ა(ა)იპ „თბილისის საბავშვო ბაგა ბაღების მართვის სააგენტო“-ს მიერ დაფუძნებული ქ. თბილისის N6, N26 N28, N37, N43 და N211 საბავშვო ბაგა-ბაღის შენობების (მშენებლობის შემდგომი) სრული დასუფთავების მომსახურების შესყიდვა
Can we win this?
4% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.7 bidders, 48% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
- Incumbent შ.პ.ს. სადეზინფექციო სადეზინსექციო სადერატიზაციო და სასტერილიზაციო ცენტრი "აისი" has won 2 of the last 3 awards from this buyer here.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 90900000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260012874 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | მიმდინარეობს ხელშეკრულების მომზადება |
| შემსყიდველი | თბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვის სააგენტო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 90900000-დასუფთავება და სანიტარიული მომსახურება |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 186`791.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 23.06.2026 19:02 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 03.07.2026 00:04 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 06.07.2026 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 1`868.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 1`868 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (29)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 23.06.2026 19:02 Announced
- 03.07.2026 00:04 Bidding opens
- 06.07.2026 10:27 First bid placed (2 bidders in total)
- 06.07.2026 11:12 Last bid activity
- 06.07.2026 12:00 Bidding closes
- 08.07.2026 16:04 Buyer published: NAT260012874_N2 ოქმიCPV 909 დაზუსტება-SIGNED.pdf
- 10.07.2026 15:31 Buyer published: NAT260012874_ფასების ცხრილი N 6 საბავშვო ბაგა-ბაღი.pdf
- 10.07.2026 15:31 Buyer published: NAT260012874_ფასების ცხრილი N 6 საბავშვო ბაგა-ბაღი.xlsx
- 10.07.2026 15:31 Buyer published: NAT260012874_ფასების ცხრილი N 26 საბავშვო ბაგა-ბაღი - Copy.pdf
- 10.07.2026 15:32 Buyer published: NAT260012874_ფასების ცხრილი N 26 საბავშვო ბაგა-ბაღი - Copy.xlsx
- 10.07.2026 15:32 Buyer published: NAT260012874_ფასების ცხრილი N 28 საბავშვო ბაგა-ბაღი - Copy.pdf
- 10.07.2026 15:32 Buyer published: NAT260012874_ფასების ცხრილი N 28 საბავშვო ბაგა-ბაღი - Copy.xlsx
- 10.07.2026 15:32 Buyer published: NAT260012874_ფასების ცხრილი N 37 საბავშვო ბაგა-ბაღი - Copy.pdf
- 10.07.2026 15:32 Buyer published: NAT260012874_ფასების ცხრილი N 37 საბავშვო ბაგა-ბაღი - Copy.xlsx
- 10.07.2026 15:32 Buyer published: NAT260012874_ფასების ცხრილი N 43 საბავშვო ბაგა-ბაღი - Copy.pdf
- 10.07.2026 15:32 Buyer published: NAT260012874_ფასების ცხრილი N 43 საბავშვო ბაგა-ბაღი - Copy.xlsx
- 10.07.2026 15:32 Buyer published: NAT260012874_ფასების ცხრილი N 211 საბავშვო ბაგა-ბაღი - Copy.pdf
- 10.07.2026 15:33 Buyer published: NAT260012874_ფასების ცხრილი N 211 საბავშვო ბაგა-ბაღი - Copy.xlsx
- 13.07.2026 18:28 Buyer published: NAT260012874_N3 ოქმი ფასწარმოქმნის წარმოდგენა-SIGNED.pdf
- 14.07.2026 16:59 Buyer published: NAT260012874_NAT260012874 შპს გუდ სერვისი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასკვნა.pdf
- 17.07.2026 16:47 Buyer published: NAT260012874_ოქმი 4 cpv909-SIGNED.pdf
- 29.07.2026 17:26 Buyer published: NAT260012874_ოქმი N5 (CPV 909)-SIGNED.pdf
- 03.08.2026 16:26 Buyer published: NAT260012874_ოქმი N6 დაზუსტება -SIGNED.pdf
- 05.08.2026 14:26 Buyer published: NAT260012874_გამოცდილება-signed.pdf
- 05.08.2026 17:32 Buyer published: NAT260012874_ფასების ცხრილი N 6 საბავშვო ბაგა-ბაღი-signed.pdf
- 05.08.2026 17:32 Buyer published: NAT260012874_ფასების ცხრილი N 26 საბავშვო ბაგა-ბაღი - Copy-signed.pdf
- 05.08.2026 17:33 Buyer published: NAT260012874_ფასების ცხრილი N 28 საბავშვო ბაგა-ბაღი - Copy-signed.pdf
- 05.08.2026 17:33 Buyer published: NAT260012874_ფასების ცხრილი N 37 საბავშვო ბაგა-ბაღი - Copy-signed.pdf
- 05.08.2026 17:33 Buyer published: NAT260012874_ფასების ცხრილი N 43 საბავშვო ბაგა-ბაღი - Copy-signed.pdf
- 05.08.2026 17:33 Buyer published: NAT260012874_ფასების ცხრილი N 211 საბავშვო ბაგა-ბაღი - Copy-signed.pdf
- 10.08.2026 16:38 Buyer published: NAT260012874_ოქმი N7 ფასწარმოქმნა-SIGNED.pdf
- 13.08.2026 15:22 Buyer published: NAT260012874_საექსპერტო დასკვნა_NAT260012874-signed.pdf
- 13.08.2026 15:23 Buyer published: NAT260012874_სერტიფიკატები.pdf
- 14.08.2026 16:26 Buyer published: NAT260012874_ოქმი N8 გამარჯვებული გამოვლენილია-SIGNED.pdf
- 23.08.2026 22:30 Current status: contract prep
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
ა(ა)იპ „თბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვის სააგენტოს მიერ დაფუძნებული ადრეული და სკ…
ა(ა)იპ „თბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვის სააგენტოს მიერ დაფუძნებული ადრეული და სკ…
სსიპ საზღვაო ტრანსპორტის სააგენტო-ს ადმინისტრატიული შენობის (ქ.ბათუმი, ბაქოს ქუჩა N50 დ…
სსიპ - ღვინის ეროვნული სააგენტოს ადმინისტრაციული შენობისა და მიმდებარე ტერიტორიის მოვლა…
ქ. ბათუმის მერიის ადმინისტრაციული შენობების და ქ. ბათუმში, ვაჟა-ფშაველას ქ. N35-ში მდებ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ა(ა)იპ „თბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვის სააგენტოს მიერ დაფუძნებული ადრეული და სკ…
ა(ა)იპ თბილისის საბავშვო ბაგა ბაღების მართვის სააგენტოს მიერ დაფუძნებული ქ. თბილისის N5…
ა(ა)იპ „თბილისის საბავშვო ბაგა-ბაღების მართვის სააგენტოს მიერ დაფუძნებული ადრეული და სკ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ელრაპ | 8× |
| შპს რემონტი2 | 7× |
| შპს ჰიგეა | 5× |
| შპს ჩიკა | 5× |
| შპს ელ შოპი | 5× |