სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ ეკონომიკური საქმიანობიდან მიღებული შემოსავლების დაფინანსების ფარგლებში, თსუ ბიბლიოთკისთვის კიბის (ხარაჩო) (CPV44423200-კიბეები) სახელმწიფო შესყიდვა
Can we win this?
81% — strong, helped by expected competition and helped by our line of business.
- Expected competition this category averages 1.9 bidders, 34% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Our line of business reads like our own bids (მიღებული) — 58% match to our bidding history. Closest thing we have bid on: "სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მი".
- Buyer relationship we have bid 3× with this buyer and won 2.
- Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 44400000: we have never bid in this category.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 2,800.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q3 | 02.07.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260010819 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 44400000-სხვადასხვა ქარხნული წარმოების მასალა და მათთან დაკავშირებული საგნები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 2`840.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | 1 ცალი |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 22.05.2026 17:41 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 30.05.2026 00:07 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 01.06.2026 13:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 28.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 28 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციაში |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (4)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს სოლიდ | 2,800 | 2,800 | won |
| NAT260010819_ფასების ცხრილი (დანართი 1) (2) (1) (2) (1)-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 22.05.2026 17:41 Announced
- 30.05.2026 00:07 Bidding opens
- 30.05.2026 14:27 First bid placed (1 bidders in total)
- 30.05.2026 14:27 Last bid activity
- 01.06.2026 13:00 Bidding closes
- 03.06.2026 17:49 Buyer published: NAT260010819_ოქმი N2- ხარაჩო.pdf
- 05.06.2026 12:26 Buyer published: NAT260010819_ფასების ცხრილი (დანართი 1) (2) (1) (2) (1) (2)-signed.pdf (05/06/2026 06:06)
- 05.06.2026 18:40 Buyer published: NAT260010819_ფასების ცხრილი (დანართი 1) (2) (1) (2) (1) (3)-signed.pdf
- 11.06.2026 17:40 Buyer published: NAT260010819_ოქმი 3 მოწვვეა ხარაჩო.pdf
- 17.06.2026 00:00 Contract signed: N469 — 2,800 ₾
- 21.08.2026 15:42 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
საქართველოს პარლამენტის აპარატის მიერ სანტექნიკური მოწყობილებების სახელმწიფო შესყიდვა (…
სხვადასხვა სახის აბრების სახელმწიფო შესყიდვა
საქართველოს პარლამენტის აპარატის მიერ 10 (ათი) ერთეული კიბის შესყიდვა
მრავალფუნქციური ალუმინის კიბეების შესყიდვა
ბურთულებიანი საკისრების შესყიდვა
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ ეკონომიკური სა…
სახელიანი ფირფიტების (აბრები) სახელმწიფო შესყიდვა
სახელიანი ფირფიტების (აბრები) სახელმწიფო შესყიდვა
სახელიანი ფირფიტების (აბრები) სახელმწიფო შესყიდვა
სახელიანი ფირფიტების (აბრები) სახელმწიფო შესყიდვა
This buyer usually awards to
across all categories
| პისიშოპ.ჯი | 18× |
| შპს უნივერსალი | 16× |
| "პოლიგრაფი" | 9× |
| შპს გარდენლენდი | 9× |
| შპს სითიტექ | 9× |