ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260011114
NAT260011114 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ცალი საარჩევნო ჟურნალის ბეჭდვა და ადგილზე მიწოდება

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 7% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.9 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 79800000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N23 fulfilled Contract PDF ↗
14,000 ₾ contract amount 14,000 ₾ (100%) actually paid 23.06.2026 – 20.08.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
14,000.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 13.07.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260011114
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისაქართველოს ცენტრალური საარჩევნო კომისია
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია79800000-ბეჭდვა და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება26`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა4000 ცალი საარჩევნო ჟურნალი
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი28.05.2026 17:05
წინადადებების მიღება იწყება03.06.2026 00:08
წინადადებების მიღება მთავრდება05.06.2026 13:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი260.00 GEL
გარანტიის ოდენობა260 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 15 კალენდარული დღის ვადაში.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (8)

NAT260011114_ინტერესთა 1 ბეჭდვა.pdf.pdf გიორგი გუნია 09.06.2026 17:19
NAT260011114_ოქმი 02 ბეჭდვა.pdf.pdf გიორგი გუნია 09.06.2026 17:19
NAT260011114_11114 შპს ეკო ივერია - დასკვნა.pdf.pdf სოლომონ ლაზარაშვილი 11.06.2026 14:21
NAT260011114_წერილი (ცსკო)-signed.pdf.pdf სოლომონ ლაზარაშვილი 11.06.2026 15:53
NAT260011114_ოქმი 03 ბეჭდვა.pdf.pdf გიორგი გუნია 17.06.2026 13:55

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ეკო ივერია 14,000 14,000 won
NAT260011114_ფასების ცხრილი (ცსკო)-signed.pdf.pdf
შპს ტრიასი 15,760 15,760
NAT260011114_ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf
შპს ლაბკოლორ 17,000 17,000
NAT260011114_ფასების ცხრილი 1114-signed.pdf.pdf
ფავორიტი სტილი 26,000 25,200
NAT260011114_ფასების ცხრილი.xlsx.xlsx

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 28.05.2026 17:05 Announced
  • 03.06.2026 00:08 Bidding opens
  • 04.06.2026 17:15 First bid placed (4 bidders in total)
  • 05.06.2026 12:38 Last bid activity
  • 05.06.2026 13:00 Bidding closes
  • 09.06.2026 17:19 Buyer published: NAT260011114_ინტერესთა 1 ბეჭდვა.pdf
  • 09.06.2026 17:19 Buyer published: NAT260011114_ოქმი 02 ბეჭდვა.pdf
  • 09.06.2026 17:19 Buyer published: NAT260011114_წერილი დაზუსტება - შპს ეკო ივერია.pdf
  • 11.06.2026 14:21 Buyer published: NAT260011114_11114 შპს ეკო ივერია - დასკვნა.pdf
  • 11.06.2026 15:53 Buyer published: NAT260011114_წერილი (ცსკო)-signed.pdf
  • 17.06.2026 13:55 Buyer published: NAT260011114_ინტერესთა ქონფლიქტი 2 ბეჭდვა.pdf
  • 17.06.2026 13:55 Buyer published: NAT260011114_ოქმი 03 ბეჭდვა.pdf
  • 17.06.2026 13:55 Buyer published: NAT260011114_წერილი გამოვლენა - შპს ეკო ივერია.pdf
  • 23.06.2026 00:00 Contract signed: N23 — 14,000 ₾
  • 23.08.2026 22:13 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 17 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
4000 ცალი საარჩევნო ჟურნალის ბეჭდვა და ადგილზე მიწოდება.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
ა4, 70 გვერდი ყდის ჩათვლით; ყდა 4/4, 280 გრ. მატი ცარცი + მატოვი ლამინაცია + ამორჩევითი პრიალა ლაქი; შიდა გვერდები 4/4 ფერი, 135 გრ მატი ცარცი; თერმული აკინძვა; ჟურნალი უნდა იყოს ორმხრივი/ამობრუნებადი (ქართული - 37 გვერდი, ინგლისური - 33 გვერდი). მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ჟურნალებზე ISSN-კოდის მინიჭება.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმებიდან 15 კალენდარული დღე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ნაბეჭდი პროდუქციის მიწოდების ადგილია: ლ.ფირცხელიანის 7. ცესკოს ადმინისტრაციული შენობა.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს ნიმუში.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ქ. თბილისი, ლ.ფირცხელიანის 7. ცესკოს ადმინისტრაციული შენობა.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, მიმწოდებელი ვალდებულია დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს სსიპ ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის დასკვნით, ან/და შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული, ან/და საშემფასებლო დასკვნით (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი), რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას, როგორც ჯამურ ღირებულებასთან, ასევე ერთეულთან მიმართებით.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის ჩათვლით. ანგარიშსწორება განხორციელდება უნაღდო ანგარიშსწორებით ლარში.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ნაბეჭდი პროდუქციის მიწოდების შემდგომ, მიღება-ჩაბარების აქტისა და შესაბამისი საანგარიშწორებო დოკუმენტაციის გაფორმებიდან 10 სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
გიორგი გუნია, 577442829, ggunia@cec.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
სატენდერო წინადადება, აგრეთვე ამ წინადადებასთან დაკავშირებული შემსყიდველსა და პრეტენდენტს შორის გაცვლილი მთელი კორესპოდენცია და დოკუმენტაცია წარმოდგენილ უნდა იქნას ქართულ ენაზე. პრეტენდენტს უფლება აქვს წარმოადგინოს მხოლოდ ერთი სატენდერო წინადადება. სატენდერო წინადადებაში საერთო და ერთეულის ფასი გამოსახული უნდა იყოს შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა ხარჯის გათვალისწინებით. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ეროვნულ ვალუტაში - ლარი. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერით/შტამპით უნდა იყოს უფლებამოსილი პირის მიერ დამოწმებული/დადასტურებული. სისტემაში ასატვირთი მონაცემები: 1. ფასების ცხრილი კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერით/შტამპით დამოწმებული (შენიშვნა: ფასების ცხრილის/განფასების პირველადი ვერსიის წარმოუდგენლობა ან განუფასებლად წარმოდგენა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას მიმდინარე ტენდერიდან).
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260001319 29.01.2026 contract signed same category · 44% title match · similar size

სხვადასხვა სახის ბლანკების ბეჭდვა და ადგილზე მიწოდება

სურსათის ეროვნული სააგენტო 79800000ბეჭდვა და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს ეკო ივერია 6 bidders 27,118 ₾
NAT250009833 29.05.2025 contract signed same category · 44% title match · similar size

სხვადასხვა სახის ბლანკების ბეჭდვა და ადგილზე მიწოდება

სურსათის ეროვნული სააგენტო 79800000ბეჭდვა და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს პოლიგრაფისტი 2 bidders 31,525 ₾
NAT250007612 16.04.2025 contract signed same category · 38% title match · similar size

მუყაოს სასაჩუქრე ბრენდირებული ჩანთის ბეჭდვა და ადგილზე მიწოდება

აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ტურიზმ… 79800000ბეჭდვა და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → ფავორიტი სტილი 1 bidder 24,000 ₾
NAT260011452 02.06.2026 contract signed same category · 39% title match · similar size

მუყაოს სასაჩუქრე ჩანთის ბეჭდვა და ადგილზე მიწოდება, დასაწყობება

აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ტურიზმ… 79800000ბეჭდვა და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს პრიმა ჯორჯია 4 bidders 21,600 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

This buyer usually awards to

across all categories

იუჯითი
შპს ფორმა 2
შპს ნოვენთიქ საქართველო
შპს ჯეო-ტეჩი
შპს ჯი ემ ბილდინგი