ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260011260
NAT260011260 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს კასპის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფისათვის სიჩქარის შემზღუდველი ბარიერების შესყიდვა

ა(აიპ)კასპის კეთილმოწყობა 22 tenders 1.0 avg bidders 12 failed 93 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 23% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.8 bidders, 45% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 38500000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N33 running 159 days remaining Contract PDF ↗
10,898 ₾ contract amount 10,898 ₾ (100%) actually paid 01.07.2026 – 03.02.2027
PaymentSourceYear QuarterPaid on
10,898.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q3 07.07.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260011260
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველია(აიპ)კასპის კეთილმოწყობა
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია38500000-საკონტროლო და გამოსაცდელი აპარატურა
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება13`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ ტექნიკურ დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი29.05.2026 16:27
წინადადებების მიღება იწყება09.06.2026 00:01
წინადადებების მიღება მთავრდება11.06.2026 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი200.00 GEL
გარანტიის ოდენობა130 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხილეთ ტექნიკურ დოკუმენტაციაში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (13)

NAT260011260_ოქმი2.pdf.pdf თამარი მჭედლიშვილი 12.06.2026 15:25
NAT260011260_დანართი გამოცდილება 2-signed.pdf.pdf საბირ ახმედოვი 17.06.2026 09:08
NAT260011260_ჯი ემ ჯი.pdf.pdf საბირ ახმედოვი 17.06.2026 09:09
NAT260011260_მიღება 040425.pdf (17/06/2026 10:06) საბირ ახმედოვი 17.06.2026 10:23
NAT260011260_ხელშეკრულება 040425.pdf (17/06/2026 10:06) საბირ ახმედოვი 17.06.2026 10:23
NAT260011260_ბორანი 34700.pdf.pdf საბირ ახმედოვი 17.06.2026 10:23
NAT260011260_მიღება 040425.pdf.pdf საბირ ახმედოვი 17.06.2026 10:31
NAT260011260_ხელშეკრულება 040425.pdf.pdf საბირ ახმედოვი 17.06.2026 10:31
NAT260011260_ტრასა (13).pdf (17/06/2026 10:06) საბირ ახმედოვი 17.06.2026 10:32
NAT260011260_ტრასა (13).pdf.pdf საბირ ახმედოვი 17.06.2026 10:34
NAT260011260_დანართი გამოცდილება 2-signed.pdf.pdf საბირ ახმედოვი 17.06.2026 11:33
NAT260011260_ოქმი3.pdf.pdf თამარი მჭედლიშვილი 24.06.2026 09:44

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ტრასა 10,898 10,898 won
NAT260011260_ფასების ცხრილი_ფასების ცხრილი ტრასა1-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 29.05.2026 16:27 Announced
  • 09.06.2026 00:01 Bidding opens
  • 11.06.2026 10:57 First bid placed (1 bidders in total)
  • 11.06.2026 10:57 Last bid activity
  • 11.06.2026 12:00 Bidding closes
  • 12.06.2026 15:25 Buyer published: NAT260011260_ოქმი2.pdf
  • 17.06.2026 09:07 Buyer published: NAT260011260_გამოცდილება_დანართი გამოცდილება (1)-signed.pdf
  • 17.06.2026 09:08 Buyer published: NAT260011260_დანართი გამოცდილება 2-signed.pdf
  • 17.06.2026 09:09 Buyer published: NAT260011260_ჯი ემ ჯი.pdf
  • 17.06.2026 10:23 Buyer published: NAT260011260_მიღება 040425.pdf (17/06/2026 10:06)
  • 17.06.2026 10:23 Buyer published: NAT260011260_ხელშეკრულება 040425.pdf (17/06/2026 10:06)
  • 17.06.2026 10:23 Buyer published: NAT260011260_ბორანი 34700.pdf
  • 17.06.2026 10:31 Buyer published: NAT260011260_მიღება 040425.pdf
  • 17.06.2026 10:31 Buyer published: NAT260011260_ხელშეკრულება 040425.pdf
  • 17.06.2026 10:32 Buyer published: NAT260011260_ტრასა (13).pdf (17/06/2026 10:06)
  • 17.06.2026 10:34 Buyer published: NAT260011260_ტრასა (13).pdf
  • 17.06.2026 11:33 Buyer published: NAT260011260_დანართი გამოცდილება 2-signed.pdf
  • 24.06.2026 09:44 Buyer published: NAT260011260_ოქმი3.pdf
  • 01.07.2026 00:00 Contract signed: N33 — 10,898 ₾
  • 21.08.2026 15:31 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს კასპის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფისათვის სიჩქარის შემზღუდველი ბარიერების შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს 1)სიჩქარის შემზღუდველი-განსაზღვრული ავტოსატრანსპორტო საშუალების 20-30 კმ/სთ.სიჩქარის შეზღუდვისათვის; სიგანე: 300 მმ, სიგრძე: 333 მმ, სიმაღლე: 40 მმ; მასალა: პოლიპროპილენკოპოლიმერის შენადნობისაგან; ღამით ხილვადობისათვის შუქამრეკლი ელემენტებით; ბარიერის ნაწილებს ერთმანეთთან დასაკავშირებლად უნდა გააჩნდეს ე.წ. „ჩამკეტები“; ფერი: ყვითელი და შავი (თანაბრად); რაოდენობა: 200 მეტრი (100 ყვითელი და 100შავი) კომპლექტაციაში გათვალისწინებული უნდა იყოს სავალ ნაწილზე ლითონის სამაგრი საშუალება, ზომით არანაკლებ 100 მმ, შესაბამისი პლასტმასის ჰილზით" 2)სიჩქარის შემზღუდავის დაბოლოვებები სიგანე: 300 მმ, სიგრძე: 100 მმ, სიმაღლე: 40 მმ; ფერი: მასალა: პოლიპროპილენკოპოლიმერის შენადნობისაგან; ყვითელი და შავი (თანაბრად); რაოდენობა: 40 ცალი (20 ყვითელი და 20შავი) კომპლექტაციაში გათვალისწინებული უნდა იყოს სავალ ნაწილზე ლითონის სამაგრი საშუალება, ზომით არანაკლებ 100 მმ, შესაბამისი ჰილზით.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის01 აგვისტოს ჩათვლით, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად (მოთხოვნიდან 3(სამი) სამუშაო დღის ვადაში) მოთხოვნა შეიძლება განხორციელდეს როგორც წერილობითი ფორმით, ასევე სატელეფონო ზარის მეშვეობით.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
კასპი კოსტავას 4.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტის სატენდერო წინადადება უნდა შეიცავდეს მონაცემებს შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტის მწარმოებელი ქვეყნის, მწარმოებლის შესახებ. აღნიშნული ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნეს ფასების ცხრილის ( დანართი №1) სახით. შენიშვნა: „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების 27-ე მუხლის მე-3 პუნქტის თანახმად წარმოშობის წყაროს და მწარმოებელის შესახებ ინფორმაცია არ ექვემდებარება დაზუსტებას.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
პრეტენდენტს, 2023 -2024-2025 წლების განმავლობაში, უნდა გააჩნდეს ანალოგიური მომსახურების გაწევის გამოცდილება არანაკლებ 100 000 (ასიათასი 00)ლარისა. აღნიშნულის დადასტურების მიზნით, პრეტენდენტი ვალდებულია თითოეულ წელზე წარმოადგინოს შესაბამისი ხელშეკრულება და ამავე ხელშეკრულების საფუძველზე მომსახურების შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ი. სახელმწიფო შესყიდვის განხორციელების შემთხვევაში, პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს უფლებამოსილი პირის ხელმოწერით დამოწმებული დოკუმენტი, ( დანართის გამოცდილება )სახით სადაც მითითებული იქნება შესაბამისი SPA/ CMR/ NAT და ა.შ. ნომერი - ამ შემთხვევაში დამატებითი დოკუმენტაციის (ხელშეკრულება, მიღება-ჩაბ არების აქტი) წარმოდგენა სავალდებულო არ არის.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
1. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს ექსპერტიზის ან/და შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/ აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული, ან/და საშემფასებლო დასკვნით (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი). აღნიშნულის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. 2. პრეტენდენტის მიერ წარდგენილი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება დაზუსტებას არ ექვემდებარება; 3. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს, როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ფასების ცხრილის ჯამურ ღირებულებასთან).
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ა)მხარეები ანგარიშსწორებას ახორციელებენ ლარებში, უნაღდო ანგარიშსწორებით; ბ) ანგარიშსწორება მოხდება ეტაპობრივად, ფაქტიურად მოწოდებული საქონლის მიღება-ჩაბარების აქტისა ან და ანგარიშ ფაქტურის წარმოდგენიდან.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება მოხდება 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
თამარი მჭედლიშვილი, 598253054, ketilmowkoba@yahoo.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260009997 14.05.2026 no result same category · 98% title match · same buyer · similar size

ესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს კასპის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე საგზაო მოძრაობის უსაფრთ…

ა(აიპ)კასპის კეთილმოწყობა 38500000საკონტროლო და გამოსაცდელი აპარატურა 1 bidder 13,000 ₾
NAT260016417 06.08.2026 contract prep same category · 68% title match

ყაზბეგის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფისათვის ს…

ყაზბეგის მუნიციპალიტეტის კეთილმოწყობი… 38500000საკონტროლო და გამოსაცდელი აპარატურა → შპს ანსარ 1 bidder 7,035 ₾
NAT260004560 06.03.2026 not held same category · 50% title match · similar size

1.1.1. წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფი…

წყალტუბოს მუნიციპალიტეტი 38500000საკონტროლო და გამოსაცდელი აპარატურა 0 bidders 10,000 ₾
NAT260006157 26.03.2026 contract signed same category · 50% title match · similar size

1.1.1. წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფი…

წყალტუბოს მუნიციპალიტეტი 38500000საკონტროლო და გამოსაცდელი აპარატურა → შპს ჯეო ტრაფიკი 1 bidder 10,000 ₾
NAT260015407 24.07.2026 evaluation same category · 68% title match

საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფისათვის …

საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის მერია 38500000საკონტროლო და გამოსაცდელი აპარატურა 2 bidders 104,000 ₾
NAT260001987 06.02.2026 contract signed same category · similar size

ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის მერიის ადმინისტრაციული შენობის მიმდებარე ტერიტორიაზე საგზაო …

თვითმმართველი ერთეული ზესტაფონის მუნი… 38500000საკონტროლო და გამოსაცდელი აპარატურა → შპს ანსარ 1 bidder 7,940 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ვისოლ ავტო ექსპრესი
შპს ვალლკო მოტორსი და მაშინარი სოლუშე…
შპს Made To Make
ესელი და კომპანია
EL-GROUP