ან/და კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. 10.1.6 სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს ყველა ხარჯის გათვალისწინებით, მათ შორის საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი გადასახადები, თუ მოსაკრებლები (მათ შორის - დღგ). 10.1.7 სატენდერო წინადადების საერთო ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ეროვნულ ვალუტაში - ლარი. 10.1.8 პრეტენდენტი ვალდებულია ნებისმიერი უცხოურენოვანი დოკუმენტაციის ატვირთვის შემთხვევაში წარმოადგინოს იგი ქართულ ენაზე ნათარგმნი და ნოტარიულად დამოწმებული; 10.2. პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთი მონაცემები: 10.2.1. სატენდერო დოკუმენტაციის 1.3. მუხლის შესაბამისად შედგენილი ფასების ცხრილი დანართი N1. 10.2.2. სატენდერო დოკუმენტაციის 2.2.1. პუნქტით (გამოცდილება) და 3.1 მუხლით მოთხოვნილი შესყიდვის ობიექტის ნიმუშები ყველა პოზიციაზე 6 (ექვსი) სამუშაო დღის ვადაში.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260004634 09.03.2026 contract signed same category · 31% title match · similar size

ბრენდირებული საქონლის სახელმწიფო შესყიდვა

NAT250019899 10.11.2025 contract signed same category · 33% title match · similar size

შესყიდვის ობიექტია შემსყიდველის ლოგოთი ბრენდირებული სხვადასხვა საკანცელარიო ნივთის მიწო…

NAT250012299 09.07.2025 contract signed same category · similar size

(GCF - №2964) პროექტის ფარგლებში, ბანაკის საჭიროებისათვის სარეკლამო ბრენდირებული პროდუქ…

NAT250009442 22.05.2025 contract signed same category · similar size

ბრენდირებული, სარეკლამო მასალის შესყიდვა

NAT260001878 05.02.2026 contract signed same category · 28% title match · similar size

ბრენდირებული და სარეკლამო საქონლის სახელმწიფო შესყიდვა

NAT250013773 01.08.2025 contract signed same category · similar size

სარეკლამო ბრენდირებ ული პროდუქციის შესყიდვა (სახელმძღვანელოები და ეკოპაკეტები)

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

This buyer usually awards to

across all categories

ორიენტ ლოჯიკ
შპს ადელაინი
შპს პრიმა ჯორჯია
შპს ჯი-თი ჯგუფი
შპს "საქართველოს ფოსტა"