ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260012045
NAT260012045 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხანჯიგაზლოში სასმელი წყლის მოწყობის სამუშაოებისათვის საჭირო საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენის მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 15% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.8 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 71300000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N107 running 125 days remaining Contract PDF ↗
22,302 ₾ contract amount no payments recorded yet 14.07.2026 – 31.12.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260012045
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიმარნეულის მუნიციპალიტეტის თვითმმართველობის ორგანო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია71300000-საინჟინრო მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება40`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი10.06.2026 18:07
წინადადებების მიღება იწყება23.06.2026 00:08
წინადადებების მიღება მთავრდება25.06.2026 14:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი400.00 GEL
გარანტიის ოდენობა400 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 60 კალენდარული დღე.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (6)

NAT260012045_fasebis cxrili-signed.pdf.pdf ზურაბ ნაცვლიშვილი 02.07.2026 22:54
NAT260012045_gamocdileba-signed.pdf.pdf ზურაბ ნაცვლიშვილი 02.07.2026 22:54
NAT260012045_დანართი N4-signed.pdf.pdf ზურაბ ნაცვლიშვილი 02.07.2026 22:55
NAT260012045_პერსონალის ინფორმაცია-signed.pdf.pdf ზურაბ ნაცვლიშვილი 02.07.2026 22:55

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
ზურაბ ნაცვლიშვილი 18,900 18,900 won
NAT260012045_fasebis cxrili.pdf.pdf · NAT260012045_პერსონალის ინფორმაცია.pdf.pdf
შპს ელკო 21,657 21,657
NAT260012045_ელ გამოცდილება 25.02.2026-signed.pdf.pdf · NAT260012045_მარნეული ფასთა ცხრილი-signed.pdf.pdf · NAT260012045_shelia-signed-signed.pdf.pdf · NAT260012045_დანართი 4-signed-signed.pdf.pdf · NAT260012045_იკა-signed-signed.pdf.pdf · NAT260012045_ირაკლი წურწუმია-signed-signed.pdf.pdf
შპს საქართველოს მიწა-წყალი 27,600 27,600
NAT260012045_დანართი N1- ფასების ცხრილი -signed.pdf.pdf · NAT260012045_დანართი N1- ფასების ცხრილი.xlsx.xlsx · NAT260012045_დანართი N4 - სპეციალისტები-signed.pdf.pdf · NAT260012045_დანართი N3 - გამოცდილება-signed.pdf.pdf · NAT260012045_+ხელშეკრულება ახმეტაა+.pdf.pdf · NAT260012045_+ხელშეკრულება ხობი + (1)-signed.pdf.pdf
შპს საპროექტო ჯგუფი 29,500 29,500
NAT260012045_დანართი N1- ფასების ცხრილი (6)-signed.pdf.pdf · NAT260012045_4. განახლებული ანალოგიური მომსახურება წყალ-კანალიზაცია-signed.pdf.pdf · NAT260012045_ბილდ იქს+ 25 000-signed.pdf.pdf · NAT260012045_ვიკონ გრუპი-signed.pdf.pdf · NAT260012045_დანართი N4-სპეციალისტები 2026-signed.pdf.pdf · NAT260012045_გიორგი ებანოიძე-signed.pdf.pdf
სს ინოსისტემსი საპროექტო საკონსტრუქტორო ტექნოლოგიური ინსტიტუტი 39,200 39,200
NAT260012045_დანართი N1- ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf · NAT260012045_დანართი N3 - გამოცდილება-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 10.06.2026 18:07 Announced
  • 23.06.2026 00:08 Bidding opens
  • 25.06.2026 02:16 First bid placed (5 bidders in total)
  • 25.06.2026 13:16 Last bid activity
  • 25.06.2026 14:00 Bidding closes
  • 30.06.2026 17:52 Buyer published: NAT260012045_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N2 + ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 02.07.2026 22:54 Buyer published: NAT260012045_fasebis cxrili-signed.pdf
  • 02.07.2026 22:54 Buyer published: NAT260012045_gamocdileba-signed.pdf
  • 02.07.2026 22:55 Buyer published: NAT260012045_დანართი N4-signed.pdf
  • 02.07.2026 22:55 Buyer published: NAT260012045_პერსონალის ინფორმაცია-signed.pdf
  • 08.07.2026 15:56 Buyer published: NAT260012045_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N3 + ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 14.07.2026 00:00 Contract signed: N107 — 22,302 ₾
  • 23.08.2026 22:35 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხანჯიგაზლოში სასმელი წყლის მოწყობის სამუშაოებისათვის საჭირო საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენის მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
იხ. ატვირთული დოკუმენტაცია.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
1.4.1. სრული საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის, მუნიციპალიტეტისთვის წარდგენის ვადები (საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციაზე სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ან სხვა აკრედიტებული პირის მიერ გაცემული დადებითი ექსპერტიზის დასკვნის ჩათვლით) განისაზღვრება ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუმეტეს 60 კალენდარული დღით. ექსპერტიზის ხარჯებს აანაზღაურებს მიმწოდებელი.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1.5.1. მიმწოდებელი ვალდებულია გადასცეს შემსყიდველ ორგანიზაციას სრული საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია. 1.5.2. საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია წარმოდგენილი უნდა იქნეს მხოლოდ ქართულ ენაზე. 1.5.3. საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის ეგზემპლიარების რაოდენობა: ა) საპროექტო დოკუმენტაცია _ 3 ეგზემპლიარი ბეჭდური (A-3 და A-4 ფორმატები); ბ) სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია _ 3 ეგზემპლიარი ბეჭდური (A-4 ფორმატი); გ) საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის სრული ელექტრო (PDF და Excel ფაილები) ვერსია _ 1 CD/DWD დისკი; დ) საჭიროების შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებულია გადასცეს შემსყიდველ ორგანიზაციას საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის სამუშაო ელექტრონული ფაილები (MS Word, Excel, AutoCAD, ArchiCAD და სხვა). 1.5.4. საბოლოო (სრული) საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია წარდგენილ უნდა იყოს შემდეგ მისამართზე: ქ. მარნეული, რუსთაველის ქუჩა N73.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
1. პრეტენდენტს 2023 წლის 1 იანვრიდან კონკრეტული პრეტენდენტის ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვის დაწყების ოქმით გადაწყვეტილების მიღების დღემდე, განხორციელებული უნდა ჰქონდეს არანაკლებ 100 000 (ასი ათასი) ლარის ჯამური (საპროექტო) ღირებულების სასმელი წყლის სისტემების მშენებლობა/რეაბილიტაცია და წყლის ჭაბურღილების, რეზერვუარების მოწყობისა ან/და რეაბილიტაციისათვის საჭირო საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენის მომსახურების გაწევის გამოცდილება. 2. პრეტენდენტს 2023 წლის 1 იანვრიდან კონკრეტული პრეტენდენტის ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვის დაწყების ოქმით გადაწყვეტილების მიღების დღემდე, 1 (ერთი) ხელშეკრულების ფარგლებში განხორციელებული უნდა ჰქონდეს არანაკლებ 20 000 (ოცი ათასი) ლარის (საპროექტო) ღირებულების სასმელი წყლის სისტემების მშენებლობა/რეაბილიტაცია და წყლის ჭაბურღილების, რეზერვუარების მოწყობისა ან/და რეაბილიტაციისათვის საჭირო საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენის მომსახურების გაწევის გამოცდილება. 3. გამოცდილების დადასტურების მიზნით, პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს, საანგარიშო პერიოდში მხარეთა მიერ ხელმოწერილი ხელშეკრულებები და საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტები. თუ მოცემული დოკუმენტები ატვირთულია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში საკმარისია შესაბამისი განცხადების ნომრ(ებ)ის მითითება (SPA, NAT, DAP, CMR, CNT და ა.შ...). 4. ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ წარმოდგენილი უნდა იყოს დანართი N3–ის შესაბამისად.
2.4.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის პერსონალის გამოცდილების შესახებ
1. მომსახურების მიწოდებისას მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ქვემოთ მოთხოვნილი კვალიფიკაციისა და საპროექტო სამუშაოების ჩატარების კუთხით გამოცდილების მქონე, შესაბამისი რაოდენობის ძირითადი სპეციალისტების ჩართვა. ხელშეკრულების მოქმედების პერიოდში მიმწოდებელს მუდმივად უნდა ჰყავდეს აყვანილი სპეციალისტების შემდეგი მინიმალური რაოდენობა (1 სპეციალისტი): • წყალმომარაგების სპეციალისტი – სპეციალობით მუშაობის არანაკლებ 5 წლის გამოცდილებით - 1 სპეციალისტი; 2. თითოეულ ძირითად სპეციალისტზე პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს: ა) პირადობის მოწმობის ასლი; ბ) უმაღლესი განათლების დამადასტურებელი დოკუმენტი; გ) სპეციალისტის ბიოგრაფიული მონაცემები სატენდერო დოკუმენტაციის დანართით N4 გათვალისწინებული მოთხოვნების შესაბამისად. დ) მიმწოდებელსა და სპეციალისტს შორის გაფორმებული შრომითი ხელშეკრულება რომლის მოქმედების ვადაც არ უნდა იყოს ნაკლები 2026 წლის 31 დეკემბრისა. 3. საჭიროების შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია მომსახურების დროს უზრუნველყოს იმ სპეციალისტების წარმოდგენა რომელებიც ჩამონათვალში არ არის გათვალისწინებული. დამატებითი სპეციალისტების შესახებ ინფორმაცია, მიმწოდებელმა შესათანხმებლად უნდა წარუდგინოს მარნეულის მუნიციპალიტეტის თვითმმართველობას. 4. საჭიროების შემთხვევაში მომსახურების დროულად დასრულების მიზნით მიმწოდებელი ვალდებულია უზრუნველყოს ძირითადი სპეციალისტების რაოდენობის გაზრდა. ასევე, აუცილებლობის შემთხვევაში შემსყიდველი ორგანიზაციის დასაბუთებული არგუმენტაციის საფუძველზე უზრუნველყოს სპეციალისტ(ებ)ის ჩანაცვლება სხვა უფრო მაღალი კვალიფიკაციის სპეციალისტებით. 5. ინფორმაცია სპეციალისტების შესახებ წარმოდგენილი უნდა იქნას დანართი N4-ის შესაბამისად.
2.8.1 ქვეკონტრაქტორთან დაკავშირებული მოთხოვნები
1. მიმწოდებელმა წერილობით უნდა აცნობოს შემსყიდველ ორგანიზაციას მოცემული ხელშეკრულების ფარგლებში, ყველა ქვეკონტრაქტორთან დასადები ხელშეკრულებ(ებ)ის შესახებ და მიიღოს მისგან წერილობითი თანხმობა; 2. ქვეკონტრაქტორი კომპანია ან კომპანიები არ უნდა იყვნენ რეგისტრირებული სახელმწიფო შესყიდვებში მონაწილე არაკეთილსინდისიერ პირთა რეესტრში – „შავი სია“; 3. ქვეკონტრაქტორ(ებ)ზე წარმოდგენილი იქნას შემდეგი სახის ინფორმაცია: შესასრულებელი სამუშაოების / გასაწევი მომსახურების დასახელება და ქვეკონტრაქტის ასლი; 4. სამუშაოების / მომსახურების ნაწილის ქვეკონტრაქტორ(ებ)ზე გადაცემით მიმწოდებელი არ თავისუფლდება ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებებიდან. 5. ხელშეკრულების ფარგლებში ყველა ქვეკონტრაქტორთან დადებული ხელშეკრულების ასლი უნდა წარედგინოს შემსყიდველ ორგანიზაციას.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
1. პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთი დოკუმენტაციის ჩამონათვალი: ა) ფასების ცხრილი / ხარჯთაღრიცხვა - იმ შემთხვევაში თუ ფასების ცხრილი / ხარჯთაღრიცხვა არ იქნება წარმოდგენილი, ან წარმოდგენილი იქნება განფასების გარეშე, მისი დაზუსტების მოთხოვნა არ გამოიყენება, შესაბამისად განხორციელდება პრეტენდენტის დისკვალიფიკაცია შესყიდვის პროცედურებიდან. ფასების ცხრილის / ხარჯთაღრიცხვის შევსების პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციის 1.3. პუნქტში ატვირთულ დოკუმენტში; ბ) სატენდერო დოკუმენტაციის 2.2.1. პუნქტით განსაზღვრული პრეტენდენტის გამოცდილების დამადასტურებელი დოკუმენტები - ხელშეკრულებები და შესაბამისი მიღება-ჩაბარების აქტები, დანართი N3. გ) ინფორმაცია იმ ძირითადი სპეციალისტების შესახებ, რომლებიც ჩართული იქნებიან მომსახურების მიწოდების დროს. ძირითადი სპეციალისტების მიმართ დადგენილი მოთხოვნები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციის 2.4.1. პუნქტში; 2. ფასი გამოსახული უნდა იყოს ლარში, რაც უნდა მოიცავდეს ტენდერით განსაზღვრული მომსახურების მიწოდებისთვის გათვალისწინებულ ყველა ხარჯსა და მოსაკრებელს და მიმწოდებლისთვის გათვალისწინებულ ყველა გადასახადს, დღგ-ს გარეშე. 3. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იყოს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის სხვა ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. დოკუმენტაციასთან დაკავშირებული სადავო საკითხების გადაწყვეტისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია; 4. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება.
4.1.3 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის გაუთვალისწინებლობის დასაბუთება
წინამდებარე ტენდერში არ იქნება მოთხოვნილი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება, რადგან მომსახურების ღირებულების ძირითად კომპონენტს წარმოადგენს ინტელექტუალური ტიპის შრომის ანაზღაურება, რაც პოტენციურად შესაძლებელს ხდის აღნიშნული მომსახურების მიწოდება განხორციელდეს სავარაუდო ღირებულებაზე 20%-ით ნაკლებ ფასად.
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება სრულყოფილი საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის ჩაბარებიდან და სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ან სხვა აკრედიტებული პირის მიერ გაცემული დადებითი ექსპერტიზის დასკვნის, რომელიც უნდა მოიცავდეს, როგორც ხარჯთაღრიცხვის, ისე პროექტის ექსპერტიზას (კონსტრუქციული ნაწილი, საინჟინრო ქსელები და სხვა) (შესაბამისი დამადასტურებელი დოკუმენტაციის თანდართვით) შემსყიდველ ორგანიზაციასთან წარდგენის შემდეგ, რომლის საფუძველზეც გაფორმდება მიღება-ჩაბარების აქტი.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
(1) შემსყიდველი ორგანიზაცია აუნაზღაურებს მიმწოდებელს გაწეული მომსახურების ღირებულებას, მიღება-ჩაბარების აქტისა და მომსახურების გაწევის ზედნადების ან/და ასეთის არსებობის შემთხვევაში დამატებითი ღირებულების გადასახადის ანგარიშ-ფაქტურის წარდგენიდან 10 სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
თეონა შუბითიძე, 551097363, teonashubitidze2000@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. მომსახურების გაწევის პროცესში, მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ზედამხედველობისა და კონტროლის განმახორციელებელ პირთა მიერ გაცემული, როგორც ზეპირი ასევე წერილობითი რეკომენდაციების და მითითებების შესრულება; 2. საკვლევაძიებო და საველე სამუშაოების განხორციელებამდე მიმწოდებელმა მინიმუმ ერთი დღით ადრე უნდა აცნობოს მუნიციპალიტეტის თვითმმართველობას ან მის წარმომადგენელს (ზედამხედველს) რომლებიც დაესწრებიან აღნიშნულ პროცესებს. 3. ელექტრონული ტენდერისთვის ტენდერის სტატუსის „გამოცხადებულია“ მინიჭებიდან ტენდერის სტატუსის „წინადადებების მიღება დაწყებულია“ მინიჭებამდე, სისტემაში „მიმწოდებლად“ რეგისტრირებულ ნებისმიერ მომხმარებელს უფლება აქვს სისტემაში არსებული „კითხვა-პასუხის“ მოდულის მეშვეობით, მოითხოვოს სატენდერო პირობების კონკრეტული ჩანაწერის განმარტება. კითხვის დასმიდან არაუგვიანეს მომდევნო სამუშაო დღისა, „კითხვა-პასუხის“ მოდულის მეშვეობით განხორციელდება შესაბამისი განმარტება, რითაც შესაძლებელია იხელმძღვანელოს ნებისმიერმა დაინტერესებულმა პირმა. 4. ყველაზე დაბალი წინადადების ფასის მქონე პრეტენდენტს, სატენდერო კომისიის გადაწყვეტილების/ქმედების თაობაზე განმარტების მოთხოვნის უფლება აქვს ელექტრონული ტენდერისთვის ტენდერის სტატუსის „შერჩევა-შეფასება“ მინიჭებიდან ტენდერის სტატუსის „ხელშეკრულება დადებულია“ მინიჭებამდე. ასეთ შემთხვევაში შესაბამისი განმარტების გაკეთება განხორციელდება გონივრულ ვადაში. პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ შექმნილი, წინადადების სახით წარსადგენი დოკუმენტები (მაგ., ფასების ცხრილი, ინფორმაცია საკუთარი გამოცდილების შესახებ, მუშა - პერსონალის კვალიფიკაციის შესახებ და ა.შ.). დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით. აღნიშნულისთვის პრეტენდენტს აქვს ორი შესაძლო გზა: • ყველა PDF დოკუმენტი სათითაოდ დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით; • გააერთიანოს წარსადგენი დოკუმენტები ერთ PDF ფაილად, ხოლო თუ ერთი ფაილის ზომა აღემატება 20 მეგაბაიტს – რამდენიმე PDF ფაილად და ის/ისინი დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260002569 12.02.2026 contract signed same category · 87% title match · same buyer · similar size

მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ მოლაოღლში სასმელი წყლის მოწყობის სამუშაოებისათვის საჭირ…

მარნეულის მუნიციპალიტეტის თვითმმართვე… 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს ელკო 3 bidders 25,000 ₾
NAT250004208 27.02.2025 contract signed same category · 73% title match · same buyer · similar size

მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ კასუმლოში, სოფელ ბეითარაბჩში და სოფელ ბაითალოში სასმელი…

მარნეულის მუნიციპალიტეტის თვითმმართვე… 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს წყალმშენი 2013 4 bidders 30,000 ₾
NAT250020858 20.11.2025 contract signed same category · 62% title match · same buyer · similar size

მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფლებში არსებულ შენობებში ცენტრალური გათბობის სისტემის მოწყო…

მარნეულის მუნიციპალიტეტის თვითმმართვე… 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს არტ იდეა 2 bidders 38,000 ₾
NAT260009060 04.05.2026 contract signed same category · 58% title match · same buyer · similar size

მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბაითალოს ცენტრალური გზისა და ჩიხების რეაბილიტაციისთვის …

მარნეულის მუნიციპალიტეტის თვითმმართვე… 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს საპროექტო ჯგუფი 3 bidders 40,000 ₾
NAT250021022 21.11.2025 contract signed same category · 59% title match · same buyer

მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო სარალის საჯარო სკოლაში გათბობის სისტემის და ელექტ…

მარნეულის მუნიციპალიტეტის თვითმმართვე… 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს პროექტირებისა და ექსპ… 4 bidders 18,500 ₾
NAT250013925 04.08.2025 no result same category · 59% title match · same buyer

მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო სარალის საჯარო სკოლაში გათბობის სისტემის და ელექტ…

მარნეულის მუნიციპალიტეტის თვითმმართვე… 71300000საინჟინრო მომსახურებები 1 bidder 16,000 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ნომერი-ერთი
ქცია
შპს G.SERVICE
შპს გეოპროფი
შპს საპროექტო ჯგუფი