ესაჭიროება სააგენტოში არსებული Manage Engine Service Desk Plus Enterprise-ის 1 (ერთი) წლიანი ტექნიკური მხარდაჭერის და ლიცნეზიის განახლების შესყიდვა
Can we win this?
36% — fair, helped by expected competition and held back by deal size.
- Expected competition this category averages 1.1 bidders, 76% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
- Category fit 48200000: 1 wins from 4 bids.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Our line of business 48200000 is a category we bid in (1 wins from 4 bids), though the wording is unlike our past bids.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 138,753.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 15.07.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260011985 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ა(ა)იპ "მუნიციპალური სერვისების განვითარების სააგენტო" |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 48200000-ქსელების, ინტერნეტისა და ინტრანეტის პროგრამული პაკეტები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 138`753.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 10.06.2026 11:08 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 17.06.2026 00:06 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 19.06.2026 16:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 2`000.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 1`388 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუმეტეს 10 სამუშაო დღისა. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (1)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს სინტაქსი | 138,753 | 138,753 | won |
| NAT260011985_ფასების ცხრილი (დანართი N1) -signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 10.06.2026 11:08 Announced
- 17.06.2026 00:06 Bidding opens
- 18.06.2026 13:20 First bid placed (1 bidders in total)
- 18.06.2026 13:20 Last bid activity
- 19.06.2026 16:00 Bidding closes
- 22.06.2026 19:59 Buyer published: NAT260011985_ოქმი #2 NAT260011985-signed-signed-signed.pdf
- 29.06.2026 00:00 Contract signed: N26 — 138,753 ₾
- 21.08.2026 15:45 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 14 sections
The same thing, bought before
სააგენტოში არსებული მონიტორინგის სისტემის SolarWinds-ს ლიცენზიის და ტექნიკური მხარდაჭერ…
სააგენტოში არსებული კრიტიკულ ქსელურ ინფრასტრუქტურის ტექნიკური მხარდაჭერის და ლიცნეზიის …
სააგენტოში არსებული Advanced Web Application Firewall და დატვირთვის ბალანსერის ლიცენზიი…
სააგენტოში არსებული ცხელი ხაზის სისტემის ტექნიკური მხარდაჭერისა და ლიცენზიის შესყიდვა
სააგენტოში არსებული Red Hat Linux Server Premium (Physical or Virtual Nodes) 10-ის ლიცე…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
არსებული Atlassian Cloud პროდუქტების ლიცენზიისა და მხარდაჭერის 1 წლიანი განახლების შესყ…
სააგენტოში არსებული Barracuda Email Security Gateway Virtual License 400-ის ლიცენზიის დ…
სააგენტოში არსებული Barracuda Email Security Gateway Virtual License 400-ის ლიცენზიის დ…
სააგენტოში არსებული ქსელური უსაფრთხოების მოწყობილობებს CISCO C9300X-24Y-A (2ცალი) და Ci…
სააგენტოს სასერვერო ინფრასტრუქტურაში დანერგილ/არსებულ CISCO VOIP C8300-1N1S4T2X ორი მარ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს სინტაქსი | 9× |
| აითი-ნოლიჯი | 8× |
| იუჯითი | 6× |
| შპს გრინ სისტემს | 5× |
| შპს დელტა კონსალტინგი | 4× |