ა(ა)იპ "თეთრიწყაროს სკოლამდელი აღზრდა-განათლებისა და სოციალურად დაუცველთა დახმარების ცენტრ"-ში შემავალი საბავშვო ბაღების თანამშრომლებისთვის (აღმზრდელები და მეთოდისტები) კურიკულუმი-თამაშის შესახებ საინფორმაციო ტრენინგის და ქოუჩინგის (ტრენინგზე მიღებული ცოდნის დანერგვა პრაქტიკაში ტრენერის მეთვალყურეობის ქვეშ) მომსახურების შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.6 bidders, 49% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Incumbent ინდივიდუალური მეწარმეთეკლე კაპანაძე has won 2 of the last 3 awards from this buyer here.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 80500000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 12,000.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 29.07.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260010670 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ააიპ თეთრიწყაროს სკოლამდელი აღზრდა-განათლებისა და სოციალურად დაუცველთა დახმარების ცენტრი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 80500000-სატრენინგო მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 12`000.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | მითითებულია სატენდერო დოკუმენტაციაში. |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 21.05.2026 16:07 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 27.05.2026 00:05 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 29.05.2026 12:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 150.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 120 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | მომსახურების გაწევის ვადა - ხელშეკრულების გაფორმებიდან მიმდინარე წლის 31 ივლისამდე. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (1)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| საქართველოს ბავშვთა ჯანმრთელობაზე ზრუნვის ასოციაცია | 12,000 | 12,000 | won |
| NAT260010670_დანართი 1.pdf.pdf · NAT260010670_დანართი 2.pdf.pdf · NAT260010670_ცნობა.pdf.pdf · NAT260010670_დანართი 3.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 21.05.2026 16:07 Announced
- 27.05.2026 00:05 Bidding opens
- 28.05.2026 22:14 First bid placed (1 bidders in total)
- 28.05.2026 22:14 Last bid activity
- 29.05.2026 12:30 Bidding closes
- 02.06.2026 14:35 Buyer published: NAT260010670_ოქმი N13.1.pdf
- 08.06.2026 00:00 Contract signed: N42 — 12,000 ₾
- 21.08.2026 16:19 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
ა(ა)იპ "თეთრიწყაროს სკოლამდელი აღზრდა-განათლებისა და სოციალურად დაუცველთა დახმარების ცე…
ა(ა)იპ "თეთრიწყაროს სკოლამდელი აღზრდა-განათლებისა და სოციალურად დაუცველთა დახმარების ცე…
ა(ა)იპ თეთრიწყაროს სკოლამდელი აღზრდა-განათლებისა და სოციალურად დაუცველთა დახმარების ცენ…
შესყიდვის ობიექტია: ,,ადეული და სკოლამდელი აღზრდისა და განათლების დაწესებულებების სამარ…
შესყიდვის ობიექტია: ,,ადეული და სკოლამდელი აღზრდისა და განათლების დაწესებულებების სამარ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ა(ა)იპ "თეთრიწყაროს სკოლამდელი აღზრდა-განათლებისა და სოციალურად დაუცველთა დახმარების ცე…
ა(ა)იპ თეთრიწყაროს სკოლამდელი აღზრდა-განათლებისა და სოციალურად დაუცველთა დახმარების ცენ…
ა(ა)იპ "თეთრიწყაროს სკოლამდელი აღზრდა-განათლებისა და სოციალურად დაუცველთა დახმარების ცე…
ა(ა)იპ "თეთრიწყაროს სკოლამდელი აღზრდა-განათლებისა და სოციალურად დაუცველთა დახმარების ცე…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ნება პლიუსი | 7× |
| შპს საბა | 6× |
| შპს თეთრიწყაროს სერვის ჯგუფი | 3× |
| გიორგი გიორგაძე | 2× |
| შპს არგინეთი | 2× |