ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260009328
NAT260009328 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ ეკონომიკური საქმიანობიდან მიღებული შემოსავლების დაფინანსების ფარგლებში, სპორტული გუნდებისთვის სათამაშო მაისურების (CPV18412000 - სპორტული ტანსაცმელი) სახელმწიფო შესყიდვა

81% strong

Can we win this?

81% — strong, helped by expected competition and helped by our line of business.

  • Expected competition this category averages 1.9 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Our line of business reads like our own bids (საქმიანობიდან, მიღებული) — 55% match to our bidding history. Closest thing we have bid on: "სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მი".
  • Buyer relationship we have bid 3× with this buyer and won 2.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 18400000: we have never bid in this category.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N422 running 33 days remaining Contract PDF ↗
2,064 ₾ contract amount 2,064 ₾ (100%) actually paid 03.06.2026 – 30.09.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
2,064.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 17.06.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260009328
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია18400000-სპეციალური ტანსაცმელი და აქსესუარები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება2`880.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი06.05.2026 16:15
წინადადებების მიღება იწყება12.05.2026 00:08
წინადადებების მიღება მთავრდება14.05.2026 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი29.00 GEL
გარანტიის ოდენობა29 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 15 კალენდარული დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (7)

NAT260009328_ოქმი N2- მაისურები (14).pdf.pdf შორენა გურაშვილი 19.05.2026 12:42
NAT260009328_საექსპერტო დასკვნა_NAT260009328-signed.pdf.pdf გურამი აბრამიშვილი 22.05.2026 16:39
NAT260009328_სერტიფიკატები.pdf.pdf გურამი აბრამიშვილი 22.05.2026 16:40
NAT260009328_ოქმი 3 მოწვვეა მაისურები (18).pdf.pdf შორენა გურაშვილი 27.05.2026 17:22

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს პრომო საჩუქრები 2,108 2,064 won
NAT260009328_ფასების ცხრილი სათამაშო მაისურები - პრომო საჩუქრები.pdf.pdf
ინდივიდუალური მეწარმე ლაშა ხვადაგიანი 2,880 2,880
NAT260009328_დანართი N1_ფასების ცხრილი სათამაშო მაისურები-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 06.05.2026 16:15 Announced
  • 12.05.2026 00:08 Bidding opens
  • 13.05.2026 23:22 First bid placed (2 bidders in total)
  • 14.05.2026 11:59 Last bid activity
  • 14.05.2026 12:00 Bidding closes
  • 19.05.2026 12:42 Buyer published: NAT260009328_ოქმი N2- მაისურები (14).pdf
  • 22.05.2026 15:54 Buyer published: NAT260009328_წერილი ნიმუშზე შპს პრომო საჩუქრები.pdf
  • 22.05.2026 15:55 Buyer published: NAT260009328_თსუ ფასების ცხრილი სათამაშო მაისურები ტექნიკური დეტალები 2064 შპს პრომო საჩუქრები.pdf (22/05/2026 05:05)
  • 22.05.2026 16:39 Buyer published: NAT260009328_საექსპერტო დასკვნა_NAT260009328-signed.pdf
  • 22.05.2026 16:40 Buyer published: NAT260009328_სერტიფიკატები.pdf
  • 22.05.2026 17:28 Buyer published: NAT260009328_თსუ ფასების ცხრილი სათამაშო მაისურები ტექნიკური დეტალები 2064 პრომო საჩუქრები.pdf
  • 27.05.2026 17:22 Buyer published: NAT260009328_ოქმი 3 მოწვვეა მაისურები (18).pdf
  • 03.06.2026 00:00 Contract signed: N422 — 2,064 ₾
  • 21.08.2026 15:09 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 19 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ ეკონომიკური საქმიანობიდან მიღებული შემოსავლების დაფინანსების ფარგლებში, სპორტული გუნდებისთვის სათამაშო მაისურების (CPV18412000 - სპორტული ტანსაცმელი) სახელმწიფო შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
სათამაშო ბრენდირებული მაისური - 96 ცალი თითოეულ მაისურს უნდა ჰქონდეს მრგვალი საყელო, მასალა: არანაკლებ 95% პოლიესტერი. მაისურს მკერდის მარჯვენა მხარეს უნდა ჰქონდეს დატანილი ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის ლოგო (დიამეტრი-8სმ) მარცხენა მხარეს "Liga Tsu"-ს გერბი თითოეულ მაისურს ზურგზე განთავსებული უნდა იყოს წარწერა, რომელიც წარმოადგენს შესაბამისი ფაკულტეტის დასახლებას ( მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს წარწერების დიზაინის შეთანხმება შემსყიდველთან და მათი ზუსტი შესაბამისობა მითითებულ ფაკულტეტების სახელწოდებებთან. • წითელი ფერის მაისური ზომებით: სიგანე მხრების ქვეშ 60-61 სმ, სიგანე 78-80 სმ, გულმკერდის ზომა 116-122სმ (XL) რაოდენობა 10 ცალი ; • ნარიჯის ფერი მაისური ზომებით: სიგანე მხრების ქვეშ 60-61 სმ, სიგაწე 78-80 სმ, გულმკერდის ზომა 116-122სმ (XL) რაოდენობა 10 ცალი ; • ლურჯი ფერის მაისური ზომებით: სიგანე მხრების ქვეშ 60-61 სმ, სიგანე 78-80 სმ, გულმკერდის ზომა 116-122სმ (XL) რაოდენობა 10 ცალი ; • ცისფერი ფერის მაისური ზომებით: სიგაწე მხრების ქვეშ 60-61 სმ, სიგაწე 78-80 სმ, გულმკერდის ზომა 116-122სმ (XL) რაოდენობა 10 ცალი ; • მწვანე ფერის მაისური ზომებით: სიგანე მხრების ქვეშ 60-61 სმ, სიგანე 78-80 სმ, გულმ კერდის ზომა 116-122სმ (XL) რაოდენობა 10 ცალი ; • ყვითელი ფერის მაისური ზომებით: სიგანე მხრების ქვეშ 60-61 სმ, სიგანე 78-80 სმ, გულმკერდის ზომა 116-122სმ (XL) რაოდენობა 10 ცალი ; • ნაცრისფერი ფერის მაისური ზომებით: სიგანე მხრების ქვეშ 60-61 სმ, სიგაწე 78-80 სმ, გულმკერდის ზომა 116-122სმ (XL) რაოდენობა 10 ცალი ; • შავი ფერის მაისური ზომებით: სიგაწე მხრების ქვეშ 60-61 სმ, სიგაწე 78-80 სმ, გულმკერდის ზომა 116-122სმ (XL) რაოდენობა 18 ცალი ; • თეთრი ფერის მაისური ზომებით: სიგაწე მხრების ქვეშ 60-61 სმ, სიგანე 78-80 სმ, გულმ კერდის ზომა 116- 122სმ (XL) რაოდენობა 8 ცალი . ბრენდირება: ბეჭდვის ტიპი - ტრაფარეტული (შოლკოგრაფია) ან თერმული (შემსყიდველთან შეთანხმებით) ფერი - თეთრი - #FFFFFF (C:0 M:0 Y: 0 K:0) ფონტი - შეთანხმებით მაისურების ფერი და დიზაინი წინასწარ უნდა შეთანხმდეს შემსყიდველთან/მომთხოვნთან.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
შესყიდვის ობიექტის მიწოდების ვადაა ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუმეტეს 15 კალენდარული დღე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მიმწოდებელმა საკუთარი ხარჯებით უნდა უზრუნველყოს შესყიდვის ობიექტის მიწოდება შემდეგ მისამართზე: ქ.თბილისი, ჭავჭავაძის გამზ. #1. (თსუ პირველი კორპუსის საწყობი), საწყობში შეზიდვისა და დასაწყობების ჩათვლით.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
1.7.1.1 საგარანტიო ვადა განისაზღვრება მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან არანაკლებ 6 (ექვსი) თვის ვადით. 1.7.1.2 საგარანტიო პერიოდში მიწოდებული საქონელი სწორი მოხმარების პირობებში უნდა ინარჩუნებდეს ხარისხსა და თვისობრივ მახასიათებლებს. რეცხვის დროს მოწოდებული საქონელი უნდა ინარჩუნებდეს ზომას და ფორმას. 1.7.1.3 საგარანტიო ვადის პერიოდში შესყიდული საქონელი სწორი მოხმარების პირობებში უნდა ინარჩუნებდეს თვისობრივ და ხარიხობრივ მაჩვენებლებს; უხარისხო, არასტანდარტული, დაზიანებების მქონე და ზომებთან შეუსაბამო საქონლის აღმოჩენის შემთხვევაში, მიმწოდებელმა ყოველგვარი წინაპირობის გარეშე, წუნის აღმოჩენის ნებისმიერ ეტაპზე, გონივრულ, მაგრამ არაუმეტეს 5 სამუშაო დღის ვადაში უნდა გამოასწოროს ნაკლოვანებები ან შეცვალოს ისინი ახალი საქონლით.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა ფასების ცხრილი, დანართი N1-ის სახით უნდა წარმოადგინოს შემდეგი ინფორმაცია: შესყიდვის ობიექტის დასახელება, აღწერილობა, მწარმოებელი ქვეყანა, მწარმოებელი, ერთეეულის ფასი და ჯამური ღირებულება. • მწარმოებელი ქვეყანა- ქვეყანა, სადაც პროდუქტი იწარმოება; • მწარმოებელი - მწარმოებელი კომპანია ან/და მწარმოებელი სუბიექტი ან/და ინდ. მეწარმე ან/და ფიზიკური პირი. მწარმოებელი ქვეყნისა და მწარმოებლის შესახებ ინფორმაციის წარმოუდგენლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას დაზუსტების გარეშე.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
1. შესყიდვის ობიექტის ხარისხი უნდა შეესაბამებოდეს შემსყიდველის მოთხოვნებს, ხარისხობრივ მონაცემებს და პასუხობდეს ამ ტიპის საქონელზე არსებულ სტანდარტებს. მოწოდებული საქონელი უნდა იყოს ახალი, უფლებრივად და ნივთობრივად უნაკლო, შესაფერისი იმ მიზნებისათვის, რომლისთვისაც ის არის გათვალისწინებული. 2. მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს შესყიდვის ობიექტის დანიშნულების ადგილზე მიწოდება დაზიანების გარეშე. შეფუთვის მთლიანობა არ უნდა იყოს დარღვეული. 3. შემსყიდველი უფლებამოსილია არ მიიღოს დაზიანებული საქონელი და მოსთხოვოს მიმწოდებელს შესყიდვის ობიექტის დაუყოვნებლივ გამოცვლა. არ შეცვლის შემთხვევაში შემსყიდველი უფლებამოსილია ცალმხრივად მიიღოს გადაწყვეტილება ხელშეკრულების შეწყვეტის შესახებ. 4. იმ შემთხვევაში თუ საქონლის მიღებისას ინსპექტირების პროცესში მიწოდებულ საქონელზე გამოვლენილი იქნება წუნი (ხარვეზი), მიმწოდებელი ვალდებულია შემსყიდველის შეტყობინების მიღებიდან 5 (ხუთი) კალენდარულ დღეში საკუთარი ხარჯებით (ტრანსპორტირების ჩათვლით) უზრუნველყოს აღნიშნული წუნის (ხარვეზის) აღმოფხვრა. 5. მიმწოდებელი იძლევა გარანტიას, რომ მის მიერ მოწოდებული საქონლის ტექნიკური მახასიათებლები სრულ შესაბამისობაში იქნება ტექნიკურ დავალებაში მითითებულ მაჩვენებლებთან და აღნიშნულ შესყიდვასთან დაკავშირებით მის მიერ წარმოდგენილ ნიმუშთან
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
შემოთავაზებული სატენდერო წინადადებისა და ტექნიკური დოკუმენტაციით განსაზღვრულ მოთხოვნებთან შესაბამისობის დადგენის მიზნით: • პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს ფასების ცხრილით განსაზღვრული თითოეული პოზიციით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის არანაკლებ 1 (ერთი) ერთეული ნიმუში. • ნიმუშ(ებ)ის შეუსაბამობა სატენდერო განცხადების ან/და სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნებთან ან სისტემის მეშვეობით პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილ ტექნიკურ დოკუმენტაციასთან, გამოიწვევს მის დისკვალიფიკაციას დაზუსტების გარეშე.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
მისამართზე: ქ. თბილისი, ილია ჭავჭავაძის გამზ. N1. თსუ 1 კორპუსი, ოთახი 016, (სამუშაო საათებში: 9:00 სთ-დან 18:00 სთ-მდე)
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის ან შემფასებლის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა/ანგარიში, რომელშიც უნდა დასტურდებოდეს ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული საქონლის მიწოდების შესაძლებლობა. დასკვნა/ანგარიშის მომზადებაში მონაწილე და ხელმოწერ პირ(ებ)ს უნდა გააჩნდეს „ბუღალტრული აღრიცხვის, ანგარიშგების და აუდიტის შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად, საშემფასებლო მომსახურების გაწევის უფლება და დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნეს მატერიალური მოძრავი ქონების შემფასებლის, მოქმედი სერტიფიკატ(ებ)ი, რომელიც გაცემული უნდა იყოს სსიპ საქართველოს აკრედიტაციის ეროვნული ორგანოს - აკრედიტაციის ცენტრის მიერ, აკრედიტებულ შემფასებელთა სერტიფიკაციის ორგანოს მიერ.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
7.2.1. „მიმწოდებელთან“ ანგარიშსწორება განხორციელდება უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით ეროვნულ ვალუტაში. 7.2.2. ფაქტობრივად მოწოდებულ საქონელზე ანგარიშსწორება განხორციელდება, ერთჯერადად ,,შემსყიდველსა’’ და ,,მიმწოდებელს’’ შორის საქონლის მიწოდების შემდეგ მიღება-ჩაბარების აქტისა და წარმოდგენილი ანგარიშფაქტურის/სასაქონლო ზედნადების, ინსპექტირების დადებითი დასკვნის საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება მიმწოდებელთან განხორციელდება ფაქტიურად მიწოდებული საქონლის შესაბამისად, მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
შორენა გურაშვილი, 555340089, shorena.gurashvili@tsu.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. პრეტენდენტის ელექტრონულ ტენდერში მონაწილეობის მიღებით (წინადადების წარმოდგენა) სრულად ეთანხმება შემსყიდველის ელ. ტენდერის სატენდერო დოკუმენტაციით გათვალისწინებულ მოთხოვნებს. 10.1.2. პრეტენდენტის მიერ შექმნილი და ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტაცია გარდა 1.3.პუნქტით გათვალისწინებული Excel-ის ფორმატით წარმოსადგენი ფასების ცხრილი, დანართი N1-სა „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე საჭიროებს კვალიფიციურ ელექტრონულ ხელმოწერას ან/და კვალიფიციურ ელექტრონულ შტამპის დასმას. 10.1.3. ტენდერთან დაკავშირებული დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.4. სატენდერო წინადადებაში ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტთან დაკავშირებული ყველა ხარჯისა და გადასახადის გათვალისწინებით.ხარჯები, რომელიც სატენდერო წინადადებაში არ არის გათვალისწინებული არ ანაზღაურდება. 10.1.5. სატენდერო დოკუმენტაციის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მიღება პრეტენდენტს შეუძლია სისტემის მოდულის-,,კითხვა/პასუხის“ მეშვეობით.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260008410 24.04.2026 not held same category · 100% title match · same buyer · similar size

სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ ეკონომიკური სა…

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის… 18400000სპეციალური ტანსაცმელი და აქსესუარები 0 bidders 2,880 ₾
NAT250007126 08.04.2025 contract signed same category · 76% title match · same buyer

სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ, ეკონომიკური ს…

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის… 18400000სპეციალური ტანსაცმელი და აქსესუარები → ინდივიდუალური მეწარმე შოთ… 2 bidders 52,425 ₾
NAT250010984 18.06.2025 contract signed same category · 60% title match · same buyer

სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ, ეკონომიკური ს…

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის… 18400000სპეციალური ტანსაცმელი და აქსესუარები → შპს ფაბრიკა N1 6 bidders 37,200 ₾
NAT260011423 02.06.2026 contract signed same category · 57% title match · same buyer

სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ, ეკონომიკური ს…

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის… 18400000სპეციალური ტანსაცმელი და აქსესუარები → შპსმეგობრობა 2021 4 bidders 42,390 ₾
NAT260006174 26.03.2026 contract signed same division · 70% title match · same buyer

სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ ეკონომიკური სა…

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის… 18300000ტანსაცმელი → GIOX 7 bidders 8,800 ₾
NAT260003493 23.02.2026 contract signed same category · similar size

კაცთა ლიგის გუნდისთვის სპორტული ტანსაცმელი - ფეხბურთის სათამშო ფორმა-მაისური, შორტი, გე…

ხობის მუნიციპალიტეტის საფეხბურთო კლუბ… 18400000სპეციალური ტანსაცმელი და აქსესუარები → ინდივიდუალური მეწარმე ლუკ… 2 bidders 3,898 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

პისიშოპ.ჯი 18×
შპს უნივერსალი 16×
"პოლიგრაფი"
შპს გარდენლენდი
შპს სითიტექ