ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260009699
NAT260009699 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ვანის მუნიციპალიტეტის "საბავშვო ბაღების გაერთიანება" - ში შემავალი საბავშვო ბაღების საჭიროებისათვის თხევადი პროპანის შესყიდვა

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 11% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.1 bidders, 56% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 09100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N32 running 156 days remaining Contract PDF ↗
4,116 ₾ contract amount 2,352 ₾ (57%) actually paid 27.05.2026 – 31.01.2027
PaymentSourceYear QuarterPaid on
2,352.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 17.06.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260009699
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველივანის მუნიციპალიტეტის "საბავშვო ბაღების გაერთიანება"
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია09100000-საწვავი
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება4`116.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი11.05.2026 15:07
წინადადებების მიღება იწყება17.05.2026 00:00
წინადადებების მიღება მთავრდება19.05.2026 14:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი41.00 GEL
გარანტიის ოდენობა41 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების დადებიდან 2026 წლის 31 დეკემბრამდე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (2)

NAT260009699_ინტ.კონფ. გაზი-1.pdf.pdf გვანცა სიგუა 20.05.2026 17:38
NAT260009699_ოქმი N2 გაზი-1.pdf.pdf გვანცა სიგუა 20.05.2026 17:39

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
ინდივიდუალური მეწარმე დავითი ხუხია 4,116 4,116 won
NAT260009699_დანართი#3 განაწილებ გაზი-signed.pdf.pdf · NAT260009699_ტექნიკური დავალება გაზი დანართი#1 ვანი-signed.pdf.pdf · NAT260009699_ფასების ცხრ. გაზი დანართი#2 ვანი-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 11.05.2026 15:07 Announced
  • 17.05.2026 00:00 Bidding opens
  • 18.05.2026 12:11 First bid placed (1 bidders in total)
  • 18.05.2026 12:11 Last bid activity
  • 19.05.2026 14:30 Bidding closes
  • 20.05.2026 17:38 Buyer published: NAT260009699_ინტ.კონფ. გაზი-1.pdf
  • 20.05.2026 17:39 Buyer published: NAT260009699_ოქმი N2 გაზი-1.pdf
  • 27.05.2026 00:00 Contract signed: N32 — 4,116 ₾
  • 21.08.2026 14:58 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 15 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ვანის მუნიციპალიტეტის "საბავშვო ბაღების გაერთიანება" - ში შემავალი საბავშვო ბაღების საჭიროებისათვის თხევადი პროპანის შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
მიმწოდებელი ვალდებულია შემსყიდველს ხელშეკრულების დადებიდან, არაუგვიანეს 2026 წლის 31 დეკემბრისა,მოთხოვნის შესაბამისად, მიაწოდოს 700კგ პროპანის გათხევადებული აირი. მიწოდებული საქონელი უნდა აკმაყოფილებდეს აღნიშნულ პდუქტთან მიმართებაში(თხევადი პროპანი) საქართველოში არსებულ მოქმედ სტანდარტებს. პრეტენდენტმა უნდა უზრუნველყოს გაზის მიწოდება საკუთარი ხარჯებითა და ბალონებით დანართი#3-ში მითითებული განაწილების შესაბამისად.პრეტენდენტი ტენდერში მონაწილეობით ადასტურებს, რომ ეთანხმება ტექნიკური დავალებით გათვალისწინებულ პირობებს. მოსაწოდებელი საქონლის რაოდენობა/მოცულობა და მიწოდების პირობები იხილეთ ტექნიკურ დავალებაში - დანართი #1, რომელიც ხელშეკრულების დადების შემდგომ წარმოადგენს მის განუყოფელ ნაწილს.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
შესყიდვის ობიექტის მიწოდება განხორციელდება ორ ეტაპად, ხელშეკრულების დადებიდან 2026 წლის 31 დეკემბრამდე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
- საქონლის მიწოდება ხორციელდება ,,მიმწოდებლის" მიერ ,,შემსყიდველის" მხრიდან მიწოდებული მოთხოვნის შესაბამისად სატენდერო დოკუმენტაციაში,კერძოდ დანართი#3-ში მითითებულ მისამართებზე. - მიწოდება უნდა განხორციელდეს ორ ეტაპად. პირველი ეტაპი 2026 წლის მე-2 კვარტალში მოთხოვნიას შესაბამისად და მეორე ეტაპი 2026 წლის მე-4 კვარტალში მოთხოვნის შესაბამისად. - საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს შემსყიდველის წერილობითი მოთხოვნიდან 5(ხუთი) სამუშაო დღის ვადაში არაუგვიანეს სამუშაო დღის 09:00-დან 18:00 საათამდე. - საქონლის მიწოდებისას დაცული უნდა იქნეს საქონლის ტრანსპორტირებისა და შენახვისთვის საჭირო პირობები. თითოეულ ბალონში გაზის რაოდენობა განისაზღვრება 10(ათი) კგ-ით. - მიმწოდებელმა შემსყიდველს უნდა გადასცეს უნაკლო ბალონები დაზიანების და წუნის გარეშე, წუნის და დაზიანების აღმოჩენის შემთხვევაში (ხარისხი, წონა,ვიზუალური მხარე) გაუმართავი ბალონი უნდა შეიცვალოს დაუყოვნებლივ ან უმოკლეს ვადაში. - მიმწოდებელმა საჭიროების შემთხვევაში უნდა უზრუნველყოს გათხევადებული აირის კასრის სარქველის და რედუქტორის შეკეთება ან მისი გამოცვლა (თუ შეკეთებას არ ექვემდებარება).
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
ფასების ცხრილში პრეტენდენტმა უნდა მიუთითოს საქონლის წარმოშობის ქვეყანა და მწარმოებელი . პრეტენდენტის მიერ დასახელების მიუთითებლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას ყოველგვარი დაზუსტების პროცედურის გარეშე.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
დანართი#3-ში მოგაწოდებთ საბავშვო ბაღების მისამართებსა და გაზის განაწილებას კგ-ის მიხედვით ცალკეულ ბაღზე.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტმა უნდა დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა შესაძლებელია დასაბუთდეს ექსპერტიზის ან აუდიტის დასკვნით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტის დადგენილ ვადაში წარუდგენლობა ან სატენდერო პირობებთან ან/და ტექნიკურ დოკუმენტაციასთან შეუსაბამობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას, სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თვმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის №12 ბრძანებით დამტკიცებული „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ 32-ე მუხლის პირველი პუნქტის „დ“ ქვეპუნქტის საფუძველზე.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
- ანგარიშსწორება მოხდება ორ ეტაბად, უნაღდო ანგარიშსწორებით, ფაქტიურად მიწოდებული საქონლის შესაბამისად, წერილობითი მომართვის - მიღება-ჩაბარების აქტის/ ანგარიშფაქტურის/სასაქონლო ზედნადების წარმოდგენის შემდეგ. - მიმწოდებელი ვალდებულია საბავშვო ბაღებში საქონლის მიწოდების დროს შეადგინოს მიღება-ჩაბარების აქტი ორ ეგზემპლარად, ერთი ეგზემპლარი დატოვოს საბავშვო ბაღში, ხოლო მეორე ეგზემპლარი წარმოადგინოს ა(ა)იპ ვანის მუნიციპალიტეტის საბავშვო ბაღების გაერთიანებაში; - ასევე, ფილიალების მიხედვით მიწოდებული საქონლის დამადასტურებელი დოკუმენტაციის მიღება-ჩაბარების აქტების საფუძველზე, საანგარიშო პერიოდის ბოლოს მხარეებს შორის ფორმდება ნაერთი/ერთიანი მიღება/ჩაბარების აქტი.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება მოხდება ხელშეკრულებით გათვალისწინებული ვალდებულებების შესრულებისას, საგადასახადო დოკუმენტების სასაქონლო ზედნადების/დღგ–ს ანგარიშფაქტურის (კანონით გათვალისწინებულ შემთხვევაში) წარმოდგენის შემდგომ, შესაბამისი მიღება – ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
გვანცა სიგუა, 591000999, vanisbagebi@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
- თუ ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად, ერთიან ელექტრონულ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასიდან გამომდინარე, ერთეულის ფასები წარმოდგება მრავალნიშნა ათწილადის სახით, გამარჯვებული პრეტენდენტი ვალდებულია ხელშეკრულების გაფორმების მომენტისთვის შეამციროს ერთეულის ფასი და დაამრგვალოს მეასედებამდე, შესაბამისად შეამციროს საერთო ფასიც. - პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი დოკუმენტაცია უნდა იყოს ელექტრონულად ხელმოწერილი ან/და დასმული ქონდეს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპი. - სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250017616 26.09.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer

ვანის მუნიციპალიტეტის "საბავშვო ბაღების გაერთიანება" - ში შემავალი საბავშვო ბაღების საჭ…

ვანის მუნიციპალიტეტის "საბავშვო ბაღებ… 09100000საწვავი → რევაზი გაბუნია 1 bidder 1,860 ₾
SPA250001127 12.11.2025 contract signed same category · 39% title match · similar size

ა(ა)იპ ხონის საბავშვო ბაგა-ბაღების გაერთიანების სტრუტურულ ერთეულში შემავალი 19 საბავშვო…

ხონის ცენტრალური საბავშვო ბაღი 09100000საწვავი → რევაზი გაბუნია 1 bidder 3,575 ₾
NAT260000580 20.01.2026 contract signed same category · 39% title match

ა.(ა).ი.პ. ქედის ბაგა-ბაღების გაერთიანების სტრუქტურული ერთეულებისათვის თხევადი აირის (პ…

ა.ა.ი.პ ქედის ბაგა-ბაღების გაერთიანება 09100000საწვავი → შპს გაზის სავაჭრო კომპანია 2 bidders 11,200 ₾
NAT260002173 09.02.2026 contract signed same category · 41% title match

ა.ა.ი.პ. შუახევის ბაგა-ბაღების გაერთიანების სტრუქტურული ერთეულებისათვის თხევადი პროპანი…

შუახევის ბაგა-ბაღების გაერთიანება 09100000საწვავი → შპს გაზის სავაჭრო კომპანია 2 bidders 13,600 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ნება პლიუსი
შპს გამა-გ
შპს მაიპისი
ინდივიდუალური მეწარმე დავითი ხუხია
შპს თ&ე კომპანი