ქ. თბილისში, ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე დაზიანებული ქუჩების მიმდინარე შეკეთების, ორმოული შეკეთების და შიდა ეზოების სარეაბილიტაციო სამუშაოები
Can we win this?
5% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Deal size over ₾200k: we have won 0 of 6 bids in this range.
- Expected competition this category averages 2.0 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 45200000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260012319 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ქალაქ თბილისის ჩუღურეთის რაიონის გამგეობა |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 45200000-მთლიანი ან ნაწილობრივი სამშენებლო სამუშაოები და სამოქალაქო მშენებლობის სამუშაოები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 888`099.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 16.06.2026 10:13 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 02.07.2026 00:04 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 07.07.2026 15:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 8`800.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 8`881 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 25 დეკემბრის ჩათვლით (ეტაპობრივად). |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (33)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს სამშენებლო კომპანია აღმოსავლეთ-დასავლეთის ჯგუფი | 818,388 | 818,388 | won |
| NAT260012319_დანართი #1 (ხარჯთაღრიცხვა).xls.xls · NAT260012319_დანართი #1 (ხარჯთაღრიცხვა)-signed.pdf.pdf | |||
| შპს "სკინჩი" | 874,777 | 874,777 | — |
| NAT260012319_დანართი #1 (ხარჯთაღრიცხვა) ჩუღურეთი.xls.xls · NAT260012319_დანართი #1 (ხარჯთაღრიცხვა) ჩუღურეთი-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 16.06.2026 10:13 Announced
- 02.07.2026 00:04 Bidding opens
- 07.07.2026 10:39 First bid placed (2 bidders in total)
- 07.07.2026 13:52 Last bid activity
- 07.07.2026 15:00 Bidding closes
- 08.07.2026 16:34 Buyer published: NAT260012319_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
- 08.07.2026 16:36 Buyer published: NAT260012319_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N2.pdf
- 10.07.2026 13:45 Buyer published: NAT260012319_დანართი #1 ხარჯთაღრიცხვა დაზუსტებული.xls
- 10.07.2026 13:45 Buyer published: NAT260012319_დანართ #1 ხარჯთაღრიცხვა დაზუსტებული-signed.pdf
- 10.07.2026 13:46 Buyer published: NAT260012319_დანართი # 3 თანხმობა მატერიალურ -ტექნიკური ბაზის შესახებ-signed.pdf
- 10.07.2026 13:46 Buyer published: NAT260012319_დანართი #2 გამოცდილება-signed.pdf
- 10.07.2026 13:47 Buyer published: NAT260012319_ხელშეკრულება მწვანე ქალაქი ლისი.pdf
- 10.07.2026 13:48 Buyer published: NAT260012319_ფორმა 2 აქტი 1 მწვანე ქალაქი ლისი.pdf
- 10.07.2026 13:48 Buyer published: NAT260012319_ფორმა 2 აქტი 2 მწვანე ქალაქი ლისი.pdf
- 10.07.2026 13:48 Buyer published: NAT260012319_ფორმა 2 აქტი 3 მწვანე ქალაქი ლისი.pdf
- 10.07.2026 13:48 Buyer published: NAT260012319_ფორმა 2 აქტი (4) მწვანე ქალაქი ლისი.pdf
- 10.07.2026 13:48 Buyer published: NAT260012319_მიღება-ჩაბარება 4 ცალი მწვანე ქალაქი ლისი.pdf
- 10.07.2026 13:48 Buyer published: NAT260012319_ანგარიშ ფაქტურა 24 022.94 მწვანე ქალაი ლისი.pdf
- 10.07.2026 13:49 Buyer published: NAT260012319_ანგარიშ ფაქტურა 112 102.91 მწვანე ქალაქი ლისი.pdf
- 10.07.2026 13:49 Buyer published: NAT260012319_ანგარიშ ფაქტურა 111 016.69 მწვანე ქალაი ლისი.pdf
- 10.07.2026 13:49 Buyer published: NAT260012319_ანგარიშ ფაქტურა 130 444.33 მწვანე ქალაი ლისი.pdf
- 10.07.2026 13:49 Buyer published: NAT260012319_მუხიანის ხ-ფ-მ.pdf
- 10.07.2026 13:50 Buyer published: NAT260012319_ანგარიშ ფაქტურა მუხიანი 70 000.pdf
- 10.07.2026 13:50 Buyer published: NAT260012319_ანგარიშ ფაქტურა მუხიანი 140 535.pdf
- 10.07.2026 13:50 Buyer published: NAT260012319_ნარდობის ხელშეკრულება ლისი ფო.pdf
- 10.07.2026 13:51 Buyer published: NAT260012319_ლისი ფო ფორმა 2 აქტი 1 +მიღება=ჩაბარება.pdf
- 10.07.2026 13:51 Buyer published: NAT260012319_ლისი ფო ფორმა 2 აქტი 2 +მიღება ჩაბარება.pdf
- 10.07.2026 13:51 Buyer published: NAT260012319_ლისი ფო ფორმა 2 აქტი 3 +მიღება-ჩაბარება.pdf
- 10.07.2026 13:51 Buyer published: NAT260012319_ლისი ფო ფორმა 2 აქტი 4 +მიღება-ჩაბრება.pdf
- 10.07.2026 13:52 Buyer published: NAT260012319_ლისი ფო ფაქტურა ავანსი 1.pdf
- 10.07.2026 13:52 Buyer published: NAT260012319_ლისი ფო ფაქტურა ავანსი 2.pdf
- 10.07.2026 13:52 Buyer published: NAT260012319_ლისი ფო ფაქტურა ავნსი 3.pdf
- 10.07.2026 13:52 Buyer published: NAT260012319_ლისი ფო საბოლოო ფაქტურა.pdf
- 10.07.2026 13:52 Buyer published: NAT260012319_ხ.ფ.მ ავთო ვარაზის ქუჩა.pdf
- 10.07.2026 13:52 Buyer published: NAT260012319_ანაგრიშ ფაქტურა ვარაზი 27 600.pdf
- 10.07.2026 13:53 Buyer published: NAT260012319_ა.ბეტონის ხელშეკრულება.pdf
- 15.07.2026 18:02 Buyer published: NAT260012319_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N3.pdf
- 24.07.2026 00:00 Contract signed: N01.01.11 — 818,296 ₾
- 24.07.2026 14:52 Buyer published: NAT260012319_საბანკო გარანტია.pdf
- 23.08.2026 22:33 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 21 sections
The same thing, bought before
ქ. თბილისში, ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე დაზიანებული ქუჩების მიმდინარე შეკეთების, ორმ…
ქ. თბილისში, ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე დაზიანებული ქუჩების მიმდინარე შეკეთების, ორმ…
ქ. თბილისში, ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე დაზიანებული ქუჩების მიმდინარე შეკეთების, ორმ…
ქ. თბილისში, ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე, დაზიანებული ქუჩების მიმდინარე შეკეთების, ორ…
1.1.1. ქ. თბილისის დიდუბის რაიონის ტერიტორიაზე დაზიანებული ქუჩების მიმდინარე შეკეთების,…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ქ. თბილისში, ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე ბინათმესაკუთრეთა ამხანაგობების საკუთრებაში ა…
ქ. თბილისში, ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე არსებულის საჯარო სკოლების (N2 და N 5) დაზიან…
ქ. თბილისში, ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე, - გ.ცინცაძის ქუჩა. #17-ბ (ყოფილი ჩეჩელაშვილ…
ქ. თბილისში, ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე, დასავენებელი პავილიონიების (ფანჩატური) მოწყ…
ქ. თბილისში, ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე, ლარეხის შესახვევი N 8-8-ე-ს მიმდებარედ საყრ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს თემიდა 2022 | 8× |
| შპს გიასი | 7× |
| შპსდაგუ 13 | 6× |
| შპს ჯი აი სი ჯგუფი | 5× |
| შპს და-ლე ქონსთრაქშენ | 4× |