ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260010655
NAT260010655 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფ. წინათმძღვრიანთკარის დევნილთა დასახლებაში, მოსახლეობის საკუთრებაში არსებული საცხოვრებელი ბინების სარემონტო სამუშაოებისათვის საჭირო სამშენებლო მასალები

ერედვის მუნიციპალიტეტი 28 tenders 1.3 avg bidders 9 failed 94 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.7 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 44100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N2026-55 fulfilled Contract PDF ↗
29,439 ₾ contract amount 29,438 ₾ (100%) actually paid 11.06.2026 – 30.07.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
29,232.29 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q3 06.07.2026
206.07 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q3 06.07.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260010655
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიერედვის მუნიციპალიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია44100000-სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება35`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი21.05.2026 15:15
წინადადებების მიღება იწყება27.05.2026 00:05
წინადადებების მიღება მთავრდება29.05.2026 17:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი150.00 GEL
გარანტიის ოდენობა350 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 10 კალენდარული დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (5)

NAT260010655_intersta komfliqti masalebi.pdf.pdf კვიჟინაძე ვალერიანი 01.06.2026 12:12
NAT260010655_gamocdileba ego 2023-2026-signed.pdf.pdf დიმა ნადირაძე 04.06.2026 10:06

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ეგო 35,000 29,439 won
NAT260010655_ფასები ერედვის მუნიციპალიტეტი-signed.pdf.pdf
კობა ნადირაძე 30,886 30,886
NAT260010655_danarti N1 fasebis cxrili masalebi saguramo-signed.pdf.pdf · NAT260010655_გამოცდილება-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 21.05.2026 15:15 Announced
  • 27.05.2026 00:05 Bidding opens
  • 28.05.2026 20:30 First bid placed (2 bidders in total)
  • 29.05.2026 12:08 Last bid activity
  • 29.05.2026 17:30 Bidding closes
  • 01.06.2026 12:11 Buyer published: NAT260010655_OQMI N2 სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი.pdf
  • 01.06.2026 12:12 Buyer published: NAT260010655_intersta komfliqti masalebi.pdf
  • 02.06.2026 19:13 Buyer published: NAT260010655_danarti N1 fasebis cxrili masalebi saguramo დაზუსტება გამოცდილებით.xlsx
  • 04.06.2026 10:06 Buyer published: NAT260010655_gamocdileba ego 2023-2026-signed.pdf
  • 05.06.2026 12:01 Buyer published: NAT260010655_OQMI N3 სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი.pdf
  • 11.06.2026 00:00 Contract signed: N2026-55 — 29,439 ₾
  • 23.08.2026 22:16 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 20 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფ. წინათმძღვრიანთკარის დევნილთა დასახლებაში, მოსახლეობის საკუთრებაში არსებული საცხოვრებელი ბინების სარემონტო სამუშაოებისათვის საჭირო სამშენებლო მასალები
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.2.1 მიმწოდებელმა უნდა განახორციელოს საქონლის ტრანსპორტირება და უზრუნველყოს საქონლის გადმოტვირთვა დასაწყოება. 1.2.2 სამშენებლო მასალების ჩამონათვალი და რაოდენობა: 1. ღორღი ფრაქცია 10-20, 9 კუბ/მ 2. ქვიშა შავი 05 მმ, 17 კუბ/მ 3. ცემენტი (CEM II 32.5) 6250 კგ 4. ლამინირებული პარკეტი, 604 კვ/მ 5. პლასტმასის პლინტუსი, 634 გრძ/მ 6. ლამინირებული პარკეტის დასაგები ღრუბელი, 604 კვ/მ 7. პლინტუსის შიდა კუთხე, 89 ცალი 8. პლინტუსის გარე კუთხე, 81 ცალი 9. პლინტუსის გადასაბმელი 260 ცალი 10. თვითმჭრელი ხრახნი 1540 ცალი 11. ფიცარი ჩამოგანილი 0,03მX0,2მ, 1,64 კუბ/მ 12. ხის კოჭი 0,1მX0,2მ, 2,40 კუბ/მ
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდებს ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) კალენდარული დღის განმავლობაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1.5.1 შესყიდვის ობიექტის მიწოდების ადგილი - მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფ. წინათმძღვრიანთკარი 1.5.2 მიმწოდებელმა უნდა განახორციელოს საქონლის ტრანსპორტირება, ჩამოცლა და დასაწყობება შემსყიდველის მიერ მითითებულ ადგილზე
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
1) პრეტენდენტმა ფასების ცხრილში (დანართი N1) უნდა მიუთითოს შესყიდვის ობიექტის წარმოშობის ქვეყანა და მწარმოებელი. (2) იმ შემთხვევაში, თუ პრეტენდენტი არ მიუთითებს მწარმოებელ ქვეყანასა და მწარმოებელს, პრეტენდენტი დაზუსტების გარეშე დაექვემდებარება დისკვალიფიკაციას
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტს 2023 წლის 01 იანვრიდან 2026 წლის 21 მაისამდე საანგარიშო პერიოდში უნდა გააჩნდეს არანაკლებ შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულების ხუთმაგი ოდენობის - 175000 ლარის სამშენებლო მასალების (CPV44100000) მიწოდების გამოცდილება. აღნიშნულის დასტურად, პრეტენდენტმა ელექტრონულ სისტემაში უნდა ატვირთოს საქონლის მიწოდების დამადასტურებელი დოკუმენტები: ა) ხელშეკრულებ(ები)ა და ამ ხელშეკრულების საფუძველზე გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტ(ებ)ი ან/და ბ) სახელმწიფო შესყიდვების ერთიანი ელექტრონული სისტემის მონაცემები, კერძოდ: SPA/NAT/CON/CMR… ნომრები ან/და გ) სასაქონლო ზედნადები ან საგადასახადო ანგარიშფაქტურა (დადასტურებული). დ) კერძო კომპანიების დაკვეთით სამშენებლო მასალების მიწოდების შემთხვევაში, სასაქონლო ზედნადებები ან საგადასახადო ანგარიშფაქტურები(დადასტურებული).
2.5.1 მოთხოვნა საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადებთან დაკავშირებით (გეგმა-გრაფიკი)
(1) სამშენებლო მასალების მიწოდება ხორციელდება მხარეთა შორის შეთანხმებული გრაფიკის შესაბამისად. (2) მიმწოდებელმა ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2(ორი) სამუშაო დღის განმავლობაში შემსყიდველთან უნდა შეათანხმოს საქონლის მოწოდების ვადები, რომელიც არ უნდა აღემატებოდეს სატენდერო პირობებით განსაზღვრულ ვადას (ხელშეკრულების გაფორმებიდან 10 კალენდარული დღე). (3) მიწოდების მიმდინარეობისას, შემსყიდველთან შეთანხმებით შესაძლებელია შეიცვალოს (დაზუსტდეს) გრაფიკით განსაზღვრული მიწოდების ეტაპების განხორციელების თანმიმდევრობა.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
შემოთავაზებული სამშენებლო მასალები უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოში მოქმედ ყველა სამშენებლო ნორმასა და სტანდარტს
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
შემსყიდველი ორგანიზაციის წერილობითი მოთხოვნის შემდეგ, პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს შემოთავაზებული სამშენებლო მასალების ნიმუშები (გარდა ინერტული მასალებისა)
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ქ. თბილისი, დიღომი, როსტევანის ქ. N57 (ერედვის მუნიციპალიტეტის გამგეობის ადმინისტრაციის შენობა)
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1 იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს საექსპერტო, აუდიტორული ან/და საშემფასებლო დასკვნით (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი), რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას. 4.1.1.2 პრეტენდენტმა აღნიშნული დასკვნის ღირებულება უნდა დაფაროს საკუთარი ხარჯებით და უნდა უზრუნველყოს მისი წარმოდგენა ერთიანი ელექტრონული სისტემის მეშვეობით.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ერთჯერადად, უნაღდო ანგარიშსწორებით, ეროვნულ ვალუტაში – ლარში. მხარეთა შორის გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის, მიმწოდებლის მიერ წარმოდგენილი სასაქონლო ზედნადებისა და ანგარიშ-ფაქტურის (კანონმდებლობით გათვალისწინებულ შემთხვევაში) საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან არაუგვიანეს 5 სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
კვიჟინაძე ვალერიანი, 599083222, eredvi@procurement.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (შემდგომში – „სისტემა“) შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება საქართველოს კანონის „სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ და სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული "ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ შესაბამისად. 2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. იმ შემთხვევაში თუ ტენდერში მონაწილე პირი უცხოეთის მოქალაქეა ან უცხოეთში რეგისტრირებული იურიდიული პირია, აუცილებელია წარმოდგენილ იქნას პირის ადმინისტრაციული ორგანოებიდან წარმოსადგენი სარეგისტრაციო/უფლებრივი მონაცემების ამსახველი დოკუმენტები. აღნიშნული დოკუმენტები დამოწმებული უნდა იყოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით (ლეგალიზებული ან აპოსტილით დამოწმებული) და მას თან უნდა ერთვოდეს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი; 3. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტები(გარდა Excel-ის ფორმატის ფაილისა) და/ან ინფორმაცია უნდა იქნას ელექტრონულად ხელმოწერილი შესაბამისად უფლებამოსილი პირის მიერ ან დამოწმებული კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად, კერძოდ: პრეტენდენტი, „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე ვალდებულია, სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელისმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა. 4. სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 5. პრედენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 6. შესყიდვაში მონაწილე პირებმა (პრეტენდენტებმა) ერთიან ელექტრონულ სისტემაში უნდა ატვირთონ შემდეგი ტექნიკური ინფორმაცია/დოკუმენტები: ა) ხარჯთაღრიცხვა დანართი N1-ის მიხედვით ექსელის Excel სახით. ბ) სატენდერო დოკუმენტაციის 2.2.1 პუნქტით გათვალისწინებული სამშენებლო მასალების მიწოდების დამადასტურებელი დოკუმენტები. 7. სატენდერო კომისიის მიერ პრეტენდენტი დისკვალიფიცირებული იქნება ტენდერიდან (დაზუსტების გარეშე): 7.1. თუ არ იქნება წარმოდგენილი ტექნიკური დოკუმენტაციის 1.3 პუნქტით გათვალისწინებული ფასების ცხრილი (ხარჯთაღრიცხვა) ან ის წარმოდგენილი იქნება განუფასებლად. 7.2 თუ პრეტენდენტის მიერ ფასების ცხრილში არ იქნება მითითებული შემოთავაზებული საქონლის წარმოშობის ქვეყნის და მწარმოებლის შესახებ ინფორმაცია. მითითებული ინფორმაციის წარმოუდგენლობა ან შემდგომში შეცვლა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას ყოველგვარი დაზუსტების პროცედურის გარეშე.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250008350 02.05.2025 contract signed same category · 57% title match · same buyer

გორის მუნიციპალიტეტის სოფ. ვერხვების დევნილთა დასახლებაში არსებული 95(ოთხმოცდათხუთმეტი)…

ერედვის მუნიციპალიტეტი 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → ჯი არ სი 2 bidders 198,280 ₾
NAT250014148 06.08.2025 contract signed same category · 40% title match · similar size

გორის ვერხვების დევნილთა დასახლებაში არსებული 23(ოცდასამი) (16 ცალკე მდგომი, 3 გადაბმულ…

თიღვის მუნიციპალიტეტის გამგეობა 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → შპს აისბერგი 24 3 bidders 40,000 ₾
NAT260002794 16.02.2026 contract signed same category · 49% title match

თიღვის მუნიციპალიტეტის დევნილთა დასახლებებში არსებული 48 საცხოვრებელი კოტეჯის (წეროვანი…

თიღვის მუნიციპალიტეტის გამგეობა 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → ნოვა 5 bidders 96,369 ₾
NAT260014456 13.07.2026 contract prep same category · similar size

მესტიის მუნიციპლიტეტის საჭიროებისათვის სამშენებლო მასალების შეძენა შემოტანა

მესტიის მუნიციპალიტეტის მერია 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → შპს აკაკი 3 bidders 40,219 ₾
NAT260017463 19.08.2026 announced same category · similar size

სოციალურად დაუცველი მოსახლეობის საცხოვრებელი სახლებისთვის სახურავის შესყიდვა

NAT260014464 13.07.2026 contract signed same category · similar size

ა(ა)ა.პ.,,ადიგენის წყალმომარაგების’’ დაქვემდებარებაში არსებული სასმელი წყლის ცენტრალური…

ადიგენის წყალმომარაგება 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → შპს ერა ჯორჯია 2023 2 bidders 28,796 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს არქმშენსერვისჯგუფი
შპს პური და ფქვილი
შპს სენა ავტო
შპს სერვისი 2015
ჯი არ სი