სამშენებლო კოლეჯის "კონსტრუქტ2" ზესტაფონის ფილიალისთვის 2 ცალი ცენტრალური გათბობის ქვაბის შესყიდვა სათადარიგო ნაწილებითა და თანმდევი მომსახურებით ( მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს შესყიდვის ობიექტის მიწოდება მონტაჟით და სრულფასოვანი ფუნქციონირებისათვის აუცილებელი სხვა სამუშაოების ჩატარება)
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.9 bidders, 37% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 39700000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260011596 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | დასრულებულია უარყოფითი შედეგით |
| შემსყიდველი | ააიპ სამშენებლო კოლეჯი "კონსტრუქტ2" |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 39700000-საოჯახო ტექნიკა |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 22`356.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია - დანართი N1 და დანართი N2. |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 03.06.2026 16:08 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 10.06.2026 00:02 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 12.06.2026 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 89.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 224 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 15 კალენდარული დღე. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (3)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს ბილდდანი | 21,560 | 21,560 | — |
| NAT260011596_დანართი N2 (9)-signed.pdf.pdf · NAT260011596_დანართი N2 (9).xlsx.xlsx | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 03.06.2026 16:08 Announced
- 10.06.2026 00:02 Bidding opens
- 12.06.2026 11:43 First bid placed (1 bidders in total)
- 12.06.2026 11:43 Last bid activity
- 12.06.2026 12:00 Bidding closes
- 18.06.2026 17:30 Buyer published: NAT260011596_signed_1781789345_ინტერესთა_კონფლიქტი.pdf
- 18.06.2026 17:30 Buyer published: NAT260011596_signed_1781789363_ოქმი_N2.pdf
- 24.06.2026 16:05 Buyer published: NAT260011596_signed_1782302649_ოქმი_N3.pdf
- 23.08.2026 22:38 Current status: no result
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
სამშენებლო კოლეჯის "კონსტრუქტ2" ზესტაფონის ფილიალისთვის 2 ცალი ცენტრალური გათბობის ქვაბ…
ცენტრალური გათბობის ქვაბის თანმდევი მომსახურებით მონტაჟით სახელმწიფო შესყიდვა
სსიპ „სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დახმარების სააგენტოს…
სსიპ „სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დახმარების სააგენტოს…
ა(ა)იპ „მრავალფუქნციური საზოგადოებრივი ცენტრის“ ფილიალებისათვის თმისა და ხელის საშრობებ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
სამშენებლო კოლეჯის "კონსტრუქტ2" ზესტაფონის ფილიალისთვის 2 ცალი ცენტრალური გათბობის ქვაბ…
სამშენებლო კოლეჯის "კონსტრუქტ2" ზესტაფონის ფილიალისთვის 2 ცალი ცენტრალური გათბობის ქვაბ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ფაბრიკა N1 | 2× |
| შპს Made To Make | 2× |
| შპს ვი ენ კომპანია | 2× |
| შპს დებსთაილი | 1× |
| შპს ბაზა სთილი | 1× |