შესყიდვის ობიექტია მზა ბეტონის (მ-300) ნარევის შესყიდვა და მოწოდება ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიული ერთეულებისათვის - სოფ. ასკანა, სოფ. მთისპირი, სოფ. ძიმითი, სოფ. ნაგომარი
Can we win this?
5% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 15% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Deal size over ₾200k: we have won 0 of 6 bids in this range.
- Expected competition this category averages 1.7 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 44100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 19,194.28 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 07.07.2026 |
| 19,194.29 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 07.07.2026 |
| 19,910.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 10.07.2026 |
| 19,910.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 10.07.2026 |
| 18,920.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 20.07.2026 |
| 18,920.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 20.07.2026 |
| 2,970.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 24.07.2026 |
| 2,970.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 24.07.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260009245 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ოზურგეთის მუნიციპალიტეტი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 44100000-სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 238`850.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | 999 კბ.მ. მზა ბეტონის ნარევი (მ-300) |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 05.05.2026 17:15 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 15.05.2026 00:09 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 18.05.2026 14:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 3`000.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 2`389 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (3)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 05.05.2026 17:15 Announced
- 15.05.2026 00:09 Bidding opens
- 15.05.2026 00:33 First bid placed (2 bidders in total)
- 18.05.2026 14:23 Last bid activity
- 18.05.2026 14:30 Bidding closes
- 21.05.2026 18:42 Buyer published: NAT260009245_ოქმი N2_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
- 27.05.2026 10:45 Buyer published: NAT260009245_სოფ. ასკანა, სოფ. მთისპირი, სოფ. ძიმითი, სოფ. ნაგომარი-signed.pdf
- 02.06.2026 16:21 Buyer published: NAT260009245_გარანტია_FG.26 000147-signed 10950.pdf
- 03.06.2026 00:00 Contract signed: N173 — 219,000 ₾
- 23.08.2026 22:25 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 20 sections
The same thing, bought before
შესყიდვის ობიექტია მზა ბეტონის (მ-300) ნარევის შესყიდვა და მოწოდება ოზურგეთის მუნიციპალ…
შესყიდვის ობიექტია მზა ბეტონის (მ-300) ნარევის შესყიდვა და მოწოდება ოზურგეთის მუნიციპალ…
შესყიდვის ობიექტია მზა ბეტონის (მ-300) ნარევის შესყიდვა და მოწოდება ოზურგეთის მუნიციპალ…
შესყიდვის ობიექტია მზა ბეტონის (მ-300) ნარევის შესყიდვა და მოწოდება ოზურგეთის მუნიციპალ…
შესყიდვის ობიექტია მზა ბეტონის (მ-300) ნარევის შესყიდვა და მოწოდება ოზურგეთის მუნიციპალ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
შესყიდვის ობიექტია ოზურგეთის მუნიციპალიტეტისთვის (სოფ. ოზურგეთი) ბეტონის ნაკეთობების შე…
შესყიდვის ობიექტია ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის ძიმითის ტერიტორიული ერთეულისათვის სხვადასხ…
შესყიდვის ობიექტია ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის დაბა ნარუჯისათვის სხვადასხვა სახის მასალებ…
შესყიდვის ობიექტია მზა ბეტონის (მ-300) ნარევის შესყიდვა და მოწოდება ოზურგეთის მუნიციპალ…
შესყიდვის ობიექტია მზა ბეტონის (მ-300) ნარევის შესყიდვა და მოწოდება ოზურგეთის მუნიციპალ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს გურიამშენი | 10× |
| შპს შილა | 4× |
| შპს გეოპროფი | 4× |
| შპს პარვუს ინჟინერინგი | 4× |
| შპს კოხტის ძირი 2010 | 4× |