ქ. თბილისის ტერიტორიაზე უკანონოდ განთავსებული შლაგბაუმების, ბოძკინტების და მსუბუქი კონსტრუქციების სადემონტაჟო სამუშაოები
Can we win this?
7% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 2.6 bidders, 26% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 45100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260011838 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ქ. თბილისის მერია |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 45100000-სამშენებლო უბნის მოსამზადებელი სამუშაოები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 157`566.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია. |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 05.06.2026 18:11 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 22.06.2026 00:08 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 25.06.2026 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 788.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 1`576 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ეტაპობრივად, ხელშეკრულების ძალაში შესვლიდან 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (13)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 05.06.2026 18:11 Announced
- 22.06.2026 00:08 Bidding opens
- 22.06.2026 00:09 First bid placed (8 bidders in total)
- 25.06.2026 11:59 Last bid activity
- 25.06.2026 12:00 Bidding closes
- 26.06.2026 17:48 Buyer published: NAT260011838_ხელწერილი ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ..pdf
- 26.06.2026 17:48 Buyer published: NAT260011838_შეტყობინება პრეტენდენტისთვის ოქმი N2.pdf
- 10.07.2026 15:35 Buyer published: NAT260011838_NAT260011838 დაზუსტებული და რესურსული ხარჯ-ვა..xlsx
- 10.07.2026 15:35 Buyer published: NAT260011838_შპს ჯი სერვისი - დასკვნა 09072026-02.pdf
- 14.07.2026 17:54 Buyer published: NAT260011838_ხელწერილი ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ..pdf
- 14.07.2026 17:56 Buyer published: NAT260011838_შეტყობინება პრეტენდენტისთვის ოქმი N3.pdf (14/07/2026 06:07)
- 14.07.2026 18:11 Buyer published: NAT260011838_შეტყობინება პრეტენდენტისთვის ოქმი N3.pdf
- 15.07.2026 18:02 Buyer published: NAT260011838_ხელწერილი ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ..pdf
- 15.07.2026 18:04 Buyer published: NAT260011838_შეტყობინება პრეტენდენტისთვის ოქმი N4.pdf
- 28.07.2026 18:58 Buyer published: NAT260011838_dazusteba.xlsx
- 28.07.2026 18:58 Buyer published: NAT260011838_dazusteba-signed.pdf
- 28.07.2026 18:58 Buyer published: NAT260011838_დასკვნა - შპს გრავიტეკი 28072026-01-signed.pdf
- 30.07.2026 17:47 Buyer published: NAT260011838_შეტყობინება პრეტენდენტისთვის ოქმი N5.pdf
- 06.08.2026 00:00 Contract signed: N02.09.09 — 118,168 ₾
- 23.08.2026 22:36 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
ქ. თბილისის ტერიტორიაზე უკანონო ნაგებობების დემონტაჟის სამუშაოები
ქ. თბილისის ტერიტორიაზე უკანონო ნაგებობების დემონტაჟის სამუშაოები
ქ. თბილისის ტერიტორიაზე უკანონო ნაგებობების დემონტაჟის სამუშაოები
ქ. თბილისის ტერიტორიაზე უკანონო ნაგებობების დემონტაჟის სამუშაოები
ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე არსებული სკვერების აღდგენა-შე…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ქ. თბილისის ტერიტორიაზე უკანონო ნაგებობების დემონტაჟის სამუშაოები
ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე არსებული გამწვანებული ტერიტორიების აღდგენა-მ…
ქ. თბილისში, გამწვანებულ ტერიტორიებზე ნიადაგის მოჭრის, საჭირო ნიშნულზე მოსწორების და ნო…
ქ. თბილისის ტერიტორიაზე უკანონო ნაგებობების დემონტაჟის სამუშაოები
ქ. თბილისის მასშტაბით გრუნტის და ნატანის გასუფთავება-გატანის სამუშაოები
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ჯითი ჰოლდინგი | 16× |
| პარმა | 12× |
| შპს ჰაივეი | 10× |
| ფრანი | 6× |
| ინფოზავრი ჯგუფი | 6× |