ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260011443
NAT260011443 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

კულტურული ღონისძიებების ორგანიზების შესყიდვა. შენიშვნა: ფასების ცხრილის განფასებისას პრეტენდენტმა უნდა გაითვალისწინოს თითოეული ღონისძიების ზღვრული ღირებულება

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 2.1 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 79900000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N66 running 155 days remaining 1 amendment Contract PDF ↗
24,840 ₾ contract amount 1,040 ₾ (4%) actually paid 25.06.2026 – 30.01.2027
PaymentSourceYear QuarterPaid on
240.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q3 17.08.2026
800.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q3 26.08.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260011443
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის მერია
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია79900000-სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება30`750.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი02.06.2026 15:08
წინადადებების მიღება იწყება10.06.2026 00:02
წინადადებების მიღება მთავრდება12.06.2026 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი600.00 GEL
გარანტიის ოდენობა308 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაეტაპობრივად, ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 25 დეკემბრის ჩათვლით, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (4)

NAT260011443_ხელწერილი.pdf.pdf ნატო ნაკაშიძე 16.06.2026 16:20
NAT260011443_ოქმი N2.pdf.pdf ნატო ნაკაშიძე 16.06.2026 16:20
NAT260011443_ოქმი N3.pdf.pdf ნატო ნაკაშიძე 19.06.2026 17:28

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს სტრატეგიული პროექტების მართვის ჯგუფი 24,840 24,840 won
NAT260011443_დანართი N1 - ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 02.06.2026 15:08 Announced
  • 10.06.2026 00:02 Bidding opens
  • 12.06.2026 11:02 First bid placed (1 bidders in total)
  • 12.06.2026 11:02 Last bid activity
  • 12.06.2026 12:00 Bidding closes
  • 16.06.2026 16:20 Buyer published: NAT260011443_ხელწერილი.pdf
  • 16.06.2026 16:20 Buyer published: NAT260011443_ოქმი N2.pdf
  • 18.06.2026 22:27 Buyer published: NAT260011443_დანართი N1 - ფასების ცხრილი დაზუსტებული-signed.pdf
  • 19.06.2026 17:28 Buyer published: NAT260011443_ოქმი N3.pdf
  • 25.06.2026 00:00 Contract signed: N66 — 24,840 ₾
  • 23.08.2026 22:38 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 14 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
კულტურული ღონისძიებების ორგანიზების შესყიდვა. შენიშვნა: ფასების ცხრილის განფასებისას პრეტენდენტმა უნდა გაითვალისწინოს თითოეული ღონისძიების ზღვრული ღირებულება.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
N1. ახალგაზრდული ღონისძიებების ორგანიზებისათვის მომსახურების გაწევა 1. აქტიური ახალგაზრდების ექსკურსიის ორგანიზება ქალაქ თბილისში 1.1 ახალგაზრდობის ცენტრის აქტიური წევრების ექსკურსიისთვის ტრანსპორტირება-ხელვაჩაური-თბილისი-უკან დაბრუნებით 1 დღე. მოთხოვნები: 1. გადამზიდმა კომპანიამ უნდა აიღოს პასუხისმგებლობა მგზავრების უსაფრთხოდ გადაყვანაზე (ავტობუსით), წარმოადგინოს ტრანსპორტის გამართულობის დოკუმენტი. 2. ტრანსპორტირება უნდა განხორციელდეს 35 პირზე გათვლილი ავტობუსით. უზრუნველყოფილი უნდა იქნეს სამსახურის მიერ მითითებულ ღირშესანიშნავ ადგილებზე გადაყვანა: სიონის ტაძარი, სამების ტაძარი, მზიურის პარკი. ავტობუსს უნდა ჰქონდეს ტექდათვალიერება გავლილი. 3. სატრანსპორტო საშუალებას უნდა ჰყავდეს კვალიფიციური შესაბამისი კატეგორიის მართვის მოწმობის მქონე მძღოლი; 4. მგზავრთა რაოდენობა: 35 პირი. 5. ავტობუსს უნდა ჰქონდეს კონდენციონერი და მაცივარი. 1.2 ექსკურსიის წევრების კვება (საუზმე) 1 დღე. საგზალი: ხაჭაპური 15 ცალი 8 ნაჭრიანი, გაზიანი უალკოჰოლო სასმელი რკინის შეფუთვაში-თითოეული 0,33 ლ-35 ცალი; წყალი-0,5 ბოთლით-60 ცალი; სალფეთქი-2 ცალი; ვაშლი: 35 ცალი; 1.3 ექსკურსიის წევრების (თბილისი) სადილი 1 დღე. სადილი რესტორანში: ხინკალი 110 ცალი; კარტოფილის ფრი-10 ულუფა, ტყემალი-0,30ლ, ხაჭაპური-7 ცალი 8 ნაჭრიანი, ლობიანი-7 ცალი 8 ნაჭრიანი, ლიმონათი-0,5 ქილით-25 ცალი, ნაყინი-35 ცალი; 1.4 ექსკურსიის წევრების დაზღვევა 1 დღე. დაზღვევა 35 პირზე. 1.5 ექსკურსიის წევრებისთვის ბილეთი 35 კაცი. ტრამვაით ტრანსპორტირება- მარშრუტი: თბილისი ჭოქაძის ქუჩიდან მთაწმინდის პარკამდე-უკან დაბრუნებით. 27 მოზარდი და 8 ზრდასრული. 2. ახალგაზრდების მონაწილეობა სხვადასხვა ღონისძიებებში 2.1 ,,მთის ფესტივალზე" ახალგაზრდების ტრანსპორტირება" 20 მარშრუტი. ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტში მდებარე სოფლებიდან ახალგაზრდების ტრანსპორტირება ხელვაჩაურის მერიის მიმდებარედ უკან დაბრუნებით. 18 კაციანი გამართული ტრანსპორტით 2.2 აჭარის მასშტაბით ჩატარებულ ღონისძიებაზე ახალგაზრდების ტრანსპორტირება 1 მარშრუტი ხელვაჩაურის ახალგაზრდობის ცენტრი ბათუმი-უკან დაბრუნებით. 18 კაციანი გამართული ტრანსპორტით. 3. პროექტის ,,ახალგაზრდული მუნიციპალური მმართველობის აკადემიის" ორგანიზება 3.1 პროექტის ,,ახალგაზრდული მუნიციპალური მმართველობის აკადემიის" სპეციალისტის მომსახურება (თემების შესაბამისად) 4 დღე. სპეციალისტი უნდა იყოს პროფესიით სამართალმოდნე, ჰქონდეს სწავლების ან/და ტრენინგების ცატარების გამოცდილება ადგილობრივი თვითმმართველობის სფეროში. სპეციალიტმა ჩაატაროს ტრენინგები ახალგარზდობის ცენტრში თემებზე: ადგილობრივი თვითმმართველობის არსი, უფლებამოსილებები, ფუნქციები და სტრუქტურა. ახალგაზრდებს შესთავაზოს პრაქტიკული აქტივობები, როლური თამაშები, უზრუნველყოს საკრებულოს სხდომაზე დასწრება და პროექტის ფასილიტაცია 3.2 პროექტის ,,ახალგაზრდული მუნიციპალური მმართველობის აკადემიის" სპეციალისტის (ფასილიტაცია) მომსახურება 4 დღე. სპეციალისტი უნდა იყოს პროფესიით სამართალმცოდნე, ჰქონდეს სწავლების ან/და ტრენინგების ჩატარების გამოცდილება. უნდა უზრუნველყოს მონაწილე ახალგაზრდებზე ინიციატივების მომზადების სწავლება, პროექტების წარდგენის სწავლება და სიმულაციური საკრებულოს სხდომის აქტივობის ფასილიტაცია. 3.3 პროექტის ,,ახალგაზრდული მუნიციპალური მმართველობის აკადემიის" მონაწილეთა კვება 8 დღე. 1: ხაჭაპური 8 ნაჭრიანი ცალი-4, ლობიანი-8 ნაჭრიანი 1 ცალი; წვენი-3 ლიტრი. დღე 2: კარტოფილის ღვეზელი-ცალი 40, წვენი 3 ლიტრი. დღე 3: ხაჭაპური 8 ნაჭრიანი ცალი-4, ლობიანი-8 ნაჭრიანი 1 ცალი. წვენი-3 ლიტრი; დღე 4: კარტოფილის ღვეზელი ცალი 40, წვენი 3 ლიტრი; დღე 5: ხაჭაპური 8 ნაჭრიანი ცალი-4, ლობიანი-8 ნაჭრიანი 1 ცალი; წვენი-3 ლიტრი; დღე 6: კარტოფილის ღვეზელი ცალი 40, წვენი 3 ლიტრი. დღე 7:ხაჭაპური 8 ნაჭრიანი ცალი-4, ლობიანი-8 ნაჭრიანი 1 ცალი; წვენი-3 ლიტრი. დღე 8: ხაჭაპური 8 ნაჭრიანი 3, პიცა 8 ნაჭრიანი 2. ტორტი 35 კაცზე-წარწერა მოწოდებული იქნება სამსახურის მიერ. 3.4 პროექტის ,,ახალგაზრდული მუნიციპალური მმართველობის აკადემიის" მონაწილეთა სერტიფიკატები 30 ცალი. ზომა: A4, ფერადი. ტქესტი მოწოდებული იქნება სამსახურის მიერ 3.5 ღონისძიების ამსახველი ვიდეო რგოლის მომზადება 1 ცალი. რგოლში გადაღებული უნდა იქნეს პროექტის გახსნის დღის ფრაგმენტები და დაკვნითი ღონისძიება სრულად. ოპერატორმა უნდა უზრუნველყოს მონაწილეთა ჩაწერა და ვიდეოს მონტაჟი. დრო: 2 წთ 3.6 პროექტის ორგანიზებისთვის საკანცელარიო რესურსის მოწოდება 1. ბანერი როლაფი: 200 სმX80სმ. ფერადი, ახალგაზრდობის ცენტრის ლოგოს გამოსახულებით. ტექსტი მოწოდებული იქნება სამსახურის მიერ. 2. ბეიჯი-ცალი 30; 3. ფერადი წებოვანი ფურცელი-3 შეკვრა, 4. ფერადი პატარა ზომის ფურცლები-2 შეკვრა; 5. თეთრი დაფის მარკერი-10 ცალი: 5 ცალი ლურჯი, 5 ცალი შავი; 6. კალამი 1 შეკვრა. 3.7 მონაწილე ახალგაზრდებისთვის 50 ლარიანი ვაუჩერის შესყიდვა და მოწოდება 25 ცალი. სავაჭრო ცენტრის 50 ლარიანი ვაუჩერი-ცალი 25. მოქმედების ვადა: 2026 წლის დეკემბრამდე. 3.8 საპრიზო ადგილზე გასული ახალგაზრდებისთვის 100 ლარიანი ვაუჩერის შესყიდვა და მოწოდება 5 ცალი. სავაჭრო ცენტრის 100 ლარიანი ვაუჩერი-ცალი 5. მოქმედების ვადა: 2026 წლის დეკემბრამდე. 4. ლიტერატურული ვიქტორინის ორგანიზება 4.1 ლიტერატურული ვიქტორინისთვის შეკითხვების მომზადება და მოწოდება 30 შეკითხვა. შეკითხვები უნდა დაიწეროს ტესტის სახით აღნიშნული ვიქტორინისთვის სამსახურის მიერ მოწოდებული წიგნების ჩამონათვალიდან. შეკითხვები უნდა იყოს საშუალო სირთულის, არ უნდა იყოს გავრცელებული ინტერნეტსივრცეში და გამოყენებული სხვა ღონისძიებებზე. შეკითხვები არ უნდა იყოს მომზადებული ხელოვნური ინტელექტის გამოყენებით. 4.2 ლიტერატურულ ვიქტორინაზე წამყვანის მომსახურება 1 დღე. წამყვანმა უნდა უზრუნველყოს შეკითხვების დასმა და გამარჯვებული გუნდების გამოვლენაში მონაწილეობა. 4.3 ლიტერატურული ვიქტორინის საპრიზო ადგილებზე გასული გუნდებისთვის წიგნების მაღაზიის ვაუჩერების შესყიდვა და მოწოდება 5 ცალი. პირველ საპრიზო ადგილზე გასული გუნდის წევრებისთვის: სავაჭრო მაღაზიის ვაუჩერი 100 ლარიანი 5 ცალი; 4.4 ლიტერატურული ვიქტორინის საპრიზო ადგილებზე გასული გუნდებისთვის წიგნების მაღაზიის ვაუჩერების შესყიდვა და მოწოდება 5 ცალი მეორე საპრიზო ადგილზე გასული გუნდისთვის: სავაჭრო ცენტრის ვაუჩერები 80 ლარიანი-5 ცალი; 4.5 ლიტერატურული ვიქტორინის საპრიზო ადგილებზე გასული გუნდებისთვის წიგნების მაღაზიის ვაუჩერების შესყიდვა და მოწოდება 5 ცალი მესამე საპრიზო ადგილზე გასული გუნდისთვის: 50 ლარიანი ვაუჩერი - 5 ცალი. 4.6 ლიტერატურული ვიქტორინის მონაწილეებისთვის სერტიფიკატები 30 ცალი. ფერადი, ზომა: ა4, ტექსტი მოწოდებული იქნება სამსახურის მიერ. 5. ხელვაჩაურის ახალგაზრდობის ცენტრის წლის შემაჯამებელი ღონისძიება 5.1 ხელვაჩაურის ახალგაზრდობის ცენტრის წლის შემაჯამებელი ღონისძიებისათვის ვიდეორგოლის მომზადება 1 რგოლი. რგოლი უნდა იყოს 2წთ, მოიცავდეს ახალგაზრდების ინტერვიუებს. 2. რგოლს უნდა ჰქონდეს სამსახურის მიერ მოწოდებული ტექსტით- გახმოვანება და ერთვოდეს ღონისძიებების ამსახველი ფოტოები. 3.მომწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს რგოლის გადაღება/მონტაჟი. 5.2 2026 წლის შემაჯამებელ ღონისძიებაზე ტკბილეულის (ტორტი, შუშხუნა, ქაღალდის ერთჯერადი კომპლექტი) მოწოდება 1 ცალი. ხელვაჩაურის ახალგაზრდობის ცენტრის ლოგოს გამოსახულებით ტკბილეულის (ტორტი, შუშხუნა, წვენი, ქაღალდის ერთჯერადი კომპლექტი (თეფში, ჩანგალი)) მოწოდება 50 კაცზე. 5.3 აქტიური ახალგაზრდების წახალისებისთვის სავაჭრო ცენტრის ვაუჩერების მოწოდება 30 ცალი. მომწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს 80 ლარიანი ვაუჩერების მოწოდება-ცალი 30, მოქმედების ვადა 2026 წლის დეკემბრამდე. N2 კულტურულ - საგანმანათლებლო ღონისძიებების ორგანიზებისათვის მომსახურების გაწევა 1. ყვავილის და თაიგულის მოწოდება 1.1 ყვავილი: ვარდის მოწოდება 100 ცალი. ეტაპობრივი მოწოდება, ფერი: წითელი და თეთრი. 1.2 თაიგულის მოწოდება 4 კომპლექტი. ყვავილის თაიგული, შეფუთვით, არანაკლებ 5 ვარდი, გაფორმებით. ეტაპობრივი მოწოდება.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდება/მომსახურების გაწევა უნდა განხორციელდეს ეტაპობრივად, ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 25 დეკემბრის ჩათვლით, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მოწოდებისა და მომსახურების გაწევის ადგილია: - ღონისძიებების ჩატარების ადგილის მიხედვით.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
ა) იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა შესაძლებელია დასაბუთდეს საექსპერტო, აუდიტორული ან/და საშემფასებლო დასკვნით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას. აღნიშნული დასაბუთების წარმოუდგენლობა გამოიწვევს ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის საქმიანობის კანონმდებლობის ფორმით გაცემული უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტი). ბ) ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს, როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ფასების ცხრილის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ფასების ცხრილის ერთეულებთან მიმართებით. წარმოდგენილ დასკვნას თან უნდა ერთვოდეს ფასების ცხრილი, რომლის საფუძველზეც მოხდა დასკვნის შედგენა.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
- ანგარიშსწორება მიმწოდებელთან ხორციელდება უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით ხელშეკრულებით გათვალისწინებულ რეკვიზიტებზე გადარიცხვით, ანგარიშსწორების ვალუტა – ლარი; - ანგარიშსწორება მიმწოდებელთან მოხდება ფაქტიურად გაწეული მომსახურების შესაბამისად მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებისა და საანგარიშსწორებო დოკუმენტაციის (სასაქონლო ზედნადები ან/და ანგარიშფაქტურა) წარმოდგენის შემდგომ;
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის დამადასტურებელი დოკუმენტის გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) სამუშაო დღე.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ანრი გაბიტაძე, 595701678, KHELVACHAURI@procurement.gov.ge სატენდერო დოკუმენტაციასთან დაკავშირებული განმარტებების მიღება პრეტენდენტს შეუძლია სისტემაში არსებული „კითხვა-პასუხის“ მოდულის მეშვეობით ან/და სატენდერო კომისიის აპარატში, მის. ქ. ბათუმი, დიდაჭარის ქ. N23;
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1 სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (შემდგომში – სისტემა) შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება საქართველოს კანონის „სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ და „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14ივნისის #12 ბრძანებისშესაბამისად; 10.2 ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ორიგინალის სახით (ასლის შემთხვევაში ნოტარიულად დამოწმებულიასლი) ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი; 10.3 ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია; 10.4 პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ შექმნილი, სატენდერო წინადადების სახით წარსადგენი დოკუმენტები დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციურ ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით. (საჭიროების შემთხვევაში ატვირთულ უნდა იქნას მინდობილობა ან რწმუნებულება); 10.5 სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია ელექტრონულ სისტემაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად; 10.6 პრეტენდენტს არ აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება; შენიშვნა: პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ შექმნილი, წინადადების სახით წარსადგენი დოკუმენტები (მაგ., ფასების ცხრილი, ინფორმაცია საკუთარი გამოცდილების შესახებ, გეგმა-გრაფიკი და ა.შ.). დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერით/კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260010429 19.05.2026 not held same category · 100% title match · same buyer · similar size

კულტურული ღონისძიებების ორგანიზების შესყიდვა. შენიშვნა: ფასების ცხრილის განფასებისას პრ…

NAT260007481 14.04.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

კულტურული ღონისძიებების ორგანიზების შესყიდვა. შენიშვნა: ფასების ცხრილის განფასებისას პრ…

ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის მერია 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს დომენიკო 3 bidders 33,390 ₾
NAT250001619 28.01.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

კულტურული ღონისძიებების ორგანიზების შესყიდვა. შენიშვნა: ფასების ცხრილის განფასებისას პრ…

ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის მერია 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს დომენიკო 2 bidders 36,660 ₾
NAT250012854 17.07.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

კულტურული ღონისძიებების ორგანიზების შესყიდვა. შენიშვნა: ფასების ცხრილის განფასებისას პრ…

ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის მერია 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → მინდია გაბაიძე 1 bidder 21,670 ₾
NAT250016683 11.09.2025 contract signed same category · 35% title match · same buyer

კულტურული ღონისძიებების ორგანიზების შესყიდვა

ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის მერია 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → ლაშა ჩხაიძე 6 bidders 16,475 ₾
NAT260002396 11.02.2026 contract signed same category · 35% title match · same buyer

კულტურული ღონისძიებების ორგანიზების შესყიდვა

ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის მერია 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს გოინგ ფორვარდ 4 bidders 87,000 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ბედი.ჯი
შპს დელტა კონსალტინგი
ჯი არ სი
შპს ადელაინი
შპს დომენიკო