ა(ა)იპ „საქართველოს ეროვნული ბოტანიკური ბაღი“-სათვის საჭირო ტუმბო-აგრეგატების ელექტრონული მართვის მოწყობილობების ტექნიკური მომსახურების შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 21% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.2 bidders, 60% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 50500000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260011902 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | საქართველოს ეროვნული ბოტანიკური ბაღი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით |
| შესყიდვის კატეგორია | 50500000-ტუმბოების, სარქველების, ონკანებისა და ლითონის კონტეინერების, ასევე, მანქანა-დანადგარების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 08.06.2026 17:32 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 15.06.2026 00:04 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 17.06.2026 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 1`500.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 200 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 20 დეკემბრის ჩათვლით |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
| პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება | 130`286.64 GEL |
| შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება | 20`000.00 GEL |
Buyer documents & protocols (16)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| softmaster | 128,750 | 128,750 | — |
| NAT260011902_პრეისკურანტი ბოტანიკური ბაღი N1_პრეისკურანტი (დანართი N1).pdf ბოტანიკური.pdf.pdf | |||
| მონტაჟ ჯორჯია | 130,287 | 130,287 | won |
| NAT260011902_2026.06.17-პრეისკურანტი (დანართი N1).xlsx.xlsx · NAT260011902_2026.06.17-პრეისკურანტი (დანართი N1)-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 08.06.2026 17:32 Announced
- 15.06.2026 00:04 Bidding opens
- 16.06.2026 15:45 First bid placed (2 bidders in total)
- 17.06.2026 11:32 Last bid activity
- 17.06.2026 12:00 Bidding closes
- 22.06.2026 18:07 Buyer published: NAT260011902_ოქმი N2-SIGNED.pdf
- 23.06.2026 15:52 Buyer published: NAT260011902_პრეისკურანტი (დანართი N1) (7).xlsx ბოტანიკური.pdf (23/06/2026 03:06)
- 23.06.2026 16:59 Buyer published: NAT260011902_პრეისკურანტი (დანართი N1) (8).ბოტანიკური.pdf
- 23.06.2026 17:40 Buyer published: NAT260011902_ანგარიშ ფაქტურა 1.pdf
- 23.06.2026 17:40 Buyer published: NAT260011902_ანგარიშ ფაქტურა.pdf
- 23.06.2026 17:40 Buyer published: NAT260011902_მიღება-ჩაბარების აქტი-scan.pdf
- 23.06.2026 17:40 Buyer published: NAT260011902_ხელშეკრულება-scan.pdf
- 23.06.2026 17:59 Buyer published: NAT260011902_საგარანტიო წერილი.pdf
- 29.06.2026 18:29 Buyer published: NAT260011902_ოქმი N3-SIGNED.pdf
- 01.07.2026 14:28 Buyer published: NAT260011902_ოქმი N4-SIGNED.pdf
- 03.07.2026 10:19 Buyer published: NAT260011902_წერილი საგარანტიო ვადაზე-signed.pdf
- 03.07.2026 10:19 Buyer published: NAT260011902_წერილი გამოცდილებაზე-signed.pdf
- 03.07.2026 10:19 Buyer published: NAT260011902_გამოცდილება - ხელშეკრულება.pdf
- 03.07.2026 10:20 Buyer published: NAT260011902_გამოცდილება - გაგრძელება.pdf
- 03.07.2026 10:20 Buyer published: NAT260011902_გამოცდილება - მიღება-ჩაბარება.pdf
- 06.07.2026 17:00 Buyer published: NAT260011902_ოქმი N5-SIGNED.pdf
- 13.07.2026 00:00 Contract signed: Nბ-2026 — 20,000 ₾
- 21.08.2026 15:49 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
ა(ა)იპ „საქართველოს ეროვნული ბოტანიკური ბაღი“-სთვის საჭირო ტუმბო-აგრეგატების ელექტრონულ…
შპს „ეკოსერვის ჯგუფის“ საკუთრებაში მყოფი მაღალი წნევით რეცხვის აპარატების შეკეთება და ტ…
ბიუროს ბალანსზე არსებული ელექტრო მეურნეობის (მაღალი ძაბვის ქვესადგურები, ტრანსფორმატორე…
ბიუროს ბალანსზე არსებული ელექტრო მეურნეობის (მაღალი ძაბვის ქვესადგურები, ტრანსფორმატორე…
(ოთხი) ერთეული გენერატორის ტექ.მომსახურების შესყიდვა
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ა(ა)იპ „საქართველოს ეროვნული ბოტანიკური ბაღი“-სთვის საჭირო ტუმბო-აგრეგატების ელექტრონულ…
ა(ა)იპ „საქართველოს ეროვნული ბოტანიკური ბაღი“-სთვის საჭირო ტუმბო-აგრეგატების ელექტრონულ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ტრანსპორტერი | 3× |
| მონტაჟ ჯორჯია | 2× |
| შპს გეოპროფი | 2× |
| ინდივიდუალური მეწარმე ინა ბახტურიძე(მ… | 2× |
| შპს ასპ-გრუპი | 1× |